Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hogyan mentsem meg a házasságo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mentsem meg a házasságomat? Ki mit tenne?

Figyelt kérdés

10 éve vagyunk együtt,van egy 3 hónapos kisfiunk.minden a születésével kezdődött.Mi nagyon vártuk,szeretjük,csak az apai nagyszülők beleszólnának mindenbe,ha hagynám!Egy faluban lakunk,és már nekem sok,amit művelnek anyagilag is meg abból a szempontból is,ahogyan viselkednek.én azóta nem járok hozzájuk,mióta megszültem,ők jönnek naponta még 3x-is,van hogy órahosszákra is(3X).Ezeket mondom a páromnak,hogy zavar,de mindig őket pártolja,azzal a kifogással,hogy első unokájuk.Ha elmegy a párom hozzájuk,ellenem biztatják,ő meg mikor hazajön,fújja azt amit anyucika meg apucika mondott neki,amiből megy a vita.Azt mondja,ha az anyjáéknál van,akkor meg engem véd előttük,de otthon meg nem így beszél.Már az intim együttléteket is kerülöm vele,pedig szeretném,csak ha lenne valami ,akkor sem változna semmi.Nekem nem sexpartnerre van szükségem,hanem egy szerető,megértő férjre!

Az anyagi részéről annyit,közös vállalkozás van,az apja nemdolgozik egyáltalán,mindent a férjem csinál,apósom csak az anyagiakkal foglalkozik,amit nem 50-50%-osan számol el.egy példa:500000ft-ból ad a páromnak 150000-et,amimiatt szintén megy a vita,akkor is őket védi,mert "ők tele vannak adósággal"mondattal.

Nemtudom rávenni a férjemet,hogy elköltözzünk.hogy csináljam?


2009. dec. 2. 14:50
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
82%
Szülőfüggő a párod? Mi az, hogy naponta háromszor átmennek? S hol a magánélet? Hogy bírod?
2009. dec. 2. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:

Ez a baj,hogy már nem bírom!

Reggelente szerettünk sokáig aludni,de mióta megvan a pici,már a párom reggel 8-kor kipattan az ágyból hétvégeken(hozzáteszem hétköznap hajnal 3.45-kor kel),húzza fel a redőnyöket,mert tudja,hogy jön az apja a gyerekhez.Az sem zavarja apósomat,hogy én még hálóingben fekszem,vagy a gyerek alszik még!

2009. dec. 2. 15:06
 3/33 anonim ***** válasza:
36%

Azt hiszem nem nekünk kéne kérdéseket feltenni...


NÉzd, próbálom a helyzetedbe képzelni magam. Nem tudom én mit tennék. talán próbáld meg azt, hogy közeledsz a szülőkhöz! nem viccelek tényleg, te is menj át, legyél a nyakukon, vagy vidd át a gyereket és egy idő után észre veszik magukat. ha érzik hogy ártanak neked és ez neked rosszul esik már csak azért is csinálják. ne olvass rá a párodnak mindenért. és azért legyél együtt vele úgyis... hidd el, hogy a házaságok ott szoktak tönkre menni, hogy már az ágyban sem értik emg egymást

fontos hogyha a kapcsolatban most nincs egyet értés, de legalább legyen valami amiben egyet értetek...

én azt mondom, hogy ne add fel, a megoldás tényleg a költözés lenne, de ha ez nem lehet, akkor játszd el a jó menyt és hidd el változni fognak a dolgok a te javadra, ne akard túl játszani és ne egyik napról a másikra, de minél jobban ellenkezel annál jobban rádtelepednek!

vágj vissza ugyanazzal a módszerrel!


válaszolj majd, hogy mi történik! privit nem tudsz küldeni, mert az nem kapom meg


nagyon sok sikert kívánok!

2009. dec. 2. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:

Ja,nem mondanám hogy szülőfüggő,csak semmivel megnem bántaná az anyjáékat,inkább a mi élatünk megy tönkre,csak k jólérezzék magukat.

Vag y mégis csak szülőfüggő?!

2009. dec. 2. 15:08
 5/33 anonim ***** válasza:

még a 2. vagyok

beszélgess el vele, amikor olyan a helyzet, és ne kertelj mond meg neki, hogy téged ez bánt, és hogy nagyon szereted de ez rosszul esik neked...

2009. dec. 2. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:

Már azt is próbáltam,hogy jó menyük leszek,de nemtudtam felszines lenni,mikor tudom azt,hogy tönkreteszik az életünket.Meg akkor annál jobban parancsolgattak volna nekem is,nem csak a páromnak.Így most csak neki mondják!

Az az érdekes,eddig nem volt semmi probléma köztünk,nagyon jó anyós-meny viszony volt.Legalábbis én így éreztem.

2009. dec. 2. 15:12
 7/33 anonim ***** válasza:
100%
ebben az esetben , ha kell, én drasztikusan összevesznék a szüleivel. Megmondanám nekik, hogy jöhetnek, de heti max. 2szer, de nem egymást követő napokon.Nem vagy őket köteles beengedni, főleg nem egy 3 hónaposhoz, mert van hogy kakis pelenkát cserélsz, van hogy altatod, van hogy esetleg szopiztatod vagy eteted... Ha a férjed (is) bedurcizik emiatt, akkor állj a srkadra és meséld el neki miből áll egy napotok, és helyezze bele a szüleit, hogy szerinte mikor "alkalmas" a látogatásuk. Én még azt se szeretem, ha megcsörren a telefon, mert ha alszik a baba, felkel rá. Mamapapa pici fiából próbálj meg valahogy férjet nevelni!
2009. dec. 2. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:
Tudja,hogy bánt nagyon,de már beszélgetni erről nem tudunk,csak veszekszünk,sőt már lassan semmi másról sem beszélgetek vele,mert mindig az lesz a vége,hogy anyu szerint...
2009. dec. 2. 15:13
 9/33 anonim ***** válasza:
100%
Szülőfüggő az írásod alapján. Hogyan viselkedik az anyja, apja vele? Dirigálnak neki? S mi van ha nem engeded be a szobába, mert még pihensz, s nem figyelsz rá, úgyis elmegy előbb utóbb. Hétvégén reggel nyolckor már ott ülnek? Komolyan?
2009. dec. 2. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:

Egyszer mondam neki az egyik veszekedés alkalmával,hogy nem úgy tekintek rá,mint egy férfire,a férjemre,hanem,mint egy kisgyerekre,akit még mindig az anyja nevel,annak ellenére,hogy 27 éves családos ember,akinek nincs önálló véleménye,akarata.

Ez nagyon rosszul esett neki,láttam rajta.Sőt nagyon megsajnáltam utána,de neki ezt nem mondtam.

Gondoltam talán most változni fog,de nem így lett.

2009. dec. 2. 15:17
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!