Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hogyan mentsem meg a házasságo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mentsem meg a házasságomat? Ki mit tenne?

Figyelt kérdés

10 éve vagyunk együtt,van egy 3 hónapos kisfiunk.minden a születésével kezdődött.Mi nagyon vártuk,szeretjük,csak az apai nagyszülők beleszólnának mindenbe,ha hagynám!Egy faluban lakunk,és már nekem sok,amit művelnek anyagilag is meg abból a szempontból is,ahogyan viselkednek.én azóta nem járok hozzájuk,mióta megszültem,ők jönnek naponta még 3x-is,van hogy órahosszákra is(3X).Ezeket mondom a páromnak,hogy zavar,de mindig őket pártolja,azzal a kifogással,hogy első unokájuk.Ha elmegy a párom hozzájuk,ellenem biztatják,ő meg mikor hazajön,fújja azt amit anyucika meg apucika mondott neki,amiből megy a vita.Azt mondja,ha az anyjáéknál van,akkor meg engem véd előttük,de otthon meg nem így beszél.Már az intim együttléteket is kerülöm vele,pedig szeretném,csak ha lenne valami ,akkor sem változna semmi.Nekem nem sexpartnerre van szükségem,hanem egy szerető,megértő férjre!

Az anyagi részéről annyit,közös vállalkozás van,az apja nemdolgozik egyáltalán,mindent a férjem csinál,apósom csak az anyagiakkal foglalkozik,amit nem 50-50%-osan számol el.egy példa:500000ft-ból ad a páromnak 150000-et,amimiatt szintén megy a vita,akkor is őket védi,mert "ők tele vannak adósággal"mondattal.

Nemtudom rávenni a férjemet,hogy elköltözzünk.hogy csináljam?


2009. dec. 2. 14:50
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
Ültesd le a párodat a gyakorikérdések elé, s mutasd meg ki mit írt. Szerinted mit szólna az olvasottak után?
2009. dec. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:

Így van, ültesd csak le ide. Ne feledd: gyereketeknek egészséges (nemcsak testi, lelki is!!!) anyára és apára van szüksége. Jelenleg ezt (is) sértik számotokra "külső tényezők" - mert azok nem lehetnek fontosabbak a Ti családi békéteknél.

Hajrá, én szurkolok Nektek!

2009. dec. 2. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
65%

Én megvárnám amíg együtt a "szép nagy család" : anyós-após-férjed, és akkor jól átgondoltan, határozottan megmondanám, hogy mostantól ennek az egész agyrémnek vége!! Ugyanis ez a kettőtök otthona, a Tiéd éppúgy mint a férjedé, felnőtt ember vagy, mi az hogy a saját otthonodban nem lehet nyugalmad, hogy akkor állítanak rád amikor akarnak stb. stb? Én még ilyen felháborító dolgot az életemben nem hallottam. Ráadásul pici gyermekkel! Miattuk apadt el a tejed is, a nőknek egy egész pici hányada nem alkalmas arra hogy szoptasson,(de nekik egyáltalán nincs tejük) mindenki más igen. Neked volt tejed, de ahhoz hogy egy Anya szoptatni tudjon, először is: NYUGALOM kell. Nem értem anyai szíved hogy nem háborodik fel ezen, hogy miattuk a gyermeked tápszeren kénytelen élni, amikor 6 hónapos korig nagyon-nagyon fontos lenne számára az anyatej, és azt semmi nem tudja igazán pótolni!!!

Szerintem ebben az esetben nem kérni kell, hanem egyszerűen megmondani nekik, hogy most pedig szépen vegyék fel a cipőjüket, menjenek haza, és amikor legközelebb szeretnétek hogy átjöjjenek, fogtok jelezni feléjük, addig is szíveskedjenek a saját életüket élni. A férjed pedig majd ebben az esetben megmutathatja (hiszen azt mondja, hogy téged véd amikor rosszat mondanak rád), hogy melletted áll. Ez amiben most élsz, egy rabszolgaság, semmiképpen se hagyd. Miután kipateroltad őket, nyugodtan mondd meg a férjednek, hogy eddig folyamatosan rád kényszerítették az akaratukat, és senkit nem érdekelt te hogy érzed magad, kénytelen vagy a kezedbe venni a dolgokat. Hidd el, ha nyílt kenyértörésre viszed a dolgot, hosszú távon melléd fog állni. Fontos hogy ne legyél udvariatlan, durva, csak határozottan mutass nekik ajtót. Ne vitatkozz, ne magyarázkodj hosszan, jól gondold végig előtte mit fogsz mondani, és tedd meg. Sok sikert!!!!

2009. dec. 2. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!