Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Te haragudnál ezért a szüleidre?

Te haragudnál ezért a szüleidre?

Figyelt kérdés

Szeptemberben költöztem el. Akkor ettem először csokit, gyorskaját, chipset, gumicukrot, stb-t.

A szüleim SOHA nem engedték, hogy ilyeneket egyek, de igazából nem is vágytam rá.

Aztán gondoltam 18 évesen megkóstolom a Milka csokit.. Majd a gyrost..


Végül híztam 35 kg-t mostanáig.. Édesség és gyorskaja-függő vagyok...

Szerintem ha néha engedték volna, hogy egyek pár kocka csokit, akkor most is elég lenne annyi, nem ennék meg egyszerre 2-3 táblával.. :(


2014. márc. 18. 18:10
 71/94 A kérdező kommentje:

Heti 5 nap porkolt. Kivancsi lettem volna, te mennyit eszel belole. Anyam egy porkolthoz 2 dl olajat hasznalt.


Annyira nevetseges, ahogy tuloztok. Ki mondta, hogy tonnaszamra eszem a gyorsettermi kajakat?

Nevezz hulyenek vagy barminek, nem erdekel. Te akkor pont ugyanolyan hulye vagy a tulzasaiddal.


Na tovabbi szep estet, remelem belefulladtok a rosszindulatba.

2014. márc. 18. 21:24
 72/94 A kérdező kommentje:

Mondjuk azt nem tudom, hova irtam hisztis valaszt, mikor en az eletben egyszet nem hisztiztem:D De semmi gond, csak ennel hulyebb mar ne legyel!

Szokasotok, hogy tul sok mindent belelattok... Pont ettol lettetek nevetsegesek.

2014. márc. 18. 21:26
 73/94 A kérdező kommentje:

Amugy meg kozod sincs az eletemhez, szoval nekem ne magyarazz. Nem kell tutujgatni, nem szorulok ra. :) Az eletemrol pedig meg mindig alig tudsz valamit, ugyhogy addig a szornyuseges dolgot se jelentsd ki.


Na csok!

2014. márc. 18. 21:27
 74/94 anonim ***** válasza:
94%

bennem felmerült, hogy a szüleid tudták, hogy milyen mértéktelen természeted van és ezért vontak meg tőled minden károsat vagy olyat aminek a túlzott fogyasztása káros.

na meg azt írod, hogy nem is érdekelt az édesség, akkor pláne miért tukmálták volna rád?


az, hogy ennyire mértéktelen vagy nem normális. még ha azért is teszed mert be akarod pótolni azt ami gyerekkorodban kimaradt, egy felnőtt embernek azért legyen már annyi kontrollja, hogy 35 kiló hízás utána nem 2,5 tábla csokinál mondja, hogy talán elég.


és egy gondolatot ha megengedsz:

"Ráadásul nem zsírba ment, a testzsírszázalékom normális"


azért azt te se gondolod komolyan, hogy a mértéktelen édesség és gyorskaják zabálásával izmot lapátoltál magadba, ekkora butaságot ne írj már 19 éves létedre!

2014. márc. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/94 anonim ***** válasza:
75%
Sok közünk nincs az életedhez? Ne röhögtess ember, most teregeted ki épp előttünk :D LOL
2014. márc. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/94 A kérdező kommentje:
Akkor menj es vitatkozz a testzsirszazalek-merovel.
2014. márc. 18. 21:35
 77/94 A kérdező kommentje:

Igen, annyi az eletem, hogy zabalok:D



Edes istenem, ne csinald... Miert ennyire butak?!?!

2014. márc. 18. 21:36
 78/94 A kérdező kommentje:
Amugy torlom a kerdeseim kozul, ugyhogy mar egy valaszt sem fogok elolvasni. Szornyen butak es egyugyuek vagytok, kiveve par embert..
2014. márc. 18. 21:37
 79/94 anonim ***** válasza:
80%
Mekkora büntetés ez nekünk hogy nem fogod elolvasni a válaszainkat, ejha. Mi vagyunk a hülyék? Szerintem inkább az a hülye - de szó szerint mentálisan - aki úgy viselkedik mint te, és másokat okol az önromboló, személyiségzavaros, zakkant mivoltáért.
2014. márc. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/94 anonim ***** válasza:
89%
ha ide raksz ki kérdést ne várj értelmes válaszokat vagy viseld el hogy meg lesz a véleményük,de ha ennyien írják ugyanazt akkor érdemes elgondolkozni,amúgy persze hogy nem tudunk rólad mindent szinte semmit nem írtál,amúgy brühühüü prököltöt kellett enned hogy sajnállak,nekünk heti egy napon volt hús és mit nem adtam volna több húsos napért:P
2014. márc. 18. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!