Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Te haragudnál ezért a szüleidre?

Te haragudnál ezért a szüleidre?

Figyelt kérdés

Szeptemberben költöztem el. Akkor ettem először csokit, gyorskaját, chipset, gumicukrot, stb-t.

A szüleim SOHA nem engedték, hogy ilyeneket egyek, de igazából nem is vágytam rá.

Aztán gondoltam 18 évesen megkóstolom a Milka csokit.. Majd a gyrost..


Végül híztam 35 kg-t mostanáig.. Édesség és gyorskaja-függő vagyok...

Szerintem ha néha engedték volna, hogy egyek pár kocka csokit, akkor most is elég lenne annyi, nem ennék meg egyszerre 2-3 táblával.. :(


2014. márc. 18. 18:10
 51/94 A kérdező kommentje:
Így is bűntudatom van. De amúgy semmi sem igaz abból, amit írtál, szóval inkább tanulj még.
2014. márc. 18. 19:45
 52/94 anonim ***** válasza:
44%

hááát nem vagy normális,már bocs.Nekem egy őrölt baltával kergetődző apám volt és mégsem járok pszichológushoz hanem saját erőből feldolgoztam.Nem nyafogok senkinek(még itt sem) és amúgy én mindig is rosszcsont voltam,ha valamit nem engedtek akkor is kipróbáltam ha épp nem figyeltek.szóval szimplán csak buta jó kislány voltál,akinek eszébe sem jut ellent mondani,mert bele sem gondol.Igen a szüleid elrontották kicsit,de én ezért még nem haragudtam volna (ahhoz képest amit az apám velem...).Te nem tudtál utána mértéket tartani és ahelyett hogy csak levontad volna a következtetést és rendszerezted volna az életed inkább rögtön pszchomókushoz mentél a végletekig kivesézted a dolgot és fölfújtad aztán pityeregsz hogy a szemetek...

akkor inkább menj mozogd le ami le kell aztán határozd el hogy te nem leszel ilyen és ez van a múltat le kell zárni,mert különben nemsokára még egyéb durva lelki macerákat is bemagyarázol magadank csakhogy ápolhasd a lelkedet.

2014. márc. 18. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/94 A kérdező kommentje:

Jókislány.. :D Bocsi, ezen már felröhögtem. Volt, hogy napokig haza sem mentem 15 évesen. Drogos körökben mozogtam.

Én nem voltam jókislány. De már írtam, hogy régen nem is érdekeltek az édességek..

2014. márc. 18. 19:47
 54/94 A kérdező kommentje:

Szeptember, október, november, december, január, február, március.

Kb 1 hónapja mentem emiatt pszichológushoz. A többi hónapban szerinted nem gondolkoztam?

2014. márc. 18. 19:48
 55/94 anonim ***** válasza:
90%

Ez így ebben a formában hü.yleség amit mondasz!

Felnőtt voltál, amikor összevissza ettél mindent és meghíztál. TE döntöttél arról, hogy mikor/mit/mennyit eszel. Ostoba dolog a saját gyengeséged miatt a szüleidet hibáztatni!

2014. márc. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/94 anonim ***** válasza:
48%
és ezen te röhögsz?Én nem voltam angyal de hülye sem,tudtam hogy a drog rossz és nem hittel volna el hogy a csoki húú de egészségtelen.szerintem a drog kicsit elcseszte az idegpályáidat emiatt labilisabb lettél lelkileg és most olyan dolgon agyalsz ami a legkevésbé fontos az életedben,Csernus doki simán leordítaná a fejed,hogy ne sajnáltasd magad és ezt mint volt lelki sérült mondom neked jó tanácsként, mert én már rájöttem a harag a legrosszabb méreg főleg ilyen piszlicsáré ügy miatt,majd ha a mostoha apád megerőszakolt akkor megsajnállak:P
2014. márc. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/94 A kérdező kommentje:
Bemásolnád, hogy hol írtam, hogy drogoztam? Nagyon szépen kérlek, másold be nekem! Hagy okosodjak, hiszen ezt eddig nem tudtam a saját életemről!
2014. márc. 18. 19:56
 58/94 anonim ***** válasza:
35%
öö nézzük csak nem voltam jó kislány drogos körökben mozogtamXD de bocs félreértelmeztem általában ez azt is jelenti hogy te is azt tetted:P
2014. márc. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/94 A kérdező kommentje:

Ha "általában" azt jelenti, akkor minek kell kijelenti, hogy drogoztam? Honnan tudod, hogy nem abban voltam benne, akik éppen nem?


Na látod...

2014. márc. 18. 19:59
 60/94 anonim ***** válasza:
33%
Amúgy a kommentjeidből is látszik, hogy egy nagy gyerek vagy. Azt hiszed beszólsz oszt te vagy az ész, pedig az egyedüli beteg itt az te vagy.
2014. márc. 18. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!