Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Te haragudnál ezért a szüleidre?

Te haragudnál ezért a szüleidre?

Figyelt kérdés

Szeptemberben költöztem el. Akkor ettem először csokit, gyorskaját, chipset, gumicukrot, stb-t.

A szüleim SOHA nem engedték, hogy ilyeneket egyek, de igazából nem is vágytam rá.

Aztán gondoltam 18 évesen megkóstolom a Milka csokit.. Majd a gyrost..


Végül híztam 35 kg-t mostanáig.. Édesség és gyorskaja-függő vagyok...

Szerintem ha néha engedték volna, hogy egyek pár kocka csokit, akkor most is elég lenne annyi, nem ennék meg egyszerre 2-3 táblával.. :(


2014. márc. 18. 18:10
 21/94 anonim ***** válasza:
75%
Akkor jó hülye vagy, megehetted volna az iskolapadban vagy hazafelé. Mit tudtak volna veled csinálni ha megeszed? Kihánytatják belőled? Ugyan már :D Lett volna alkalmad csokit enni ebben biztos vagyok.
2014. márc. 18. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/94 anonim ***** válasza:
79%

úúúh ember neked tényleg nem volt gyerek korod.

Arra neveltek hogy vidd haza??és kit érdekel hogy arra neveltek? ennyi kis lázadás sem fért bele számodra?

2014. márc. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/94 anonim ***** válasza:
90%

"Most semmi okod rá, mert 75 kilósan nem vagyok tehén..."


Mivan? Most 75 kiló vagy és azt írtad hogy híztál 35-öt idáig. Hány kiló voltál 40??? Ezt magyarázd már ki légyszi.

2014. márc. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/94 A kérdező kommentje:

Igen, 38-40 kg között voltam, mivel rosszul voltam a zsíros kajáktól, ezért az ebédem 2-3 falatnyi kaja volt csak


Akkor még nem vágytam a csokira, azt nevelték belém, hogy rossz, meg se kóstoljam. Eszembe sem jutott megenni, pedig amúgy elég lázadós típus voltam.

2014. márc. 18. 18:38
 25/94 anonim ***** válasza:
87%

anyám soha nem engedte a drogot. felnőtt vagy és soha nem is próbálnám ki....

Ne hárítsd a felelősséget, te vagy akaratgyenge.

2014. márc. 18. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/94 A kérdező kommentje:
Nem hárítom a felelősséget, csak haragszom rájuk.
2014. márc. 18. 18:39
 27/94 anonim ***** válasza:
76%

"Nem hárítom a felelősséget, csak haragszom rájuk."


Dehogynem rájuk harítod a felelöséget.

Haragudni jogodban áll, de hibáztatni csak a saját hülyeségedet szabad.

2014. márc. 18. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/94 A kérdező kommentje:

Nem hárítom a felelősséget, csak haragszom rájuk.


Tessék, hátha másodjára felfogod. :D Itt vége van ennek a mondatnak. Érted?

2014. márc. 18. 18:45
 29/94 anonim ***** válasza:
48%
Én nagyon sok mindenért haragudtam már a szüleimre. Ezért is haragudnék, bár hogy engem nem tudtak volna ilyen sokáig visszatartani attól, hogy pl csokit egyek, az is biztos. Vagy te dobozban éltél? Nem volt büfé a suliban? Vagy mikulás csomagot nem húztatok az osztályban? Sajnálom, mert nehéz helyzetben vagy, de a szüleid max. 60%-ban hibásak. Max. A többi a te sarad!
2014. márc. 18. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/94 A kérdező kommentje:
Büfében melegszendvicset vettem, de mindig vittem amúgy kaját itthonról.
2014. márc. 18. 18:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!