Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy kezeljem a családi...

Hogy kezeljem a családi találkozót, úgy hogy az ex is őt van?

Figyelt kérdés

Egy éve vagyunk együtt a párommal akinek van 2 gyereke.

Olyan a kapcsolat amilyen igazából nem ez a gond

Hanem a párom családja bármilyen összejövetel van hívják az exét is.

Most is lesz a párom apukájának a 60. születésnapja nagy buli lesz. És az ex is jön.

Őszintén bevallom, nagyon zavar. Főleg, hogy tudom, hogy engem nem bírnak. Mármint nem bunkó senki se, de az exxel kifejezetten másképp bánnak.

Nem tudom, hogy kezeljem. A páromat is zavarja, próbált beszélni a szüleivel, de nem jutott semmire. A szülei szerint nincs ebben semmi kivetnivaló, hogy ezeken az eseményeken ott van.


ma 08:28
 61/97 anonim ***** válasza:
21%

Mondd, mi furcsa van abban, hogy az unokáik anyját is elhívják? Szerintem semmi.


Attól, mert a férfi-nő szakítottak, a család még lehet jóban velük. Én is mai napig eljárok ide-oda az exem nővérével, mert jófej csaj, csomó közös témánk van, hobbi is. Vagy most akkor szüntessük be a barátságot, csak mert az exem nővére?


Hagyjál már.

ma 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/97 anonim ***** válasza:
77%
Exed új párja is ott van, ahova te a nővérével mész?
ma 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/97 anonim ***** válasza:
78%

Nagyon úgy néz ki, hogy valamilyen szinten téged hibáztatnak a válás miatt. Mivel még csak válófélben voltak, amikor összejöttetek, úgy gondolhatják, ha te nem vagy, még visszafordítható lett volna az egész. Téged nem tekintenek családtagnak, ergo neked nincs kötelezettséged velük szemben. Nem kell megünnepelned egy számodra idegen ember születésnapját. Mivel kerek születésnapról van szó, a barátod menjen el most az egyszer nélküled, de a többi családi eseményt mindketten bojkottáljátok. Nem kötelességed a volt feleséggel jópofizni.

N

ma 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/97 A kérdező kommentje:

Azért mondom hogy nagyon nehéz. Jó ebből most valami oknál fogva kihuzom magam.

De jön a gyerekek szülinapja. 1,5 hónapon belül 2 alkalom.

A páromnak el kell mennie, ha én nem akarok kozutalat tárgya lenne nekem is el kéne mennem.

Sajnos arra anyagilag nem telne, hogy külön mi ünnepeljük meg a gyerekek születésnapját. Akkor azért menne a balhé a párom nyakába.

ma 12:02
 65/97 anonim ***** válasza:
70%
Ez tényleg nehéz kérdés. Mivel a nagy ünneplés meglesz, nektek csak egy kisebbet kellene tartani, ahova nem hívtok vendégeket. Valamilyen közös program, torta, ilyesmi. Ajándékot gondolom, venned kell. Arra a nagy családi banzájra alighanem jobb lenne nem elmenni. Részvétem az egész miatt.
ma 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/97 A kérdező kommentje:

Na abból biztosan óriási balhé lenne ha nem mennénk el a gyerekek születésnapi bulijára.

A páromnak is lelkiismeret furdalása lenne és a szülei az exe ezt tuti csak tetéznék.

Köszönöm szépen.

ma 12:14
 67/97 anonim ***** válasza:
77%
#65 Azt hiszem, teljesen mindegy, mit csinálsz, akár a fejed tetejére is állhatsz, az sem lesz jó. Ha nem mész el, megsértődnek, ha elmész, kirekesztenek. Én a sértődést választanám.
ma 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/97 anonim ***** válasza:
68%
#65 Rosszul fogalmaztam, a nagy ünneplést csak neked kellene kihagyni, és tartanátok egy pótszülinapot csak ti meg a gyerekek, ez nem lenne anyagilag megterhelő. Természetes, hogy az apjuk elmenne.
ma 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/97 A kérdező kommentje:

Igen, ez végülis egy jó megoldás.

Mindenképp megbeszélem a párommal.

ma 12:21
 70/97 anonim ***** válasza:
52%
Sok sikert, remélem, hallunk még felőled!
ma 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!