Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy kezeljem a családi...

Hogy kezeljem a családi találkozót, úgy hogy az ex is őt van?

Figyelt kérdés

Egy éve vagyunk együtt a párommal akinek van 2 gyereke.

Olyan a kapcsolat amilyen igazából nem ez a gond

Hanem a párom családja bármilyen összejövetel van hívják az exét is.

Most is lesz a párom apukájának a 60. születésnapja nagy buli lesz. És az ex is jön.

Őszintén bevallom, nagyon zavar. Főleg, hogy tudom, hogy engem nem bírnak. Mármint nem bunkó senki se, de az exxel kifejezetten másképp bánnak.

Nem tudom, hogy kezeljem. A páromat is zavarja, próbált beszélni a szüleivel, de nem jutott semmire. A szülei szerint nincs ebben semmi kivetnivaló, hogy ezeken az eseményeken ott van.


ma 08:28
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯
 101/111 anonim ***** válasza:
100%
A legfontosabb az, hogy te ne tedd ki magadat ennek. Végül is tudtodra adták, hogy nem vagy családtag, így nincsenek is kötelezettségeid velük szemben. Feltételezem, hogy ők is megkönnyebbülnek, ha nem mész el, mert akárhogy is, ez elég kínos helyzet lenne. Fő, hogy a párod is megértse. Egyébként együtt éltek?
ma 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/111 anonim ***** válasza:
91%

16.

"A párom szülei úgy gondolják, hogy az ex örökre a család része marad és neki joga van ott lenni."

De jópofák!

Aztán, ha az exnek lesz egy új kanja, majd az is ott ül negédesen cseverészve az ünnepi asztaloknál?

Az exnek ez okés? Lehetne benne annyi méltóság, hogy nem égeti ott magát.

Amúgy mikor jöttetek össze? A párod már szakított?

ma 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/111 A kérdező kommentje:

Igen együtt élünk a párommal.

Simán el tudom képzelni ha az exnek lesz új párja ő is ott lesz ezeken a családi bulikon.

Egy éve vagyunk együtt, mikor zajlott a válás akkor jöttünk össze.


Az ex nagyon jóban van a párom anyukájával. Nagyon közel laknak egymáshoz, együtt járnak vásárolni is ha a párom apukája dolgozik és nem ér rá. Így igen, az exnek ez teljesen okés, egyáltalán nem rossz és kellemetlen neki ez.

ma 16:52
 104/111 anonim ***** válasza:
#102 Jó felvetés, ez már nekem is eszembe jutott.
ma 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 105/111 anonim ***** válasza:
78%
Egy ilyen abnormális családot én is ismertem. A pasi egész családja, az új barátnője és a volt felesége a gyerekkel együtt ültek az ünnepi asztalnál.
ma 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 106/111 anonim ***** válasza:
Liptaiék ? 🤣🤣🤣🤣
ma 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 107/111 A kérdező kommentje:
Álmomban sem gondoltam hogy ilyen fog történni mikor össze jöttünk a párommal.
ma 17:09
 108/111 anonim ***** válasza:
83%
Ez az, amire figyelmeztetem a nálam jóval fiatalabbakat. Elvált, gyerekes férfiakkal való kapcsolat hátrányai. Ez még az átlagnál is rosszabb, mert itt az anyós jó viszonyban volt a menyével, és ez így is maradt. Sajnos nem mi döntjük el, kibe szeretünk bele. A gyerekek miatt a volt feleség soha nem kerül ki a képből, még a gyerekek felnőtt korában sem, mert jönnek az unokák.
ma 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 109/111 anonim ***** válasza:
83%

Ez még alakulhat bármerre. Ha kiszagolja esetleg az ex, hogy terhedre vannak a gyerekek, ha olyan típus, akkor majd rátokköltözteti őket.

Én helyedben megtartottam volna ezt a kapcsolatot olyan szinten, hogy a pasi jöjjön hozzád, ha vágyik rád, vagy menjetek közös programokra es mindenki külön lakik. Hidd el jobban jártál volna, rövid es hosszútávon is. Mindig akkor jött volna, mikor hiányzol neki es ezek az órák megbecsülve marasdtak volna a szívében.

Végül a szülei lettek volna kiváncsiak rád, es hívtak volna kávéra magukhoz esetleg. De te mondhattad volna hogy nem érsz rá, stb te csak a pasinak kellett volna megmaradj.

Es közben a gyerekek nőnek es te nem kell ebbe belemássz.

Megmaradtál volna emelt fővel, külön.

Csak oda sunyi, fortélyos nő kell, sok tapasztalattal, kalkulált.

ma 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 110/111 anonim ***** válasza:
#109 Igen, jó, amit írsz, de a kérdező még biztosan fiatal, neki tartós kapcsolat, esetleg házasság az elképzelése. Ez, amit írsz, idősebb, független nőknek való. Az én kapcsolatom ilyen, de én már benne vagyok a korban, özvegy vagyok, nem vágyok sem házasságra, sem élettársra. A kérdező helyzete merőben más.
ma 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!