Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy kezeljem a családi...

Hogy kezeljem a családi találkozót, úgy hogy az ex is őt van?

Figyelt kérdés

Egy éve vagyunk együtt a párommal akinek van 2 gyereke.

Olyan a kapcsolat amilyen igazából nem ez a gond

Hanem a párom családja bármilyen összejövetel van hívják az exét is.

Most is lesz a párom apukájának a 60. születésnapja nagy buli lesz. És az ex is jön.

Őszintén bevallom, nagyon zavar. Főleg, hogy tudom, hogy engem nem bírnak. Mármint nem bunkó senki se, de az exxel kifejezetten másképp bánnak.

Nem tudom, hogy kezeljem. A páromat is zavarja, próbált beszélni a szüleivel, de nem jutott semmire. A szülei szerint nincs ebben semmi kivetnivaló, hogy ezeken az eseményeken ott van.


ma 08:28
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯
 91/107 anonim ***** válasza:
89%
Ez a közös készülődés, főzőcskézés, díszítés arra utal, hogy családként funkcionálnak. Mikor a kérdező segíteni szeretett volna, őt kizárták belőle, ő vendég, vagyis nem otthon van. Csoda, hogy nem szeretne odamenni, egy rakás ellenséges ember közé? Egyértelmű, hogy ki akarják túrni. Az egyetlen, aki ezért szólhat, a kérdező "párja", elvégre az ő szülei. De nyilván nem fognak rá hallgatni, nekik nem fontos az új nő.
ma 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/107 A kérdező kommentje:

Előtte egy két nappal már készülnek így közösen.


A bulin próbáltam oda menni mondani, hogy esetleg mit segítsek. Ilyenre gondoltam hogy vigyek e ki valamit vagy hozzak e be valamit

ma 14:12
 93/107 anonim ***** válasza:
100%

Igen , ez így nagyon kellemetlen . Elhiszem hogy egyes családokban működik, de itt nem. Ax exnek is, ax exferjnek is, a kerdezőnek is kellemetlen. Én nem mennek akkor se ha megsertődnek. Ne nem fognak, mert úgyse kedvelik a kérdező, tehát nem fog hiányozni onnan.


Ez már nem egy boldog család. Az volt, de már csak lejátszani akarják. Onnantól kezdve hogy a nagyszülők fiának, a gyerekek apjának kellemetlen hogy ott lóg az exe, onnantól kezdve a szülőknek azt kellene mondani hogy jó, csináljuk úgy hogy senkinek se legyen kellemetlen. Suerintem gáz a nagyszülők viselkedese. Azt a boldog családk akik voltak már nem lehet visszahozni. Új életet akar kezdeni a fiúuk de állandóan hívják az exet? Nm Miért nem ők mennek hozzá? Úgy is lehetne jó kapcsolatot ápolni az unokájuk anyjával. Fel kellene fogni hogy új felállás van.

Kérdező helyedben tuti nem mennék olyan helyre ahol nem érzem jól magam, és ahonnan kinéznek.

ma 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/107 A kérdező kommentje:

Hát ha nem marad más ez lesz a megoldás. Mert én nem hiszem hogy lesz ebben változás.

Az ex és a párom szülei 3 utcával laknak egymás mellett.

Mikor még házasok voltak oda költöztek.

ma 14:27
 95/107 A kérdező kommentje:

Szerintem az exnek egyáltalán nem kellemetlen. Se a párom szüleinek, se egyik rokonnak se.

Ez a páromnak és nekem kellemetlen.

ma 14:41
 96/107 anonim ***** válasza:
77%
Exnek persze hogy nem kellemetlen, mert anyukáék úgy intézik, hogy ő érezhesse ott magát a királynőnek és családanyának, akit hívnak, akit bevonnak. Persze, hogy neki nem kellemetlen.
ma 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/107 anonim ***** válasza:
77%
Tényleg az lesz a legjobb, ha nem mész el. Általánosságban is minimalizálni kell velük a kapcsolatot. A párod menjen, amikor akar, te meg csak ritkán. Ne próbálj nekik mindenáron megfelelni, csak add mindig önmagadat. Talán, ahogy múlik az idő, elfogadnak, de erőltetni nem szabad.
ma 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/107 anonim ***** válasza:
Milyen biztos vagy, hogy a párodnak kellemetlen! Lehet miattad kellemetlen neki.
ma 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/107 anonim ***** válasza:
100%
Én biztos nem mennék és nem tenném ki ennek magam! Igaz nem vagyok mar 25 éves, ebben a korban van már önbecsülésem!
ma 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/107 A kérdező kommentje:

Hat látszik a páromon is, sokat beszélünk erről hogy mennyire zavarja őt is és kellemetlen.

Sajnos vannak dolgok ami miatt a szülei segítségét kell kérje és gondolom ezt a szülei ki is használják.

ma 16:36
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!