Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy kezeljem a családi...

Hogy kezeljem a családi találkozót, úgy hogy az ex is őt van?

Figyelt kérdés

Egy éve vagyunk együtt a párommal akinek van 2 gyereke.

Olyan a kapcsolat amilyen igazából nem ez a gond

Hanem a párom családja bármilyen összejövetel van hívják az exét is.

Most is lesz a párom apukájának a 60. születésnapja nagy buli lesz. És az ex is jön.

Őszintén bevallom, nagyon zavar. Főleg, hogy tudom, hogy engem nem bírnak. Mármint nem bunkó senki se, de az exxel kifejezetten másképp bánnak.

Nem tudom, hogy kezeljem. A páromat is zavarja, próbált beszélni a szüleivel, de nem jutott semmire. A szülei szerint nincs ebben semmi kivetnivaló, hogy ezeken az eseményeken ott van.


ma 08:28
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/80 anonim ***** válasza:
67%

Anyukáéknak igazuk van. És ahogy a 36-os hozzászólásomban írtam, a kedves fiúk is felnőtt ember és mivel neki ez nem tetszik, ahogy anyukáék hozzáállnak őhozzá és az új párjához, neki nem kötelező odamenni és bájologni az exével meg a párját ennek kitenni, hogy ő meg ki van onnan nézve. Majd exanyu hordja oda az unokáikat. Az ő házuk, az ő életük, azt hívnak, akit akarnak. És az megy oda, aki akar. Én a hapsi helyében nem akarnék. Ne írjátok, hogy jaj de hát a szülei meg felnevelték meg a tisztelet.... felnőtt emberről beszélünk, akit a szülei egy cseppet sem tisztelnek és semennyire nem veszik őt figyelembe. Akkor ennyi. Boldog szülinapot, Apu! Érezzétek jól magatokat!

Attól, hogy valaki idős, még nincs alapvetően igaza. Csak ők ezt így gondolják és ehhez asszisztál a család is.

ma 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/80 A kérdező kommentje:
A gyerekek 4 és 7 évesek.
ma 10:14
 43/80 anonim ***** válasza:
43%
Akkor már nem kell őket szoptatni. Hallelujah, anyuka nem szükséges hogy részt vegyen a rendezvényen.
ma 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/80 A kérdező kommentje:

Hidd el mi örülnénk ennek a legjobban.

A párom is mondta, hogy akkor leszarja nem fog menni. De ugye könnyű ezt mondani.


Persze volt olyan ha csak minden ok nélkül át mentünk azon a hétvégén mikor nem apas hétvége volt. Háromszor bele futottunk, hogy az ex ott volt a gyerekekkel.

Na azóta nem megyünk csak úgy be, előtte szól a párom.

ma 10:20
 45/80 anonim ***** válasza:
51%

A ferjed nem jott ki a volt felesegevel, de a valas csak a hazassagot bontotta fel, az emberi kapcsolatokat nem.


ha a parod szulei joban vannak az unokaik anyjaval, akkor ne askalodj ez ellen. tavol maradhatsz es akkor eselyed sincs a kapcsolaton javitani, vagy jo kepet vagsz a dologhoz es ha rendszeresen jarsz hozzajuk teged is megkedvelhetnek majd

ma 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/80 A kérdező kommentje:

Mármint felhívta az anyukáját, hogy arra járunk esetleg be mennénk egy kávéra, otthon vannak e, rá érnek e.

De nem mondta az anyukája, hogy ott az ex a gyerekekkel.

Azóta kifejezetten rá kérdez a párom. Ha ott vannak, nem megyünk.

ma 10:21
 47/80 anonim ***** válasza:
66%

Nekem úgy tűnik, a mama mindent megmozgat, hogy a fiát újból összehozza a volt feleségével.

Mikor volt a válás és ki kezdeményezte?

ma 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/80 A kérdező kommentje:

Nem, egyáltalán nem célja összehozni őket újra.


A válás bonyolult volt nagyon. Az ex kezdeményezte.

ma 10:36
 49/80 anonim ***** válasza:
75%
Ez esetben... nem tudom. Nincs jó ötletem. Nagyon sajnálom, borzasztó kellemetlen helyzet. Nem mennék oda, és kb ennyi. Ez nem megoldás, de jobb sincs.
ma 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/80 anonim ***** válasza:
58%
Hát nem kellett volna olyan pasassal összejönni, akinek gyereke van.
ma 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!