Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy kezeljem a családi...

Hogy kezeljem a családi találkozót, úgy hogy az ex is őt van?

Figyelt kérdés

Egy éve vagyunk együtt a párommal akinek van 2 gyereke.

Olyan a kapcsolat amilyen igazából nem ez a gond

Hanem a párom családja bármilyen összejövetel van hívják az exét is.

Most is lesz a párom apukájának a 60. születésnapja nagy buli lesz. És az ex is jön.

Őszintén bevallom, nagyon zavar. Főleg, hogy tudom, hogy engem nem bírnak. Mármint nem bunkó senki se, de az exxel kifejezetten másképp bánnak.

Nem tudom, hogy kezeljem. A páromat is zavarja, próbált beszélni a szüleivel, de nem jutott semmire. A szülei szerint nincs ebben semmi kivetnivaló, hogy ezeken az eseményeken ott van.


ma 08:28
1 2 3 4 5 6
 1/57 anonim ***** válasza:
56%
Én bokros teendőkre hivatkozva nem mennék. Udvariasan, szépen azt mondanám, hogy villanyszerelő kell jöjjön, vagy gáz stb
ma 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/57 A kérdező kommentje:

Oké, de minden egyes alkalommal??Azért ez így gáz.

Hogy ezért nem tudok a párom családjával lenni, nem tudunk együtt menni csak úgy hogy mi megalkuszunk mert ott van.

ma 08:38
 3/57 anonim ***** válasza:
45%

Nekem is az volt az első gondolatom, hogy nem mennék.

A párod családja gáz, na meg az ex is, hogy ott nyomul.

ma 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/57 anonim ***** válasza:
92%
Csak nem az exé a 2 gyerek?
ma 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/57 A kérdező kommentje:
De hát az ex felesége a páromnak és övék a 2 gyerek.
ma 08:42
 6/57 anonim ***** válasza:
35%

Őszintén szép hogy így tisztelik es becsülik az unokáik anyját, de én kivonnám magam, ebben a helyzetből ez a legjobb megoldás, mert nincs súrlódás.

Ha neked nem kellemetlen es extra szociábilis vagy, menj el, es akkor barátkozz vele, ejtsd őket szájra, hogy milyen laza jófej vagy! Másképp nincs értelme, hogy duzzogj egy sarokba, röhögteted magad. Te nem látod?

ma 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/57 anonim ***** válasza:
68%

Persze, hogy meghívják, hiszen az unokáik anyukája. Nincs ebben semmi rossz.

Az én szüleim is elváltak. Apukám szüleinél, amikor volt összejövetel, ott volt apukám volt felesége és a féltestvérem is. Nekem ez teljesen normális volt gyerekként. Anyukám normális, kifejezetten jó viszonyban volt apukám első feleségével.

Ne láss ebbe bele semmit. Az lenne a fura, ha valakit nem hívnának meg.

ma 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/57 anonim ***** válasza:
21%

Mit szólsz, ha a párod mesélte is a nőnek, hogy téged zavar, vagy mesélte a szüleinek és ők a nőnek, hogy te szóvá tetted és téged zavar!

Es mi van ha a nő röhögi ezt?

Te erre gondoltál, hogy ez milyen ciki helyzet, amiben találhatod magad?

Ez egy duzzogó vesztes helyzet azért mondom, hogy tervezz ésszel mostantól, hogy jól gyere ki a helyzetből, másképp közröhej leszel esetleg, ha olyan emberek, hogy pletykálnak. Es ha kedvelik, elmondják neki, főleg ha a nő bánkódott válás után.

Te nagyon szar helyzetbe vagy. Te leszel a bohóc!

ma 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/57 A kérdező kommentje:

Nem tudom, nekem ez olyan fura akkor is.

És most ez úgy néz ki, hogy ott van, segít a párom anyukájanak meg a párom nővérének. És ha én is oda mentem volna hogy segítek akkor mindig azt mondta a párom anyukája, hogy nem kell üljek csak le én vendég vagyok.

ma 08:49
 10/57 Grizesteszta ***** válasza:
57%
Nem az exet hivjak, hanem az unokak anyjat.Nalunk is volt ilyen a csaladban, a ket no nagyon kulturaltan kezelte, minden karacsonykor egy ebed... Egymassal nem beszelgettek, de a tobbiekkel igen, normalis szitu volt.
ma 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!