Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy kezeljem a családi...

Hogy kezeljem a családi találkozót, úgy hogy az ex is őt van?

Figyelt kérdés

Egy éve vagyunk együtt a párommal akinek van 2 gyereke.

Olyan a kapcsolat amilyen igazából nem ez a gond

Hanem a párom családja bármilyen összejövetel van hívják az exét is.

Most is lesz a párom apukájának a 60. születésnapja nagy buli lesz. És az ex is jön.

Őszintén bevallom, nagyon zavar. Főleg, hogy tudom, hogy engem nem bírnak. Mármint nem bunkó senki se, de az exxel kifejezetten másképp bánnak.

Nem tudom, hogy kezeljem. A páromat is zavarja, próbált beszélni a szüleivel, de nem jutott semmire. A szülei szerint nincs ebben semmi kivetnivaló, hogy ezeken az eseményeken ott van.


ma 08:28
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/79 anonim ***** válasza:
83%

Mit vagy kiájulva a “párod” szüleitől, hogy föltétlen nem hagynád ki a velük való találkozást meg kár volna lemondani az ex miatt, stb

Miert is volna kár?

Számukra mennyire vagy fontos?

Még túl friss ez az egész

Te meg sehol nem vagy ott, es lehet nem is leszel soha

ma 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/79 anonim ***** válasza:
57%
Teljesen érthető, hogy zavar. Egyszerűen nem kell odamenni. Ebből a "párom"-ból nekem az jön le, hogy nem vagytok házasok, vagyis nem tartozol a családhoz. Ebből kifolyólag nem kell részt venned a családi eseményeken. Én is hasonló helyzetben voltam, megmondtam, hogy nem megyek. Tudomásul vették. És nem, a volt feleség nem a család része, ha van gyerek, ha nincs. Ez a felállás rád nézve kimondottan sértés
ma 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/79 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem jó lenne tudomásul venned, hogy az ex ex. Ha bízol a pasiban, magadban, nem jelenthet gondot, hogy ott van. Mert jöhetsz azzal, hogy de állandóan arra emlékeztet, hogy mi volt előtted, ez most még csak a nő, később majd a gyerekeket is fúrod, mert erre emlékeztetnek???
ma 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/79 anonim ***** válasza:
100%
Én tegnap az onkológián voltam a férjem volt feleségével... Beteg, még kiskorú gyerekei vannak, szülei nem élnek, testvére nincs, bennem bízott és elmondta, hogy beteg. Így is lehet.
ma 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/79 A kérdező kommentje:

Nem furom se az exét, se a gyerekeket.

Igen, nem vagyunk házasok. De egy éve már együtt vagyunk.

A páromnak persze fontosak a szülei, nekem pedig a párom.

Ha nem mennék a páromat akkor is zavarná a helyzet.

ma 09:11
 26/79 anonim ***** válasza:
15%

És téged mi zavar az érdekli őket, hogy te hogy vagy?

Nem.

Jogod van megvédeni magad.

De ha attól félsz hogy lepippantja a kertbe egy bokorban es ezt kell felügyeld, menjél. Ezt megteheti amikor ott is vagy

ma 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/79 anonim ***** válasza:
13%
Vagy látogathatja titokban. Semmi lehetőséged ezt felülvigyázni. Ne is próbáld. Mert mondom, röhögteted magad es ha szakítasz nagyon dühös leszel magadra, hogy röhögtetted magad! Csak szólok! A párodnak már a neve is alig fog eszedbe jutni, de a düh hogy hulye voltál, igen!
ma 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/79 anonim ***** válasza:
63%
17-nek: nem a nagyszülőknek kell anyuka odaadja a gyereket, hanem a saját apjuknak. Gondolom apukával van kapcsolatuk, nem idegenbe küldi a nő a gyerekeit. Életemben nem hallottam még ilyet, hogy az exet idők végezetéig meghívogatják.
ma 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/79 anonim ***** válasza:
51%
Nem csoda, hogy ennyi rossz kapcsolat van, amikor valaki ilyen teljesen alap, egyszerű dologtól is ekkora ügyet csinál.
ma 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/79 anonim ***** válasza:
25%
28: Nem egészen. Azért te is biztosan szeretnéd tudni, hogy hol lesz, milyen körülmények között, és kikkel a gyereked.
ma 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!