Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy kezeljem a családi...

Hogy kezeljem a családi találkozót, úgy hogy az ex is őt van?

Figyelt kérdés

Egy éve vagyunk együtt a párommal akinek van 2 gyereke.

Olyan a kapcsolat amilyen igazából nem ez a gond

Hanem a párom családja bármilyen összejövetel van hívják az exét is.

Most is lesz a párom apukájának a 60. születésnapja nagy buli lesz. És az ex is jön.

Őszintén bevallom, nagyon zavar. Főleg, hogy tudom, hogy engem nem bírnak. Mármint nem bunkó senki se, de az exxel kifejezetten másképp bánnak.

Nem tudom, hogy kezeljem. A páromat is zavarja, próbált beszélni a szüleivel, de nem jutott semmire. A szülei szerint nincs ebben semmi kivetnivaló, hogy ezeken az eseményeken ott van.


ma 08:28
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/79 anonim ***** válasza:
92%

Ezen te csak intelligenciával tudsz felülkerekedni, vagy a) verzió kimászol udvarias hazugsággal, hogy ne is sejtsék hogy “féltékeny” vagy mert ezt fognák rád!

Vagy b) változat, mész és haverkedsz a volt feleséggel. Azaz nem túlzod el, de nem is kerülöd mint egy ovis.

Szívem, ez a felnőttélet!

ma 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/79 A kérdező kommentje:

A párom csak a szüleinek mondta el, de hogy őt is zavarja.

Vélem egyáltalán nem kommunikál az ex.

ma 08:51
 13/79 anonim ***** válasza:
39%

9: Azért mert elváltak, még nem szűnt meg a nő létezni. Ugyanúgy létezik, ugyanúgy része a családjuknak. Nyilván azért, mert van közös gyerek is.

Ezért nem haragudni kell.

Igen, vendég vagy, örülj neki, legalább nem kell csinálod semmit sem :D Majd ha már régebb óta együtt lesztek, akkor biztosan téged is befognak dolgozni. :)

Ha ilyen a hozzáállásod, akkor ne csodálkozz, hogy téged nem szeretnek.

Bár gyanítom, hogy inkább csak bebeszéled magadnak.

ma 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/79 anonim ***** válasza:
73%

Ja es a szülei az ex feleségnek mondták el, a te szempontod!

Enyje na, a reggeli köd rászállt kiskegyed agyára!

ma 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/79 anonim ***** válasza:
51%

Én nem mennék. Nem azért, mert ő ott van, hanem mert engem nem bírnak és exet ajnározzák.

Amúgy is hülye helyzet. Unokáikat apuka is tudná vinni, anyuka már nem a család része. Szülőket nem értem, minek ezt erőltetni. Hacsak nem ellened akarnak demonstrálni.

Minden esetre a férjednek kéne ezt rendezni a szüleivel, hogy jó anyu, apu, értem, hogy ő az exmenyetek, de elváltam, Marika már nem része a családnak. Ágika a feleségem. Kérem szépen ezt tiszteletben tartani. Ha nem szeretnétek, akkor mi nem megyünk.

ma 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/79 A kérdező kommentje:

A párom szülei úgy gondolják, hogy az ex örökre a család része marad és neki joga van ott lenni.

Nem tudom, nagyon tanácstalan vagyok ebben az egészben.

ma 08:55
 17/79 anonim ***** válasza:
68%

16: De mi a bajod?

Persze, hogy a család része magad. Csak a párodnak ex. Ők váltak el.

De ő az unokák anyukája. Az lenne a fura, ha a nagyik megszakították volna vele a kapcsolatot.

De vinnéd, odaadnád valahova a gyereked, akikkel nincs is semmi kapcsolatod? Nyilván nem.

ma 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/79 anonim ***** válasza:
38%

Kár offolni es ugyanazt ismételni amit a többi leírt, hogy a vlt feleség az életük része továbbra is, ok. Meg van értve es igaz, unokák vannak. Így szép.

Viszont a kérdezőnek nincs önbecsülése, mert ha egy helyzet számomra furcsa, nem megyek bele!

Tudom mert nekem sem volt es belementem dolgokba es megbántam!

Ha valami furcsa a számomra, nem csinálom! Mondjon ki mit akar!

ma 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/79 anonim ***** válasza:
69%
A szar az hogy barmilyen logikus érved lesz, rádfogják hogy féltekeny vagy! Ebből jól nem jössz ki.
ma 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/79 Grizesteszta ***** válasza:
45%
Szokj hozza,a no valoban a csalad resze marad az unokak miatt! Menj, viselkedj normalisan, de ne akard, hogy egyforman kezeljenek, sima vendegeket se kezeljuk egyforman altalaban... Legyel kedves,nyitott, koszonj az exnek, ha kommunikal, reagalj, ha nem, akkor hagyd beken! Beszelgess a tobbiekkel! Felnott szitu, egyut jar az elvalt patnerrel!:)
ma 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!