Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy kezeljem a családi...

Hogy kezeljem a családi találkozót, úgy hogy az ex is őt van?

Figyelt kérdés

Egy éve vagyunk együtt a párommal akinek van 2 gyereke.

Olyan a kapcsolat amilyen igazából nem ez a gond

Hanem a párom családja bármilyen összejövetel van hívják az exét is.

Most is lesz a párom apukájának a 60. születésnapja nagy buli lesz. És az ex is jön.

Őszintén bevallom, nagyon zavar. Főleg, hogy tudom, hogy engem nem bírnak. Mármint nem bunkó senki se, de az exxel kifejezetten másképp bánnak.

Nem tudom, hogy kezeljem. A páromat is zavarja, próbált beszélni a szüleivel, de nem jutott semmire. A szülei szerint nincs ebben semmi kivetnivaló, hogy ezeken az eseményeken ott van.


ma 08:28
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/79 anonim ***** válasza:
Ha a nőnek is lenne gyereke, semmit nem változtatna a helyzeten.
ma 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/79 anonim ***** válasza:
43%

A szülők ezzel a viselkedésükkel a saját gyerekük döntését kérdőjelezik meg. Jóformán tudomást sem vesznek a válásról, a fiuk barátnőjét nem fogadják el. Egyértelmű, hogy vissza szeretnék állítani a korábbi állapotot, és ezért mindent meg is tesznek. Na többek között ezért nem kellene többgyerekes elvált pasikkal kezdeni.

N

ma 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/79 anonim válasza:
9%

Szerintem meg itt az történhetett. Főleg, hogy azt írtad "bonyolult volt a válás".

Szerintem a párod megcsalhatta a feleségét veled, ezért se beszélsz erről és ködösítesz. Az ex elvált a párodtól és a szülei pedig nyilván az unokákat és az exet bírják. Neki adnak igazat, vele értenek egyet.

Bele trafáltam?

ma 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/79 anonim ***** válasza:
63%
A pároddal együtt, teljesen őszintén oda kellene állnotok a szülei elé és elmondani, hogy nem szeretnétek ha a volt házastárs is jelen lenne azokon az eseményeken, ahová benneteket is elvárnak. Persze a szülők döntenek, hogy kit hívnak meg, ha őt meghívják, ti nem mentek. És ezt tartsátok is be. Aztán majd előbb-utóbb csak lekattannak a szülők az exről.
ma 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/79 anonim ***** válasza:
52%

#48 Márpedig ez az egész arra utal, hogy újra együtt szeretnék látni őket, különben miért csinálnák ezt? Miért kezelnek téged kívülállóként? Nagyon sajnálom, de nem sok jövőjét látom ennek a kapcsolatnak. Ha együtt is maradtok, még sokat fogsz szenvedni emiatt.

#52 voltam

ma 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/79 A kérdező kommentje:

Hát nem. Már válófélben voltak mikor össze jöttünk.

Biztosan nem akarják, az ex se akarja. A gyerekek dolgain kívül egyáltalán nem kommunikál a párommal. Akkor is van, hogy inkább a párom anyukájával beszéli meg és ő továbbítja a páromnak a dolgokat.

ma 11:08
 57/79 anonim ***** válasza:
36%
#56 Ha nem akarják, akkor miért csinálják ezt? Mire jó ez az egész? Egy biztos, mellőzd ezeket az eseményeket, csak rosszul éreznéd ott magadat.
ma 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/79 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom.

Nagyon nehéz, teljesen nem tudjuk hanyagolni ezeket az eseményeket.

ma 11:35
 59/79 A kérdező kommentje:

Lassan jön a gyerekek születésnapja. Azok is ahogy hallottam a párom szüleinel szoktak lenni megtartva, jön a karácsony.

Azt mondjuk könnyen meg tudjuk oldani, azzal van a legkevesebb gond.

ma 11:37
 60/79 anonim ***** válasza:
53%

Gyerekek szülinapja és karácsony is nálatok. Négyesben.

Majd anyuka odaviszi az unokákat az öregekhez, ha akarja.

De ehhez a párod elhatározása kell persze, hogy tudja magát függetleníteni a szüleitől.

Tényleg nagyon nehéz helyzet. És te valóban semmit nem tehetsz.

ma 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!