Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy kezeljem a családi...

Hogy kezeljem a családi találkozót, úgy hogy az ex is őt van?

Figyelt kérdés

Egy éve vagyunk együtt a párommal akinek van 2 gyereke.

Olyan a kapcsolat amilyen igazából nem ez a gond

Hanem a párom családja bármilyen összejövetel van hívják az exét is.

Most is lesz a párom apukájának a 60. születésnapja nagy buli lesz. És az ex is jön.

Őszintén bevallom, nagyon zavar. Főleg, hogy tudom, hogy engem nem bírnak. Mármint nem bunkó senki se, de az exxel kifejezetten másképp bánnak.

Nem tudom, hogy kezeljem. A páromat is zavarja, próbált beszélni a szüleivel, de nem jutott semmire. A szülei szerint nincs ebben semmi kivetnivaló, hogy ezeken az eseményeken ott van.


ma 08:28
 71/97 anonim ***** válasza:
49%

Mondjuk nem tenném a tűzbe a kezem amiatt, amit mindenki benyalt, hogy a párjának se felel meg ez a helyzet!

Lehet így mondja, de a szülők tudják, hogy a pasinak igenis megfelel, hogy a gyerekek anyja is odajár!

Persze ezt nem vallaná be a kérdezőnek!

De látom mindenki szajkózza, hogy miert nem áll ki a szüleivel szemben es mondja meg hogy neki sem felel meg bla bla.

Miért nem?

Mert van egy megegyezés a szüleivel, a gyerekek még kicsik es igenylik az anyjuk társaságát, ha nagyinál is vannak, a gyerekeknek így jó, a nagyszülők pedig meg akarják könnyíteni az anyának, segítik, vendégül látják, támogatják!

Én is hívnám az unokáim anyját ha az unokáim 10 év alattiak, es segíteném ahol tudnám, miert ne rajcsúrozzanak a kertemben?

Szerintem ne vegyetek mérget arra, hogy a férfi nem áll ki pedig ő se akarja. Nagyon gyerekek vagytok!

ma 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/97 anonim ***** válasza:
30%
Nem értem, a gyerekek szülinapi bulija miért a nagyszülőknél kell legyen.
ma 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/97 anonim ***** válasza:
50%

Lehet tárgyalja a szüleivel, a pasi, hogy jaj a barátnőm megint pofákat fog vágni egyet nyavalyog, már hogy elegem van, stb.

Gyerekek…..

ébresztő

ma 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/97 anonim ***** válasza:
Ilyen helyzetekben a férfiak elég gyávák tudnak lenni. Másfelől meg hiába vagyunk felnőttek, attól még a szüleinkkel szemben nem viselkedhetünk úgy, mint egy idegennel. Ilyen esetekben könnyen választásra kényszerülhetnénk, és az mindenkinek csak rossz lenne. Sokkal jobb, ha a kérdező egy ideig kivonja magát a forgalomból. A két nő együttes jelenléte valószínűleg elrontaná a hangulatot.
ma 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/97 anonim ***** válasza:
100%
Ja a gyáva férfi. Én ezt nem veszem be. Tudom mert megjártam, azt hittem hogy amit a párommal beszelek nem adná soha tovább. A férfiak nagyrésze elég fospont és jellemtelen, pletykálnak többet mint rózsikanéni.
ma 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/97 A kérdező kommentje:

Amennyire tudom így alakult ki, hogy a párom szüleinel lettek elkezdve megtartva a szulinapok hely hiányában.

Aztán miután közel költöztek a párom szüleihez és lett volna hely, utána is így maradt.

A párom anyukája az exxel meg a nagyobb lányával süt, főz, díszít.

ma 12:59
 77/97 anonim ***** válasza:
0%

Mindez így normális. Szép a részükről, hogy az unokákat es az anyjukat mindig szívesen látják, így jó a gyerekeknek.

Kérdés, hogy te mit akarsz kezdeni magaddal es ezzel a helyzettel? Mert nagyon rossz pozícióba raktad magad már most.

Te már a negatív főhős vagy itt lassan.

Azért tart a titkos szeretői kapcsolat 20 évet, mert nincs ilyen súrlódás ami mérgezze a kapcsolatot.

ma 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/97 anonim ***** válasza:
77%

77-es: mitől rakta magát ő rossz pozícióba?

Ő nem szerető, nem is volt.

ma 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/97 anonim ***** válasza:
64%
Ez nem egy szokatlan dolog, sok családban van így, nem lenne ezzel semmi baj. Ez csak akkor borul, ha a házasság felbomlik, és az egyik félnek új kapcsolata lesz. Ha mindkettőnek, az kevésbé okoz problémát, mert akkor az egyikük már nem fog menni. Ebben az esetben is, ha a nőnek lenne valakije, nem valószínű, hogy meghívnák pasistól. Addig, amíg a volt feleség egyedül van, ez sajnos így fog menni, jobb, ha a kérdező kimarad belőle.
ma 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/97 anonim ***** válasza:
31%

Ha az ex az, akitől a két gyerek van, akkor szerintem teljesen érthető, hogy a nagyszülők miért hívják meg a családi eseményekre, ha a kapcsolatuk továbbra is jó vele. Elvégre az unokájuk anyja. Én értem, hogy az ő szempontjukból nincs ebben kivetnivaló. Ha pedig egyszer egy kétgyerekes férfival jöttél össze, akkor számítani lehetett ilyesmire, ha nem nagy haragban váltak el. (Nem olvastam az előző válaszokat, ha esetleg volt erről szó.) Vagyis neked ezt szépen, simán le kell nyelned, ha nem tetszik, akkor is. Egyedül a párodnak van joga beleszólni, ha ez őt is zavarja, és nem csak azért, mert tudja, hogy neked problémád van vele.

Értem én azt is, miért kellemetlen neked, de egy ilyen szituációban akkor is számítani lehetett rá.

ma 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!