Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy kezeljem a családi...

Hogy kezeljem a családi találkozót, úgy hogy az ex is őt van?

Figyelt kérdés

Egy éve vagyunk együtt a párommal akinek van 2 gyereke.

Olyan a kapcsolat amilyen igazából nem ez a gond

Hanem a párom családja bármilyen összejövetel van hívják az exét is.

Most is lesz a párom apukájának a 60. születésnapja nagy buli lesz. És az ex is jön.

Őszintén bevallom, nagyon zavar. Főleg, hogy tudom, hogy engem nem bírnak. Mármint nem bunkó senki se, de az exxel kifejezetten másképp bánnak.

Nem tudom, hogy kezeljem. A páromat is zavarja, próbált beszélni a szüleivel, de nem jutott semmire. A szülei szerint nincs ebben semmi kivetnivaló, hogy ezeken az eseményeken ott van.


ma 08:28
 81/107 anonim ***** válasza:
0%

"A párom anyukája az exxel meg a nagyobb lányával süt, főz, díszít."

A párod anyukája a nagyobbik lányunokájával és az unokája édesanyjával(!) süt, főz, díszít! Abban a felállásban ő nem "ex"! Fel kellene nőni annyira, hogy ezt felfogd.

ma 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/107 anonim ***** válasza:
77%
#80 Nem lenyelni kell, hanem kimaradni belőle. Meg imádkozni, hogy a nő is találjon valakit, mert akkor ha nem is 100 %-ig, de kikerül a képből.
ma 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/107 anonim ***** válasza:
0%

Azért rakta magát ROSSZ POZÍCIÓBA, mert az izgalmas új kapcsolatból egy mostoha, féltékeny, hiszterika (így látja a család őt lassan) helyzetébe “avanzsálta” magát, ami minden csak nem faszállító.

Egy nő, akinek hazudni kell szépeket, hogy ne sértődjön meg.

Lassan az ex nej is izgalmasabbnak fog tűnni, mint a kérdező.

Tehát vonja le mindenki a következtetést!

ma 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/107 anonim ***** válasza:
76%
A család pozícionálja őt a nemkívánatos kategóriába, exasszonyka mögé. Nem ő saját magát.
ma 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/107 anonim ***** válasza:
11%

De igen, ő saját magát, a hozzáállásával! Sajnalom hogy te ezt nem érted es neked lassan bábjátékkal kell bemutassam, 84 es! Sajnos nem fogod fel amit mondok.

Ha igaza is lenne, akkor is letornássza magát a férfi szemébe ezzel annyira, hogy végül impotens lesz vele!

ma 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/107 anonim ***** válasza:
76%

Mert hülyeséget beszélsz. Azért nem tudom befogadni. Értem, amit írsz, csak nem igaz.

Impotens. Szerintem te vagy impotens.

ma 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/107 anonim ***** válasza:
0%

Azert nem tudod befogadni mert limitált az értelmed, azaz csökött. Neked az a szint még megvan hogy valaki nem szerető es akkor ok, addig tart a tudományod. De ha valaki szól értelmesebbet a torkára ugrasz, igaza vannak aki mondta, hogy nem elég hogy hulye, még dudál is!

Amúgy nő vagyok, de ne zavartasd magad

ma 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/107 anonim ***** válasza:
76%
Nőnek is buta vagy. A lényegen nem változtat.
ma 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/107 A kérdező kommentje:
A párom anyukája a párom nővérével és az exxel készül. Nem csak a szülinapokra hanem minden ilyen nagyobb családi összejövetelre.
ma 13:46
 90/107 anonim ***** válasza:
Szerinted, ha nem szerető nincs titokba tartva “háakkó nincs hátrányba” csak az agyad kátrányba annyi
ma 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!