Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülés előtt állok, szemét...

Szülés előtt állok, szemét vagyok, ha megkérem a párom gyerekeit, hogy egy ideig ne jöjjenek hozzánk?

Figyelt kérdés

Férjemnek előző házasságából van 3 gyermeke, akik már nagyok (15, 18, 22 évesek), és elég gyakran jönnek hozzánk hétvégére, vagy akár egy hétre, változó számban, sokszor párostól. A legidősebb velünk él, csak ő már kollégista.

Én jövő hétre vagyok kiírva, és már nagyon kínlódom, mindent tehernek élek meg, nem esik jól a társaság, hisztis lettem, stb... Megkértem a férjem, hogy hagyjon nekem egy rövid időre nyugalmat, mert annyira befordultam, hogy borzasztó nehezemre esik most a társaság, jópofizás, vendéglátás (sőt kb már minden), de hatalmas veszekedés lett belőle, hogy hogy gondolom, hogy elüldözöm a családját otthonról. Nekem most bűntudatom van emiatt valahol, másrészt tényleg ez az őszinte igényem. :( Ne fikazzatok lecci, csak jól esett leírni.


2022. márc. 14. 09:43
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
 81/205 anonim ***** válasza:
34%

Bocs, de soha nem volt egyenrangú, és nem is lesz. Azt, hogy velem ki lehet egy légtérben, azt ki kell érdemelni, nem jár alanyi jogon.


Mint ahogy azt is, ki lesz az a szerencsés akinek nem rontod a levegőjét.

2022. márc. 14. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/205 anonim ***** válasza:
53%
81-es, arra nem gondolsz, hogy ez nem kisebbségi komplexus? Egyszerűen az ember azzal szeret lenni, akivel jól érzi magát. És ha normális párt talált, akkor az nem kényszeríti rá senki társaságát. Ennyi. Nem olyan bonyolult.
2022. márc. 14. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/205 anonim ***** válasza:
81%

Az a baj, hogy a nők nagy többsége csicska. A pasiért mindent benyel.

Aztán aki nem, arra persze köpköd minden más nő, mert ő merészel nem csicska lenni, és még ki is áll mellette a párja.

Borzasztó lehet ezt látni kívülről, főleg annak, aki lábtörlő a párkapcsolatában.

2022. márc. 14. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/205 anonim ***** válasza:
81%
Bakker, de nem kicsik a gyerekek, mit nem lehet felfogni azon, hogy most egy kicsit hagyják békén? Vagy foglalkozzon velük az apjuk, de miért kell a kérdezőnek szórakoztatnia őket? Nem kisgyerekek már.
2022. márc. 14. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/205 anonim ***** válasza:
77%

És ha jönnek a gyerekek, a kérdező meg elvonul a gyerekével, akkor szintén ő lesz a bunkó mert miért nem beszélt a gyerekekkel.

Más kérdéseknél írja mindenki, hogy nem illik látogatni a fiatal anyukát az első hetekben, ha az nem akarja, és meg kell húzni a határokat. Már pedig az, aki nem lakik ott, az látogató. Ez tartozik az egyik fél gyerekeire is, akik nem kicsik és ha nem kinyalt a s*ggük akkor fel is fogják.

Mennyi megkeseredett vénasszony van itt. Amikor meg menyetek/lányotok felhív, hogy ne menjetek szülés után, mert zavarnátok, az lenne az első, hogy írnátok a kérdést ide, hogy az a bunkó p*csa.

2022. márc. 14. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/205 anonim ***** válasza:
83%

"Az meg senkit sem érdekel, hogy a vesegörcsös a saját lányát akarta maga mellé, a férjéét meg nem, mert nem az a helyzet. Ott nem csak neked születik gyereked, hanem a férjednek is."


Senki nem mondta, hogy csak az ő gyereke lenne, de tény, hogy a szülés egyedül az ő testét viseli meg, neki kell felépülnie, miközben egy csecsemő elsődleges ellátása is az ő feladata. Teljesen jó hasonlat volt a vesegörcsös.

2022. márc. 14. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/205 anonim ***** válasza:
20%
Nem mindegy, mások mit gondolnak? A férjed már eldöntötte, hogy nem küldi el a kedvedért a gyerekeit. Esetleg, ha csak a tiéd az ingatlan, akkor keménykedhetsz.
2022. márc. 14. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/205 anonim ***** válasza:
15%
Normális nő meg nem tiltja ki a párja gyerekeit. Még, hogy rá kényszeríti. Nem kell őket szórakoztatni, csak a költők szerint. Nem csicska a nő, aki elfogadja, hogy nem csak a saját pereputtya van, és a pasi meg csomagos. Az olyat úgy hívják, hogy normális nő.
2022. márc. 14. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/205 anonim ***** válasza:
17%
Bezzeg, ha a tiédet tiltaná ki az aktuális, meg bezzeg, ha a te menyed téged, a saját anyját meg oda hívná, akkor megnézném, hogy hogy áll a szád. Egy kategória.
2022. márc. 14. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/205 anonim ***** válasza:
77%

"Nem mindegy, mások mit gondolnak? A férjed már eldöntötte, hogy nem küldi el a kedvedért a gyerekeit."

Hát azért túl sok jövőt nem jósolok ennek a házasságnak, ha ott ez így megy, hogy "a férj eldöntötte, tehát kuss". Szerinted teljesen normális, hogy egy kilencedik hónapban lévő nő pár nap nyugalmat nem érdemel, mert odajár plusz három ember a párjaikkal?

2022. márc. 14. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!