Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülés előtt állok, szemét...

Szülés előtt állok, szemét vagyok, ha megkérem a párom gyerekeit, hogy egy ideig ne jöjjenek hozzánk?

Figyelt kérdés

Férjemnek előző házasságából van 3 gyermeke, akik már nagyok (15, 18, 22 évesek), és elég gyakran jönnek hozzánk hétvégére, vagy akár egy hétre, változó számban, sokszor párostól. A legidősebb velünk él, csak ő már kollégista.

Én jövő hétre vagyok kiírva, és már nagyon kínlódom, mindent tehernek élek meg, nem esik jól a társaság, hisztis lettem, stb... Megkértem a férjem, hogy hagyjon nekem egy rövid időre nyugalmat, mert annyira befordultam, hogy borzasztó nehezemre esik most a társaság, jópofizás, vendéglátás (sőt kb már minden), de hatalmas veszekedés lett belőle, hogy hogy gondolom, hogy elüldözöm a családját otthonról. Nekem most bűntudatom van emiatt valahol, másrészt tényleg ez az őszinte igényem. :( Ne fikazzatok lecci, csak jól esett leírni.


2022. márc. 14. 09:43
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
 91/205 anonim ***** válasza:
29%

Aztán meg jön a kérdés hogy a nagyobbak miért nem foglalkoznak a gyerekeddel kérdező, miért nem szeretik.


Mikor az én mostoha anyámnak gyereke született, én 16 voltam. Ő normálisan állt hozzám, már mikor hazahozták láthattam, a kórházból videóban megmutatta. Cserébe én, mire hazajöttek kitakarítottam, feldíszítettem a lakást, anya főzött nekik két napra és rendeltünk tortát(apa velük volt, más rokona nincs).

A nagyobb gyereket (5 éves, másik házasságból)pedig reggelente én vittem oviba, odamentem, becsöngettem és vittem, hogy tudjon pihenni.

Ha így állt volna hozzám, mint a kérdező, akkor két szalmaszálat se tettem volna keresztbe, akkor se ha kéri.

2022. márc. 14. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/205 A kérdező kommentje:

Jesszusom! Komolyan valaki "kitiltásnak" meri nevezni, ha megkérem, hogy egy hétvégére ne ide jöjjenek a koliból, hanem a barátnő szüleihez???

Akkor ő is "kitiltott" bennünket a saját házunkból (ami mellesleg valóban az én nevemen lévő ingatlan, de ezt kár idekeverni), mikor megkért, hogy hadd tarthasson itt egy szilveszteri házibulit a barátaival? Azért ezek nagyon durva kifejezések!

És igen, ha az én gyermekemet kérné meg bárki, hogy ne zavarjon egy kismamánál, bizonyára halálra sértődnék, és nekem állna feljebb... No komment...

2022. márc. 14. 18:05
 93/205 anonim ***** válasza:
79%
Akkor egyszerűen hanyagold most az utánuk való takarítást, jópofizást, főzögetést. Sajnálom, hogy ennyi megértés sincs bennük.
2022. márc. 14. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/205 anonim ***** válasza:
7%
Bezony, hogy eldöntötte, hogy nem egy hormongőzös hisztigép fogja eldönteni egyedül, hogy mehetnek-e oda a saját gyerekei. Vagyis hát na, a te házad. Hamarosan úgyis ketten lesztek ott. Mert te úgy döntöttél, hogy nem vagy hajlandó felöltözni, meg bevonulni a szobába szoptatni, szóval mindenki takarodjon. Más is szült már, anyukám, de nem lett mindenki hisztis pcsa
2022. márc. 14. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/205 anonim ***** válasza:
89%

nálunk anno az exfeleség ajánlotta fel h most 1 hónapig nem mennek a gyerekek látogatóba majd megy a férjem hozzájuk

én nagyon hálás voltam neki!


nem tudom miért ördögtől való h egy frissen szült kismamát nem zavarnak pár hétig a féltesók... szerintem ennyi nyugi az első babánál nem árt amíg a kismama hozzászokik a babás léthez


nem is értem a sok kommentelőt miért magyaráz bele olyat amit nem kért mondott a Kérdező

2022. márc. 14. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/205 anonim ***** válasza:
9%
Azért, mert a sajátját se bszná ki onnan. A férjétől se várja el nagysága, mert nem csak a kicsinek az apja, hanem a nagyoknak is. Mennyire kell fogyatékosnak lenni ahhoz, hogy ezt valaki ne fogja fel? Nem kell főzni meg pakolni utánuk, meg körül ugrálni őket. A sajátot bezzeg kellene. Szóval le lehet nyugodni szerintem, meg visszavenni, mert az ilyen házisárkány szokott ám koppanni, amikor az ember közli utána, hogy hát ő nem erre fizetett be, és kell az ilyen a francnak.
2022. márc. 14. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/205 anonim ***** válasza:
8%
Csak majd ne lepődj meg ha nem nyitják rád az ajtót akkor se ha a babucit kéne pesztrálni..mert hidd el lesz olyan mikor a fél karod odaadnád hogy picit kössék le.
2022. márc. 14. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/205 anonim ***** válasza:
82%

nem örökre tiltja el !!!

annyit kért h mondjuk 2 hétig nem menjenek de szerintem az 1 hónap sem lenne nagy kérés ... normális férj nem akad ki hanem megbeszéli a gyerekeivel h Kata pár napon belül szül és kérlek most pár hétig ne jöjjenek majd ö megy hozzájuk ...

mondom normális férj !

ez alapvető dolog h ha frissen hazaérek a kórházbók a kisbabával akkor nem nyüzsi fogadjon hanem nyugalom és csend


amugy nem vagyok nyugtalan, inkább csodálkozok h ennyi empátia nincs bennetek ... mondom empátia és megértés

2022. márc. 14. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/205 anonim ***** válasza:
76%
Egybites válaszolók figyelmét felhívnám rá, hogy a megkérés nem egyenlő a kitiltással.
2022. márc. 14. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/205 anonim ***** válasza:
65%

99-es:

Na meg IQ, hogy felfogják. De ez nem is lep meg a gyk-n.

Már a stílus is ocsmány (kisanyám meg ilyenek), szánalmas frusztrált elnyomott asszonypajtik, és ha már nekik szar a szánalmas életükben, nehogy másnak jobb legyen.

2022. márc. 14. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!