Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülés előtt állok, szemét...

Szülés előtt állok, szemét vagyok, ha megkérem a párom gyerekeit, hogy egy ideig ne jöjjenek hozzánk?

Figyelt kérdés

Férjemnek előző házasságából van 3 gyermeke, akik már nagyok (15, 18, 22 évesek), és elég gyakran jönnek hozzánk hétvégére, vagy akár egy hétre, változó számban, sokszor párostól. A legidősebb velünk él, csak ő már kollégista.

Én jövő hétre vagyok kiírva, és már nagyon kínlódom, mindent tehernek élek meg, nem esik jól a társaság, hisztis lettem, stb... Megkértem a férjem, hogy hagyjon nekem egy rövid időre nyugalmat, mert annyira befordultam, hogy borzasztó nehezemre esik most a társaság, jópofizás, vendéglátás (sőt kb már minden), de hatalmas veszekedés lett belőle, hogy hogy gondolom, hogy elüldözöm a családját otthonról. Nekem most bűntudatom van emiatt valahol, másrészt tényleg ez az őszinte igényem. :( Ne fikazzatok lecci, csak jól esett leírni.


2022. márc. 14. 09:43
❮❮ ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... ❯❯
 131/205 anonim ***** válasza:
80%

Rájöttem, itt az a nő van lepontozva, akit a férje emberszámba vesz.

Ennyire az a jellemző, hogy nem áll a pasi normálisan a feleségéhez családon belül?

És TÉNYLEG ennyire ritka, hogy nézi a feleség érdekeit?

Kezdem hercegnőnek érezni magamat, komoly:DDDDDDD

2022. márc. 15. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 132/205 anonim ***** válasza:
20%

Sosem értettem az ilyen típusú nőket. Teherbe esnek egy több gyerekes pasitól, aztán elvárják, hogy a férj x időre dobja félre a meglévő gyerekeit, ne is engedje őket a házba, mert most éppen őfelsége fog szülni. Ezt nem lehetne alaposan át gondolni a szex előtt? Azért azt illene tudni, hogy nem egy szingli pasitól fognak szülni.

Azért szívesen megnézném a fejüket, amikor az ő gyerekeik lesznek félre dobva azért, mert a mostoha anyuci éppen nem kíváncsi rájuk akármilyen kifogás miatt. Sőt, ez most egy nagyon jó indok, hogy addig se kelljen őket látnia. Lehet itt írni, hogy de megértik meg stb., de a valóságban nagyon nem így megy ez. És ezt sokan tagadják, még önmaguk előtt is.

2022. márc. 15. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 133/205 anonim ***** válasza:
74%
Egy-két hétről van szó, basszus, ti meg már azt képzelitek, hogy emiatt lelép a férje és utálni fogják a felnőtt gyerekek? Ti mindenkit utáltok, akit egy-két hétig nem láttok?
2022. márc. 15. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 134/205 anonim ***** válasza:
52%
134-es, szerintem igen, de itt az átlag IQ 50 felé tendál.
2022. márc. 15. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 135/205 anonim ***** válasza:
15%
Dehogy. De nem is az a helyzet, hogy 1-2 hétig alapból sem találkozunk, hanem az, hogy nem mehetnek az apjukhoz, mert a nője épp nem visel el senkit maga mellett. Mert elvárja egy felnőtt nő, hogy ő maga, meg az új gyereke fontosabb legyen a már meglévőknél. Utána se fogja elviselni őket ott. Midig lesz kifogás, hogy miért ne menjen éppen egyik sem. Már haza sem mehet az sem, amelyik ott lakik. Aki ennyire nem tudja ezt feldolgozni, az minek kezd gyerekes pasival? Az minek szül neki? A feleség érdeke, hogy kimarja onnan azt, akit nem ő csinált, és valakinek itt van képe azt mondani, hogy normális pasi a felesége érdekét nézi. Haha. Undorító. Normális pasi a gyerekeit nézi, az összeset. Nem csak azt, akit az aktuális szült. Könnyen lehet, hogy a következő asszonyka majd a kérdező gyerekét nem akarja látni. Milyen jó apa lesz ez akkor hirtelen, amikor az övéért áll ki.
2022. márc. 15. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 136/205 anonim ***** válasza:
71%

Ha az apa a gyerekeit nezi akkor az uj baba erdekeit is figyelembe kellene vennie !

De az apanak csak az elso felesegetol levo gyerekei a fontosak ezek szerint. Hiszen eszre sem veszi h a jelenlegi felesegenek ez az idoszak teher es faradt nyugos idegesebb.


Az apa helyeben a gyerekekkel mashol is tud talakozni nem a jelenlegi feleseg lakasaba !!!

Mivel ha jol olvastam akkor a Kerdezo lakasa amiben laknak. Ennyi ferjen bele h par hetig nyugiban legyen a kismama es az ujszulott

2022. márc. 15. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 137/205 anonim ***** válasza:
58%

"Utána se fogja elviselni őket ott. Midig lesz kifogás, hogy miért ne menjen éppen egyik sem. "


Tapasztalat?

Saját elcseszett életedet nem kellene rávetíteni a kérdezőre.

2022. márc. 15. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 138/205 anonim ***** válasza:
61%

Nem arról van szó, hogy fontosabb a kérdező és az új gyerek, hanem arról, hogy pár hétig olyan helyzetet teremt a férje segítségével, ami most egy kicsit nekik kedvez.

Aki ezt nem tudja az örökre kitiltástól, meg a "nem fontosak a gyerekei" dologtól megkülönböztetni, attól én kérek elnézést.

2022. márc. 15. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 139/205 anonim ***** válasza:
3%

Az új gyereknek nem érdeke, hogy ne legyen körülötte egyik testvére sem. Az az anyja érdeke. Mert ő az, akit zavarnak valamiért. Ha pedig anya feszült, azt tök jól rá lehet húzni arra, hogy akkor most emiatt szar a kicsinek.

Véletlenül sem ott van a probléma, hogy anyának kéne moderálni magát, és akkor egyikkel sem tolna ki. Dehogy. Hiszen egy kismama felé nem lehet elvárásként megfogalmazni, hogy "nelegyémáhülyepicsa". Mert hát a hormonok. Azok tök jó kifogás arra, hogy miért is engedi el magát anya és teszi le a kontrollt. Ő nem hajlandó a saját házában felöltözni hálóingből és bemenni a szobába szoptatni. Teljes mértékben joga van hozzá. Ahogy akkor apának is arra, hogy megmondja neki, hogy ez meg így neki nem oké. A baba egyébként csak az utóbbi időben nem közösségbe születik. Ezért ilyen nyomorultak a társas kapcsolataink már. Egyetlen ésszerű helyzet van, amikor nem kell beengedni a gyerek testvérét, az pedig az, ha betegen akar odamenni. A többi antiszoc hülyeség meg nem tudom, hogy honnan jön. Apának ugyanolyan mind, nem csak ez vagy az. Attól, hogy a kérdezőnek még nem, nem lesz automatikusan igaza.

2022. márc. 15. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 140/205 anonim ***** válasza:
77%

141-es, nagyon érdekes, mert amikor egy nő írta itt pár éve, hogy a férje felnőtt lánya 2 hónapra kitiltott szó szerint mindenkit a szülés után, tehát a kicsinek a saját nagyszülei sem láthatták 2 egész hónapig (covid előtti idők voltak, és júniusi szülés, influ sem volt), akkor itt mindenki a kérdezőre fröcsögött, és szegény hormongőzös anyukát védték (azért, hogy 2 percre sem enged be senkit két hónapon át).

Jó ez a kettős mérce.

2022. márc. 15. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... ❯❯

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!