Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülés előtt állok, szemét...

Szülés előtt állok, szemét vagyok, ha megkérem a párom gyerekeit, hogy egy ideig ne jöjjenek hozzánk?

Figyelt kérdés

Férjemnek előző házasságából van 3 gyermeke, akik már nagyok (15, 18, 22 évesek), és elég gyakran jönnek hozzánk hétvégére, vagy akár egy hétre, változó számban, sokszor párostól. A legidősebb velünk él, csak ő már kollégista.

Én jövő hétre vagyok kiírva, és már nagyon kínlódom, mindent tehernek élek meg, nem esik jól a társaság, hisztis lettem, stb... Megkértem a férjem, hogy hagyjon nekem egy rövid időre nyugalmat, mert annyira befordultam, hogy borzasztó nehezemre esik most a társaság, jópofizás, vendéglátás (sőt kb már minden), de hatalmas veszekedés lett belőle, hogy hogy gondolom, hogy elüldözöm a családját otthonról. Nekem most bűntudatom van emiatt valahol, másrészt tényleg ez az őszinte igényem. :( Ne fikazzatok lecci, csak jól esett leírni.


2022. márc. 14. 09:43
 151/205 anonim ***** válasza:
73%

Bakker, valaki írja már meg, miért akkora teher a felnőtt gyerekeknek megérteni, hogy most pár hétig ne jöjjenek?

Bírom, hogy itt mindenki minden gond nélkül fogad bárkit, amikor a háta közepére se kívánja a vendéglátást.

Nem óvodások, hogy ne fogják fel!

2022. márc. 15. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 152/205 anonim ***** válasza:
68%
#147! Tudsz olvasni? "Elég gyakran jönnek hozzánk hétvégére,vagy akár egy hétre, változó számban párostól" Érted? Az a 2 gyerek, akik a saját anyjától jön. Szerinted akkor őket is "elég gyakran" kidobja az anyja? Mert ez ugyanaz a helyzet, csak fordítva. Most az EGYSZER az apánál élő "gyerek" menne át az anyjához. Ennyi a történet. A 3 kölyök csak simán el van kényeztetve és óvodásként viselkedik. Normális esetben mondani se kéne, hogy ilyenkor kicsit ne lógjon az apja nyakán, nem hogy még odaviszi a barátnőjét is. Annyit kéne kibírni kamaszként, hogy most 2 hétig nem ott találkoznak apucival. Szörnyű trauma tényleg. Mondjuk az apának kéne a sarkára állnia és beszélni a "gyerekekkel".
2022. márc. 15. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 153/205 anonim ***** válasza:
23%
Az anyja gondolom nem zavarja őket a kérdezőékhez, a kérdező meg zavarja máshova, még azt is, amelyik véletlenül ott van otthon. Szóval, szerintem te tanulj meg olvasni a kelzelődés helyett.
2022. márc. 15. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 154/205 anonim ***** válasza:
28%
*képzelődés
2022. márc. 15. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 155/205 anonim ***** válasza:
79%
"Gondolom nem zavarja őket" Na, ez a képzelődés. Maradjunk annyiban,hogy egyikünk se tudja, mivel nincs benne a kérdésben. A kérdés úgy szól, "szemét vagyok, ha megkérem a gyerekeit, hogy egy ideig ne jöjjenek hozzánk?" Nem, nem szemét. A saját lakásába mindenki azt enged be, akit akar. Ha úgy dönt, a dalai lámát se köteles beengedni, ettől nem lesz szemét.
2022. márc. 15. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 156/205 anonim ***** válasza:
29%
Meg az is képzelődés, hogy szerinted zavarja őket, mert ugye ez sincs benne a kérdésben. Vagy te olvastad valahol? Xd
2022. márc. 15. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 157/205 anonim ***** válasza:
82%
#156! Te tényleg funkcionális analfabéta vagy!🤦🏽‍♀️ Mondom, EGYIKÜNK SE TUDJA. Hol írtam azt, hogy szerintem zavarja? Nem tudjuk. Érted a szót? Tehát fölöslegesen ezt találgatni. Vannak a tények. A "kicsik" átmehetnek a kérdező lakásába mindig, a felnőtt meg ezek szerint nem mehet a saját anyjához egyszer, mert összedől a világ.
2022. márc. 15. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 158/205 anonim ***** válasza:
80%

152es, na meg, nem is arról van szó, hogy 2 hétig egyáltalán nem láthatják az apjukat, csak ne a házba jöjjenek, a kérdezőhöz.

Mehetnek kirándulni, moziba, étterembe, akármi.

Bakker, 15, 18 és 23 évesek, nem igaz, nem bírják feltalálni magukat a kérdező nélkül.

2022. márc. 15. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 159/205 anonim ***** válasza:
66%
#158! Én is azt írtam. Pár hétig nem OTT találkoznának. Mondjuk egészséges kamasz ennyit akkor is kibírna, ha egyáltalán nem találkozna az apjával, de itt nincs is arról szó.
2022. márc. 15. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 160/205 anonim ***** válasza:
24%

Szerinted akkor őket is "elég gyakran" kidobja az anyja? Mert ez ugyanaz a helyzet, csak fordítva.


Khm... Ezt meg a nyuszika írta akkor xd

2022. márc. 15. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!