Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülés előtt állok, szemét...

Szülés előtt állok, szemét vagyok, ha megkérem a párom gyerekeit, hogy egy ideig ne jöjjenek hozzánk?

Figyelt kérdés

Férjemnek előző házasságából van 3 gyermeke, akik már nagyok (15, 18, 22 évesek), és elég gyakran jönnek hozzánk hétvégére, vagy akár egy hétre, változó számban, sokszor párostól. A legidősebb velünk él, csak ő már kollégista.

Én jövő hétre vagyok kiírva, és már nagyon kínlódom, mindent tehernek élek meg, nem esik jól a társaság, hisztis lettem, stb... Megkértem a férjem, hogy hagyjon nekem egy rövid időre nyugalmat, mert annyira befordultam, hogy borzasztó nehezemre esik most a társaság, jópofizás, vendéglátás (sőt kb már minden), de hatalmas veszekedés lett belőle, hogy hogy gondolom, hogy elüldözöm a családját otthonról. Nekem most bűntudatom van emiatt valahol, másrészt tényleg ez az őszinte igényem. :( Ne fikazzatok lecci, csak jól esett leírni.


2022. márc. 14. 09:43
❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯
 111/205 anonim ***** válasza:
36%
De a férjedébe igeeeen. Ha nem, akkor meg olyan is. És nem tudom már hanyadszorra mondom, hogy első és egyetlen felesége vagyok a férjemnek. Nem dobott itt el senki senkit. Mert nem vagyok egy utálkozó, elviselhetetlen boszorkány. Mint ti, akiket meg tök jó hergelni. Vicces nézni, ahogy bizonygatjátok, hogy mennyire normális megmondani a férjnek, hogy többet ér az, amelyiket ti szültétek neki, mint az, amelyiket nem. Aztán az a férj a szr, aki megmondja, hogy "csak neked ér többet, kisanyám". Csak jobban lehetne ám tisztelni azt a fszit, amelyik kiáll a kölykei mellett, mert az azt jelenti, hogy a tiétekért is ki fog, amikor a következő asszonyka akar úgy dönteni, hogy neki már semmi keresnivalója az apja mellett.
2022. márc. 14. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 112/205 anonim ***** válasza:
82%
Senki nem érti, hogy nincs jól a kérdező, szülés után sem lesz kirobbanó formában, hadd legyen már kicsit békén hagyva, amíg erőt gyűjt a mindennapokhoz. Ennyi volt a kérés, nem több. Apuka meg segítsen, a felnőtt gyerekeivel is meg a kismamának is, vagy ha nem így gondolja, akkor minek neki a család. Ja, már úgyis elhagyott 3 gyereket, lehet nem is fontos annyira.
2022. márc. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 113/205 anonim ***** válasza:
18%
Miért kell belehalni az utolsó hetekbe és a gyermekágyi időszakba? Már csak azért nem értem, mert gdm-es, magas vérnyomásos, ehhez mérten vizesedős, pluszban még császáros is voltam. Szóval szar volt. Úgy is éreztem magam. Aztán valahogy senkit nem kívántam vissza az anyjába miatta, mert nem értem rá ilyen hülyeségekre. Örültem a gyerekemnek, meg annak, hogy túl vagyok a terhességen. Aztán a hasfájós időszakban sem akartam ölni a kialvatlanságtól. Miért kötelező megőrülni? Miért mondja mindenki, hogy az ellenséges viselkedés a normális? Miért kell elhitetni a kismamával, hogy neki nem kell tudni viselkedni? Elhiszem, hogy csoda, mindnekinek az. Elhiszem, hogy egyre nehezebben jönnek össze a gyerekek, de azért ez vicc.
2022. márc. 14. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 114/205 anonim ***** válasza:
71%

Akik szerint ennyire a férfi "gyerekeit" (2 felnőtt, meg egy kamasz) a kérdezőnek kell folyamatosan szórakoztatnia egy kisbaba mellett, azok remélem, nem bánják, ha mondjuk betegek, vagy akármilyen extra elfoglaltak, vagy bármi okból a hátuk közepére kívánják a vendégeket, majd meglátogatja egy csapat rokon, akik teljes ellátást igényelnek.


S még mindig nem értem, hogy miért nem képes egy 15, egy 18, és egy 22 éves felfogni, hogy "most ne gyertek pár hétig, a Klári most fáradt, nyűgös, szeretné kicsit pihenni. "


Mi a kérdező, a "gyerekek " társalkodónője, cselédje?


Bakker, még ha óvodás gyerekekről lenne szó...

2022. márc. 14. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 115/205 anonim ***** válasza:
53%
De ki beszélt szórakoztatásról?
2022. márc. 14. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 116/205 anonim ***** válasza:
78%

Kérdező! Szerintem teljesen igazad van. Nem kitiltod őket, egyszerűen az embernek szüksége van arra, hogy rá tudjon hangolódni a szülésre, majd a babára.

Engem is zavarna, ha felfújódva, nyűgösen kéne vendégeket fogadnom, takarítani (mert azért koszt csinálnak és egy újszülött mellett azért nem árt a tisztaság), ha alszik a kicsi, plusz bár kifelé megyünk a vírusból, de minden második ember tüsszög/köhög, akkor eleve nem lehet hangosnak lenni és egy csomó apróságról nem is beszélve.

Ha a férjednek ennyire fontos, hogy találkozzon velük, akkor miért nem lehet elmenni vacsorázni, videochatelni stb? De amúgy el nem tudom képzelni, hogy felnőtt, kapcsolatban élő EGYETEMISTA gyerekek ennyit járogassanak át (15 évesen én is hétvégén inkább mentem erre-arra, nem apámnál ültem, vizsgaidőszakban még volt, hogy hetekig ki sem mozdultam kb a szobából). A gyerekeket ez amúgy zavarja? Mert csak azt írtad, hogy a férjed akadt ki, lehet hogy a fiatalabb generáció lazábban veszi. Ha jó a kapcsolat köztük, akkor úgysem számít az a 2-3 hét. Mármint érted, Húsvétkor már kb jöhetnek babázni, azért ez nem a világvége.

2022. márc. 15. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 117/205 anonim ***** válasza:
73%

"Már csak azért nem értem, mert gdm-es, magas vérnyomásos, ehhez mérten vizesedős, pluszban még császáros is voltam. Szóval szar volt. Úgy is éreztem magam."


Remélem, amikor ebben az állapotban arra vágytál, hogy lakjon veled még plusz három ember, akkor volt, akit gyorsan sikerült odaköltöztetni...

2022. márc. 15. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 118/205 anonim ***** válasza:
55%
116os, bizony, bármilyen meglepő, de a férjem gyerekei jöhetnek bármikor, nem drámázok, felnőtt ember vagyok, megoldom. Főleg hogy mivel a férjem csomagjai, így az enyémek is valamilyen szinten. El is ásnám magam a szégyentől ha nem jöhetnének. Mondok durvábbat, kulcsuk is van a lakáshoz:-D Mint ahogy nekünk is van a férjem első feleségének a lakásához ahol a gyerekekkel él. Vészhelyzet esetére, vagy ha valaki elutazik, a másik megy át ellátni az állatokat.
2022. márc. 15. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 119/205 anonim ***** válasza:
35%

Akik szerint ennyire a férfi "gyerekeit" (2 felnőtt, meg egy kamasz) a kérdezőnek kell folyamatosan szórakoztatnia egy kisbaba mellett,


Sehol nem volt szó erről.

2022. márc. 15. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 120/205 anonim ***** válasza:
30%
Az se mehet haza, amelyik ott lakik. Ez mi, ha nem gáz?
2022. márc. 15. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!