Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülés előtt állok, szemét...

Szülés előtt állok, szemét vagyok, ha megkérem a párom gyerekeit, hogy egy ideig ne jöjjenek hozzánk?

Figyelt kérdés

Férjemnek előző házasságából van 3 gyermeke, akik már nagyok (15, 18, 22 évesek), és elég gyakran jönnek hozzánk hétvégére, vagy akár egy hétre, változó számban, sokszor párostól. A legidősebb velünk él, csak ő már kollégista.

Én jövő hétre vagyok kiírva, és már nagyon kínlódom, mindent tehernek élek meg, nem esik jól a társaság, hisztis lettem, stb... Megkértem a férjem, hogy hagyjon nekem egy rövid időre nyugalmat, mert annyira befordultam, hogy borzasztó nehezemre esik most a társaság, jópofizás, vendéglátás (sőt kb már minden), de hatalmas veszekedés lett belőle, hogy hogy gondolom, hogy elüldözöm a családját otthonról. Nekem most bűntudatom van emiatt valahol, másrészt tényleg ez az őszinte igényem. :( Ne fikazzatok lecci, csak jól esett leírni.


2022. márc. 14. 09:43
❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯
 121/205 anonim ***** válasza:
33%
De megsértődtek egyesek. 🤣
2022. márc. 15. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 122/205 anonim ***** válasza:
90%
Amelyik veletek él, azt nem kérném ilyesmire.
2022. márc. 15. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 123/205 anonim ***** válasza:
83%

Amelyik veletek él, az hadd menjen haza a koleszból akkor, amikor egyébként is hazamenne, hiszen neki is az otthona. De: Pár nélkül, és ezt tudatosítani kell benne.

A másik kettő, akik nem nálatok laknak állandóra, ők pedig most pár hétig maradjanak a seggükön anyukánál (és amikor jönnek, akkor is pár nélkül).

2022. márc. 15. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 124/205 anonim ***** válasza:
44%
121: Már kerülgetni őket is éppen elég.
2022. márc. 15. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 125/205 anonim ***** válasza:
85%

Hát nem tudom, én nem gyereket szültem a férjemnek, "csak" év végi zárás és mérleg időszak volt a vállalkozásomban, itthon van az irodám. (aki szakmabeli, nem kell magyaráznom, aki nem: ez kb. pár hónap tömény stressz, feszített munka. Ebből is pár hét tömény idegbaj).

Nálunk a férjem már EZÉRT megtette, hogy a két lányával (16 és 18 évesek voltak akkor) nem itt találkozott, hanem megbeszéltek egy találkozót, felvette őket, elvitte őket ebédelni, utána megnéztek egy mozit, estig még sétáltak, beszélgettek, aztán hazavitte őket. Én nyugiban tudtam dolgozni, ők elvoltak apukájukkal, mindenkinek jó volt. (3 hétvége volt így).

És ez nem gyerekszülés, csak meló.

2022. márc. 15. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 126/205 anonim ***** válasza:
12%
Igen, szemét vagy.
2022. márc. 15. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 127/205 anonim ***** válasza:
48%

Akik itt azt mondogatják, hogy szemét vagy, megsúgom, hogy kb. 80 százalékuk a sajátját sem tűri meg otthon 18 felett. Ha mégis, akkor barát/barátnő nem mehet át, mert ő nem "kerülget egy idegent".

Nézd meg a gyk. válaszokat sok kérdésre.


Amúgy a nálatok lakó 22 évest ne korlátozzátok szerintem, viszont a nője ne jöjjön pár hétig. A másik kettő pedig maradjon a picsáján pár hétig, ennyike.

2022. márc. 15. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 128/205 anonim ***** válasza:
19%

Igen, bunkó vagy.


Vagy akkor ezek szerint, ha csináltok még egyet, akkor addig az elsőt is ledobjátok máshová?


Ugyanis ők a FÉRJED gyerekei!, akárcsak a most megszülető.

2022. márc. 15. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 129/205 anonim ***** válasza:
6%
A (kamu) kérdező jól eltűnt.
2022. márc. 15. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 130/205 anonim ***** válasza:
77%

129-es, még mindig ocsmány a stílusod, de hát a stílus maga az ember, mint tudjuk. Én megértem, hogy a férjed eldobott téged egy jobbért, szebbért, normálisabbért, de nem itt kellene kiélned a frusztrációdat.

Most ha kérdező becsicskul, attól a te szánalmas életed még nem lesz jobb.

2022. márc. 15. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!