Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülés előtt állok, szemét...

Szülés előtt állok, szemét vagyok, ha megkérem a párom gyerekeit, hogy egy ideig ne jöjjenek hozzánk?

Figyelt kérdés

Férjemnek előző házasságából van 3 gyermeke, akik már nagyok (15, 18, 22 évesek), és elég gyakran jönnek hozzánk hétvégére, vagy akár egy hétre, változó számban, sokszor párostól. A legidősebb velünk él, csak ő már kollégista.

Én jövő hétre vagyok kiírva, és már nagyon kínlódom, mindent tehernek élek meg, nem esik jól a társaság, hisztis lettem, stb... Megkértem a férjem, hogy hagyjon nekem egy rövid időre nyugalmat, mert annyira befordultam, hogy borzasztó nehezemre esik most a társaság, jópofizás, vendéglátás (sőt kb már minden), de hatalmas veszekedés lett belőle, hogy hogy gondolom, hogy elüldözöm a családját otthonról. Nekem most bűntudatom van emiatt valahol, másrészt tényleg ez az őszinte igényem. :( Ne fikazzatok lecci, csak jól esett leírni.


2022. márc. 14. 09:43
 161/205 anonim ***** válasza:
17%
Itt egy a biztos, a kérdező (troll) elérte, amit akart. Szépen, csendben lapít röhögve, ahogyan az emberek egymásnak esnek.
2022. márc. 15. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 162/205 anonim ***** válasza:
50%
#160! Te nagyon kemény vagy! Az kérdeztem, SZERINTED? Ez egy hasonlat. Ha, TE azt kidobásnak nevezed, hogy a felnőtt egyszer az anyjánál alszik, akkor fordítva is az. (SZERINTEM egyik se kidobás, ha fel tudod ezt fogni.) De nem írok többet neked, mert nagyon nem vagyunk egy értelmi szinten, fölösleges, ha nem tudsz értelmezni.
2022. márc. 15. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 163/205 anonim ***** válasza:
18%
Hiába töröltetitek a kommentemet, valóban nem evezünk ugyanabban a csónakban. Én pl már oldalak óta csak hergelem itt a sok élhetetlen boszorkányt, és annyi gyűlölet van bennük, hogy fel sem tűnik nekik. Csak adják a lovat egymás alá, hogy mennyire normális, ha második feleségként már eleve elbsszák a gyerekek közötti testvéri kapcsolatot, így apuka úgy is a régit építi le. Több jut a sajátnak mind anyagi, mind érzelmi téren. Ezen a szinten kellene felülemelkedni. De sokaknak nem megy. Attól még nem normális, inkább szomorú
2022. márc. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 164/205 anonim ***** válasza:
82%
Az én férjemnek is van gyereke előző kapcsolatból, 5 éves a közös. Én nem bántam, hogy itt van, igazából eszembe sem jutott, hogy ne jöjjön. Viszont én a szüleimet, anyósomat, tesómat is vártam, örültem, hogy mindenki így várja, a fél tesója is. Órákig várt a kórházban, úgy kellett hazavitetnem. A te esetedben (figyelembe véve, hogy te nem vagy annyira családcentrikus) kompromisszumot kötnék. A legnagyobb ott lakik, nem elvárható, hogy a koliban aludjon, neki otthon a helye, viszont arra megkérném, hogy a barátnőt most ne hozza, menjen inkább ő, és látogassa meg. A középső jöjjön, de most ne egy hétre, és ezalatt az idő alatt apuka fokozottan legyen házias, hiszen az ő gyereke jön. Tehát főzzön, mosson, takarítson. A lány ugyanez, viszont ha érdekli a babázás, ezt most kihasználhatnád, hátha közelebb tudtok kerülni egymáshoz. A normális családi viszony mindenki érdeke.
2022. márc. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 165/205 anonim ***** válasza:
65%
Hár nekem csak negatív tapasztalatom van. A férjem felnőtt gyerekei még fel is jelentettek minket. Mi csak rosszat kaptunk tőlük. Mi meg kiperkáltuk a kocsit diplomát meg a pénzt, amiért mindig jelentkeztek. SMSben. Közös gyerekünket nem ismerik, nem akarják. Eleget kaptunk rosszat, én nem tudom elképzelni hogy vannak normális előző házasságból született gyerekek. Az összes korunkbeli aki elvált, csak panaszkodik. Hasonló esetekről.
2022. márc. 16. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 166/205 anonim ***** válasza:
69%
De amúgy akkoris megy az irigykedés amikor megszületik egy kisebb gyerek, ha együtt marad a család. Mert mindig a kicsi kap mindent, legalábbis így látják az idősebb testvérek. Pedig nekik is volt pelenka ruha meg ennivaló ugyanúgy amikor nekik kellett, csak ezt elfelejtik.
2022. márc. 16. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 167/205 anonim ***** válasza:
65%
Normális kapcsolat mindenki érdeke? Nem normális emberekkel ezt nem lehet elérni elhiheted. Hívd el nyaralni, nem jön. Hívd el ebédre, nem ér rá. Adj neki pénzt, elfogadja. Kocsit adj azt is elfogadja. Legyen egy karácsony, fel sem kösz{nti az apját. Csak mi próbálkoztunk egyedül, ők szartak ránk végig. Jaaaa és nem miattam váltak el, muter lépett le előttem 8 évvel.
2022. márc. 16. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 168/205 anonim ***** válasza:
51%
Egyetlen dologban bízok, hogy van karma. Mert nem lehet hogy valakit kihasználnak anyagilag évekig. Szét akarják szedni őket, mikor ez nem sikerül akkor feljelentenek 2 hatóságnál. Utána terjesztik az ismeretségi köreikben hogy apa egy szemét meg a nője elvitte egy szar irányba. Mindenkit utólér a sorsa egyszer.
2022. márc. 16. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 169/205 anonim ***** válasza:
15%
Jaa, hát ha neked szar volt, akkor az összes ember egy rohadék, aki első házasságból született, értem. Nem a szülei nevelése? Nagyon szomorú, hogy te így jártál, de ne vetítsd ki szerintem ide azt, ami itt nem történt meg, vagy a kérdező nem írta. Ok nélkül nem ilyen senki, aki elmúlt mondjuk... Hát, legyünk jóindulatúak, nagyon kamasz 14 éves lány. Ha veletek ez volt, akkor vagy nagyon kifogtátok a kis rohadékokat, vagy tettetek ezért, csak nem tűnt fel
2022. márc. 16. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 170/205 anonim ***** válasza:
44%
Normális kapcsolat. Mikor kijelenti hogy nem tehet róla hogy utálja a gyerekeket. Mikor azt írja dögölj meg. Normális kapcsolat. Az. Életcélja: milliomos akar lenni. Na eleve elkerülöm az ilyen embereket, attól hogy a férjem gyereke, nem fogom kedvelni. Éljen így amit ő okozott nekünk. Élje át. Találkozzon önmagával. Én nem finomkodok itt. Az első mocskos húzása óta gyűlölöm. Mikor megszuletett a gyerekünk és az a patkány nem jött. De a férjem kocsija nála volt. Élte a világát. Ivott bulikázott. Az sem érdekelte fiú e vagy lány meg semmi. Büdös irigy patkány. Mikor üvöltötte a férjemnek hogy takarodjon ahhoz a hülye picsához meg az egyetlen gyerekéhez.
2022. márc. 16. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!