Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülés előtt állok, szemét...

Szülés előtt állok, szemét vagyok, ha megkérem a párom gyerekeit, hogy egy ideig ne jöjjenek hozzánk?

Figyelt kérdés

Férjemnek előző házasságából van 3 gyermeke, akik már nagyok (15, 18, 22 évesek), és elég gyakran jönnek hozzánk hétvégére, vagy akár egy hétre, változó számban, sokszor párostól. A legidősebb velünk él, csak ő már kollégista.

Én jövő hétre vagyok kiírva, és már nagyon kínlódom, mindent tehernek élek meg, nem esik jól a társaság, hisztis lettem, stb... Megkértem a férjem, hogy hagyjon nekem egy rövid időre nyugalmat, mert annyira befordultam, hogy borzasztó nehezemre esik most a társaság, jópofizás, vendéglátás (sőt kb már minden), de hatalmas veszekedés lett belőle, hogy hogy gondolom, hogy elüldözöm a családját otthonról. Nekem most bűntudatom van emiatt valahol, másrészt tényleg ez az őszinte igényem. :( Ne fikazzatok lecci, csak jól esett leírni.


2022. márc. 14. 09:43
 181/205 anonim ***** válasza:
24%

Nem

. Nem ok nélkül, de az új feleség mit tehet arról hogy az ex picsa kidobja az apukát. Kidobták ő meg felvette. És? Hogy valaki felveszi azt amit te eldobtál mert nem kellett az miért baj. Meg milyen paraszt dolog az hogy fel jelentem apámékat mert nem tudtam őket szétszedni. De ezek így élnek anyjukkal évek óta. Kisgyerekes apukának a szeretője a nő. A kisnagylány meg kb10 palival csalta a paliját aki szintén anyagilag támogatta. Sőt rákos beteggel is jött már össze anyuka, annak a gyerekeit pedig kiturta. Ha folyton pénzt húznak le minden pasiról akkor lényegében kurvák. Ez van.

2022. márc. 21. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 182/205 anonim ***** válasza:
58%
Nem ok nélkül. Ez kapzsiság. Irigység. Meg szokták hogy apuciról lehuzzák amit tudnak és egyszer csak megházasodott meg családja lett. Gondolom nem az exet pénzelte tovább hanem a jelenlegi családjának él. De ha már kaptak egy házat exék, akkor mit irigykednek, meg kavargatják a szart.
2022. márc. 21. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 183/205 anonim ***** válasza:
74%

Úristen de sok itt a nehéz felfogásu, GYP-s felhasználó még mindig...


Ismét jelzem, hogy mint ELVÁLT szülők gyermeke,s mint édesanya írom: BUNKÓSÁG egy utolsó pillanatos terhes nő nyakára járni, terhére lenni, különösen felnőtt, azaz 18 éven FELÜLI """gyerekként"""! Merthogy egy 18-22 éves fiatal már baromira nem gyerek!

Feltudja fogni, mivel jár egy terhesség, mivel jár egy nulla immunrendszerrel rendelkező újszülött!


139-es: "az új gyereknek nem érdeke, hogy ne legyen körülötte egyik testvére sem".

Dehogynem érdeke! Egy újszülött körül a világon SEMMI keresnivalója az édesapán és édesanyán kívül senkinek, de főleg nem apuci felnőttkorú gyerekeinek! Én sem viseltem el senkit az újszülöttjeim mellett az apjukon kívül az első néhány hétben!!!


Ha ezt nem érti meg egy felnőtt ember, azzal komoly bajok vannak, és bizony, én a kérdező helyében, amennyiben még nekik állna feljebb, szó nélkül kitiltanám őket a házamból 3 hónapra, amíg meg nem erősödik a pici!


Felháborító, hogy ti, elhagyott, megkeseredett nők, netán ""anyák"" ennyire a huszonéves felnőtt gyerekeket véditek, és nem egy újszülött, ártatlan kisbaba érdekeit nézitek! Gondolom gondoskodott már apuci éppen eleget a nagykorú gyerekeiről is, tutujgatta őket is, amikor ekkorák voltak, de ez mostmár nem az ő idejük!

Mostmár nem ők a legkisebbek! Mostmár nem rájuk terelődik a figyelem, és ez teljesen természetes!


Takarodjanak inkább dolgozni, élni, bulizni, de hagyják már békén az apjukat és új családját, akiknek sokkal fontosabb feladatuk lesz napokon belül, mint felnőtt emberek segg**t nyalni!


Én szégyellem magam helyettük is komolyan mondom! És azok helyett is, akik ezeket "védik"! Bezzeg ha ti lennétek 9 hónapos terhesek......


Minden jót és egészséget Neked és Babának kérdező!

2022. márc. 21. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 184/205 anonim ***** válasza:
9%
Továbbra is első és egyetlen feleség vagyok. Továbbra sem a nyakára járás az, hogy ott van, mert ott lakik a legnagyobb. Sem a többi, aki az apjához megy, és amúgy sok vizet nem zavar, csak jelen van. Ha valakinek ez zavaró, ott baj van azzal a fekete lelkével. És de, van kesernivalója a testvérnek, ugyanannyira, mintha az anyjuk is közös lenne. Itt csak ennyi a baj. Hogy azokat nem ő szülte. A sajátjai mehetnének, nem csak a férje. Vagy te a sajátodat is elzavartad, mert nem viseltél el mást az új gyereked körül, Utolsó?
2022. márc. 21. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 185/205 anonim ***** válasza:
83%
#184 hagyjuk már ezt a "sajátodat is". Ha az egyik gyereked csecsemő, akkor a másik is pár éves szokott lenni, tehát ugyanúgy gondoznod kell. Egy húszévesre ez nem igaz. De még ha nagy korkülönbség van is a gyerekeid között, akkor is szívesebben mutatkozol a szülés utáni kimerült, leharcolt állapotban a saját húszéves lányod előtt, mint a férjed lánya meg a pasija előtt.
2022. márc. 21. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 186/205 anonim ***** válasza:
79%

#184 nagyon korlátolt vagy, ha még ezredjére sem ment át a lényeg.



Egy kisbaba MINDIG prioritást fog élvezni egy húszéves felnőttel szemben, amíg világ a világ! Függetlenül attól, hogy ki szülte! Ha az első feleség akkor is, ha a második, akkor is!


Míg egy húszéves önellátó és van immunrendszere, addig egy kis csecsemő kiszolgáltatott a szüleinek, és nincs ellenálló képessége az első hónapokban!


Egy édesanya pedig anyatigrisként óvja, félti a gyerekét minden lehetséges bajtól, fertőződési lehetőségtől!


Számomra az lenne a beteg és abnormális, ha ezt egy felnőttnek magyarázni kéne, miért nem körülötte forog a világ ,amikor épp most született egy kisbaba...

De egyébként sem túl egészséges dolog apuci nyakán csüngeni minden nap, 18-20 éveskent.

2022. márc. 21. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 187/205 anonim ***** válasza:
15%
Ha a sajátod mehet, akkor onnantól ez csakis és kizárólag rosszindulatú hiszti. Az a korlátolt, aki ezt nem látja. Az egyetemista meg haza sem mehet. Na, ez meg undorító. Ahogy itt elég sokan. Ez rettentő szomorú. Milyen undorító nők vannak. És mennyi!
2022. márc. 21. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 188/205 anonim ***** válasza:
19%

#186

Azért azt ne felejtsd már el, hogy az apának saját gyerek a többi is, nem csak az újszülött. Jó, hogy nem megy bele... Közölje a fiával, hogy " Hát bocsika, született másik gyerekem, ne gyere már haza egy darabig". Tiszta vicc.😃 Amúgy nem csüng a gyerek senkin, csupán HAZA szeretne menni hétvégére a kollégiumból. A többi meg találkozni akar a SAJÁT apjával. 15 és 18 évesen hadd viselkedjenek már úgy, mint eltartott kamaszok, hiszen azok. A kérdező tudta, hogy kivel áll össze, tudta, hogy az ő gyereke lesz a férje 4. gyereke. Nem az egyetlen!

2022. márc. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 189/205 anonim ***** válasza:
18%
Testvérek amúgy. Akkor is, ha ez itt sokaknak fáj. Látszik, hogy mennyi új, fúrkálós, irigy asszony van. A használt fsz kell, de a régi kölyök lehetőleg pusztuljon. Bezzeg fordítva meg megy a hiszti, hogy tehenet borjával. Kettős mérce. 🤢
2022. márc. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 190/205 anonim ***** válasza:
35%
Hát én pl szívesen vettem volna ha jönnek, de minden meghívást visszautasított a első perctől. Nem, semmi közöm a válásukhoz. Hozzánk nem jöttek és csak romlott a helyzet, mármint a kapcsolat velük. Mi meg együtt maradtunk, igazi család lettünk.
2022. márc. 21. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!