Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülés előtt állok, szemét...

Szülés előtt állok, szemét vagyok, ha megkérem a párom gyerekeit, hogy egy ideig ne jöjjenek hozzánk?

Figyelt kérdés

Férjemnek előző házasságából van 3 gyermeke, akik már nagyok (15, 18, 22 évesek), és elég gyakran jönnek hozzánk hétvégére, vagy akár egy hétre, változó számban, sokszor párostól. A legidősebb velünk él, csak ő már kollégista.

Én jövő hétre vagyok kiírva, és már nagyon kínlódom, mindent tehernek élek meg, nem esik jól a társaság, hisztis lettem, stb... Megkértem a férjem, hogy hagyjon nekem egy rövid időre nyugalmat, mert annyira befordultam, hogy borzasztó nehezemre esik most a társaság, jópofizás, vendéglátás (sőt kb már minden), de hatalmas veszekedés lett belőle, hogy hogy gondolom, hogy elüldözöm a családját otthonról. Nekem most bűntudatom van emiatt valahol, másrészt tényleg ez az őszinte igényem. :( Ne fikazzatok lecci, csak jól esett leírni.


2022. márc. 14. 09:43
 171/205 anonim ***** válasza:
53%
Milyen szülei nevelése? 12 éves korában az anyja sírva könyörgött neki hogy ne bántsa az új pasiját mert beteg. Halálos beteg. Szerintem a kutya nem nevelte. De pl Hitlert sem nevelte az anyja g.cinek. Annak született.
2022. márc. 16. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 172/205 anonim ***** válasza:
45%
Kidobták a férjemet, kaptak egy házat tőle, anyagilag lenyúzták, mikor meg újra családot alapított mi lettünk a nagy szemétládák. Ők meg az erkölcsös tisztességes emberek. Kisgyerekes apukával kavar anyuka (sokadik pali) a kis nagy lány meg éli a szűzies tisztességes életét 13 éves kora óta egy olyan városkában ami napi szinten a hírekben.
2022. márc. 16. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 173/205 anonim ***** válasza:
73%
A férjed nevelése is. Ő ugyanúgy felelős, mint az exfeleség.
2022. márc. 17. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 174/205 anonim ***** válasza:
9%
Ha a szomszéd feljelent, az is egy aljas patkány dolog, de legalább kit érdekel, hiszen idegen. De az apját valaki feljelenti.kiküldi a hatóságokat, hátha megbüntetik pár millára. Több mint patkány dolog. Szegény gyereket kinéztem magamnak biztos hogy utálhassam. Hülye! Ja de nem is gyerek már 30 felé tart.
2022. márc. 17. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 175/205 anonim ***** válasza:
51%
A féltékenység sok aljas dologra sarkallja az embereket. Én nem támogattam volna ilyen szinten, felnőtt ember. Ha kocsit akar vegyen magának. Ha inni, akkor legyen munkahelye. Nem úgy működik hogy apuci mindent kiperkál a kislánykájának. Apuci adhat, de van saját családja is.
2022. márc. 17. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 176/205 anonim ***** válasza:
13%
Pedig utálod őt csak azért, mert nem te szülted mégis a párod gyereke.. A stílusod pontosan elárul. A többi, az ő viselkedése, az a következmény. Lehet attól, hogy ő is alapból olyan aljas kis gyökér, de ebben legalább hasonlóak vagytok. De nem minden első gyerek az. Azok általában a te fajtád által vannak kitúrva. Azért nem szeretik az új asszonyt meg az új gyereket, az meg aztán végképp kapóra jön. Nem kell itt magyarázni a bizonyítványt. Főleg, ha felnőttről beszélsz. Milyennek kellett azzal lenni, hogy így utáljon téged?
2022. márc. 17. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 177/205 anonim ***** válasza:
17%
Na jó. Akkor ha olyan okos vagy akkor vázold fel hogy mégis mit kellett volna tennünk. Hiába hívtuk nem jött. Visszautasított minden közeledést. A férjemet is.
2022. márc. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 178/205 anonim ***** válasza:
0%
Miért nem ment? Azzal is elbüszkélkedsz?
2022. márc. 17. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 179/205 anonim ***** válasza:
38%
Hát ha feljelentett titeket akkor nem kellett kiturni kiturta saját magát a viselkedésével. Pl öcsémet meg megtagadta a fia. Saját magát kiturta és lépten nyomon azt meséli hogy a testvérem milyen rossz apa. Sajnos van aki olyan ostoba hogy saját maga alatt vágja a fát, aztán ráfogja a másik emberre. Ne foglalkozz vele, az ilyeneknek az áldozat szerep tetszik, felelősség nulla.
2022. márc. 20. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 180/205 anonim ***** válasza:
0%
Jah, tök ok nélkül ilyenek a gyerekek.
2022. márc. 21. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!