Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülés előtt állok, szemét...

Szülés előtt állok, szemét vagyok, ha megkérem a párom gyerekeit, hogy egy ideig ne jöjjenek hozzánk?

Figyelt kérdés

Férjemnek előző házasságából van 3 gyermeke, akik már nagyok (15, 18, 22 évesek), és elég gyakran jönnek hozzánk hétvégére, vagy akár egy hétre, változó számban, sokszor párostól. A legidősebb velünk él, csak ő már kollégista.

Én jövő hétre vagyok kiírva, és már nagyon kínlódom, mindent tehernek élek meg, nem esik jól a társaság, hisztis lettem, stb... Megkértem a férjem, hogy hagyjon nekem egy rövid időre nyugalmat, mert annyira befordultam, hogy borzasztó nehezemre esik most a társaság, jópofizás, vendéglátás (sőt kb már minden), de hatalmas veszekedés lett belőle, hogy hogy gondolom, hogy elüldözöm a családját otthonról. Nekem most bűntudatom van emiatt valahol, másrészt tényleg ez az őszinte igényem. :( Ne fikazzatok lecci, csak jól esett leírni.


2022. márc. 14. 09:43
❮❮ ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ... ❯❯
 141/205 anonim ***** válasza:
59%

Tök viccesek vagytok. Tehát a Kérdező befogadta a SAJÁT házába annak FELNŐTT fiát is. A másik két gyerek is rendszeresen vendégeskedik náluk a párjaival! Ez oké. De amikor arról szól a kérdés, hogy engednéd-e a 15-17 éves saját! gyerekednek, hogy nálatok aludjon a barátnője, az rögtön kiveri a biztosítékot. Szó se lehet róla! Még gyerek, különben se fogok egy idegent kerülgetni a lakásomban🤣Tehát saját gyerek párja be ne tegye a lábát, de idegen gyerekét mindig, minden körülmények között el kell viselni. Mindig tanulok valamit.

Az is rendben van, hogy a két anyukánál élő gyerek a Kérdezőnél vendégeskedik rendszeresen párral együtt. De ha a házában élő felnőttnek egyszer az életben a saját anyjánál kéne tölteni a hétvégét, az már "kidobás", és főbenjáró bűn. Úgy látom a fenti szabály itt is érvényes. Milyen durva már, hogy a felnőtt gyereket lássa vendégül a saját vérszerinti anyja egy hétvégére!(Pont úgy, ahogy a Kérdező ezt rendszeresen megteszi a 2 kisebb, nem saját gyerekkel.) 😂 Hihetetlen, mennyire nem tudják elviselni az első feleségek, hogy a férjüknek utánuk is lesz élete.

2022. márc. 15. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 142/205 anonim ***** válasza:
0%
143as azért a párom gyereke más mint egy 15 éves gyerek aktuális suncija vagy kanija
2022. márc. 15. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 143/205 anonim ***** válasza:
56%
Valahol érthető a kérésed, illetve nem látok bele a családotokba, nem tudom, milyen a kapcsolatotok eleve a gyerekekkel. Az én családomban és az én esetemben ha édesapám új párja ilyet kérne, nagyon rosszul esne nekem és úgy érezném, minden igyekezetem ellenére sosem fog sajátjaként szeretni és sosem leszünk egy család. Nekem anyukám és apukám új párja is második anya, illetve második apa a szememben, saját szülőmként szeretem őket, szeretek velük lelkizni, odabújni hozzájuk is, ha úgy van az édesapámmal és édesanyámmal együtt, tanácsot kérni tőlük is a magánéletemben. Két mostohatesóm van, őket is barátként, tesóként próbálom szeretni. Szóval a mi családunk ilyen és nagyon rosszul érintene, ha nem lennék mindkét család része. Apámtól is hasonló reakciót várnék, ennek ellenére lehet lenne bennem annyi tapintat magamtól is, hogy csak egy babaváró csokorral ugrok be aznap, mikor a pici megszületett.
2022. márc. 15. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 144/205 anonim ***** válasza:
40%

143as én második feleség vagyok, de eszembe se jutna kidobni a férjem gyerekeit csak mert épp szültem.


Egyesek akkora drámát csinálnak a szülésből mintha nem természetes dolog lenne.


Természetesen lehet hanyagolni a többi gyereket, lehet őket kidobni, de hamar eljön az az idő mikor a kérdező a fél életét odaadná azért hogy rájuk nyissák az ajtót és átvegyék a gyereket míg ő fürdik. De remélem lesz annyi a gyerekekben hogy akkor már nem mennek

2022. márc. 15. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 145/205 anonim ***** válasza:
60%
140! Akkor anyád meg az apád régi picsája? Ha te csak így nevezed esetleg a feleségét akkor nem vagy más csak egy buta nő, akinek elváltak a szülei és nem tudta kiheverni. Van pasid? Téged is így nevez a családja?
2022. márc. 15. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 146/205 anonim ***** válasza:
68%

#143!#146! Nem olvastatok valami figyelmesen. Én a férj gyerekeinek párjairól írtam, akiket a Kérdező nem csak megtűr évek óta a, mint kiderült saját tulajdonú lakásában, hanem szó nélkül kiszolgálja őket. Ez nem lenne kötelessége. Ezért alap lenne, hogy a 2 gyerek kibírja, hogy egy-két hétig máshol találkozik az apjával, vagy ha már ez nem megy, akkor minimum nem hordja addig oda a csaját is!

Szintén nem lett volna köteles befogadni a felnőtt gyereket. Lakhatna az anyjával, vagy felnőttként tulajdonképpen bárhol, és akkor most nem lenne min hisztizni, hogy szegényt 2 napra "kidobná." De mivel megtette, a "gyerek" is megtehetne annyit, hogy egy hétvégét a saját édesanyjánál tölt, minden sértődés nélkül, úgy, ahogy a testvéreinek is természetes, hogy időnként az apjuknál hederelnek barátnősől, noha amúgy az anyjuknál laknak. Vagy akkor háborodjunk fel azon is, hogy amikor a 2 kisebb gyerek a Kérdezőnél tölt egy hétvégét, vagy pár napot, olyankor ezek szerint kidobta őket az anyjuk.

2022. márc. 15. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 147/205 anonim ***** válasza:
37%
De mivel ott lakik, azért más a helyzet. Ő haza nem mehet. És szerintem tök más az, hogy meglátogatja az anyját, vagy oda van zavarva, mert ne legyen otthon. De zavarhat hirtelen egy 22 éves, aki a szobájában van, és enni meg a fürdőbe jár ki kb. A kérdezőnek meg a kutya sem mondta, hogy főzzön vagy takarítson utána. Azért az akárki akármit mond, rettentő aljas, hogy az a nagynak az otthona, de takarodjon már el. Milyen megalázó már ez. Ha a kérdezőé is a kecó, akkor is ott lakik jelenleg.
2022. márc. 15. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 148/205 anonim ***** válasza:
66%

"Jópofizás, vendéglátás ".

Ez a szórakoztatás, aki szerint nem várnak szórakoztatást...

2022. márc. 15. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 149/205 anonim ***** válasza:
29%
Nem kell megvendégelni őket. Ha meg fél óra beszélgetés az neki jópofizásnak számít, akkor valójában utálja is azokat, mint a szrt és örül, hogy végre megmondhatja, hogy ne is gyertek, mert a hátam közepére se kívánlak titeket. Máskor is, nemhogy most. Apa meg nem most jött a falvédőről, valószínűleg és ez bssza a csaj csőrét.
2022. márc. 15. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 150/205 anonim ***** válasza:
14%
Kérdező! Ezt úgyis visszakapod az élettől majd, valamilyen formában. 😉
2022. márc. 15. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ... ❯❯

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!