Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülés előtt állok, szemét...

Szülés előtt állok, szemét vagyok, ha megkérem a párom gyerekeit, hogy egy ideig ne jöjjenek hozzánk?

Figyelt kérdés

Férjemnek előző házasságából van 3 gyermeke, akik már nagyok (15, 18, 22 évesek), és elég gyakran jönnek hozzánk hétvégére, vagy akár egy hétre, változó számban, sokszor párostól. A legidősebb velünk él, csak ő már kollégista.

Én jövő hétre vagyok kiírva, és már nagyon kínlódom, mindent tehernek élek meg, nem esik jól a társaság, hisztis lettem, stb... Megkértem a férjem, hogy hagyjon nekem egy rövid időre nyugalmat, mert annyira befordultam, hogy borzasztó nehezemre esik most a társaság, jópofizás, vendéglátás (sőt kb már minden), de hatalmas veszekedés lett belőle, hogy hogy gondolom, hogy elüldözöm a családját otthonról. Nekem most bűntudatom van emiatt valahol, másrészt tényleg ez az őszinte igényem. :( Ne fikazzatok lecci, csak jól esett leírni.


2022. márc. 14. 09:43
 201/205 anonim ***** válasza:
85%
Kérdezővel mi lehet?
2022. márc. 25. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 202/205 anonim ***** válasza:
24%
Megszült, és most egy szál hálóingben szaladgál a gyerekkel a lakásban kócosan. Eközben árgus szemmel figyeli, hogy nehogy bejöjjön valaki a lakásba(házba), aki megláthatja így.🤭
2022. márc. 25. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 203/205 anonim ***** válasza:
17%
Cyntynek nagyon talált a dolog. Tudod, ki hiszi el, hogy csóri kisfiúval már minden oké? Szerintem meg az szánalmas, hogy te így, hogy ez történt a fiaddal, érzel elég bátorságot magadban ahhoz, hogy osszad az észt, vagy egyáltalán véleményt nyilváníts. De hát szerintem meg eza szánalmas, amit te műveltél. Ezzel nyilván egyikünk sincs beljebb. Azzal már talán, hogy te egy ponton még w saját gyerekedet is utáltad és ezzel próbálod validálni másnak is, hogy normális, hogy a másét kitúrná. Érzed-e, hogy ez az önigazolási kísérleted mennyire kapufa? Normális ember nem csinál ilyet. A sajátjával főleg nem. Milyen undorító már! A kedves férj sajátjával még egy fokkal kevésbé gáz is, bár... Ha ilyen nők szerint van rendben, akkor el tudom képzelni a sok beteg lelket. Na, vigyázz magadra! Pár év múlva majd olvassuk a fiadat is.
2022. márc. 25. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 204/205 anonim ***** válasza:
83%
#203 Nem láttam Cyntyának azt a kérdését, de szerintem neked fingod nincs a szülés utáni depresszióról. Gondolom, az a fajta vagy, aki szerint a pszichológiai betegségeket csak kitalálja az ember, és ha kapálni járna a földekre, minden megoldódna.
2022. márc. 25. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 205/205 anonim ***** válasza:
3%
Dehogy. Csak szerintem ő csak inkább hallgasson.
2022. márc. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!