Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülés előtt állok, szemét...

Szülés előtt állok, szemét vagyok, ha megkérem a párom gyerekeit, hogy egy ideig ne jöjjenek hozzánk?

Figyelt kérdés

Férjemnek előző házasságából van 3 gyermeke, akik már nagyok (15, 18, 22 évesek), és elég gyakran jönnek hozzánk hétvégére, vagy akár egy hétre, változó számban, sokszor párostól. A legidősebb velünk él, csak ő már kollégista.

Én jövő hétre vagyok kiírva, és már nagyon kínlódom, mindent tehernek élek meg, nem esik jól a társaság, hisztis lettem, stb... Megkértem a férjem, hogy hagyjon nekem egy rövid időre nyugalmat, mert annyira befordultam, hogy borzasztó nehezemre esik most a társaság, jópofizás, vendéglátás (sőt kb már minden), de hatalmas veszekedés lett belőle, hogy hogy gondolom, hogy elüldözöm a családját otthonról. Nekem most bűntudatom van emiatt valahol, másrészt tényleg ez az őszinte igényem. :( Ne fikazzatok lecci, csak jól esett leírni.


2022. márc. 14. 09:43
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/205 anonim ***** válasza:
11%

"De áruld el, miért akarsz otthon hálóingben lenni egész nap (se én, se egyik ismerős se vette fel soha azon kívül, hogy aludt benne, de ugye aludni eddig is szoktál, mikor ott voltak)."

Mert egy penye virágszál. Sokan szültek már, mégis tudtak magukon uralkodni, de a hisztis viselkedést éppenséggel le lehetne gyűrni, ha lenne hozzá akaraterő. Megint egy elkényeztetett hercegnő, aki a terhességet kiváltságnak éli meg. A gyerekes pasi meg ezzel jár. Mért nem gyerek nélkülinek tetted szét királykisasszony? Ezt vállaltad, tehát edd meg amit főztél. Lehet megsértődni, meg a többi kényelmes király lányoknak is. Jöhet a nulla. 🤭

2022. márc. 14. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/205 anonim ***** válasza:
7%
Én meg terhességi cukros voltam és fagyit akartam, meg gyümölcsöt. De erőt vettem magamon és nem hisztiztem. Na, ugyanerre lenne itt is szükség. Normálisnak maradni.
2022. márc. 14. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/205 A kérdező kommentje:
Nagyon-nagyon fura hozzáállás nekem, ha azt mondom egy 22 évesnek, hogy nem lehetne-e, hogy maradjon a koliban most pár hetet, vagy épp a barátnője családjánál aludjanak, amíg beáll a babás élet, vagy azt mondom a 15 éves kamasz lánynak, hogy nem cserelhetnénk-e fel pár hetet a váltóban, az már "kidobás" az "éreztetés, hogy egy senkik nálunk" vagy épp "utálat". Én egyiket sem érzem, egyik sem célom. Anyámat sem utálom, mégsem vágyom most rá sem. És egyáltalán nem utálom ezeket a srácokat se, sőt... így élünk 3 éve, és így fogunk ezután is, egyszerűen csak félek a gyermekágyi időszaktól, a szülés beindulásától, és felnőtt közönség nélkül szeretnék beletanulni. Nem akarom eltiltani őket egymástól, és örülök, hogy ők lesznek a féltesók, szóval nem kell többet belegondolni, mint ami.
2022. márc. 14. 14:10
 54/205 anonim ***** válasza:
22%

Haa ilyen házisárkány lenne apám új sunája, közölném apámmal hogy oké, nem jövünk ide többet ha látni akarsz te jössz hozzánk.


Bár a kérdező meg azért hisztizne akkor mert a pasi nem az édespicibabucikával és vele van non-stop.

2022. márc. 14. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/205 anonim ***** válasza:
23%
Félsz? Nem kötelező gyereket vállalni, ha ennyire nem bírod a terhelést.
2022. márc. 14. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/205 anonim ***** válasza:
54%
54.elmész te a büdös picsába.Csak természetes hogy nem a huszonéves felnőtteket pátyolgatja hanem a családját. Pelenkázta gondolom azokat is amikor pelenkások voltak.
2022. márc. 14. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/205 anonim ***** válasza:
65%
Kedves kérdező. Te meg hívd oda anyádékat és ha a férjednek ez kellemetlen, háborodj fel rajta te is.
2022. márc. 14. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/205 anonim ***** válasza:
54%
54 mi van elvált szülők gyereke vagy? Nőnemű?
2022. márc. 14. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/205 anonim ***** válasza:
73%
Én nem értem, a pasi ilyenkor bolond? Vidd oda te is a rokonaidat, nézd meg a te férjed meddig bírja. Nincs anyjuk amúgy?
2022. márc. 14. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/205 anonim ***** válasza:
71%

"Nem lesz ez sokáig probléma, 1-2 év és kettesben leszel a gyerekeddel."


Szerintem nem. Vannak még jellemes férfiak.

Amúgy meg a "gyerekek" (egyem a kis szívüket) pár év múlva kirepülnek, szóval a pasi sem hinném, hogy egyedül képzeli a saját életét, amikor ott van a felesége és a pici gyereke.

2022. márc. 14. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!