Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülés előtt állok, szemét...

Szülés előtt állok, szemét vagyok, ha megkérem a párom gyerekeit, hogy egy ideig ne jöjjenek hozzánk?

Figyelt kérdés

Férjemnek előző házasságából van 3 gyermeke, akik már nagyok (15, 18, 22 évesek), és elég gyakran jönnek hozzánk hétvégére, vagy akár egy hétre, változó számban, sokszor párostól. A legidősebb velünk él, csak ő már kollégista.

Én jövő hétre vagyok kiírva, és már nagyon kínlódom, mindent tehernek élek meg, nem esik jól a társaság, hisztis lettem, stb... Megkértem a férjem, hogy hagyjon nekem egy rövid időre nyugalmat, mert annyira befordultam, hogy borzasztó nehezemre esik most a társaság, jópofizás, vendéglátás (sőt kb már minden), de hatalmas veszekedés lett belőle, hogy hogy gondolom, hogy elüldözöm a családját otthonról. Nekem most bűntudatom van emiatt valahol, másrészt tényleg ez az őszinte igényem. :( Ne fikazzatok lecci, csak jól esett leírni.


2022. márc. 14. 09:43
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/205 anonim ***** válasza:
49%

" Nem jár azért több neki, mert veled van éppen együtt az apjuk. "


Dehogynem.

Az ilyen frázisokat a becsicskult mártírok szokták hangoztatni. Van ám olyan nő, aki fontos a párjának.

2022. márc. 14. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/205 anonim ***** válasza:
78%

28-as, már bocs, de nincs ugyanannyi joguk a kölyköknek. Abban a házban a kérdező van otthon (és ez független a tulajdonviszonyoktól).

Meg még mondjuk a legnagyobb fiú, neki hivatalosan a lakóhelye.

2022. márc. 14. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/205 anonim ***** válasza:
73%

Húúú, megszólaltak az otthagyott első feleségek.

Hozom a pattogatott kukoricát:)))

2022. márc. 14. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/205 anonim ***** válasza:
83%
Tehát mindenkinek az igényei, érzései fontosabbak annál, aki épp szülni készül. Neki semmilyen igénye nem lehet mindent tűrjön. Megáll az eszem! Tuti a többség nem szült, aki ilyen tanácsokat ad. Én sem, de átérzem a problémát. És igen a férjnek nem így kellene viselkednie, segíteni kellene a nyugodt légkör megteremtésében. Az ő gyerekét fogod megszülni, a minimum, hogy melletted áll. És nem kell feltétlenül távoltartani az idősebb gyerekeket, de beszélgetni lehet velük a témáról, mert honnan is kellene nekik gondolni, hogy egy terhes nőnek milyen gondjai lehetnek. Valószínű megértik és figyelmesebbek lesznek. Kommunikáció, kérés, ha jó a kapcsolat működni fog.
2022. márc. 14. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/205 anonim ***** válasza:
39%
Én olyan feleség vagyok, aki az első és jelenlegi is, csak közös gyerekkel. De így is kifordul a belem ettől a hozzáállástól. De nem vagyunk egyformák. Valaki szerint mártír lennék csak azért, mert nem marok el mindenkit, szerintem meg csak simán nem vagyok egy egoista, önző pcsa, és ezt másnak nemhogy megugrani, de feldolgozni sem sikerül. Szánalmas
2022. márc. 14. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/205 anonim ***** válasza:
20%
Ha saját gyerekeid lennének, azokat is elajándékoznád?
2022. márc. 14. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/205 anonim ***** válasza:
64%
Jól el lehetnek kényeztetve azok a "gyerekek ", ha 15, 18 és 22 évesen képtelenek felfogni ezt.
2022. márc. 14. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/205 anonim ***** válasza:
24%

úgy pláne nem vagyunk, hogy a 22 éves fia előtt szoptassak vagy hálóingezzek


Miért kellene egész nap hálóingben héderelni, vagy mások előtt szoptatni?

Kb az az érzésem, 12 éves vagy, aki annyit tud a gyerkről, hogy szopik.

2022. márc. 14. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/205 anonim ***** válasza:
27%
Jaj, hát nem látod, hogy most ő szüli az egyetlen, az aranygyermeket és most mindneki más meg takarodjon vissza abba a lyukba, ahonnan előbűjt? Még a férj egyenesen örüljön is, hogy megvan otthon tűrve, és minimum, hogy menjen már le négykézláb, mert az asszonynak lábtartó kell. Kicsit kezdünk sokat képzelni magunkról, csak azért, mert szülünk egy gyereket, nem? Másnak is sikerül ez úgy, hogy közben nem lesz belőle olyan szörnyeteg, aki elől előbb utóbb a saját férje is menekül. Sok sikert az ilyennek. Üdv a papucsoknak is.
2022. márc. 14. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/205 anonim ***** válasza:
25%
Nem lesz ez sokáig probléma, 1-2 év és kettesben leszel a gyerekeddel.
2022. márc. 14. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!