Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülés előtt állok, szemét...

Szülés előtt állok, szemét vagyok, ha megkérem a párom gyerekeit, hogy egy ideig ne jöjjenek hozzánk?

Figyelt kérdés

Férjemnek előző házasságából van 3 gyermeke, akik már nagyok (15, 18, 22 évesek), és elég gyakran jönnek hozzánk hétvégére, vagy akár egy hétre, változó számban, sokszor párostól. A legidősebb velünk él, csak ő már kollégista.

Én jövő hétre vagyok kiírva, és már nagyon kínlódom, mindent tehernek élek meg, nem esik jól a társaság, hisztis lettem, stb... Megkértem a férjem, hogy hagyjon nekem egy rövid időre nyugalmat, mert annyira befordultam, hogy borzasztó nehezemre esik most a társaság, jópofizás, vendéglátás (sőt kb már minden), de hatalmas veszekedés lett belőle, hogy hogy gondolom, hogy elüldözöm a családját otthonról. Nekem most bűntudatom van emiatt valahol, másrészt tényleg ez az őszinte igényem. :( Ne fikazzatok lecci, csak jól esett leírni.


2022. márc. 14. 09:43
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/205 anonim ***** válasza:
18%
Igen.
2022. márc. 14. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/205 anonim ***** válasza:
73%
nem
2022. márc. 14. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/205 anonim ***** válasza:
28%
Van a lakásotokban olyan helyiség ahova el tudsz vonulni nyugisan?
2022. márc. 14. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/205 anonim ***** válasza:
27%
nem szemétség, de viszont azt se várd el hogy akkor menjenek mikor a gyerekre kéne vigyázni hogy kikapcsolódj kicsit
2022. márc. 14. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/205 anonim ***** válasza:
46%
#14 a gyakori rögtönítélő bírósága szerint ilyet egyébként is csak akkor várhat el, ha előtte bejelenti őket bébiszitternek havi bérrel, és toronyórát is vesz nekik lánccal, úgyhogy lényegében mindegy.
2022. márc. 14. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/205 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem nem vagy szemét. Igazából én a gyerekek helyében magamtól mondanám, hogy nem megyek hozzátok, azért akibe szorult némi sütnivaló, az tudja, hogy a gyermekágyi időszak igen nehéz, nem is tanácsos nagyon sok látogatót fogadni, hiszen még olyan pici a baba, hogy nincs kifejlett immunrendszere.
2022. márc. 14. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/205 A kérdező kommentje:
Semmiféle elvárásom nincs, és mivel nem én neveltem őket, így nem is szoktam kérni vagy utasítani őket, ez így alakult, így éreztem fairnek. Annyi a feladatuk, hogy maguk után elpakoljanak, egyébként én látom el a háztartást, de ezzel nekem nincs is bajom. Nyilván a viszonyunk sem olyan, mintha a saját gyermekeim lennének, igyekszem a kedvükben járni, inkább vagyunk hotel mint otthon. Arról nem is beszélve, hogy nem tudom, hogy úgy pláne nem vagyunk, hogy a 22 éves fia előtt szoptassak vagy hálóingezzek, stb. Elvonulni el tudok, van külön hálónk, de annyi minden miatt szorongok, hogy nem szerettem volna most bujkálni vagy bármi, hanem egy kis intim légkörre vágyom legalább egy rövid ideig, pár hétig, amíg beáll az életünk. (És természetesen innen szoktak suliba menni, amikor itt vannak egy hetet, ezt a kommentet nem is értettem. )
2022. márc. 14. 11:30
 18/205 anonim ***** válasza:
9%

17es pedig hidd el pár hónap múlva igencsak jólesne hogy szitteljenek míg te sétálsz egy órát vagy el tudsz menni nyugodtan 6 hetes kontrollra. De remélem olyankor se hívod majd őket, meg egy percre se akasztod a nyakukba a gyereked.


15ös hát gondolom pofája nem lenne az embernek megkérni azokat akiket nem akar látni míg pihenget. Akkor ha segítség kell se hívja őket nem igaz? Mert ha igen az nagyon szánalmas.

2022. márc. 14. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/205 anonim ***** válasza:
50%
22 évesnek meg hogyhogy nincs saját élete? Miért jár az apjához hetekre?
2022. márc. 14. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/205 anonim ***** válasza:
89%
Én a 6.valaszolo tanácsát tartom a legjobbnak eddig. De nem irigyellek kérdező.
2022. márc. 14. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!