Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ti is októbertől próbálkozó...

Ti is októbertől próbálkozó párok vagyok? Lenne kedvetek beszélgetni, megosztani élményeket tapasztalatokat?

Figyelt kérdés
Olyan jó lenne beszélgetni olyanokkal, akik szintél most fognak majd a baba váráshoz, vagy már régebben hozzá fogtak, de még nem jött össze a baba. Szívesen megosztanám én is a tapasztalatokat, izgalmakat, élményeket, és olyan szívesen olvasnám mások történéseit is.

2013. szept. 22. 21:18
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
 81/802 anonim ***** válasza:
100%
Sziasztok! Annus, a ciklus.hu szerint nekem is hétfőn 14-én lesz elvileg az ovulációm. Általában + - 1 nappal mindig pontosan akkor van amikorra kiszámolja. Ilyen mindig érzek petefészek fájdalmat. Viki
2013. okt. 11. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/802 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Kriszta, kis kirepült madár :) Egyik legjobb barátnőm is Svédországban él, Malmöben.

Sajnos még nem lakunk együtt. 70 kilométerre lakunk egymástól, egy óra kocsival, főleg nekem, mert a párom ritkán jön. Jelenleg még mind a ketten a szüleinknél lakunk. Tavaly januárban elkezdtünk együtt házat nézni, júliusban sikerült megvenni amit azóta is újítunk. A párom, nagyon vigyáz a pénzre, azt mondta, nem akar albérletre költeni, azt inkább a leendő otthonunkra költi. Akkor még nem nem volt munkám, de nem akart albiba menni. Most meg már tavaly április óta engem ide köt a munkám. Ha elkészülünk a házzal, elvileg össze költözünk, gyakorlatilag még nem tudom. akkor nekem naponta minimum 2 órát kéne vezetnem 8-10 óra munka után, ez elég húzós.

A tervem az, hogy hamar össze hozzuk a babát, és akkor táppénzre már hozzá költözöm, és mire jön a baba, már boldogan együtt fogunk élni. Aztán majd meglátjuk mit hoz az élet.

Viki, akkor nektek is jó próbálkozós hétvégét.

Remélem, most már mi is élesben csinálhatjuk :)

Itt gyönyörű napsütéses időt jósolnak, használjuk ki töltődjünk fel!


Szerintetek ez normális hőmérsékleti görbe eddig?

[link]


Jó hétvégét! Puszi Lányok Annus

2013. okt. 11. 17:20
 83/802 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok Lányok!

Nagyon örültem neki Edina, hogy jelentkeztél és pláne ilyen jó hírrel. :) Akkor kívánom, hogy az legyen amire a doki gyanakszik, mert könnyebb úgy, ha van oka a sikertelenségnek, legalább tudják kezelni és elindulni egy úton. Mielőbbi babásodást!

Hát Kriszta, most én is várakozó állásponton vagyok. Tudom, hogy nem adunk a tünetekre, de Te érzel valamit. Én csak egy dolgot. Az ovu utáni mellbimbó fájdalom nehezen enyhült és azóta meg is maradt valamilyen szinten. Ilyen még nem volt. Sikerül egy újabb tünetet felvenni a listámra. :) Pedig már lassan tényleg mindent produkáltam.

Annus és Viki! Akkor mindent bele hétvége van! :) Remélem Annus a párod már érlelte magában a dolgot és élesben megy a dolog! És Viki remélem nálatok már szent a béke, nincs rossz kedved és a párod beváltja az ígéretét! ;) Hajrá Lányok!

Egyébként lányok a szurkálás biztos felfázással függ össze, mert én tavaly állandóan ezzel küszködtem. Már voltam vérvételen, hasi uh-n, nődokinál és minden rendben volt. Majd rá pár hónapra nagyon durván felerősödtek a tünetek és véreset pisiltem. Szóval nem ijesztgetni akarlak Titeket, de lehet valami gyulladás lent vagy bakteriális. Tőzegáfonya kapszula 3x1 egy pár hétig, nagyon jó!!! Nekem is úgy szurkált, hogy már néha sírni tudtam volna, néha meg enyhén, de mindig jelen volt. És most hál'Isten rendben vagyok.

Szilvi Te már olyan rég jelentkeztél. Mi'zujs Nálad?

Jó hétvégét Lányok, jó pihit és szeressétek egymást! :) Írjatok!

2013. okt. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/802 anonim ***** válasza:
100%
Maja voltam :)
2013. okt. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/802 anonim ***** válasza:
100%

Annus,Viki!!! Mindent bele hétvégén :D

Maja!Már "csak" 1 hét és kiderül :) Igaz nekem fáj a bal petefészkem,de ez eléggé aggaszt..szóval ez nem vmi jó tünet,bárcsak ne fájna. Mert a jobb oldalon volt peteérésem és szerintem elötte a bal oldalon csak próbálkozott,de nem sikerült. Most attól félek nehogy cisztám legyen. :S

Tüneteket pedig nagyon könnyü produkálni,ezért nem is hiszek nekik. Kriszta

2013. okt. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/802 anonim ***** válasza:
100%

Annus,így már értem hogy miért nem laktok még együtt :) Mire jön a babó kész lesz a ház is,együtt is lakhattok :) minden szuper lesz :) A munkába járást meg csak sikerül vhogy megoldanod,biztos nem lesz kényelmes napi 2 órát utazni,de legalább minden este azzal fekszel majd le akit szeretsz :)

Jóéjt Lányok! Kriszta

2013. okt. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/802 anonim ***** válasza:
100%
vagyis azzal alszol el akit szeretsz :) ez a fekszel le egy kicsit furán hangzik :) Kriszta
2013. okt. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/802 anonim ***** válasza:
100%
Sziasztok! Nálam is iszonyú szurkálás és hasfájás volt kb. 4 hete akkor voltam dokinál azt mondta felfázás....jó ,szedtem a gyógyszereket, tünetek elmúltak. Most a hét elején megint előjöttek, és amint írtam nagyon megijedtem hogy ne ciszta legyen, mert már volt egy tavaly és féltem-e az. Szerdán ugye voltam a nődokinál, minden rendben talált. Szóval akkor most mi van? miért fáj és szurkál a hasam? lehet tényleg még mindig a felfázástól van. Lehet veszek és is ilyen tőzegáfonyát hátha jobb lesz. Viki
2013. okt. 11. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/802 anonim ***** válasza:
100%

Viki! 100%, hogy attól van. Én is beszedtem egy doboz gyógyszert , elmúlt, majd utána nem sokkal megint előjött, utána megint gyógyszer és megint semmi, majd megint előjött. Az a baj, hogy a gyógyszer csak olaj a tűzre. Per pillanat jó, de utána még jobban előjön. 1titka van: Nagyon sokat inni(tea vagy víz, inkább tea), hogy mossa át a veséd és tőzegáfonya kapszula! Hidd el, én már sokat szenvedtem tőle és tudom! :(

Kriszta! Igen, már csak 1 hét, de ilyenkor már ez a várakozó álláspont olyan nehéz. Utána meg ha nem sikerül, akkor mindig olyan depi jön egy jó pár napig...:( Remélem most máshogy lesz!

Az nem jó, ha ennyire fáj baloldalon. Szerintem keress fel egy nődokit, mert gyanús, amit írsz. Lehet tényleg attól van. Vagy felfázás, gyulladás???

Maja

2013. okt. 12. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/802 anonim ***** válasza:
100%
Köszi Maja megfogadom a tanácsodat :) Ma kicsit jobb kedvvel ébredtem, tegnap volt "összebújás" és elvileg hétfőn lesz ovum, szóval már ez is ad egy kis reményt :)
2013. okt. 12. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!