Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ti is októbertől próbálkozó...

Ti is októbertől próbálkozó párok vagyok? Lenne kedvetek beszélgetni, megosztani élményeket tapasztalatokat?

Figyelt kérdés
Olyan jó lenne beszélgetni olyanokkal, akik szintél most fognak majd a baba váráshoz, vagy már régebben hozzá fogtak, de még nem jött össze a baba. Szívesen megosztanám én is a tapasztalatokat, izgalmakat, élményeket, és olyan szívesen olvasnám mások történéseit is.

2013. szept. 22. 21:18
❮❮ ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... ❯❯
 131/802 anonim ***** válasza:
100%

Kitartás Lányok!!

Nekem most nagyon világvége hangulatom van!!Úgy érzem én is h negatív az a teszt... Nem elég hogy leszakad a bal felem itt van még ez a barna folyás is. Összegezve nagyon jól állok: holnap megjön + a bal oldalon tuti h cisztám van(másra már nem tudok gondolni,soha nem fájt ilyen sokáig)

Azt hiszem most elegem van...

csak azt remélem h a doki hamar és könnyen tud segiteni ezen a ciszta dolgon és nem lesz akadálya a próbálkozásnak következö hónapban...

Kriszta

2013. okt. 18. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 132/802 anonim ***** válasza:
100%

Hello Lányok!

Köszi, aranyosak vagytok, hogy biztattok.

Igen, voltam dokinál az éven már többször is. A hormoneredményem jó, uh-val nézték, hogy van e peteérésem és volt, utána éreztem is pont azon az oldalon ahol a doki látta. Szóval már csak az átjárhatósági maradt, mert minden más ok, azt meg nem tudom, mert még nem szántam rá magam. Én azt hallottam, hogy nagyon fáj.

Kriszta, én látok a teszteden valamit, vagyis sztem látom azt, amire Te gondolsz, de a fene se tudja. Még inkább negatívnak mondanám. De nekem még csak ilyen kétesélyes, látok valami tesztem sem volt soha. Azért még hátha? És az előző babádnál nem görcsöltél, nem volt pattanásod és nem barnáztál? Már bocsi a hülye kérdésekért, de sokan írják, hogy ugyanolyan tüneteik voltak és mégis baba lett belőle.

Nálam a helyzet változatlan. Görcsölgetek, tele vagyok ragyával és a fejfájásom is csak most múlt el. 1 fura dolog van még mindig, hogy fáj a mellbimbóm. Ez még soha nem volt csak pé után 1-2 napig, de mindig elmúlt. Miért csinálom ezt magammal??? Mindig bevonzok valami új szokatlan tünetet, amitől újra reménykedek és megint paff. Tesztet nem csináltam még és nem is akarok, én ahhoz már gyáva vagyok.

Annus, ugye-ugye? Hamar elkap a gépszíj...:) A görbéből nagyon sok minden leszűrhető és ha szép, akkor jól működsz. :) Majd feltölthetnéd ide. Persze csak ha szeretnéd. Kellemes hétvégét! ;)

Én 170 magas vagyok és 62kg. A párom 190 és kb 100kg alatt vagy 1-2 kilóval. Nem vékony és nem is kövér, pont jó. Én azért mostanában kezdtem magam elengedni és jönnek a kilók, lehet már nem 62, de inkább nem állok mérlegre. És persze, hogy nem a mellemre hízok, hanem a hasamra, fenékre és combra. A kritikus zónákra!

Csajok! Nekem van egy rakat felesleges LH tesztem, mert ugye én nem használok, mert érzem a pét. Kell valakinek? Nagyon szívesen elküldöm ingyen és bérmentve. :) Ha többen jelentkeztek, szétosztom. :)

Jó hétvégét! Azért néha írjatok, ha unatkoztok 2bújás között! :)

Puszit, ölelést és kitartást küldök mindenkinek!

Maja

2013. okt. 18. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 133/802 anonim ***** válasza:
100%

Kriszta, fel a fejjel! Te vagy itt perpillanat köztünk a legtermékenyebb!!! :)))

Még lehet nem jön meg! Még ne add fel, csak ha megjön!

Nem tudom, hogy mi lehet baloldalon, de remélem semmi komoly. Tényleg azért mihamarabb menj dokihoz! Nem valami petefészek gyulladás vagy felfázás? Már nincs tippem. Csak nem ciszta.

Minden jó lesz, nyugi! :)

A világvége hangulat rajtam is sokszor úrrá lesz, főleg amikor megjön...

Maja

2013. okt. 18. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 134/802 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ma megjött :( talàn jobb is így hogy ez a ciklusom így alakult...idegesített ez a bal oldali fàjdalom. Szerdàn megyek dokihoz, akkor szabin is vagyok, remélem tud fogadni.

Maja veled mizu? Remélem legalàbb neked nem jön meg :)

Drukkolok mindenkinek :)

Amúgy én 170/62 a pàrom 185/90

Kriszta

2013. okt. 19. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 135/802 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom Kriszta :( reméljük a dokinál minden rendben lesz :) Én egyébként most úgy vagyok, hogy egyáltalán nem figyelem a testem jelzéseit... lesz ami lesz. Múlt hónapban végig figyeltem hogy na ez most ez lehet, vagy az lehet... Most nem :) Majd kiderül 28-án :) Én egyébként 175/60 Párom 185/83 kb. Viki
2013. okt. 19. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 136/802 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok Lányok!

Nagyon sajnálom Kriszta, de biztos vagyok benne, hogy Neked hamar össze fog jönni!!!

Csajok! Én olyan BOLDOG vagyok!!!! Nem jött meg és ma vettem a bátorságot és csináltam egy tesztet és POZITÍV!!! :)))


[link]


Én itt bőgök, mint egy kisgyerek!!! Nem hiszem el, hogy ez velem/velünk történik! Ez volt a 11.hónapunk! :)))


Majd még írok!

2013. okt. 20. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 137/802 anonim ***** válasza:
100%
Maja voltam :)))
2013. okt. 20. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 138/802 anonim ***** válasza:
100%
Úristeeen!!!! Gratulálok!!!! Ez pozitív!!!! Úgy irigykedek, persze jó értelemben!!! Még a szívem is megdobbant amikor elolvastam! Várjuk továbbra is a fejleményeket, minden érdekel, ami ezután fog jönni :) Remélem mi is hamarosan csatlakozhatunk Hozzád :) Viki
2013. okt. 20. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 139/802 anonim ***** válasza:
100%

Szívböl gratulálok Majaaaa :) Nagyon örülök hogy végre 11 hónap után összejött :) Nagyon megérdemlietek a sok negatív teszt után :) Vigyázz magatokra!!! Aztán számolj be mindenröl! Gratulálok mégegyszer Kismami :)

Kriszta

2013. okt. 20. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 140/802 anonim ***** válasza:
100%

én most azon izgulok hogy ne legyen semmi komoly bajom...Kicsit elszomordtam mert mindig akkor borul fel minden amikor élesben elkezdünk próbálkozni. Biztos van abban vmi h rágörcsöl az ember. De hogy is lehet nem rágörcsölni arra amit mindennél jobban akar az ember???

Én most megfogadtam hogy nem lesz 2 naponta szex,akkor leszünk együtt amikor jól esik :) ovutesztelni fogok továbbra is mert mostmár aztán fogalmam sincs hogy fog alakulni a ciklusom.

Viki szorítok hogy Neked is olyan szép kétcsíkos teszted legyen mint Majának!!! :)

Kriszta

2013. okt. 20. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!