Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ti is októbertől próbálkozó...

Ti is októbertől próbálkozó párok vagyok? Lenne kedvetek beszélgetni, megosztani élményeket tapasztalatokat?

Figyelt kérdés
Olyan jó lenne beszélgetni olyanokkal, akik szintél most fognak majd a baba váráshoz, vagy már régebben hozzá fogtak, de még nem jött össze a baba. Szívesen megosztanám én is a tapasztalatokat, izgalmakat, élményeket, és olyan szívesen olvasnám mások történéseit is.

2013. szept. 22. 21:18
❮❮ ... 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 ... ❯❯
 171/802 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!


Kriszta, nekem 1 hónapig fájt a hasam még pár nappal ezelőtt is, kb. 2 napja hogy már nem fáj. Nem értem miért lehetett, hisz sem a házi orvos, sem a nődoki nem talált semmit. Lehet tényleg a felfázás húzódott le eddig.

Szilvi! Sok mindenben hasonlítunk! pl. testalkatban mert én 175 cm 60 kg vagyok, de általában 57-58 körül szoktam lenni. A másik hogy én 25 vagyok a párom meg 39 éves. 15 év van közöttünk, és úgy látom közöttetek is. Bevallom az elején voltak félelmeim hogy nem lesz e már "idős" a babához, de mára már nem érdekel szeretjük egymást és várom hogy összejöjjön szerelmünk gyümölcse. Neki egyébként már van 1 lánya.

Annus, szívesen a tippet illetően :)

Egyébként tegnap volt egy hónapja hogy csatlakoztunk ehhez a kérdéshez és itt írunk egymásnak :)

Viki

2013. okt. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 172/802 anonim ***** válasza:
100%
bocsi, úgy akartam írni hogy majdnem 15 év van közöttünk :)
2013. okt. 24. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 173/802 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok. :)


Viki, tényleg sok a hasonlóság közöttünk. Igen, köztem és a férjem közt szintén 15 év van. Eleinte furcsa volt és féltem, hogy fogja fogadni a család, de szerencsére semmi probléma nem volt. Ma már nagyon jó a kapcsolat a családom és Ő közötte. Ez fordítva is igaz. Aztán annyira összeszoktunk ráadásul fülig szerelmesek voltunk egymásba, úgyhogy nem volt kérdés, hogy hosszú kapcsolatban akár házasságban gondolkodom vele. 2 év után tavaly megkérte a kezem, idén nyáron pedig megtartottuk az esküvőt. Csodás volt. :)

Bennem is felmerült, hogy nem lesz e túl idős a babánkhoz, de ezek a gondolatok gyorsan kiszálltak a fejemből. Neki nincs még gyermeke úgyhogy ennek is örülök, hogy közös élmény lesz a babavárás majd a születés is. Nagyon jó apa lesz. :)

Egyébként neked milyen a kapcsolatod a párod kislányával? Hány éves? :)


Igen, én is észrevettem egy hónapja már itt vagyunk egymásnak. Reméljük csak folytatódni fog.


Puszi Nektek.

Szilvi

2013. okt. 24. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 174/802 anonim ***** válasza:
100%

Szia Szilvi! Hála istennek jóban vagyok a lányával (11 éves) és volt exével is. Közös megbeszéléssel mentek szét és neki is van már párja meg ugye páromnak itt vagyok én.

Az hogy jó apa lesz a párom, nem kérdés, hisz látom hogy hogyan viselkedik a lányával, imádja, valamint mindig azt mondja hogy milyen jó dolgom lesz ha megszületik a baba, mert ő már mindent tud, mit hogy kell és mindenben segíteni fog nekem :)

Én is féltem az elején hogy fogja a család fogadni hogy 15 év van közöttünk, de hamar elfogadták és mára már nagyon jó kapcsolatban vannak :) Viki

2013. okt. 24. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 175/802 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!

Úgy örülök, hogy majdnem mindenki jelentkezett és ilyen sokat írtatok! De jó Szilvi, hogy Te is újra ilyen aktív vagy! :) Nagyon hasonlít a hozzáállásod az én mostani hónapomra. Nem is foglalkoztam a baba témával, csak úgy szerettük egymást a párommal,és csak akkor gondoltam rá, amikor feljöttem ide és tessék, sikerült! :) Úgyhogy ha ilyen lazán állsz hozzá, akkor sztem nemsokára jön a gólya nálatok is! ;) Sütni pedig én is imádok és engem is teljesen kikapcsol. Ha ideges vagyok akkor tuti mindig ezzel vezetem le. Amúgy érdekes, hogy én annyira nem vagyok sütés, de imádom, hogy a párom mennyire örül neki és ha jól sikerül valami. Szóval én is sokat sütök, főzök.

Nekem tetszik a külön oldal ötleted is. Szívesen osztanék meg veletek képeket is a babóról,meg rólunk. Nekem egyáltalán nem gáz. Tényleg a szívemhez nőttetek! Csak nem tudom, hogy hol lehetne ezt összehozni, melyik oldalon?

Annus, remélem nem lesz semmi gond a hátaddal! Szerintem is megfázott, és az nagyon nem kellemes. Nekem egyszer a derekam fázott így meg és 1hétig alig bírtam menni.

Kriszta, most mikor lesz a pé? Remélem javul az oldalad! 2pete! Tuti sikerül! Már csak időzíteni kell és persze ne görcsölj rá!!!

Viki már nem sok van nem vártig! Érzél már valamit? Én a pé után 10 nappal éjszaka arra ébredtem, hogy nagyon-nagyon görcsölök. Pedig nem szoktam. És már görcsoldót akartam bevenni úgy fájt, de végül kibírtam. Most visszagondolva, akkor ágyazódhatott be a babám. :)))

Melinda? Edina?

Én továbbra is nagyon jól vagyok Hál'Isten. Remélem így is marad! Nagyon vigyázok magamra/magunkra! Sőt a párom is! Annyira édes! Aznap amikor megmondtam egy csokor virággal jött haza és azóta minden nap időjárás jelentést küld sms-ben ha hamarabb megy dolgozni, hogy csúszik az út, köd van, vagy hideg van, vigyázzak stb...:) Ő is nagyon boldog! És ez olyan jó érzés!

Én meg ahogy írtátok hogy a fenébe ne pánikolnék. Mivel eddig csak vártuk, terveztük,de most konkrét dátumom van, hogy mikor változik meg teljesen az életünk és néha elkap a pánikroham, hogy még semmit nem tudok és jó lesz-e minden, meg úgy minden kérdés és kétség. Közben meg érzed a tested változásait és még ehhez is hozzá kell szokni. És még csak az elején vagyok...:) De kívánom, hogy mihamarabb éljétek át Ti is ezeket az édes gyomorgörcsöket, izgalmakat és kételyeket, mert ezzel együtt egy csodás dolog!!! :)

Puszi Mindenkinek!

Maja

2013. okt. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 176/802 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként erre a ne görcsölj rá dologra én is ugrottam régen most, hogy visszaolvasom, de tényleg van benne valami! :)

És méhpempő !!! Akinél nincs nagy gond, csak lehet egy apró dolog miatt nem jön össze, annak segít! Egy próbát megér! Nem tudom, hogy nekem mi hozta meg a sikert, de nem is görcsöltem úgy rajta most és a méhpempőt is ebben a hónapban szedtem! Maja

2013. okt. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 177/802 anonim ***** válasza:
100%

Viki akkor neked is jól elhúzódott a hasfàjàsod...nem tudom nekem is miért szurkàl még néha a bal oldalam. Remélem elmúlik hamar :)

Szilvi, üdvözöllek újra itt :) a sütés az tényleg jó dolog, habàr belőlem legutóbb tésztagyúràs közben tört ki a síràs. Néha úgy elszomorodok...de a síràs jó dolog :)

Maja neked milyen aranyos pàrod van :) viràgcsokor, időjàràsjelentés :) làtszik h ő is nagyon vàrta màr a babàt és most mindent megtesz értetek :) méhpempős hónapban sikerült? Lehet tényleg ez segített a 11. hónapban? Mit tartalmaz ami jótékony hatàsú? Ez mindenesetre elég biztatóan hangzik :)

Sajnos nekem fogalmam sincs mikor lesz ovum...így h eltolódott az előző ciklusom...nem tudom mihez viszonyítsak. Ezért az ovutesztelést nem hagyom abba, ezzel figyelgetem .de nem lesz 2 naponta szex mint múlt hónapban, akkor tényleg annyira görcsösen akartam, ez volt a baj.

Egyébkén szurkàl màr a jobb oldalam ahol érik a pete de hogy mikor lesz ebből ovu....majd a teszt megmutatja addig meg akkor bújunk össze amikor jól esik :p

Nem tudom hol lehetne ezt a csoportos privi beszélgetést megoldani...talàn emailbe. Ott Maja is csatolhatnà a képeket a növekvő pocijàról :) ötlet ?

Jóéjt!

Kriszta

2013. okt. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 178/802 A kérdező kommentje:

Sziasztok Lányok!

Olyan jó, hogy találunk közös vonásokat egymásban, mert ettől leszünk igazán közel egymáshoz.

Örülök mindenkinek, hogy jól vagy, hogy sütit süt, hogy a párok is romantikusak.

Én ma voltam dokinál! Először reggel elmentem a háziorvosomhoz, hogy kiderítsem ezt a mikor hogyan mehetek majd táppénzre dolgot. Sajnos nem a kedves doktornénim volt, hanem egy helyettes doktorbácsi. Hát egy nem is túl szimpatikus vadidegen pasival, elég fura volt megbeszélni, hogy szerinte hogyan lehetne. Ő azt mondta, hogy mivel fűtetlen helyen dolgozom, teherbe esés után nőgyógyásztól hozzak papírt és akkor ki tudnak írni. Veszélyeztetettséget emlegetett, de én nem akarom, hogy azt bárhova leírják, minden belső ok nélkül, szóval ezzel majd újra elmegyek ha aktuális lesz.

Utána mentem a kórházba nőgyógyászatra. Nagyon nagy örömömre, ott viszont ép egy női doktornő volt ügyeletes, nagyon kedves volt. Azt mondta szép a méhszájam :) Mondtam, hogy most szeretnénk majd babát, és megvizsgált kicsit, és azt mondta semmi akadályát nem látja. Ettől annyira feldobódtam, hogy egész nap a fellegek felett jártam. Abban is kedvesen felvilágosított, hogyha nincs fogadott orvosom, akkor terhességi tünetek esetén, kérjek időpontot és az ügyeletes orvos megállapíthatja a terhességet. Meg mondom őszintén nekem doki undorom van, így nincs kedvem nőgyógyászhoz sem járni magánba, főleg nem fizetni olyanért, amiben semmi extra nincsen. Amúgy meg biztos hogy nem ebben a kórházban fogok szülni. Ha össze költözünk a párommal Dunaújváros lesz közelebb, de Pesti kórházban is gondolkodom. Na majd ha aktuálisabb lesz mérlegelünk. Szóval csak elakarok járni a kötelező vizsgálatokra akihez éppen kell, és ha majd eldöntöm hol szülnék, akkor ott keresek egy orvost, bár legszívesebben csak szülésznőt fogadnék. No meg a nagy álmom majd dúlával szülni.

No most viszont indulok, megyek páromhoz, ráadásul most hétvégén ki is ruccanunk egy napra, gyermekkori barátaimmal töltünk egy napot, a csodálatos Kiskunsági Homokbuckáknál!

Legyetek aktívak a hétvégén, mert biztos boldogan jövök majd hozzátok vissza, és jó lesz olvasni.

Én egyébként hétfőre nem várom.

Ma reggel mikor felkeltem fájtak a mellbimbóim, de el is múltak pár perc alatt, nem tudom ezt lehet e bármilyen tünetnek venni.

Én benne vagyok a máshol csevegésbe is, csak legyen az is ilyen jó aktív :)

Puszi mindenkinek! Jó hétvégét! Annus

2013. okt. 25. 17:07
 179/802 anonim ***** válasza:
100%
Szia Annus! Örülök, hogy minden rendbe a dokinál, nekem is azt mondta hogy szép a méhszájam és ha lehet hanyagoljam a tampon használatot, mert azt szokta "elcsúnyítani" (pedig 13 éve tampont használok). Én is úgy voltam mint te hogy amikor megnyugtatott hogy minden rendben a fellegekben jártam :) Mindjárt itt a hétfő, de ugye nekem később volt a ovulációm, legalább is úgy érzetem, szóval majd elválik mi lesz. Egyébként most nagyon fáj a hasam meg a derek majd leszakad, úgy mint amikor megszokott jönni. A melleim nem érzékenyek, de amúgy sem szoktak érzékenyek lenni. Várom már mi lesz :) Jó kikapcsolódást nektek a hétvégére :) Viki
2013. okt. 25. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 180/802 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!

Nem sokat tudok írni, de belinkelek egy oldalt, ami a méhpempőről szól. Én ennek a hatására kezdtem el szedni és nagyon hittem benne.

[link]

Az íze nem a legjobb, de a cél érdekében mindent. Én úgy voltam vele, hogy mi az a 4hónap amit írnak a cikkben ahhoz képest amit vártam már rá, és teljesen elhittem. :) És sztem van is benne valami.

Az enyém ilyen volt, csak 25g-os és 3800körül volt a Herbáriában. És ebből szedtem minden nap egy kiskanállal, amit szintén adnak hozzá. Éhgyomorra, nyelv alatt kell tartani 5percig és utána 20-30percig nem enni még.

[link]


Mi hétvégén szüretelünk, úgyhogy nem nagyon leszek gépközelben. De nem bánom, mert jó idő lesz és ilyenkor olyan jó kint lenni. :)


Jó hétvégét Mindenkinek!


Maja

2013. okt. 25. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!