Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ti is októbertől próbálkozó...

Ti is októbertől próbálkozó párok vagyok? Lenne kedvetek beszélgetni, megosztani élményeket tapasztalatokat?

Figyelt kérdés
Olyan jó lenne beszélgetni olyanokkal, akik szintél most fognak majd a baba váráshoz, vagy már régebben hozzá fogtak, de még nem jött össze a baba. Szívesen megosztanám én is a tapasztalatokat, izgalmakat, élményeket, és olyan szívesen olvasnám mások történéseit is.

2013. szept. 22. 21:18
❮❮ ... 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 ... ❯❯
 191/802 A kérdező kommentje:

Maja örülök, hogy jól vagytok, és egyenlőre megkímél a hányingeres tünet együttes.

A hétvégénk nagyon jól sikerült. A házban is jól haladtunk, igaz kétszer kellett a nappaliban leteríteni az aljzat kiegyenlítőt, de végül is jónak minősítettük, és ma délután a párom, le is rakta a parafa padló nagy részét :)

Sikerült kikapcsolódnunk is, találkozni a barátokkal, iszogatni, játszani, kirándulni a verőfényes jó időben. Nagyon jó volt kicsit kimozdulni, teljesen feldobott minket.

Maja milyen volt a szüret? Imádom a mustot, a bort már kevésbé. Ugye nem erőltetted meg magad nagyon.

Szilvi sajnálom, hogy megjött, bár te is fel voltál rá félig készülve, hogy így fog alakulni. A tüneteid is nagyon hasonlóak az enyémekhez. Én is nagyon érzékeny és nyűgös vagyok ezekben a napokban, minden apróságon felhúzom magam, kiakadok, és érzékenyebb vagyok mindenre. Egyébként is nagyon érzelem irányított vagyok, de ilyenkor még jobban. Na és a görcsöket is nehezen élem meg.

Nekem ma délelőtt jött meg. Fel voltam rá készülve, nem ért váratlanul, és most megint szülésfelkészítőt tartottam, egész nap nem vettem be gyógyszert, csak magnéziumot szedtem kicsit nagyobb mennyiségben mint szoktam, egész jól segített.

A párom nagyon kedves volt a hétvégén. Mondtam neki, hogy hétfőn valószínű meg fog jönni, erre ő, hogy nem biztos, mert voltunk együtt élesben is. Kérdezte, hogy a hőmérőzés mit mutatott, mikor volt volt ovuláció, mondtam neki, hogy akkor védekeztünk, de ő bizakodott. Nekem ez annyira jól esett, hogy figyeli, és számon tartja a lehetőségeket. És mindig nagyon együtt érző velem, mikor megjön, és elhiszi, hogy mennyire fáj, és hogy mennyit szenvedek.

Új hónap, új kezdés, új lehetőség.

Melinda remélem te is jól vagy, majd írj, mi lett a vizsgálatok eredménye.

Kriszta reméljük nyugodtabban telik a hónapotok, és sikerül nem rá stresszelni. Akkor bújjatok össze amikor megkívánjátok!

Szilvi ha te is majd Pestre készülsz szülni, össze beszélhetnénk.

Viki remélem neked most már nem jön meg!

Remélem mindenkinek írtam, bocsi ha kihagytam valakit.

Edina sokat gondolok rád, és fogom a kezed, Viki remélem neked már nem jön meg, Maja vigyázz magatokra, Szilvi kitartás a mensivel, a nyűggel, Melinda reméljük a PCOS mellé már nem lesz a hormonokkal is gond, Kriszta jó készülődést az ovura.

Szép hetet nektek lányok ölelés és puszi mindenkinek!

Annus

Sokat gondolok rátok, remélem mindenki jól van.

2013. okt. 28. 21:21
 192/802 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!


Nekem még mindig nem jött meg, de olyan érzésem van hogy 1-2 nap és meg fog jönni...persze remélem hogy nem

Annus, sajnálom hogy neked is megjött :( Én is úgy voltam vele hogy most fel vagyok rá készülve, de ahogy közeledik a nap úgy érzem hogy mégsem...

Maja, úgy örülök hogy nincsenek rosszul léteid és reméljük hogy így is marad :) Néha egy picit érzem hogy mindjárt megjön, de aztán elmúlik, a mellbimbóm egy kicsit érzéken ha hozzá érzek. Mást nem érzek. Tesztelni gyáva vagyok, inkább várok addig is ott a remény :)

Kriszta, működik az ovu teszt? Csak azért mert sokan írják hogy nem mutat semmit, neked jól mutatja?

Reggel találkoztam az egyik nagyon jó barátnőmmel és hát elmondta, hogy próbálkoznak ők is a babával (csak eddig titokban tartotta, egyébként van egy 1 éves lánya) és hát pozitív lett a teszt az első hónap után. Hideg zuhanyként ért a hír, alig tudtam leplezni a döbbenetet és hát mosolyogva gratuláltam. Természetesen örülök neki, csak kicsit rosszul esett, de tényleg nem rossz indulatból, hisz tényleg jó barátnőm, mindent megbeszélünk. Tudja hogy mi is próbálkozunk és mondta hogy hát olyan jó lenne ha együtt lennénk terhesek... Hát igen nagyon jó lenne. Már akkor is úgy irigykedtem, amikor terhes lett a lányával, de most... De mindig ez van, én reménykedem továbbra is. Szép napot Nektek! Én a héten szabadságon vagyok.

Viki

2013. okt. 29. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 193/802 anonim ***** válasza:
100%

Maja, örülök h minden rendben veletek :) bejelentkeztél màr orvoshoz? Biztos nagyon vàrod màr hogy làthasd at első Uh-n :)


Annus, téged most nem sokkolt h megjött mivel szàmítottàl rà, reméljük köv hónapban nem is jön màr meg :) aranyos a pàrodtól h ilyen figyelmes, làtod tényleg készen àll mostmàr. Jó sokat dolgoztatok a hétvégén :)


Viki, az szuper h nem jött még meg, reméljük nem is fog és te leszel a màsodik kismami a csoportban :) àtérzem a helyzeted a bnőddel kapcsolatban...neki sikerült elsőre, màzlista :) de ti sem próbàlkoztok régóta :) nekem is bnőm 13 hetes terhes ahogy én elvetéltem nekik 1 hónapra rà összejött, gondolhatod.... de örülök nekik, csak irígykedem, persze jó értelemben ahogy te is írtad.


A dokim nem mondta uh-n h mekkoràk a petéim amik most érnek, de màr néha érzek szurkàlàsokat, sztem 1 héten belül lesz ovum addig is tesztelgetek.

Nekem bevàlt az ovuteszt mindig mutatja az ovut. Netről, megbízható oldalról rendelem. Először vatera jellegű one step-em volt, na azok sz*rt sem érnek.sem az ovu sem a terhesteszt(nekem nem vàlt be, nem mutatott soha semmit)

Viki jó pihenést a hétre :)

Kriszta

2013. okt. 29. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 194/802 anonim ***** válasza:
100%

Szilvi, fel a fejjel! Tudod új hónap új esélyek , remények:)

Mit tanulsz fősulin???

Kriszta

2013. okt. 29. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 195/802 anonim ***** válasza:
100%

Jaaa màr làtom h mit :) egy kicsit szórakozott vagyok ma:)

Kriszta

2013. okt. 29. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 196/802 anonim ***** válasza:
100%
Köszi Kriszta a biztatást :) Örülök hogy neked működik az ovuteszt :)
2013. okt. 29. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 197/802 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok lányok,


drága Edina, nagyon sajnálom amik veled történtek.Nagyon nehéz lehetett feldolgozni a babáid elvesztését. Én nem is tudom, hogy éltem volna túl. Hihetetlen, hogy milyen erős tudtál maradni és még most sem adod fel, hogy egyszer édesanya lehess. Minden elismerésem a tiéd. Nagyon drukkolok a mihamarabbi és komplikációktól mentes állapotosságodért. Fogjuk a kezed és támogatunk amiben csak tudunk. :)

Viki, nagyon szorítok, hogy végre 2 csíkos legyen a teszted. Izgatottan várjuk az eredményt. Kitartás! Elhiszem, hogy döbbenet volt az arcodon mikor megtudtad, hogy a barátnőd már az első hónap után teherbe esett. Hidd el, én sem tudtam volna másképp reagálni. Olyan furcsa, némely esetekben igazságtalan az élet. Nekik hipp-hopp összejött, ráadásul van már 1 kislánya, Ti pedig még mindig próbálkoztok. Tudom, nehéz mellőzni ezeket a gondolatokat, de ne foglalkozz mással. Neked is hamarosan sikerül és talán együtt babázhattok. Egyébként az nekem is jó amit felvetettél a képküldésekkel kapcsolatban. Csak én pont privátabb beszélgetésekre gondoltam, ezért is ajánlottam az e-mailt. Ott még "közelebb" lehetünk egymáshoz. De ha nektek itt is jó akkor nekem szintúgy. Nem ragaszkodom hozzá. Élvezd ki a szabadnapokat. :)

Maja, örülök, hogy jól vagy. Reménykedjünk a rosszullétek téged is elkerülnek majd, ahogy édesanyádat. A fáradtság vagy éppen kimerültség teljesen normális. Ilyenkor pihenj egy kicsit ha van rá lehetőség. Kapcsolj ki, csak magadra és a babára figyelj, feltöltődsz tőle és elmúlik minden amitől nyűgösnek érezheted magad. Hátha bejön. :) Neked, hogy sikerült a szüret? A must nekem is az egyik kedvenc. :)

Annus, már régóta azon az elhatározáson vagyok, hogy lemondok a tamponról, ennek ellenére mindig nála kötök ki. Amikor csak tehetem, mellőzöm a használatát de általában olyan erősen vérzek, hogy muszáj vagyok használni, plusz tisztaságit is. Egyrészt nem tud rendesen kitisztulni a szervezet mert mindig van ott valami ami "feltartja". Másrészt nagy a fertőzés veszélye. Nem is beszélve azokról amiket Te még írtál. Hát... jobb lenne teljesen megfeledkezni a tamponról. :)

De jó, hogy haladnak a dolgok a házatok táján is. Minden lépéssel egyre közelebb kerültök a beköltözéshez. Ez szuper érzés. Örülök, hogy jól sikerült a kikapcsolódásotok. A barátok nagyban hozzá tudnak járulni ahhoz, hogy megfeledkezzetek minden baba körüli gondolatotokról és felhőtlenül érezhessétek jól magatokat. Remélem sikerült feltöltődni. :) Ahogy Te is, én is fel voltam rá készülve, hogy ebben a hónapban sem lesz baba. Pláne, hogy ki is hagytuk az összebújásokat. Egyáltalán nem ért váratlanul. Szinte vártam, hogy mikor jön meg. :) Rég volt ilyen. Ezeket a napokat én is borzasztóan élem meg. Használhatatlan vagyok és ingerlékeny. Nyűgös, hisztis, extra érzékeny, sírni tudnék mindenen. De nem is sorolom tovább. Akkor estig itt ülnék. Szerencsére tegnap már elmúlt a bajom és ezen a héten kellene ügyesnek lennünk a férjemmel. Elég korán szokott ovum lenni. 10-11 napon. Ezt a nőgyógyász is mondta. Majd meglátjuk mikor és hányszor tudjuk szeretni egymást. Nem erőltetek semmit. Ahogy írtad, kibírtad gyógyszer nélkül, én se nagyon szoktam bevenni. Csütörtökön mikor megjött citromfű és kamilla teát együtt kiáztattam forró vízbe és meglepő módon enyhítette a fájdalmaimat. Először próbáltam ki a férjem unszolására. Nem gondoltam volna, hogy segíthet, ezért sem hittem el, hogy ilyen hatásos lehet. Sokkal jobban éreztem magam utána. Aztán persze másnap, mikor haza értem a fősuliról minden érzelmem a felszínre tört és kisírtam magamból. Hihetetlen milyen érzékeny tudok ilyenkor lenni. Szóval neked is ajánlom ezt a vegyes teát. Egy próbát mindenképp megér. :) Te merre is laksz Annus? Pest megye? A pesten szülés végett. :)

Kriszta, igen, tudom. Az új hónap, új esély nálam kezd lassan bevált szokássá válni. Remélem egyszer megszakad ez a kör. Mindig jó érzés fog el amikor ezt a mondatot hallom, látom vagy én írom másnak. Új lehetőségek, amik minden hónapban megadatnak. És ezért is hálás vagyok a sorsnak, az életnek. Azért, hogy nincs semmi bajom a peteéréssel majd az azt követő ovulációval (remélhetőleg a petevezetők átjárhatóságával sem) így mindig van egy újabb hónap és több nap ami kínálkozik számunkra. Csak rajtunk múlik, hogy élünk e velük. Hisz ez az az időszak amikor védekezés nélkül lehetünk együtt úgy a párunkkal, férjünkkel, hogy semmilyen külső anyag, gyógyszer vagy módszer sem szükséges ahhoz, hogy megakadályozzuk egy új kis élet létrejöttét. Ezáltal igazán örömteli és felhőtlenül teljes a szeretkezés. Ezt is ki kell élveznünk. Ne feledjük el. Egyszer össze kell, hogy jöjjön. :) Drukkolok, hogy időben értesítsen az ovu teszt.


Nagyon sok puszi Nektek. :)

Szilvi

2013. okt. 29. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 198/802 A kérdező kommentje:

Sziasztok Lányok!

Viki de örülök, hogy neked még nem jött meg. Szurkolok neked, hogy most talán össze jött. Reméljük a szuper együttlét és az orgazmus utáni ovuláció most meghozza az eredményt, és együtt lehetsz kismami a barátnőddel.

Elhiszem, hogy nehéz volt vele találkozni, és ezt a hírt meghallgatni.

Ti is hiába mostantól próbálkoztok, te már évek óta arra vágysz, hogy anyuka legyél, megértem milyen nehéz ez neked, én is így vagyok ezzel. Már évek óta várom, tervezem.

Én is azt gondoltam irigy leszek a barátnőimre akiknek egyből össze jött. De eddig mindenkinek nagyon tudtam örülni, még annak is akik nem is tervezték, úgy jött össze. Mert végre volt kivel kismami témákról beszélgetni, kinek kölcsön adni kismama újságaimat, és baba ruhát venni a gyerekeiknek :)

Amikor kiderült, hogy a párom nővére babát vár, úgy hogy megcsalta a férjét, és az új pasitól van a gyerek, de az is egy munkanélküli pasi, akinek semmije sincsen, egyedül én tudtam örülni a babának. Egyrészt, mert tudtam, hogy minden hétvégén babázhatok majd, másrészt, nem tőlünk várják a szülei az első unokát, amit már emlegettek nekünk tavaly is. No meg majd talán nem akarnak bele szólni a mi gyereknevelési dolgainkba.

Na megint csak folyik belőlem a szó.

Kriszta, te mikor kezded az ovu tesztelést mensi után, és hány napig csinálod? Amiket én láttam a boltban ovu tesztet nagyon drágának tűntek, akkor amit te rendelsz az olcsóbb?

Szilvi örülök, hogy te már túl vagy a mensin. Indul nektek is az új hónap. Szeretgesd szépen meg a férjed!

Lehet kipróbálom majd a tea ötleted. Én ma már alig görcsöltem, egy kis magnézium hamar segített.

Én most Schüssler sókat is próbálom. Azok közül a 7-es számú a magnézium phoszphoricum, és az jó görcsooldásra, azt teszek a vizembe, és használ. A schüszler sókat nagyon tudom nektek ajánlani, természetesek, és nagyon sok mindneben tudnak segíteni. Én egy időben nem ettem őket, mert laktázt tartalmaznak, és kiderült, hogy érzékeny vagyok rá. Most igyekszem csak keveset enni, hogy ne ártson, hanem inkább használjon.

Edina rád sokat gondoltam ma is! Majd írj, mi lett a vizsgálatok eredménye, reméljük kiderül hogy nem daganat.

Melinda majd mesél te is, hogy mi lett a hormon vizsgálat eredménye.

Puszi lányok Annus

2013. okt. 29. 20:23
 199/802 A kérdező kommentje:

Szilvi én jelenleg Kecskeméten lakom. Amikor össze költözünk a párommal, akkor pedig a megye nyugati részére költözünk a Duna mellé, Dunaújvároshoz közel.

Pest 1-1,5 óra nekünk kocsival, az még szerintem simán bele férne, ha fent szeretnék majd szülni.

Ja én benne vagyok az emailben, le is küldöm priviben neked az enyémet. Szerintem maradjunk itt beszélgetni, ez az oldal nekem tetszik, de az emailben kép küldés tetszik nagyon!

Puszi Annus

2013. okt. 29. 20:27
 200/802 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!


De jó volt olvasni, hogy mindenki jól van, jól telt a hétvége és tele vagytok energiával. :)

Jól telt a szüret, csak sokáig tartott és egész nap állni, nem volt a legkellemesebb. Persze azért vigyáztam magunkra és a párom is, meg apukám is. Mindig ha vödröt kellett üríteni ott teremtek és ők emeltek mintha ez lenne a természetes és így nem is vett észre senki semmit. :) Jót mosolyogtam magamban ezen, mert azért voltak furcsa szituk, de senkinek nem tűnt fel. :) Ez a mi édes kis titkunk.

Csütörtökön megyek dokihoz, ha lesz magánrendelés. Ezt holnap tudom meg. Majd szorítsatok! Már alig várom!!! :)

Viki! Az nagyon jó, hogy még nem jött meg. Hányadik ciklus napodon vagy? Én a 32. napon teszteltem pozitívat. És ismerős, mert én is nagyon gyáva voltam ezzel mindig. A mellbimbóm pedig nekem is csak érintésre volt érzékeny. De jó lenne, ha sikerülne! :)

Elhiszem, hogy picit "rosszul" érintett a barátnőd örömhíre. Vannak igen olyanok akiknek 1 nyamvadt hónapot sem kell várniuk rá és nem tudják milyen az amikor minden menzeszt végig bőgsz. :( És a végére már én sem hittem, hogy nekem valaha sikerülni fog. Elképzelni sem bírtam. De szerintem emiatt mi jobban tudjuk értékelni ezt a nagy kincset az élettől.

Annus, olyan jó, hogy a párod is így áll már hozzá a babához. Látod, nem is kellett sok idő neki, hogy ráhangolódjon. És akkor a következő hónapban már peteérés előtt is tudtuk együtt lenni és még izgibb lesz a hónap és a várakozás. :) Már alig várom, hogy szoríthassunk Neked!

Szilvi, én is azt éreztem mint Te, hogy lassan már megszokom, hogy mindig megjön és nem is alakulhat máshogy...Talán ezért vettem egyre lazábban és ez is segített. Ti is jó úton jártok. Csak lazán, nem kell erőltetni az együttléteket és sikerülni fog. Már Te is egyre közelebb kerülsz hozzá! :) Én mindig ezt mondogattam magamnak és próbáltam hinni benne.

Kriszta, nekem is most hétvégén lenne ovum, ha nem így alakult volna, mert előre behúztam a naptárba és mivel mi egyszerre működtünk így szerintem Neked is akkor lesz. :) Egy tipp: én mindig megfigyeltem, hogy újholdkor van pém és teliholdkor menzeszem. És tényleg mindig így volt. Én hiszek benne, hogy a hold ciklusához igazodik a női ciklus is. Nálam nagyon bejött. A Jónás naptár az nem, de ezt nagyon megfigyeltem és ez is segített elcsípni, mert előre tudtam mikor lesz. :) Most szombaton lesz újhold, szóval péntek a tuti szerintem! :) Meg amikor jól esik!!!

Jó pihenést!

Maja

2013. okt. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!