Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ti is októbertől próbálkozó...

Ti is októbertől próbálkozó párok vagyok? Lenne kedvetek beszélgetni, megosztani élményeket tapasztalatokat?

Figyelt kérdés
Olyan jó lenne beszélgetni olyanokkal, akik szintél most fognak majd a baba váráshoz, vagy már régebben hozzá fogtak, de még nem jött össze a baba. Szívesen megosztanám én is a tapasztalatokat, izgalmakat, élményeket, és olyan szívesen olvasnám mások történéseit is.

2013. szept. 22. 21:18
❮❮ ... 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 ... ❯❯
 241/802 anonim ***** válasza:
100%
239-es ki volt? Kriszta? :)
2013. nov. 3. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 242/802 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!

Szilvi, nekem is mindig nagyon fájdalmas az ovulációm, általában vennem kell be egy fájdalom csillapítót. Egyébként most beteg vagyok, egy kis megfájás, torokfájással és iszonyú rossz közérzettel. Remélem hamarosan elmúlik.

Maja, jó hogy már a 7. hétbe léptél. Végül kit választottatok orvosnak és melyik kórházba van? Egyébként én is megnézném az esküvő is képedet, meg én is küldök egy közöset amivel a párommal vagyunk :)

Én azt mondom amit Annus, hogy jó ha itt maradunk beszélgetni (esetleg valaki anonim akar maradni), nekem is tetszik az oldal és az email-es képküldés is ok a részemről.

Viki

2013. nov. 3. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 243/802 anonim ***** válasza:
100%

Igen 239es Kriszta voltam :)

Mèg a sok pisilés is megegyezik?? :) nekem màr nem fàj egyàltalàn semmim...még azért ma reggel is összebújtunk, pàrna a popó alà és fekvés min 1 óràt :)

Megkóstolnàm a kiskifliket :) mi épp pizzàt sütünk most :)

Mindenki tevékenykedik :)

2013. nov. 3. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 244/802 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok,


én még érzek fájdalmat, de szerintem holnapra nekem is elmúlik. Talán innen látszik az, hogy pár órás eltéréssel lehetett ovulációnk. Örülök, hogy nektek ma reggel is összejött, én már az estét várom! A párna popó alá módszert én is alkalmazni szoktam. Milyen hasonlóan tesszük ezeket a dolgokat! :) Én is szívesen vennék a pizzából, jó sütést nektek. :)

Viki, szegénykém, te is ennyire megszoktad szenvedni? Eddig még nem nagyon vettem be rá gyógyszert, de legközelebb meggondolom. Kívánom, hogy gyorsan felépülj a megfázás és torokfájásból! Jobbulást. A te e-mail címedet is várom priviben. :) (és természetesen ezen az oldalon is maradhatunk) Én is szívesen járok fel ide.


Puszi, Szilvi :)

2013. nov. 3. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 245/802 anonim ***** válasza:
100%

Pizza a sütöben :)

Nekem is tetszik ez az oldal,a képeket meg küldhetjük e-mailbe. elküldtem mindenkinek privibe az enyém :)

Viki jobbulást kívánok! :)

Szilvi akkor most jön a 2 hét várakozás... :)

Kriszta

2013. nov. 3. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 246/802 anonim ***** válasza:
100%

Lányok!


Letöltöttem a Varandósok címü filmet :) akit esetleg érdkel és tud vmi jó videomegosztót,szívesen elküldöm!

Kriszta

2013. nov. 3. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 247/802 anonim ***** válasza:
100%
Köszi Kriszta, de én már készülök a 21:40-re és kapcsolok az m1-re és ott nézem :) Viki
2013. nov. 3. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 248/802 anonim ***** válasza:
100%

Szilvi, Kriszta!

Megkaptam a képeket és is küldöm nektek :) Viki

2013. nov. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 249/802 anonim ***** válasza:
100%
Csajok, egyébként már megakartam kérdezni, hogy itt mindenki a saját nevét használja? vagy, van aki anonim szeretne maradni? Nekem pl. a Viktória a 2. nevem, sokan nem is tudják hogy két nevem van, mert nem használom csak a személyimben van, így ilyen fórumokon szoktam a Viki névvel regisztrálni, mert ettől egy kicsit anonim tudok maradni :) Engem mindig is zavart, hogy pl. a szomszéd van egy barátnő, vagy egy családtag rám ismer (soha nem lehet tudni kik járnak az oldalon), mert itt olyan dolgokat mondhatok el nektek amiket másoknak nem vagy nem szívesen osztanák meg. Ti mit gondoltok erről? csak én vagyok így ezzel? :)
2013. nov. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 250/802 A kérdező kommentje:

Sziasztok Lányok!

Hát nem semmik vagytok, elmegyek hétvégére, és 3,5 oldalt írtok össze addig! Imádlak titeket!

Most ezzel az email dologgal nem tudom mi van. Én megkaptam többőtök mail címét, de látom, keresztbe is mentek a képek! Lényeg hogy legyenek. Aki nekem megírta a mail címét annak írtam.

Mindjárt válaszolok is nektek, csak újra kell olvasnom kivel mi történt :)

Annus

2013. nov. 3. 20:35
❮❮ ... 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!