Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ti is októbertől próbálkozó...

Ti is októbertől próbálkozó párok vagyok? Lenne kedvetek beszélgetni, megosztani élményeket tapasztalatokat?

Figyelt kérdés
Olyan jó lenne beszélgetni olyanokkal, akik szintél most fognak majd a baba váráshoz, vagy már régebben hozzá fogtak, de még nem jött össze a baba. Szívesen megosztanám én is a tapasztalatokat, izgalmakat, élményeket, és olyan szívesen olvasnám mások történéseit is.

2013. szept. 22. 21:18
❮❮ ... 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 ... ❯❯
 291/802 anonim ***** válasza:
100%

Maja ez annyira szuper!!! Örülök hogy kedves volt az orvos. Ez is nagyon fontos. Ès olyan jó, hogy így tudatod velünk hogy mi történik. Nagyon kíváncsi vagyok a képekre is. A kicsi szívének hangja nagyon megható lehetett :-) A természet egy csoda!!

Annus drága, köszi az élérhetőségeidet, megtaláltalak és fel is vettelek Facebookon, remélem nem ijedtél meg hogy milyen őrült nőszemély próbál felvenni :-)A diétámról írok neked részletesen nemsoká, most mennem kell aludni mert itt már hajnal fél 1 van, de amint van egy kis nyugalmam megint, leírok mindent. Nekem sokat segített, és azóta csak fogyok, nem mintha kellene :-)

Jó éjt mindenkinek és sok puszi - Melinda

2013. nov. 12. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 292/802 anonim ***** válasza:
100%

Jaj Maja ez olyan jó! Úgy irigykedtem, persze jó értelemben :))) Mondtam én, hogy rendes a doki :) A képet magától adta vagy kérni kellett? És fizetni kellett érte? Vizsgálat mennyi volt? 7000-8000 ezer rákszűréssel? Olyan jó hogy már 8 hetes vagy :) Tudod mi jutott eszembe? ha nekem is összejönne hamarosan a baba, lehet még találkozni is fogunk a dokinál :) Tegnap összebújtunk a párommal, remélem sikeres lesz :)

Viki

2013. nov. 13. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 293/802 anonim ***** válasza:
100%
Szilvi! Boldog Névnapot! :)
2013. nov. 13. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 294/802 anonim ***** válasza:
100%

Jajj Maja olyan jò volt olvasni amiket irtál! 13 mm babòka ès napròl napra csak nagyobb lesz :) biztos csodálatos érzéd volt öt látni és hallani a pici szive dobogását :) úgy látom akkor jo orvost is választottatok, aki lelkiismeretes és odafigyelö. Manapsag ritka az ilyen...

Még a végén Vikivel is találkoztok :)


Melinda! A tünetek jelenthetnek barmit. En nagyon bizakodtam most megis bennem volt/van a félsz. Nagyon drukkolok!

Anyòsommal én is nagyon jòba vagyok,ö is kint lakik svédbe,szoval elég sürün találkozunk :) te szüleid most repülnek elöször??gondolom nagy az izgalom...emlékezetes karácsonyuk lesz :) hozzánk is jönnek ksrácsonyra a szüleim. Mi szoktunk hazamenni de most dolgozom 2 ünnep között :s

Ti miota éltek kint??


Szilvi sokat gondolok rád,biztos nagyon várod már h tesztelhess! Nagyon szoritok :)


Viki, remélem ti is jo idöpontra idözitettetek az együttleteket,2 hét és kiderül :)

Annus,még neked is 1,5 hét...tudom ilyenkor lassan telik az idö de ugy ahogy irtad probald elterelni a gondolataidat.

Anugy en is fogom fenykepezni a pocakom,szerintem nagyon aranyos dolog,emlek :)


Fuuu remélem senkit nem hagytam ki...edinát továbbra is várjuk sok szeretettel :)

Megyek csajok lassan csinálnom is kellene vmit a meloba :)

Puszi mindenkinek!

Kriszta

2013. nov. 13. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 295/802 anonim ***** válasza:
100%

Még annyit h párom mindig puszilgatja a hasam , h hatha van mar bent vki. Es tegnap nem birtam ki elmondtam neki h vsn pozi tesztem,igax halvány de 2 csikos. Nagyon örült es megkerdezte h akkor ketten vannak h ilyen hamar kimutatja :D

Pussz pussz

Kriszta

2013. nov. 13. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 296/802 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok csajok,


Viki, nagyon remélem, hogy a ciklus.hu segített a jó időzítésben. Izgulok érted köszi, hogy te is értem. :D

Maja, annyira örülök, hogy jól sikerült a vizsgálat, és ilyen jó hírekkel szolgálsz nekünk. Szerencsére jó benyomásod volt a dokiról, ennek én is nagyon örülök. Már ekkora a pici? Jesszus, milyen gyorsan növekszik és te is olyan nagy irammal csusszansz át egyik hétről a másikra. Nemsokára a 9. hónapban leszel!! Nagyon sok puszi a babucinak is és élvezd ki minden pillanatát a babavárásnak. A férjednek is hatalmas élmény lehetett. Jó, hogy együtt éltétek át. A doki poénkodása pedig oldotta a hangulatot. Én is imádom az ilyen dokikat, akik lazábbak, de a tudásuk azért ott van és meglehet bennük bízni! Várjuk a képet nagyon. :D

Melinda, én még nem tesztelek. Szerintem úgyis felesleges lesz. Én kibírom és megvárom a mensi napját, aztán meglátjuk mi jön. Örülök, hogy jól kijössz az anyósoddal, nekem sajnos már nem él, pedig milyen jó lenne. Nekem hiányzik a jelenléte, még így is, hogy nem ismertem. Nagyon szép nőci volt. Sajnos ez van. Szerencsére nálatok jól sikerült az egy hét vele. Érted is nagyon izgulok! Te mikorra nem várod? :)

Annus, olyan jó, hogy a pároddal ilyen őszintén tudtok erről a témáról beszélgetni és még ő bíztat, hogy minden rendben lesz és sikerülni fog. Tudom milyen érzés ez. Hatalmas! Nekem is akkora megnyugvás és boldogság ha a férjem hozza fel a témát (ami mostanában elég sokszor van) és néha azt érzem, hogy jobban szeretné mint én. Ez valószínű azért is van mert benne van a korban és nyilván mindketten készen állunk egy új családtag érkezésére. Csak így tovább! Ez a másfél hét nagyon gyorsan eltelik, nekem és Krisztának is elrohantak a napok. Neki ráadásul már pozi tesztje is van!!! :D

Kriszta, köszönöm, hogy gondolsz rám! Én is rád. :) Holnap is tesztelsz reggel? Remélem! De édes a párod, már rögtön 2 babóra "számít"!! Neki is nagyon szép időszak lesz ez. Gondolom be van sózva. :)


Egyébként össze-vissza érzem magam. Ma reggel megint arra keltem, hogy fájnak a cicik és húzódnak. Ez tuti megint a mensi lesz! Ismerem a testem. Amúgy teljesen jól vagyok, bele törődtem, hogy mi vár rám hétvégén. Jó a kedvem is, úgyhogy nem vagyok lehangolva. Ráadásul annyi mindent kell tanulnom, hogy teljesen elfeledkezem erről az egészről és csak akkor jut eszembe ha ide feljövök. :D Másrészt sógornőmék ma mennek vérvételre, ahol kiderül, hogy megmaradt-e a lombikos baba vagy babák. Remélem legalább kettővel várandós lesz! Most értük jobban izgulok mint magamért. :D


Köszönöm a köszöntést! Sok puszi nektek és szép napot, Szilvi :)

2013. nov. 13. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 297/802 anonim ***** válasza:
100%

Szilvi én is nagyon sok boldog névnapot kivánok Neked!!!

Mikorra is nem várod? 17-18?? Még ne add fel,tudod amig nem jön meg van remény :) én nagyon drukkolok :)

Igen holnap reggel tesztelek megint,remélem erösebb lesz a 2. csikom :)

Minden rendben lesz,érzem csak pozitivan szabad hozzáállni...

Puszi Kriszta

2013. nov. 13. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 298/802 anonim ***** válasza:
100%

Köszönöm Kriszta és a bíztatást is! Édes vagy. :)

Figyelj, most is pozitívan állok hozzá. De hát vagy sikerült vagy nem. Ha nem, az sem baj. Szerintem úgy vagyunk most beállítva mindannyian, hogy minden hónapban egy valaki esik teherbe. Első Maja volt, te követed, lehet a 3. hónap az enyém lesz! Szuper lenne. Észrevettétek, hogy meghozzuk egymásnak a szerencsét és a pozi teszteket?

Egyébként nov.18-án kellene vagy inkább nem kellene megjönnie! Addig bármi alakulhat. Én mondjuk tegnap is összebújtam a férjemmel. Ez annak is a jele, hogy jobban "összecsiszolódtunk" és nem csak akkor vagyunk együtt amikor termékeny napjaim vannak. Olyan felhőtlennek tűnt az egész. Tényleg csak egymásra gondoltunk és figyeltünk. Olyan szabadnak éreztük magunkat! Utána nem azon görcsöltem, hogy hol a párna gyorsan popó alá és most nem szabad felkelnem, hanem ahogy és amikor jól esett utána ki is "pattantam" az ágyból és még néztük egy kicsit a tévét, stb. Hmm...kár, hogy az ember képes erre a babatémára úgy rágörcsölni, hogy utána meg nem is akar sikerülni egyes nőknél. Mindegy, nem adjuk fel! :)


Puszi, Szilvi

2013. nov. 13. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 299/802 A kérdező kommentje:

Sziasztok Lányok!

Boldog Névnapot Szilvi! Remélem férjecskéd meglep valami szép csokor virággal!

Kriszta nagyon izgulok, hogy legyen végre egy teljesen egyértelmű két csíkos teszted. Annyira aranyos a párod, hogy már most puszilgatja a hasadat :) És hogy ikrek, ez végképp aranyos tőle. Látszik hogy ő is készül rá. Azt hiszem mindannyian szerencsések vagyunk, hogy a párjaink is bátorítanak minket és támogatnak, ez nagyon fontos! Láttam olyan párokat, ahol a pasi elviselte ezt az egészet.

Ma reggel észre vettem, hogy az előző napokon jelentkező mellbimbó érzékenységem ma reggel már nem éreztem. Lehet ez az érzékenység nekem is az ovu körül tehető. Örültem neki, hogy végre én is találtam magamon valami tünetet :)

Viki de jó, hogy ti is össze bújtatok, akkor most volt nálatok ovu elvileg.

Szilvi nektek is örülök, hogy sikerült egy jót együtt lenni, minden oda figyelés nélkül, csak élvezni egymást! Ezek annyira fontosak. Mi mondjuk csak most tapasztaljuk hogy ezek milyenek, de rettenetesen élvezzük. Azt hiszem ez most fontosabb, mint hogy pontosan elkapjuk a jó napot, és hogy milyne pózban van nagyobb esélye. Azt hiszem az a fontos, hogy igazán élvezetes együttlétek legyenek!

Maja remélem az émelygés elmaradt végre.

Melinda, akkor ti most hány órával vagytok elcsúszva tőlünk? De jó lesz, ha szüleiddel együtt lehettek, és most már ti látjátok őket majd vendégül, reméljük, már egy pocakossal együtt lehettek majd együtt. Annyira jó lenne ha Karácsonyra mindannyian babósak lennénk. Én azt számolgattam, ha most novemberben még nem sikerült, akkor ha 28 napos marad a ciklusom, akkor a következő hónapban dec. 23-ra nem fogom várni, szóval ha decemberben foganna meg, akkor Karácsonyi ajándék lehetne majd a baba :)

Lányok megkérdezhetem, hogy nálatok hogyan történt az, hogy mikortól fogtok próbálkozni élesben? Mikor, hogyan döntöttétek el. Terveztétek hónapokkal előbb, vagy egyik hónapról másikra?

Én már évek óta egyre erősebb vágyat éreztem arra, hogy édesanya legyek, és gyermekem szülessen. Júniusban voltunk együtt 3 éve a párommal, készülget a házunk, haladt előre az életünk. Tavaly tavasszal sikerült elhelyezkednem. Akkortól az volt a cél, hogy legyen fix munkahelyem, hogy GYED-re mehessek majd. Augusztusban vettek fel, innentől indult az idő számítás. Szóval szerettem volna akkor már megvárni, hogy legyen elég munka időm, no meg a párom még nem állt készen, ő tervezte a sorrendet: összeköltözés-eljegyzés-esküvő-gyerek.

Aztán idén nyár elején rá szántam magam, hogy elé állok, és nyíltan megbeszéltem vele, hogy mikortól lenne ideális. Szóval én megterveztem, hogy lenne jó, hogy 2014-ben szülessen a babánk. Aztán a párom ugye egy hónapot még izgult, de mostantól már próbálkozunk, és már ő is szeretné :)

Edina téged is várunk az infókkal.

Na puszi és ölelés nektek!

Puszi Annus

2013. nov. 13. 20:45
 300/802 A kérdező kommentje:

300 hozzászólás! Micsoda kis csapat össze fogás :) Örülök, hogy ilyen is jó csapat jössz itt össze!

Azt akartam még írni, hogy ma vettem Hello Baby magazint, és megint elolvastam hogyan működik a női ciklus részt. Azt írja, hogy a 28 napos ciklusnál, a 12 napon a fogamzás valószínűsége most a legnagyobb, mert a méhnyaknyák áttetsző, nyúlós és csúszós lesz, és ez a nyák a spermiumok élettartamát a közösülést követően kettőtől öt napig terjedhet, ezért a szex ezen a napon könnyen fogamzást eredményezhet, még ha az ovuláció pár nappal odébb is van.

Szóval ezek szerint, érdemes, már a 12. napon együtt lenni, nem csak az ovuláció utáni 12 órában. A kétnaponta szexben a 12., 14. nap párosítás mondjuk akkor ideális.

Egyébként ezt a Hello Baby magazint tudom mindenkinek ajánlani, szerintem nagyon hasznos dolgok vannak benne! Ha jól emlékszem Maja is itt olvasta a méhpempőt, ami lehet közrejátszott abban, hogy össze jött a babájuk :)

Na legyen további szép hetetek, mindjárt itt a hétvége, pihenés és boldog össze bújások ideje!

Puszi Annus

2013. nov. 13. 20:59
❮❮ ... 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!