Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ti is októbertől próbálkozó...

Ti is októbertől próbálkozó párok vagyok? Lenne kedvetek beszélgetni, megosztani élményeket tapasztalatokat?

Figyelt kérdés
Olyan jó lenne beszélgetni olyanokkal, akik szintél most fognak majd a baba váráshoz, vagy már régebben hozzá fogtak, de még nem jött össze a baba. Szívesen megosztanám én is a tapasztalatokat, izgalmakat, élményeket, és olyan szívesen olvasnám mások történéseit is.

2013. szept. 22. 21:18
❮❮ ... 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 ... ❯❯
 311/802 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!!!


Jajj Maja milyen aranyos vagy te is h így örülsz nekünk :)

Jó ebben a fórumban h nem csak magàval törődik mindenki, hanem màsokkal is :)

Este megint előjöttek a görcsök, totàl menszisek voltak...ilyenkor mindig úgy félek. Vettem be magneB6-ot , feküdtem és 20 perc múlva màr semmi bajom nem volt. A dokimat meg elfelejtettem felhívni, 13-13:30 ig volt telefonos ideje és persze 13:40kor jutott eszembe. Az asszisztenst bàrmikor lehet hivni időpont foglalàs céljàból...na majd hétfőn :)

Jövőhetem nekem is elég húzós lesz.....pff...

Maja munkatàrsaid tudjàk màr??

Jót nevettem amit írtàl a narancsról :) titkos fegyver :D


Szilvi nekem is gyanusak a tüneteid, remélem nekünk lesz igazunk és nem jön meg :)


Igen Melinda is mostanàban nem vàrja...jujj de izgi :) mindig ban vki akiért izgulhatunk :)


Mi ma megyünk a 16hetes kismami baràtnőmékhez vacsira :)

2013. nov. 16. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 312/802 anonim ***** válasza:
100%

Na vmiért elküldte a telóm....


Kellemes időtöltést mindenkinek :) pihenjetek sokat :)


Puszi Kriszta

2013. nov. 16. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 313/802 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok lányok!


Látom sok minden történt míg nem voltam itt :-)

Kriszti, de jó hogy neked is olyan jó a viszonyod anyósoddal, ö milyen nemzetiségű? Szuper hogy mennek a szüleid karácsonyra :-) Biztos szép lehet ott a sok hóval meg minden :-) Nálunk csak homok van meg pálmafák haha annak is lesz egy furcsa hatása az biztos :-D Emlékezetes lesz. Mi itt majdnem 2 éve élünk, de én már 2008 óta nem élek Magyarországon. Egyébként hogy vagy? :-)Milyen kismamának lenni? :-D Biztos majd kibújsz a bőrödből :-D Fel sem tudnám fogni tuti, ha velem történne és folyton tesztelgetnék :-D Úgy örülök hogy a fórum neked is szerencsét hozott Maja után ez a fórum :-) Hátha mi következünk most már, igaz lányok? :-)A görcsölgetésen szerintem ne aggódj mert sok nő így van vele, de az orvost azért kérdezd meg.

Szilvikém nagyon megértelek hogy miért nem tesztelsz. Én is inkább várom a mensit, aztán ha nem jön, akkor majd tesztelek. Sogidnak nagyon gratulálok :-) Ez szuper hír. Képzeld ha mind a három baba megmarad! Sokban van egy lombik program?

Amúgy teljesen egyet értek veled abban, hogy szerintem is havonta csak egy lánykának fog sikerülni, egy lesz csak "kiszavazva" hahaha :-D Nagyon kíváncsi vagyok hogy hogy fogjátok magatokat a Macskákon érezni, már régóta el akarunk mi is rá menni. Sajnos itt nem nagyon van normális színházi előadás maximum évente kétszer háromszor, úgyhogy mi nem sűrűn megyünk, de így is jó. Hallod, nekem is pont ugyanezek a tüneteim, görcsölget mensisen a hasam, meg a derekam is fájt tompán. Szerintem nekem mensi lesz belőle, de nem keseredek el nagyon, mert nem áll meg ettől az élet. Csodálatos lenne, ha sikerülne, de ha nem, az sem gond. Majd hátha a következő hónapban. De hidd el nemsokára sikerül mindkettőnknek :-)

Annusom örülök hogy ilyen jól megértitek a férjeddel egymást most már, és minden harmonikus. Nálunk a baba dolog úgy kezdődött, hogy a férjem már készen állt, anyósom még inkább haha csak velem volt a "gond". Igazából az volt, hogy a gyerekkori rossz élményeimet erre vetítettem ki, féltem a gyerekvállalástól. Tudtam hogy szeretnék majd a távoli jövőben egyszer majd, de egyrészt a férjemet sem olyan rég ismertem meg, és én is a hagyományos randi-összeköltözés-eljegyzés-esküvö-családalapítás sorrendet szerettem volna követni. Na szóval ö a nászutunkon hozta fel a témát, és ott derült ki az is hogy mennyire félek attól, hogy nehogy ö elhagyjon, vagy nemtörődöm apa legyen, mint az enyém volt (és akkor még finom voltam) mert anyukámnak nagyon nehéz volt az az időszak, és néha, mivel senki másnak nem tudott erről beszélni, nekem mondta hogy egy gyerek megnehezíti az életet, és én meg magamra vettem, beleégett az agyamba. Na mindegy szóval kb hat hónapba telt mire a férjem a megértésével és a törődésével megértette velem, hogy ö nem ugyanaz a személy, ö soha nem hagyna egyedül, és hogy ö jó apa illetve férj lesz. Ìgy elkezdett bennem lassan felerősödni a gondolat, hogy ok próbáljuk meg. Màjusban még kicsit féltem a fogamzásgátlót abbahagyni, de látjátok most már itt panaszkodok én is veletek, hogy ó ne már, megint nem sikerült :-)Nagyot fordult velem a világ egy év alatt :-) Örülök is neki.

Ne hidd azt hogy mindenki fiatalabb nálad :-) Èn 31 vagyok és ugyanúgy voltam, mint te, 24-25 évesen ugyanez, ahogy te is meséled. Suli, első munkahely, második hosszú kapcsolat kezdete. Ilyenkor minek járjon még az ember esze a gyerkőcökön, mikor nem áll stabil lábakon az élete. Nekünk kicsit várni kellett az igazira, aki beindította bennünk ezt a sok érzést, illetve biztonságban érezhetjük mellette magunkat. Csak így érdemes :-)èn még egyébként nem akarok tesztelni, mert csak 9 napja volt a peteérésem és inkább megvárom hogy lesz-e mensi vagy nem.. Amúgy pedig itt egy terhességi teszt 6000 Ft körül mozog, úgyhogy nem dobálózok vele nagyon :-P Szuper a társasozós este, imádom az olyat én is :-D Apukám is szokott pálinkát készíteni, azt szopogatjuk nagy ritkán mi is, mondjuk a férjemnek nem nagyon jön be haha :-D Ö inkább borozós vagy rum-cola ivós fajta. Milyen vásárba mentek holnap?

De jó hogy te is írtál Maja :-) Hát nekem a 28ik napom vasárnap lenne, de mivel csúszott négy napot az ovum, így gondolom, hogy 20-21én nem kellene hogy megjöjjön. Igazából hasonlókat érzek, mint minden hónapban.. mocorgó hasat, hangulatingadozást, húzódó petefészket, csokimániát. A baj az, hogy ha nagyon akarom, belemagyarázhatnék bármit ezekbe a jelekbe, pláne a mensit :-) Kivárom a csütörtököt, és hátha okosabb leszek majd akkor. Mi május óta próbálkozunk. Maja hihetetlen hogy a 9ik hétbe léptél :-D Hogy rohan az idő! Örülök, hogy már nem émelyegsz annyit. Sajnálom hogy az anyósoddal annyira nem vagytok egy hullámhosszon, de legalább nem rossz a viszony! Az nagyon meg tudja az ember életét mételyezni. Szegény sajnálom hogy ilyen stresszes a munkahelyed.. Mikor mehetsz leghamarabb terhes szabira?

Nálunk egyébként nem sok történt, jó legalább is.. Anyósom nagyon jól érezte magát, de sajnos az utolsó napján azt a hírt kaptuk hogy apósomról kiderült rákos..

Ezt úgy kemény volt hirtelen megemésztenie mindenkinek, pláne úgy, hogy nem tudunk ott lenni.. A férjem is ki van borulva, nem az a típus, aki tud az érzelmeiről beszélni, és a frusztráltságát sajnos dühbe öli, ami meg rajtam csattan, hisz én vagyok neki itt egyedül a támasza. Átéltük ezt a szitut pont ebben az évben már egyszer, úgyhogy tudom hogy nagyon nehéz hónapok előtt állunk, de remélem hogy a Jóisten legalább megajándékoz minket egy kisbabával, ami mindenkinek nagy öröm lenne, és háta erőt adna apósomnak is a gyógyuláshoz. Nagyon reménykedek, hogy hátha nem jön meg.. Szuper lenne az időzítés :-)Holnap lesz a szülinapom is, a férjem valamivel nagyon készül, fogalmam sincs mi lehet :-D Izgulok :-) Sok puszi mindenkinek, Melinda

2013. nov. 16. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 314/802 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!


Remélem mindenkinek jól telik a hétvége, én csak gyorsba írok mert nem rég értem haza munkából, most meg nem soká jönnek tesómék és megyünk át hozzájuk.

Nekem képzeljétek ma van az ovum a keddi helyett. Most is mint a múlthónapban 4 nappal később van....nem értem miért lehet mert eddig mindig óramű pontosan jött meg, így a nem várt 26 helyett kb. 30.a lesz a nem várt napja. Iszonyú erősen érzem ma, görcsölök is rendesen, ahogy ez szokott lenni, viszont ami jó hogy tegnap összetudtunk bújni :)

Szilvi! én nagyon drukkolok neked és megértem hogy nem mersz hamarabb tesztelni, én is olyan vagyok hogy csak akkor tesztelek ha tényleg nem jön meg. Én is örülök a sógornődéknek :) 5 év hosszú idő...

Kriszta, remélem te is jól vagy, csináltál azóta tesztet? Elmered már hinni hogy anya leszel? :)))) Én tuti fel se fogom fogni még az elején. A görcsölés meg szerintem normális, amíg nem elviselhetetlen és nem vérzel. Legalább is ezt olvastam itt a GYK.-n. Szóval szerintem ne aggódj, csak emlékszik a tested.

Maja, remélem te is jól van és nincsenek rosszul léteid :) A képet eltudod majd küldeni vagy ide felrakni? Olyan kíváncsi vagyok már a kis babódra :)

Annus, te meg nem mond azt hogy szerettél volna fiatalon anya lenni, mert még te is fiatal vagy! Attól hogy egy nő elmúlt 30 még nem idős :) Ez vonatkozik Melindára is :) Amúgy azt szokták mondani hogy a nő a 30as éveiben a legszebb :) Annus neked is itt van hamarosan a nemvárt napja.

Melinda te hol is laksz? Bocsi de már nem tudom visszakeresni :)

Szép napot nektek! Viki

2013. nov. 16. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 315/802 anonim ***** válasza:
100%

Szijjasztok!


Itt a hétvége és nem bírok aludni... :( a szervezetem annyira hozzà van szokva a reggel 5 órai keléshez h ilyenkor is max 7ig tudok aludni utàna csak forgolódom...


Melina, először is nagyon nagyon sok boldog szülinapot kívànok :) mivel lepett meg a férjecskéd???

Anyósom magyar, szerencsére :) a pàrommal még otthon ismerkedtünk meg, akkor màr anyóskàm kint élt , ő törtr fel nekünk az ide vezető utat; tényleg sokat segített :)

Hihi biztos fura lehet a pàlmafàs-homokos karàcsony :)

Na itt nem kell félni...lesz hó bőven...első telemen itt kint annyi hó esett smennyit én még életemben nem làttam...kb màjusra olvadt el akkor :D


Viki, most volt ovud???? Érdekes h így elcsúszott :) de nagyon szuper h előtte nap együtt voltatok :) a lehető legjobbkor :) és tudod mi volt tegnap?? Telihold :) úgy làtszik beàllt a ciklusod a hold "ciklusokkal" egybe :) és Majànak, nekem is sikerült :) nagyon drukkolok :)


Köszönöm kérdéseiteket jól vagyunk :) szerencsére tegnap màr csak kb 1 perces kicsi görcsöm volt este. A melleim viszont érzékenyek...

Tegnap teszteltem , egyértelmű pozi volt :)


Annus, Szilvi, Maja veletek mi újsàg?


Puszi

Kriszta

2013. nov. 17. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 316/802 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok lányok,


itt vagyok, nem vesztem el. Közben olvastam amiket írtatok csak nem volt időm válaszolni. Eddig jól telt a hétvégém. Ma megyünk Színházba 15:00-ra. Előtte viszont a nagyimhoz be a kórházba. Ne ijedjetek meg, minden rendben van. Csak kivizsgálják. Egy hosszas folyamat már tavaly óta. Lassan már esedékes lesz neki a szívműtét, ezért is végeznek most különböző vizsgálatokat amik most májusban abba maradtak és nem történt semmi. Borzalmas ez az egészségügy de most nagyon jó kezekben van és "sürgetve", haladnak a dolgok. Eddig minden rendben. Vele is hál' Istennek. Jól is érzi magát. Na szóval zajlanak az események nálunk!

El is felejtettem a mensim jövetelét. Úgy néz ki, hogy megfog jönni, mert már van erre utaló kis pirosas folyásom és a hasam is mensisen fáj, plusz a mellbimbóim is nagyon érzékenyek,(ilyenkor picit be is sötétednek) szóval holnapra ahogy vártam is, tuti megjön! Nembaj. Nem vagyok most sem csalódott.:D


Kriszta, hogy sikerült tegnap az este? Emlékszem egy hete írtad, hogy milyen jó lenne ha esetleg pozi teszttel a "kezedben" tudnál menni hozzájuk vendégségbe! És tessék... szerencsére ez meg is adatott. Egyébként nekem is ilyen a szervezetem. Régebben mikor 5-kor keltem rendszeresen hétvégén én is óraműpontossággal keltem fel legkésőbb 7kor. Még akkor sem tudtam kialudni magam. Örülök, hogy jól vagy és nincsenek erősebb tüneteid. Ezek szerint az ég világon minden rendben van és a baba is egyre erősebben jelzi a pozitív eredménnyel, hogy ott van. Isteni érzés lehet! :)

Melinda drága, Nagyon Boldog Születésnapot Kívánok Neked Én is! Kíváncsi vagyok miben mesterkedik a férjed és mivel lep meg! Nagyon jó ünneplést Nektek. :)

Lombik program? Igen, iszonyatosan sok. Pláne úgy, hogy előtte nyilván már részt vettek inszemináción meg minden egyéb kezelésen, hogy össze jöhessen akár természetes úton is a baba, de nem jött. Ezért lett a lombik, ami szintén nagy összegekbe kerül. Bár Szerbiában nem tudom mennyibe kerülhet. Nem kérdeztem tőlük. :) Reméljük nekünk ilyenre nem kerül sor és hamarosan csatlakozunk Krisztihez és Majához. Izgulok érted. Legyen már csütörtök! Másrészt örülök, hogy megjött a baba iránti vágyad. Érdekes, hogy nálatok pont a férjed hozta fel előbb és te "ijedtél" meg a gyerekvállalástól. De teljesen meg tudlak érteni. Jó, hogy változott benned ez az érzés és itt lehetsz velünk! Sok erőt nektek az elkövetkezendő pár hónapban! Tudom, mennyire nehéz időszak előtt vagytok. Ha sikerülne a baba, apósodnak is adna egy plusz löketet, amiért egyébként is muszáj felépülnie. De a családjáért mindenképp! :)

Viki, nagyon remélem, hogy az ovu előtti együttlétből hamarosan pozi teszt fog születni. Nagyon drukkolok neked is! A telihold majd meghozza a szerencsét! :)


Nagyon sok puszi nektek! Szilvi :)

2013. nov. 17. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 317/802 anonim ***** válasza:
100%

Csajok! Lehetséges hogy 2 napig érezzek ovulációs fájdalmat? Mint írtam tegnap volt igen erősen, be is vettem egy fél szem panadolt, annyira görcsölt...Ma még mindig érzem, de valamivel enyhébben. Nekem ez azért furcsa mert 2 napig soha nem szoktam érzeni. Nektek volt már ilyen? (már aki szokta egyáltalán érzeni :)

Melinda, én is Boldog Szülinapot Kívánok! :) Viki

2013. nov. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 318/802 A kérdező kommentje:

Sziasztok Lányok!

Először is nagyon boldog születésnapot Melindám! Küldök szülinapi ölelést, meg nagy cuppanós puszit! Engem is érdekel egy rendes férj mivel lepi meg a nejét :)

Egyébként mi még nem vagyunk házasok, de jól esett, hogy írtad. Tervezni tervezzük, tegnap épp átbeszéltük, hogyan is változtathatnánk nevet majd :) De a párom úgy döntött ő neki jó ami eddig volt, mert ugye ő is felvehetné az enyémet :)

Kriszti annyira örülök neked! Látod a teszt pozitív mégis vannak pici görcseid, Majának is voltak, akkor ez is lehet pocakos tünet is egyben. Jó, hogy voltatok barátoknál is vacsorán, kell a kikapcsolódás!

Szilvi, majd mesélj milyen volt a Macskák. mi pár éve voltunk családdal barátokkal. Én nagyon szerettem a dalokat angolul, aztán nekem kicsit csalódás volt magyarul hallagatni, nézni, azóta is inkább angolul szeretem. Egy időben nagy musical fan voltam, jártuk az országot, mikor hol adtak nekünk tetszőt. Ma már én is ritkán jutok el, a párom meg még soha nem volt. Ő egy egyszerű falusi paraszt családban nőtt fel, igazi gazdálkodó család. Ami jó mert sok mindent előteremtenek, viszont a kúltúrális éhségünk nem teljesen egyforma. Azért próbálom kicsit nevelgetni :)

A vásár egy igazi régifajta állat és kirakodó vásár Dunaföldváron. Ez volt az ide utolsó. Sikerült vennem a családomnak egy halom finom füstölt húst, no meg magamnak jó kis zoknikat :) No és beszereztünk egy jó kis gyapjú pokrócot, ami ilyen hálózsák szerűvé átalakítható, annyira jó meleg, hogy ma délután jól el is aludtam benne :) No meg a nagy szerzeményem egy kis cipőcske :) Nemezelt a teteje, gumis a talpa, de tud szellőzni. Igaz használt, de jó állapotú. Kérdezte az eladó, hogy mekkor agyereknek, mondom, hogy még nincsen, kérdezte, hoyg de azért tervezzük, mondtuk kórusban a párommal, hogy igen :) Jót mosolygott rajtunk a csaj, de hát időben fel kell készülni, és mikor talál az ember valami jót, akkor kell megvenni.

Maja már 9. hét, ez fantasztikus. A hányinger elmúlása jó hír. Sajnos a munkahelyi stressz már nem az. Tudom nehéz, és könnyű mondani, de tényleg próbálj meg felül emelkedni rajtuk, én is igyekszem, nem éri meg nektek. És tényleg érdemes végig gondolni, hogy megéri e a munka, hogy nektek nehéz legyen. Nem tudom milyen a munkahelyed és a főnököd, de szerintem simán el lehet menni már a 12. hét előtt is táppénzre. Max a helyedben még a decembert húznám ki, hogy ez az éved végig dolgozott legyen, hogy a TGYás alapja az idei jövedelmed legyen. No meg tényleg ha tudod engedd el a füled mellett amit tudsz. Vagy ha mered mond el, hogy babát vársz, hátha akkor kicsit megkímélnek!

Viki, na ez de érdekes, hogy megint elcsúszott az ovud! Egyébként biztos van abban is valami, hogy a holdhoz igazodva lehet jobban teherbe esni. Látod Maja és Krisztának egyszerre volt ovu, és egymás után babásak is lettek! Az együtt lát is jókor volt, reménykedjünk.

Szilvi én is nagyon gratulálok sógornődéknek, micsoda öröm van akkor ott is, pedig őket csak mellékesként említettük a fórumban, mégis össze hoztuk nekik a babát :P

Én úgy tudom hivatalosan a lombik ingyenes Magyarországon, azt hiszem az első három, de ebben nem vagyok biztos. Viszont ez csak maga a beültetés. Azok a gyógyszerek és hormonos készítmények amiket be kell adni, hogy a peteérés meglegyen majd a beágyazódást segítsék, igazából nem tudom melyik mire való, az már beültetésenként kb. 100.000 Ft. Barátnőmék most december elejére várják a második lombikból fogant babájukat, ők mesélték múltkor mikor ott voltam. És ugye ha sikertelen, lehet kezdeni az egészet elölről, de minimum fél évnek el kell két lombik közt telni, hogy kiürüljenek a hormonok. Szóval van mire költeni.

Melinda örülök, hogy neked a férjed hozta meg a kedvet a babához!

Én 25 hétfőre nem várom. Viszont mi csak hétvégente találkozunk csak a párommal. És már az elmúlt egy évben mikor még védekeztünk, és párszor késett napokat is, beparáztattam azzal,hogy teszteltem, hátha mégis baba van, persze nem volt. Most megkérdeztem, mit szeretne mikor teszteljünk majd. Azt kérte, hogy ha nem jön meg akkor várjuk 30 szombatig, és csak akkor teszteljünk, ne siessük el. Mondtam neki, hogy ez nekem lehet nagy kínszenvedés lesz, de megpróbálom elfogadni a döntését. Tudom ha tesztelek úgy se bírom előtte titokban tartani, szóval ki kell bírnom. Na majd meglátjuk. Szóval ha nem jön meg addig, lehet Vikivel fogok tesztelni.

Tüneteket én is produkálgatok, de nem tudom mit mire vegyek. Ma reggel pl annyira érzékeny volt a mellbimbóm, hogy a páromra rá kellett szólni ne símogassa. Aztán meg néha fájdogál a jobb oldalon, hogy az most petefészek e vagy más nem tudom. Sajnos elég szeles vagyok, és néha mikor az beszorul is elég erős fájdalmat tud okozni, aztán mikor távozik, elmúlik a fájdalom, szóval én nem tudom, mit minek vegyek.

Annyira jó, hogy nektek tényleg mindet el tudok mondani, és tudom hogy nem fogtok elítélni, vagy lenézni.

Ma kicsit kiborultam. Ugye szuperül elaludtam délután az új pokróc-hálózsákban, arra keltem hogy üvölt a gyerek, sógornőm lánya. Gondolkodtam, hogy majd fölveszi valaki, de nem hallották, vagy nem akarták, gondoltam, az ember lánya gyakoroljon, felkeltem, hogy megnyugtassam. Baba kocsiban volt, elkezdtem ringatni, csak jobban sírt, mondom ok felveszlek. De be volt dugva egy kinti overálba, mire kiküzdöttem a kis kezét, nagyon elégedetlen lett. Felvettem, de olyan torka szakadtából sírt, mint akit kínoznak. Ringattam, dudorásztam neki, de semmi, csak jobban üvöltött tovább, és én hirtelen olyna dühös lettem. Zavart az a magas hang amin sírt, és az, hogy a kezemben csak jobban üvölt, azán elcsámborogtam vele csalódottan a konyhába, ahol az anyja éppen kotyvasztotta neki a kaját, amikor meglátta kicsit megnyugodott, de aztán még újra és újra rákezdte az üvöltést, láthatólag minden ok nélkül. Egyszerűen nem értem. Mit csináltam rosszul? Vagy a gyerek túl érzékeny? Ritkán lát és így nem tudott nálam megnyugodni. Olyan rossz érzésem volt, úgy éreztem nem leszek jó anya, hogy nem tudtam megnyugtatni, és főleg azért, mert dühös lettem a síró gyerekre. Nem akarok türelmetlen és dühös lenni. Eddig mindig megnyugodott nálam, de egy pár hete valahogy nálam nem nyugszik meg. Lehet tényleg az a baj, hogy ritkán lát és én nem vagyok neki biztonságos. Tudom ti se vagytok tapasztaltabbak, de ez annyira rossz élmény volt nekem.

Na remélem szépen telik majd ez a hét is mindenkinek. Melinda és Szilvi jönnek majd a jó hírrel, és a kismamik is csupa jóról fognak beszámolni.

Puszi Annus

2013. nov. 17. 20:50
 319/802 A kérdező kommentje:
Csajok! Új tünetem van. Nagyon érzékeny vagyok tegnap óta illatokra, szagokra. Kezdödött a vásárban a sült olaj szaggal, majd a füstölövel. Ma reggel a benzingöztöl akartam megfulladni. Söt most az alkoholos filc illata is zavar, amit eddig minden nap hasznaltam, de eddig soha nem zavart. Korai még nem várt elött 7 nappal ilyet produkalni, csak bebeszélem magamnak? Puszi Annus
2013. nov. 18. 08:30
 320/802 anonim ***** válasza:
100%

Szia Annus! Itt gyk-n azt szokták írni hogy ilyenkor még nagyon korai lenne, de nézd ezt találtam neked:


"A szagérzékenység, a megnövekedett ösztrogénszintnek köszönhető. Az eddig kedvelt szagok rosszullétet váltanak ki.


A hányinger, reggeli rosszullét, amit a terhesség általános jeleként tartanak számon, van akinek már közvetlenül a fogantatás után, van akinek pár héttel később jelentkezik, általában ez a 2-8. héten szokott kialakulni. Leginkább reggel lép fel, de a nap bármely szakában tapasztalni lehet. Ezen sokat segíthet, ha ébredés után eszünk pár falatot, és mindig van készenlétben pár szem háztartási keksz és szénsavmentes ásványvíz..."

2013. nov. 18. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!