Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ti is októbertől próbálkozó...

Ti is októbertől próbálkozó párok vagyok? Lenne kedvetek beszélgetni, megosztani élményeket tapasztalatokat?

Figyelt kérdés
Olyan jó lenne beszélgetni olyanokkal, akik szintél most fognak majd a baba váráshoz, vagy már régebben hozzá fogtak, de még nem jött össze a baba. Szívesen megosztanám én is a tapasztalatokat, izgalmakat, élményeket, és olyan szívesen olvasnám mások történéseit is.

2013. szept. 22. 21:18
❮❮ ... 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 ... ❯❯
 361/802 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok lányok!


Jaj Viki egyelek meg :-( Nagyon sajnálom :-( Amikor már el se fogod tudni hinni, hogy azért késik mert terhes vagy, akkor leszel az. Sajnálom nagyon, remélem nem vagy nagyon magad alatt.

Szilvikém, annyira sajnálom hogy összekaptatok a férjeddel, remélem nem nagyon komoly a dolog! De ha kételyeid vannak, tényleg sokkal jobb, ha vársz még! Èn nagyon megértelek, mert csak egy teljes érzelmi biztonsággal teli kapcsolatba szabad kisbabát hozni. Nagyon szurkolok hogy tisztázódjanak a dolgaitok, valamint a vizsgák is hogy sikerüljenek! Tudom hogy adós vagyok egy e-maillel neked, írni fogok ígérem, de nagyon lusta vagyok ha emailekröl van szó :P Bocs!

Annus még egyszer köszi a névnapi üdvözletet! De szuper, hogy elkezdted magad tesztelni :-) Ez legalább majd támpontot ad, hogy hogyan is működsz. A vitaminok szedése is nagyon jó ötlet, én majd jövőhéten akarok feliratni az orvosommal. Itt ugyanis van rá támogatás és akkor tizedannyiba kerül. Az ezoterikus dolgokban én is nagyon hiszek, örülök hogy működik a tanfolyam!!Hiszek abban, hogy sok minden a lélekben dől el.

Maja téged is elővett a fáradtság? Jaj megértelek! Pihenj annyit amennyit csak tudsz! Nem küldenéd el az eddigi fotókat a picidről emailben? Nagyon kivi vagyok! Örülök, hogy sikerült végre Miskolcra átmenni.Jah és örülök a kérdéseidnek :-)Te hány ultrahangon voltál már eddig?

Szegény Kriszta, remélem hogy lassan azért javulgatsz!! Nagyon vigyázz magadra-magatokra. Jaj ismerem az ilyen barátnőket, akik mindent jobban tudnak, és most nekem sincs nagy türelmem az ilyen emberekhez, dolgoznak bennem a hormonok ezerrel haha Mi sem gondolkodunk még semmi ilyen részleten, majd ha túl vagyunk a 12 héten, akkor maximum. De szupi hogy láttad a picit :-D Most te mennyi idős terhes is vagy? Képet nem küldenél?

Eltűntem picit mert hihetetlen hogy a terhesség milyen hatással van a testemre. Teljesen aktív személyiség vagyok, de két hete semmit nem tudok csinálni, csak a kanapén zombiként létezni és aludni. Nagyon durva haha Az émelygés még nem vett elő, de a mellem fáj, a hüvelyem is feszül nagyon, és ilyen mensis görcseim szoktak naponta lenni. A hasam teljesen ki van dudorodva haha hihetetlen pedig most léptem csak a hetedik hétbe. Hason már nem is tudok feküdni, mert fáj a mellem, a hőmérsékletem meg olyan magas, hogy éjjel felébredek sokszor hogy melegem van. Már az első vizsgálatok is megvoltak, de az első ultrahangom vagy hétfőn vagy pedig kedden lesz. Annyira izgulok, nagyon szeretném látni a picim szívének a verését.

A másik ami miatt el voltam tűnve az a családi dolog. Sajnos apósom nagyon nincs jól. A férjem szabadnapján elmentünk 3 napra meglátogatni a kórházban, mert szegény a rossz hírek hallatán úgy el van veszve.. Az orvosok hihetetlen kíméletlenséggel és kegyetlenséggel beszélnek vele, szinte semmi reménysugarat nem adnak neki, hanem annyit mondanak hogy nem sok esélye van arra sem hogy picit is jobban kezdjen lenni, hogy a kemoterápia is csak 10-15% esélyt ad neki arra, hogy jobban lehessen, így ők nem is nagyon látják értelmét. Ez egyszerűen felháborító.. Annak, aki haldoklik, az a 10-15% is esély az életben maradásra. Szóval ott nem sok segítségre számíthatunk, és most mindenféle más, homeopátiás illetve holisztikus módon próbálunk neki gyógymódot találni, de csak reménykedünk, hogy sikerül majd segíteni rajta. Csak ez maradt.. Az orvosok pár hónap és 1 év közöttire saccolják szegény idejét.. Sajnos a férjem nagyon ennek hatása alatt van. Próbál nem erre gondolni szegény, de ö is úgy el van veszve. Szörnyű helyzet. De majd a kisbaba híre hátha lelket ver mindenkibe. Még nem mondtuk el, mert ezt szánjuk karácsonyi ajándéknak. Anyukámnak elmondtam, mert már majd kipukkadtam, muszáj volt :-) Meg a múltam miatt, hogy annyira féltem a terhességtől, illetve a gyereknevelésétől, nagyon szükségem van az anyukám érzelmi támogatására, hogy minden rendben lesz. Erre a férfiak nem képesek, csak a nők :-) De ezt gondolom megértitek. Még mindig el-elkap néha hogy vajon jó anya leszek-e, és megfelelően fogom e szeretni a kicsit, hisz ö egy kis ártatlan lény lesz, aki nem tehet az engem ért múltbéli dolgokról. Na mindegy, majd menni fog ez :-D Sok mindenkinek megy, és szuper anyuka, akkor nekem miért ne menne :-)Ha meg nem ezen aggódok, akkor azon, hogy vajon jól van e odabent, és hogy remélhetőleg nem történik majd semmi vele odabent. Nagyon izgatott vagyok, mert az egészet titokban kell tartani, de legszívesebben mindenkinek elmondanám :-)Olyan rossz a lelkiismeretem hogy a legjobb barátnőmnek sem mondhatok semmit. De majd januárban :-) Biztos le lesz sokkolva :-D

Lányok, ti kinek milyen ajándékot vesztek karácsonyra? Sok puszi- Melinda

2013. dec. 5. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 362/802 anonim ***** válasza:
100%

Szijjasztok Lànyok :)


Én is eltűntem a héten...voltam a hàziorvosnàl, megvizsgàlt, labort is csinàlt. Kaptam vmi szirupfélét és szerencsére màr alig köhögök. :)


Annus milyen lett az ovuteszted ma??? Én nem ismerem ezt a Jónàs naptàr módszert. De érdekesnek tűnik...azok alapjàn amilet leírtâl :) remélem h sikerül hamarosan a baba :)


Melinda! Nagyon nagyon sajnàlom h apósod ennyire rosszul van. És az még felhàborítóbb h az orvosok ennyire nemtörődöm módon viselkednek.

Én sok jót hallottam a culevitről. Jàrjatok utàna. Kitartàs!

Téged is elővett a fàradtsàg??? Jövőhéten ha mész dokihoz màr biztosan lesz szívhang :) kb egyformàk a tüneteink :) mellfàjdalom nekem is van, 2 napja fel vagyok puffadva...fàradt vagyok...néha pedig elég rossz a gyomrom. Én ma vagyok 6+5 hetes :) múlthéten nem tudtsk adni fotót

..akkor még csak petezsàk volt szikhólyaggal. Szerdàn megyek egy màsik dokihoz akinek jó gépe van és fotót is tud adni :) annyira izgatott vagyok, de érzem h minden rendben van :) alig vàrom h halljam a pici szívét dobogni :)

Én 2 bnőmnek mondtam el (itteni és az othhoni bnőmnek-aki a vilàg legjobb bnője- el is sírta magàt örömében mikor skypeon àtküldtem neki a tesztemről a képet ) + a pàrom tudja még. Anyum csak annyit tud h késik a menszeszem...nagyon nehéz megàllni h ne mondjam el...de mrg akarom vàrni a jövőheti uh-t :)

Melinda mi kb egyszerre fogunk szülni :)))


Maja hogy telik az idő...màr 12 hét...gondolom mennyire vàrjàtok az uh-t

:) örülök h a munkahelyeden is àthelyeztek, nagy segitség ez egy kismamanak...végre nem kell utazgatnod oda-vissza.

Majd írd meg az újjabb uh-s élményeket :)


Viki te hogy vagy??? Kilàbaltàl màr a rosszkedvűségből??


Szilvi mostanàbmostanaban nem írt...biztos tanulsz folyamatosan...ügyes legyél a vizsgàkon :) remélem a férjeddel is rendeződtek a dolgok és mostmàr nincs semmi akadâlya a babavàllalàsnak :)


Szép napot csajok!

Puszi:Kriszta

2013. dec. 5. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 363/802 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi a hibàkért csak telóról írok... kriszta
2013. dec. 5. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 364/802 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok lányok,


újra itt vagyok én is, most már teljes erőbedobással és izgatottan várom a vizsgákat. Még mindig van mit tanulnom, de legalább nem érzem azt, hogy nem teszek semmit azért, hogy jól sikerüljön! Na szóval értitek. Teljesen fel vagyok pörögve, ami most jó is. Kicsit doppingol! :)

Velem minden rendben van és a férjemmel is. Lassan megoldódni látszik a mi kis problémánk aminek nagyon örülök. Remélem több ilyen nem lesz köztünk és nyugodtan, zökkenőmentesen (amennyire csak tudjuk) tovább éljük az életünket. Most minden a lehető legnagyobb rendben. Nincsenek nézeteltéréseink és nem civakodunk. Én próbálok sokkal jobban oda figyelni rá és még gondoskodóbb lenni mint azelőtt. Ennek eredményeképpen már látszik megoldódni a helyzetünk is. Boldog vagyok! És nem stresszelek ezen a gyerek témán most. Valahogy megpróbáltam elengedni így a férjemre és a tanulmányaimra koncentrálok leginkább. Nekem is könnyebb!:)

A másik örömteljes hír, hogy sógornőméknél is kopogtat a gólya ráadásul, képzeljétek rögtön két babucit is kapnak. Hihetetlen nagy élmény lehetett meghallani az ikrek szívdobbanását az ultrahangon. Végre eljött ez az idő is! Nagyon várták és persze mi is! Plusz, valahol mégis csak nagynéni leszek. Alig várom, hogy ringathassam őket. Július 20.-ra van kiírva, de biztos előbb érkeznek majd. Ikerterhességnél ez általában így szokott lenni. Már a 8. hétben van. Továbbra is nagyon drukkolok értük, hogy minden rendben legyen. :)

Kriszta drága, neked is nagyon örülök, hogy megnyugtató és örömteli volt számodra az első uh. Miközben írtam az üzenetem, észrevettem, hogy te is újat írtál. Szuper, hogy jobban vagy és segített a szirup. Mi is izgulunk érted és a következő uh-n már többet látsz majd. Ha lehet, akkor oszd meg velünk a babád képét. :) Ahogy írtad is, rengeteget tanulok/tanultam az elmúlt pár napban, de teljesen jól vagyok. A dolgaink is egyre pozitívabb irányba haladnak, úgyhogy a szavaiddal élve, már semmi akadálya a babavállalásnak. Most még egy picit lazítunk és megvárjuk, hogy ez az ünnepi sürgés-forgás véget érjen aztán reméljük, jövő évben minket is megajándékoznak az angyalkák (ha már karácsony a téma) egy pici jövevénnyel. Jut eszembe, valamelyik nap olvastam a nők lapjában mellékelt 2014-es év horoszkópjait és az enyémhez nem fogjátok elhinni mit írtak: A 2014-es évben egy új családtag érkezésére is számíthat! Hát, ez jó jel. :)

Viki, nagyon sajnálom, hogy megjött neked. Remélem már túl vagy rajta és újabb reményteljes hónapnak nézel/néztek elébe! Tudom, én is sokszor voltam negatív és elkeseredve, ennek ellenére most is azt mondom, hogy csak pozitívan! Nagyon drukkolok megint. :)

Maja, te is olyan rég jelentkeztél, szuper, hogy írtál! Elhiszem, hogy fáradékony vagy, de ezek a hetek még erről fognak szólni. Pihenj sokat! Az viszont nagyon jó, hogy átkerültél Miskolcra és a főnököd is megértőbb, nem zúdít a nyakadba mindenféle plusz feladatot. Így neked is jobban megy a munka. Meddig akarsz majd dolgozni? Amíg csak bírsz? :) Azóta is hiányoljuk a babád első uh képét. Szeretnénk látni. :)

Annus, ez a Jónás naptár remélem beválik a következő hónapokban. Minden adott. Te is jól érzed magad a bőrödben, biztos siker lesz! Drukkolok, hogy a ház körüli teendők is felgyorsuljanak és készen álljon egy új jövevény érkezésére is. :)

Melinda, az e-mail miatt ne aggódj. Ha lesz időd megírod a választ, addig pedig itt kommunikálunk. Köszi a bíztatást, mind a házasságomhoz mind a vizsgákhoz. Mindkettőnek jó kimenete lesz. Én így érzem. :) Normális, ha zombiként érzed magad és csak a pihe-puha fekvő alkalmatosságokat kívánod, remélem hamar átmegy majd rajtad és hamarosan újra visszatér beléd a régi élet és pörgés. Persze, csak finoman! A baba miatt. Sokat gondolok rád is, ahogy a többiekre is. Nagyon szorítok apósodért és jó hír, hogy megtudtátok látogatni. Szomorú viszont,hogy az orvosok ilyen kegyetlenek vele és semmi jóval nem bíztatják. Valószínű én is vártam volna még azzal, hogy bejelentem az új családtag érkezését, legalábbis, hogy úton van, de jól tetted, hogy anyukádnak elmondtad. Nekem is szükségem lenne, bíztató szavakra és a támogatására. Ez lesz a család legszebb és legnagyobb karácsonyi ajándéka. Mindenki odáig lesz, meglásd! Minden jót és rengeteg energiát, kitartást kívánok nektek. Biztos, hogy az egyik legjobb anyuka leszel közülünk is, hisz annyira vártad és vártuk egymás babáit. Természetesek a kétségeid, kérdéseid de fel a fejjel. Minden rendben lesz. :)


Képzeljétek, mi úgy szoktuk így szűk családi körön belül elintézni az ajándékozást, hogy neveket húzunk, így mindenki csak egy embernek vesz ajándékot, mert értelmetlen lenne esetleg olyanokat venni (akár mindenkinek), amire nincs is szüksége. Szóval frappánsan megoldjuk és minden évben más az "elvárás". Idén például kézzel készített apróságot szabad ajándékozni és mellé mindenki keres egy karácsonyi versikét és ezt adjuk át egymásnak. Tényleg nem kellenek nagy dolgok, mert mindenünk megvan az ég világon, és az fontosabb, hogy a család együtt van. Nálunk ez a szokás ha karácsonyról van szó. :)


Jövő hét kedden lesz az első vizsgám, reggel 9-kor. Szurkoljatok csajok! :)


Nagyon sok puszi nektek. Szilvi :)

2013. dec. 5. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 365/802 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!


Melinda örülök hogy jelentkeztél hogy minden ok veled/veletek! Sajnálom hogy apósod nincs, hihetetlen rossz lehet a párodnak és bele sem merek gondolni hogy én mit éreznék...az orvosok hozzáállása meg plusz rátesz. Nem tudom hogy lehet egy ilyesmit lefogadni, de gondolom majd az idő és a baba érkezése megoldja.

Kriszta, szintén örülök hogy ti is jól vagytok várom majd tőled is képet meg a többiektől is. Ha tudsz te is pihenj sokat.

Szilvi, örülök hogy boldognak érzed magad és rendeződni látszódnak a dolgok. Szorítok neked a vizsgához, biztos jól fog sikerülni :)

Annus köszi neked is az együttérzés, kb. 13 körül lesz az ovum, de mostanában később szokott lenni, hát majd meglátjuk. Párom azóta is kérdezgeti hogy na mikor is lesz a peteérésed? Nem tudom mi lett vele nagyon rajta van a témán :) és ez annyira jól esik tőle. Jó lenne ha neked is összejönne karácsonyi ajándéknak :) Nekem eléggé hó végén lesz a nemvártam 27-28 körül szóval csak ilyen karácsony utáni ajándék lenne :)

Maja! hogy repül az idő, már 12 hét...olyan mintha tegnap írtad volna hogy pozi lett teszt :) Várom tőled is képet, ha akarsz rakhatsz fel ide vagy küldhetsz is :)

A másik amit kérdezni akartam tőled! Rendeltem egy 25 g-os méhpempőt a méhpempő.hu oldalról, de félek egy kicsit tőle, mert olvastam olyanokat is, hogy felborítja vagy eltolja a ciklus meg ilyenek. Nekem meg azzal igazából nincs gondom, mert mindig pontosan jön meg az ovulációm után 14 nappal és peteérésem is van mindig. Félek ha hogy fog rám hatni, nehogy legyen valami mellékhatás, azt meg pláne nem szeretném hogy a ciklusomat elnyújtsa. A másik hogy hűtőben tároljam? Olvastam az oldalukon hogy rossz íz miatt úgy is lehet szedni hogy mézzel elkeverem az egy borsónyi adagot. Meg egyáltalán meddig áll el ez? mármint hogy megromlik? Mert az is eszembe jutott hogy lehet csak akkor kéne elkezdenem ha már a 6. sikertelen hónapban leszünk. Most vagyunk a 4. próbálkozós hónapban. Azért rendeltem most mert sorsoltak egy kupont és így sokkal olcsóbban megtudom venni mert amúgy 4500 ft körül lenne. Bocs a sok kérdésért :)

Én egyébként nem vagyok túl jól...mármint lelkileg. Máskor amikor megjött, akkor sírtam de viszonylag hamar megvigasztalódtam, most meg már egy hete többször rám jön a sírás...erre rá tesz az is hogy párom most egy két hónapig úgy dolgozik hogy nem jön haza mindennap így együtt a kettő totál tönkre vágott lelkileg. Állandóan csak pityergek. Bent a munkahelyen is mondták hogy látni rajtam hogy nem olyan vagyok mint szoktam lenni. Mindig mosolygok, most meg olyan bánatos és magányos vagyok... Ha megkérdezik hogy 'na mi újság megjött?', valamiért nem tudok róla beszélni, mert úgy érzem elsírom magam. Komolyan mondom nem ismerek magamra...Párom is nyugtat, hogy ne legyek szomorú minden rendeben lesz, de egyszerűen képtelen vagyok kilábalni belőle...Ez egy hete tart és azóta enni is alig eszek... Próbálok erős lenni, de olyan nehéz és nem tudom ezt az agyammal irányítani. Holnap jön haza párom, már úgy várom, mert totál ki voltam a héten. Még egy doboz Sedatif Pc-t is beszereztem, ez ilyen homeopátiás szopogatós tabletta, szorongásra, idegességre alvásra. Szóval nem gyógyszer, mert azt tuti nem vennék be (mármint nyugtatót). Meglepő módon olvastam itt, hogy nagyon sokat adják ezt babáknak ha éjszaka sokszor ébrednek és nem alszanak és ettől átalusszák az éjszakát. ( [link] - ha Vida Ági ajánlja biztos jó). Szóval én erről nem is tudtam. Ja meg írják itt, hogy sok kismama is szedi, mert nagyon ideges a terhessége alatt. Egyszóval az itt olvasottak meggyőztek, hogy vegyek egyet. Hát végül is homeopátiás. Még nem mertem belőle bevenni (pedig ártani nem árthat azt írják max. nem csinál semmit), próbálok pozitív lenni egyenlőre és majd meglátjuk. Szóval velem most ez van.

Viki

2013. dec. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 366/802 anonim ***** válasza:
100%
* bocsi az elírásokért rögtön az elején azt akartam írni hogy "sajnálom hogy apósod nincs jól".
2013. dec. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 367/802 A kérdező kommentje:

Sziasztok Lányok!

Először Boldog Mikulást mindenkinek!

remélem hozott nektek mindenféle csuda jót.

Engem a páromnál vár egy étcsoki mikulás, mert én csak étcsokit eszem :)

Én holnap megyek dolgozni, pedig úgy volt, hogy van elég szabad napom még, de készülünk a leltárra, és be kell mennem pakolni. NO majd megyek szabira még eleget :) December 20 után már idén nem fogok dolgozni :)

Kriszta örülök, hogy a szirup segített, és már jobban vagy! Megérdemled, hogy most már kilábalj ebből, és élvezd a várandósságot! Remélem a babával mindn rendben lesz! A párod övsömörje reméljük hamar meggyógyul, még jó, hogy nem fertőző. Gyógyuljatok meg minél hamarabb!

Maja, pihenj és aludj ha az esik jól, a tested tudja mire van szükségetek. Már várom a 12 hetes Uh eredményed és emailben dobhatnál valami képet!

Melinda sajnálom, hogy apósod állapota ennyire rossz. Lehet most én leszek a közellenség, de sajnos én már láttam az ismeretségben több hasonló esetet, ahol már a rák annyira előre haladott volt, hogy az orvosok csak széttenni tudták a kezüket. Nekem könnyű mert nem az én családom, de szerintem próbáljatok meg minden időt együtt tölteni, amit csak lehet. Persze a természetes gyógymódok sokat segíthetnek az állapotán, és azon, hogy jobban teljenek a napjai. Amennyit tudtok legyetek együtt!

Pihenj amennyi neked is jól esik, és élvezd a boldog babás napokat.

Viki hidd el teljesen megértelek ezzel a melankóliával. Egyszerűen az embernek néha nehezebb felül emelkedni dolgokon. Ameddig a párod támogat hidd el el fognak jönni a boldog napok. Én minden hétköznap párom nélkül vagyok, tudom milyen nehéz. Végre haza jön a párod, és jobb lesz. Nem kell neked sem mindig jókedvűnek lenni, jobb lesz hidd el. Mi fogjuk a kezed. Jön a Karácsony, a szeretet ünnepe, készülj te is a következő ovura. A december végi nem várt, pedig majd újévre hozhat pozitív tesztet, ami szintén jó lehet.

Szilvi szurkolok majd neked a vizsgára! Annyira örülök, hogy a tanulás most ilyen felszabadulttá tesz téged. Annak is örülök, hogy a pároddal megoldódnak a dolgaitok. :)

Sógornődnek is nagyon örülök, és hogy két baba ez is olyan fantasztikus. Reméljük, hogy náluk sem lesz semmi gond.

Én csinálgatom az ovu tesztet, ma már a 15. napon vagyok elvileg és még midnig negatív a teszt, bár nem is éreztem semmit eddig. Vagy rosszul csinálok valamit, vagy később lesz ovum. Izgatottan várom, hogy pozitív legyen. Holnap délután megyek át a páromhoz, és dolgozunk a baba témán :)

Aztán jön majd a hónap nehezebbik része a 2 hét várakozás a nem vártig. Azért hihetetlen, hogy már 3 kismamink is lett pár hónap alatt, és hátha idén lesz még :)

Én nem tudom ez a méhpempő pontosan micsoda, mi propoliszos mézet vettünk a múltkor párommal, arról tudom, hogy immunerősítő és minden nap eszeget belőle párom, én meg hétvégén mikor nála vagyok.

Ma elfogyott a Femibionom, holnaptól Gravidát szedem. Azt elvileg este kell, igyekszem majd azt sem sűrűn elfelejteni.

Mára van kiirva barátnőm szülni, akiknek lombikkal jött össze a babó, napok óta izgatottan várom, hogy jelentkezzen, de még semmi, pedig megbeszéltük, hogy már akkor ír, amikor indulnak a kórházba, hogy végig izgulhassam a szülést vele, még ha így messziről is, no meg küldjem a pozitív energiákat és angyalkákat neki, hogy segítsenek. Majd csak eljön közénk napokon belül már Máté baba.

Jó hétvégét lányok. Puszi és ölelés nektek!

Annus

2013. dec. 6. 20:22
 368/802 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!


Elküldtem emailben a 8hetes uh képet.

Drága Melinda! Neked nincs meg az email címed, de ha megírod priviben, akkor küldöm Neked is.

Holnap írok bővebben.


Puszi, Maja

2013. dec. 7. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 369/802 anonim ***** válasza:
100%

Szia Maja!


Megkaptam a képet, köszönöm :) nagyon megható kis képecske :) aranyos :)


Hàt csajok...ma reggel ahogy mentem ki wcre làtom h barna foltos a bugyim...gondolhatjàtok tiszta ideg lettem. Dz aztân bementem a korhàzba, 3 óra vàrakozàs. Csinàltak uh-t, szépen làtszott a szikhólyag és a baba is. De nem közelített rà így én kérdeztem rà h van e szívhang...azt mondja talàn...de igy sem közelített rà. Ők a terhességez a 12. Héttől tekintik annal.azt mondta nem làt semmi bajt normàl terhességnek làtja.

Meg is nyugodtam meg nem is.... remèlem szerdàn normàlisan megvizsgàlnak...amnyira izgulok...nem akarom őt is elveszíteni!!!

Annyi biztod h fejlődött. A múltkor csak egy csíkot làttam a petezsàkban most szépen mindent....jajjj istenem. Szorítsatok értünk Csajok!!!

Bocsi de most nem is tudok màsra koncentràlni....szerdàn jelentkezem!

Puszi mindenkinek!!!

Kriszta

2013. dec. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 370/802 A kérdező kommentje:

Sziasztok Lányok!

Jaja Kriszta annyira izgulok értetek! Én szorítok nagyon. Az jó, hogy fejlődött, és normális terhességnek látták. nagyon izgulok értetek szerdáig! Remélem minden rendben lesz veletek!

Maja nagyon szépen köszi a képet, gyorsan meg lestem. Hát én nem nagyon értek hozzá, de van ott valami picike maszat ami a babó lehet :) Micsoda öröm lehet ezt a saját pocakodban lévőről látni! örülök nektek, és nagyon köszi a képet!

Én szombat este átmentem páromhoz munka után, jó fáradtan, náluk meg disznóvágás volt, szóval ős is fáradt volt, de azért sikerült egy ördöngös ágytornát előadnunk :) Aztán ma reggel öszse bújtunk, beszélgettünk, aztán ma is cska össze hoztuk, mert ugye mi olyna keveset lehetünk együtt, ki kell használni minden alkalmat. Ovu tesztet csináltam minden nap és még mindig negatív. Már a 17. ciklusnapon vagyok, nem tudom, hogy elrontok valamit, nincs ovum, vagy csak nem sikerült kimutatni. Na mindegy még pár napig folytatom, hátha lesz valami.

Szilvi ügyes legyél a vizsgán, Melinda remélem ti is jól vagytok. Viki remélem már kicsit jobban vagy, hogy itthon volt a párod!

Kriszti nagyon szorítok értetek!

Puszi nektek csajok Annus

2013. dec. 8. 21:08
❮❮ ... 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!