Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ti is októbertől próbálkozó...

Ti is októbertől próbálkozó párok vagyok? Lenne kedvetek beszélgetni, megosztani élményeket tapasztalatokat?

Figyelt kérdés
Olyan jó lenne beszélgetni olyanokkal, akik szintél most fognak majd a baba váráshoz, vagy már régebben hozzá fogtak, de még nem jött össze a baba. Szívesen megosztanám én is a tapasztalatokat, izgalmakat, élményeket, és olyan szívesen olvasnám mások történéseit is.

2013. szept. 22. 21:18
❮❮ ... 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 ... ❯❯
 351/802 A kérdező kommentje:

Sziasztok Lányok!

Olyan jó hogy írtatok, most kellett hogy halljak felőletek!

Köszönöm Viki és Kriszta az ovu tesztes tippet. Utána olvashatnék a neten is, de valahogy nekem jobb, ha olyantól hallom akit ismerek, és nekem ti már a barátnőim vagytok, akik ellátnak hasznos tanácsokkal :)

Akkor majd estére hagyom, és figyelek az ivás pisilás dologra. Nem lesz egyszerű, mert én folyamatosan iszok és pisilek, de majd figyelek rá. Pénteken azt hiszem kipróbálom!

Kriszta sajnálom, hogy a tünetek csak nem akarnak elmúlni, és jönnek ujjak. A párod miatt is aggódom, de reméljük, hogy semmi komoly. Pihenj sokat!

Viki izgatottan várom a hétvégét miattad. A tünetek pedig szerintem galád dolgok, de reméljük nálad babót jeleznek.

Szilvi örülök, hogy már sikerült kicsit túl lendülnötök és megoldani a problémát. A sulira meg akkor egy kalappal, hogy a sok elolvasott anyag a fejedbe is jó helyre kerüljön, és majd tudd használni. Én anno mikor egyetemre jártam a vizsgákig mindent ügyesen megtanultam, de most már évekkel később semmire sem emlékszem. Sajnos nem sikerült hasznosan tanulnom. Bízom benne, hogy neked sikerül!

Melinda remélem te jól vagy és apósodról is lesznek biztató hírek!

Maja te is mesélj majd mi újság a munkahely áthelyezéssel.

Kriszta ez az okoskodó barátnő hát nem egyszerű dolog. Én mondjuk már most gondolkodom, hogy majd mit kell venni a babának, és tanácsoltam is dolgokat a barátnőimnek mikor babát vártak, ők meg kiszűrték ami nekik tetszett. Amennyiben tudod, kicsit kerüld ezt a barátnőt, amennyiben tudod ne keresd a társaságát. És ha tanácsot ad, köszönd meg, és mond, hogy majd megbeszélitek a pároddal. Ne mond neki, hogy jó az ötlete vagy rossza, csak köszönd meg.

No meg azért a baba felszereléssel még rá értek szerintem is.

Köhögés ellen nagyon jó a lándzsásutifű szirup de nem tudom azt be tudsz e szerezni ott. Nálunk lehet már kapni alkohol mentes változatot is belőle.

Na lányok azt még elújságolom, hoyg tegnap vettem egy 90 szemes Gravida vitamint. Annyira örülök neki. Van még a femibionomból egy pár szem, azt beszedem, de utána jöhet a Gravida. Valahogy én úgy érzem a multivitamin jellegű vitaminokat jobban kedvelem, no meg több minden van benne és jóval olcsóbb a femibionnál. Sőt még egészség pénztári kártyával is tudtam fizetni a Gravidát, szóval nekem ingyen volt :)

No elköszönöm kedves barátnőim, megyek kipihenni magam!

puszi nektek! Annus

2013. nov. 27. 21:53
 352/802 anonim ***** válasza:
100%

Szijjasztok Lànyok!!!


Na megjàrtam az orvost :) 20mm petezsàk benne 7mm szikhólyag.

Azt mondta a doki h szívhangot 7-8 hetesen tud vizsgàlni. Furcsàlltam is mikor a kismami bnőm 7+4 hetesen ment akkor azt mondta neki h ha szerencséjük van akkor làtnak szívhangot. Elég öregecske gépe van, talàn ezért...

De itt pl nem is a nődoki az aki figyelemmel kíséri a terhességet hanem vannak kismama központok és oda kell bejelentjezni...és ők figyelnek ràd...

Szóval ez csak egy extra lépés a részemről...itt pl 12. heti uh is csak kéréscre csinàlnak. A legelsőt hivstalosan 17-18. héten.


Szóval egy kicsit megnyugodtam most a méretek alapjàn, jön még 2 hét izgulàs a köv . Uh-ig....

Viszont ugyanúgy köhögök...sőt még rosszabbul...éjjrlbis max 2 óràt ha sludtam. :( borzalmas és nem tudok kilàbalni belőle.


Pàromnak övsömöre van...szerencsére nem fertőző. Kapott rà kenőcsöt.


Annus làtom felszerelkeztél vitaminokkal :) itt nem nagyon talàltam teàkat. De vettem egyet amit ajànlottak...remélem segít.

Mész ma a pàrodhoz? Mikor kezdesz ovutesztelni???


Viki dràga veled mizu??? Csinàltàl tesztet?? Drukkolok!


Megyek csajok megpróbàlok aludni egy picit...

Puszi: Kriszta

2013. nov. 29. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 353/802 anonim ***** válasza:
100%

Szia Kriszta!


Örülök, hogy minden rendben volt a dokinál. :) Nem én még nem csináltam tesztet úgy vagyok vele csak akkor fogok ha tényleg nem jön meg. Gyáva vagyok hozzá :) elvileg holnap van a nemvárt napja, ma eléggé görcsöltem reggel, azt is hittem hogy megfog jönni, de nem még hála istennek. Kicsit félek a holnaptól mert szerintem megfog jönni. Van egy ilyen megérzésem és a tüneteim is olyanok mint mikor megjön. Próbálok rá lelkileg felkészülni hogy lehet megfog jönni. Rossz ez mert minden újabb hónappal nő az emberben a félelem hogy telik az idő de nem jön a baba....Párom aranyos már előre kérdezgeti hogy 'mikor lesz a peteérésed? csinálok vacsit, gyertyafénnyel és utána egy romantikus összebújás." ez olyan jól esett, de mondom várj még azért lehet hogy nem jön meg (mert mondtam neki tegnap hogy szerintem igen). Szép napot nektek!

Viki

2013. nov. 29. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 354/802 anonim ***** válasza:
100%
Sziasztok! Tegnap nem jött meg és ma se, de csináltam reggel egy tesztet és totál negatív. Sose szokott késni de ezek szerint megfog jönni, lehet még ma.
2013. dec. 1. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 355/802 anonim ***** válasza:
100%
Megint én, sajnos megjött :( hát ez van, próbálok pozitív lenni. Már csak az bánt hogy elpazaroltam egy tesztet, lehettem volna türelmesebb is. Viki
2013. dec. 1. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 356/802 anonim ***** válasza:
100%

Jajjj nagyon sajnálom Viki :S Pedig úgy dukkoltam Nektek!!! Most biztosan nagyon elkenödtél...sírd ki magad ha jól esik,utána lehet koncentrálni az újabb peteérésre :)

Nekem talán kezd enyhülni a kögögésem...még mindig köhöhgök de már kevesebbet. Az utóbbi 3 nap borzalmas volt.egész nap köhögtem egyfolytában,szó szerint egyfolytában...

Holnap megyek háziorvoshoz,lehet kiíratom magam még egy pár napra. Azért melóhelyre bemegyek reggel h lássák tényleg köhögök...

Pusszantás csajok,megyek mert fö a késöi ebéd :)

(mi mindig 3-4 körül ebédelünk)

Kriszta

2013. dec. 1. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 357/802 anonim ***** válasza:
100%
Köszi Kriszta a biztatást, így van már kisírtam magam, pedig azt mondtam nem fogok, mert nagyon pozitív leszek. De nem jött össze, bizonyára a hormonok ilyenkor még jobban rátesznek. Remélem minden ok veletek is és kívánom, hogy mihamarabb megszűnjön a köhögésed. Szerintem pár nap pihenés biztos jót fog tenni :) Viki
2013. dec. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 358/802 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok Lányok!

Bocsi, hogy felszívódtam, de mostanában olyan fáradékony vagyok, hogy állandóan aludnék. Este már a híradó alatt bealszok, nagyon durva.

Sikerült végre átjönnöm Miskolcra. Ma már ott voltam, így sokkal könnyebb. A főnököm is nagyon rendes, nem is ró rám ki nagy terheket. Direkt könnyebb feladatokat próbál rám bízni, kisebb elvárásokkal. Remélem ez így is marad.

Szörnyen sajnálom Viki, hogy megjött! Pedig gondoltam rád szombaton és tegnap is. Én is mindig bőgtem, hiába gondoltam, hogy nem fogok. Ez így van rendjén. Az első pár nap szörnyű és utána elkezded számolni a következő peteérést, és egyszer csak, amikor a legkevésbé gondolnád, bumm...pozitív teszt! :) Ez így lesz veled is! Mert szentül hittem mindig, hogy nekem sose lesz olyan és mégis. Szóval hajrá december!!! :)

Kriszta, de sajnálom, hogy ilyen beteg lettél. Tényleg jár neked még az a pár nap pihenés, hiszen a szabidat is csak végig küszködted. De a pici legalább rendben van és szépen fejlődik! Nagyon örültem az uh eredményednek és várom, hogy 2hét múlva is mekkora lesz és a szívhangot!!! :)

Szilvi, sajnálom, hogy a pároddal fasírtban voltatok, de legalább már jól alakulnak a dolgok. Nem is szabad könnyedén feladni egy házasságot, mindent meg kell próbálni. És ha megoldjátok, majd jöhet a pici. Lehet tényleg nem hiába nem sikerült még eddig. Még ez megoldásra vár és utána jönni is fog!

Annus, használod már az lh teszteket? Hogy jön be? Remélem sikert hoz!

Egyébként én hiszek azokban a dolgokban, amiket írtál és főleg a gondolat erejében. Éppen ezért megpróbálok pozitívan hozzáállni a dolgokhoz és mindig a jó kimenetelre gondolni, de ez a baba témánál nálam kudarcba fulladt. Teljesen eluralkodott rajtam a pánik és a pesszimizmus a sok sikertelenség miatt...Pedig sokat segített volna, ha nem így állok hozzá.

Melinda, veletek mi újság? Hogy van apósod? A férjed hogy bírja? A babatémával kapcsolatban picit tudott már oldódni? És Te hogy viseled a várandósságot??? :) Jó sok kérdés...

Babavál kapcsolatban semmi újdonság. Jövő héten megyek 12 hetes uh-ra, már nagyon várom. Remélem minden a legnagyobb rendben lesz és végre láthatom újra a babánkat!

Most így kb ennyi jutott az eszembe és ennyire volt erőm, de majd írok még a héten!

Puszi, Maja

2013. dec. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 359/802 A kérdező kommentje:

Sziasztok Lányok!

Viki nagyon sajnálom, hogy megjött, és megértelek hogy bármennyire is próbálsz pozitív lenni, ezt meg kell siratni. De ha megsirattad, el tudod engedni, és tudsz előre tekinteni a következő hónapra! Az pedig szuper, hogy a párod ennyire figyelmes és törődő lett veled, fontos, hogy jó legyen együtt lennetek. Remélem már nem hibáztatja ő sem magát, hanem együtt túl lesztek ezen és izgalmasan tekintetek erre a hónapra.

Kriszta annyira örülök, hogy a dokinál minden rendben volt. Azt nem tudom ezek jó méretek e, de fejlődget és ez a fontos. Nagyon kívánom hogy ebből a köhögős borzalomból mihamarabb ki tudj lábalni, addig pihi, remélem otthon tudtál maradni pár napra még.

Maja neked is nagyon örülök, hogy sikerült átkérni magad Miskolcra, akkor most már nyugis légkör vesz körül, és utazni sem kell, ez nagyon jó.. Lehet előbb kellett volna, de most már sikerült az a lényeg. Jesszus már 12 hét veled tényleg rohan az idő.

Melindám veled mi újság? Lemaradtam a névnapodról, de itt is kívánok utólag boldog névnapot.

Szilvi nálad meg most vizsga időszak van már ezerrel, remélem sikerül tanulgatni és a házasságotokat rendbe hozni jól. Sógornődéknél is remélem minden rendben van.

Edinánk már nagyon régen nem jelentkezett :( Hiányzik!

Én pénteken a ciklusom 8. napján elkezdtem az ovu tesztet. Délután 5-6 körül sikerült is eddig majdnem minden nap megcsinálni, tegnap este elvoltam találkozni egy régi barátommal, tegnap este 10re csúszott. Eddig gyönyörű negatív lett mindegyik. Én még most ennek is tudok örülni, mert legalább valami jel. Azért kezdtem ilyen korán el, mert az előző hónapom nagyon rövid volt, és azt akartam, hogy jó legyen. Ma vagyok a ciklus 13. napján, szóval csinálgatom majd lelkesen tovább. Bár már most azt gondolom, ez a hónap lesz az ovus játékom. Következőben nem hiszem h folytatni fogom.

Ami érdekes, hogy most eltolódott a ciklusom, és nekem van Jónás naptáram, amit a neten számoltam ki, és az is meghatározza, egy hónapban elvileg melyik napok alkalmasak a baba fogantatásra. Eddig a Jónás naptár szerinti fogantatós napom a mensim végére esett. Viszont most az eltolódás miatt, és a számított ovulációm és a Jónás napom január elején már majdnem egybe esik, Január 1 a Jónás napom, és Január 3 lesz a számított ovum. Viszont Január végére ha 28 napos marad a ciklusom, akkor Január 31re fog esni a Jónás napom és a számított ovulációm is.

Tudom fantasztikus lenne ha már Karácsonyra 2 csíkos tesztem lenne, viszont ez a számítás most teljesen fellelkesített, hogy januárban már a Jónás módszer is egybe fog esni az ovummal, szóval én nagyon szurkolok magunknak. Remélem érthető voltam.

Én most Áprilisig akarok türelmesen várni. Addigra betöltöm a 30 és már túl leszünk fél év próbálkozáson.

A ház építéssel vannak nálunk csúszások most sajnos, de már csak bizakodni tudok, és remélni kész lesz mire jön a baba :)

Itt nagyon hüs van, akkora köd volt hazafelé, alig láttam. Itt van a tél. Vigyázzon mindenki magára!

Puszi Annus

2013. dec. 4. 19:52
 360/802 A kérdező kommentje:

Azon gondolkodtam, hogy az iker terhességet mikor tudják kimutatni?

Kriszta neked láttak petezsákot. Ha ikrek lennének már két zsákot láttak volna most az elején is?

És ha egypetéjű ikrek akkor egy pete zsák van vagy kettő?

Lehet buta kérdések, de most elgondolkodtam ezen.

Főleg h Kriszta neked, két petét is látott az orvos érni.

Puszi Annus

2013. dec. 4. 20:50
❮❮ ... 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!