Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ti is októbertől próbálkozó...

Ti is októbertől próbálkozó párok vagyok? Lenne kedvetek beszélgetni, megosztani élményeket tapasztalatokat?

Figyelt kérdés
Olyan jó lenne beszélgetni olyanokkal, akik szintél most fognak majd a baba váráshoz, vagy már régebben hozzá fogtak, de még nem jött össze a baba. Szívesen megosztanám én is a tapasztalatokat, izgalmakat, élményeket, és olyan szívesen olvasnám mások történéseit is.

2013. szept. 22. 21:18
❮❮ ... 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 ... ❯❯
 401/802 anonim ***** válasza:
100%

Amikor nekem nem volt ovum, akkor 28 napos volt a ciklusom Annus. Amúgy 31napos volt, de akkor előbb jött meg. Remélem összejött a kisbaba!!! Majd írj, hogy mi lett! :)

Maja

2013. dec. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 402/802 A kérdező kommentje:

Sziasztok Lányok!

Maja köszi a saját tapasztalatot.

Kriszta örülök h jól vagy, elöre nézel, és h anyukádék oda értek és jól érzitek magatokat. Annyira boldog vagyok h ilyen jol viseled. Jo sütögetést és jó beszélgetéseket!

Ma reggel felébredtünk, lustálkodtunk az ágyban, picit görcsölgetett a hasam, mar épp megbeszéltük h kimegyek és megcsinalom a masik tesztet, felálltam és éreztem h megindul belölem kifelé...

Szóval megjött ma reggel. Kicsit esett csak rosszul, föleg h 31 napra jött, meg dühös voltam h persze sógornömék csak felelötlenül szexeltek nekik rögtön össze jött. De aztán megnyugodtam, rögtön megnéztem naptárban mikor lesz kb középidö és már arra koncentrálok. Én azt is meg szoktam nézni, ha ebben a ciklusban foganna mikor születne majd :) szóval elöre tekintek Szilvesztertöl non-stop baba csinalunk mar amennyit együtt leszünk.

Ma egyébként párommal bevásárlos napot tartottunk kettesben, nagyon élveztem. Vettünk a fürdöbe egy tükrös két oldalt ajtos-polcos szekrényt ( Obi-s akcios) már régebben kinéztük h pont befér a mélyedésbe amibe a mosdokagylo lett beépitve, ez lett az én ajándékom. Meg vettünk egy Rummy társast magunknak! Olyan mint a francia kártyás römi játék csak itt 4 szín és 1-13 számok vannak festve egy dominohoz hasonlo lapra. Mar nagyon várom h kiprobalhassuk!

Ebédre meghivott a párom a kedvenc hamburgerünkre! Mesés nap volt. Holnap pedig majd együtt sütünk sütit. Ö a sütisebb és ügyesebb!

Lányok sokat gondolok rátok, és nagyon boldog ünnepeket kívánok mindenkinek!

Puszi Annus

2013. dec. 23. 17:14
 403/802 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok csajok,


lefekvés előtt még felugrottam ide hozzátok. Én már teljesen be vagyok zsongva. Ma is rengeteg mindent csináltam. Korán keltem, kb 7-kor, megvettem a férjemmel a halászléhez valókat,(holnap Ő készíti bográcsban. Imádja. :) ) aztán elmentem tesóm barátnőjével egy utolsó gyors bevásárlásra, ami még hiányzott azt sikeresen beszereztük, úgyhogy a délelőttöm is elég pörgős volt. Délután sutyiba becsomagoltam a férjem ajándékát, főztünk, fát díszítettünk, salátát csináltunk. Huhh... Hulla vagyok. De alig várom a holnapot. Nagyon boldog vagyok most. Össze jön a kis családunk. Sajnos, olyan gyorsan elrohan az idő. Ilyenkor picit legalább megállhatna! :)

Annus, sajnálom, hogy megjött ma neked. Pedig én is, annyira reménykedtem, hogy benne leszel ebben a körben, akik még idén babásak lettek. Örülök, hogy előre tekintesz a jövőbe és nem hagyod, hogy rád telepedjen ez a szomorkás hangulat. Ne búslakodj emiatt. Elrontja csak a kedved! Inkább élvezd a szeretet ünnepét. Szuper jól telt neked/nektek is a napotok. Még sok ilyet és használjátok örömmel a szekrényt! :)


Sok puszi a többieknek is! Mindenki legyen együtt a szeretteivel amennyit csak tud és sok beszélgetős, nevetgélős és boldog órát kívánok Nektek! :)


Boldog Karácsonyt! Sokat gondolok rátok. Puszi, Szilvi :)

2013. dec. 23. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 404/802 anonim ***** válasza:
100%
Sziasztok Lányok! Remélem jól telnek az ünnepek, nekem az lett a karácsonyi ajándékom, hogy megjött :( Nagyon elszomorított és megint elpityeregtem magam... Na de fel a fejjel, próbálok pozitív lenni és bizakodni hogy egyszer én is anya lehetek :) Viki
2013. dec. 26. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 405/802 anonim ***** válasza:
100%

2014 a Ti évetek lesz Viki! ;)

Puszi, Maja

2013. dec. 26. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 406/802 anonim ***** válasza:
100%
Köszi Maja, én is remélem :)
2013. dec. 26. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 407/802 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok Csajok!


Remélem mindenkinél jól telt a karàcsony :) sokat ettetek ittatok :)

Szilvi jó volt olvasni mennyire vàrtad h a szeretteiddel legyél!

Mi is sokat készülődtünk anyukàmmal.

Annus biztos szép a kis szekrényke, hasznàljàtok egészséggel :)


Annus, Viki iszonyatosan sajnàlom h megjött a nemvàrt. Ez nem époen a legjobb "ajàndék" volt. Akkor most 3an vagyunk akiknek kb egyszerre mozog a ciklusa :) én holnap megyek kontrollra h minden szépen kiürült e.


Nekem ez volt életem legrosszabb karàcsonya...nemcsak a vetélés miatt...vagy talàn mégis ez nyomta rà a bélyegét a dolgokra... sokkal feszültebb vagyok sok minden idegesít. És vhogy anyuméknak sem tudok most úgy örülni (lehet csúnya ilyet írni de most sok belőlük)

Sok mindenhez nincs is kedvem...dolgozni is elmegyek...csak csinàlom amit kell nincs is kedvem beszélgetni senkivel (főleg h csak ketten tudjàk bent) és vhogy nem tudok a többiekkel nevetni. Úgy érzem mikor nevetek h az nem helyes, hiszen miért is legyen jó kedvem mikor a babàmat gyàszolom. Ami érdekes h sírni nem tudok pedig belülről majd szétmar a fàjdalom...talàn így védekezik a szervezetem. Megfogadtam h erős leszek...el sem tudjàtok képzelni micsoda fàjdalom ez nekem...senkinek sem kívànom...csak ürességet érzek...

Érdekes ami most bennem jàtszódik szomorúsàg erősség üresség kitartàs pozitìv hozzààllàs...egyszóval magam sem tudom mit is érzek...

Remélem ha vége az ünneprknekés csak ketten leszünk pàrommal lenyugszom...

Jajj bocsi h ennyit zagyvàlok itt az érzéseimről csak jól esett kiírni magamból...

Puszi:Kriszta

2013. dec. 26. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 408/802 anonim ***** válasza:
100%
Kedves Kriszta! Érthető amit érzel, megértem hogy nincs kedved nevetni. Biztos nagyon nehéz lehet. Sokat gondolok rád. Kitartást :)
2013. dec. 27. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 409/802 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok lanyok!! Tudom hogy reg jelentkeztem, elnezest is erte de ket nagyon gazos heten vagyok/unk tul.

Eloszor is draga Kriszti oszinte reszvetem!:(Nagyon megrazott a hir hogy masodszor is elveteltel. Egyszeruen hihetetlen hogy miert mert rad a sors ujra ekkora csapast. Raadasul es szerintem az egyik legnagyobb felelme minden nonek,hogy ez egyszer bekovetkezhet. Plane miutan nagy nehezen sikerul teherbe esni.Buszke vagyok rad amiert ilyen emelt fovel es pozitivan allsz hozza.Baratnommel ugyanez tortent,annyi kulonbseggel hogy o nem tudott magatol elvetelni,hanem meg kellett muteni. Tenyleg nem tudom mit mondjak az egeszre,nagyon jo hogy van egy tervetek hogy hogyan veszelitek ezt az idoszakot majd at. Mert a hazassag ne menjen ra,ahogy irtad is. Es egy ferfi nem kepes ennyi szomorusagot es panaszt feldolgozni,nem olyanok mint mi nok. De mi itt vagyunk neked,ide kiontheted a lelked es tamogatunk ahogy tudunk. Biztos vagyok benne hogy meg fog oldodni barmi is legyen a hetterben. A pajzsmirigy vizsgalat nagyon jo! Nekem is vegeztek egyet, es nekem is azt mondta az endokrinologus hogy a TSH 2 korul kell legyen. Az enyem ossze vissza ugralt eddig,es bar az ertekeim hataron belul voltak,a terhesseghez ez veszelyes mert vetelest okoz. De ez mind ugy derult ki hogy rengeteget olvastam ezutan a neten,es a nogyogyaszomnak azt mondtam hogy ezt az infot az otthoni orvosomtol szedtem,ami persze nem volt igaz.Szoval o kuldott el egy endokrinologushoz,aki megerositette ezt az infot es azt mondta hogy szednem kell a pajszmirigyre valamit hogy biztonsagos,veteles mentes legyen a terhesseg. Ezt csak azert irom le,hogy olvass nyugodtan utana mindennek! Mert sok orvos nem latja a fatol az erdot vagy csakis a sajat szakteruletet bogarassza,es vannak osszefuggesek amikrol nem is tudnak. Remelem hogy kiderul mi okozta hisz akkor nyugodnal meg ha lenne ra orvossag,nem pedig csak szerencse kerdese lenne. Pihend ki magad es romantikazzatok sokat!Kitartas,jovore harman lesztek :)

Szilvikem orulok nagyon,hogy a vizsgak ilyen jol mentek es hogy a ferjeddel minden megoldodni latszik!Sokat gondoltam rad! Lattam a karacsonyi fotoidat FB-on, nagyon szep vagy rajtuk :) Mi szepet kaptal karacsonyra?Mi a terved szilveszterre? Egyebkent ezeket mindenkitol is kerdezem.

Viki sajnalom hogy megjott..Elhiszem hogy elkeserdtel mert ez ilyen,de hidd el nemsoka nem fog :) Neked hogy telt a karacsony?

Maja draga sajnalom hogy gondok vannaka csaladban,de kitartas..Melypont utan csak jo johet! Orulok hogy a picid jol fejlodik,es hogy pocakosodsz:)Nagyon varom hogy milyen nemu lesz,ez olyan izgi! Ugy megolelnelek:)

Annusom orulok hogy jol telt a karacsony es hogy ossze-ossze tudtok bujni a paroddal.A ferfiak nem dicsernek mert nem latnak!Egyszeruen hulyek haha Az en ferjem is pont ilyen,meg apukam is. Apunak ha anya szol az ilyenert a valasz: Azert nem latom mert te mindig szep vagy! Hahahah Ugyhogy majd mi dicserunk! Erre vannak a baratnok! A szinhazasdiert nagyon irigyellek,itt sajnos nekunk erre nem sok a lehetoseg. Azt is sajnalom,hogy megjott de te se add fel!Egyszer csak fog! Az ovutesztet pedig ne add fel! Jo az,hidd el!

Nalunk az utobbi ket het kaosz volt. Rengeteg dolgom lett volna de olyan beteg voltam hogy csak fekudni birtam. A netre se tudtam feljonni. Valoszinu a terhessegtol legyengult az immunrendszerem,es bekaptam egy virust. Eloszor torokfajas,hoemelkedes majd olyan sok takony hogy azt hittem szetrobban a fejem. Elkezdtem inhalalni erre a forro inhalalos vizet magamra boritottam..Szetegettem a belsocombjaimat meg a vadlim is ugyohgy masnap a korhazban kotottem ki elso meg nehol masodofku egessel hogy lefertotlenitsek.. Plusz mmindehhez tarsult az egesz napos hanyinger es faradtsag,komolyan azt hittem kinyulok plane hogy gyogyszert meg nem ugy szedhetek mint nem terhesen.. Szoval kemeny volt. Es mindekozben erkeztek meg a szuleim akik megjovetelere rengeteg dologgal akartam keszulni,mert most repultek eloszor plane ide. Es ez mind eluszott mert erom semmi. A kocsiban is amikor vittuk oket ide oda majdnem behanytam az elso par nap szoval egy elmeny volt haha A terhesseg eleg kemeny dolog.. De egy hete voltam ultran,a picikem mar 2 cm es nagyon cuki:) Ver a kis szive mint a gep es jan 18an megyek egy reszLetes vizsgalatra ahol szurik a Down-kort is. Ott ki fog derulni a neme is ha minden igaz :) Izgattott vagyok. A karacsony jol telt leszamitva hogy aposom rosszabbul lett.. Nagyon gyenge alig eszik,igy a csalad is hazahivta a ferjemet hirtelem,szoval nelkule karacsonyoztunk sajnos.Az aposom folyamatos figyelemre szorul,nem lehet egyedul hagyni igy az egesz csalad mar egy roncs mert senki nem pihen,vagy tud aludni ejjel. Es az anyosomat is nagyon visszaveti ez az egesz a gyogyulasban a feleves kemoterapia utan.Szoval ez bearnyekolta a karacsonyi oromkodest. Most ulok a gepen es megyek a ferje utan,mert nagyon szuksege van ram, mert idegileg es erzelmileg teljesen kivan.De hogy oromet is vigyen a csaladnak,elmondta hogy babat varunk es legalabb igy van egy kis figyelemeltereles. Picit felek a legkortol.meg hogy mi var majd naluk,de ha kicsit sok,elvonulok aZzal hogy faradt vagyok pihennem kell,ami most jogos es igaz is. Nem akarom hogy a stressz es az ajjal jaro faradtsag megbetegitsen ujra, hisz kell az energia a babanak es nekem is. Irok majd meg onnan is de most fogunk felszallni. Sok puszi nektek! Melinda

2013. dec. 28. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 410/802 anonim ***** válasza:
100%

Dràga Melinda!


Jujj de sok mindent meséltél most :)


Először is annak nagyon örülök h a babàd jól van, minden rendben vele :)

Màr a 12. héten meg tudjàk majd mondani a nemét?? Hogy hogy ilyen koràn??

Sajnâlom h ennyire beteg voltàl és h anyudékat sem úgy tudtad fogadni ahogy azt eltetvezted...de legalàbb ott voltak. Nekik is biztos az volt a legfontosabb h együtt voltatok. :)

Hihetetlen h még le is forràztad magad...te jó ég...szerencse h nem lett nagyobb baj...vigyàzz magadra/magatokra!!!

Azt viszont nagyon sajnàlom h apósod ennyire rosszul van... :( elhiszem haz egész csalàd ki vsn bukva.borzalmas lehet azt végignézni ahogy leépül a szeretted. De kitartàs, remélhetőleg az unoka híre adott egy kis erőt neki. Férjednek is biztosan szívszorító lehet ez az időszak. Most lehetne a legboldogabb kispapa de sajnos a sors közbeszólt az apukàja betegségével

Mindenesetre a legjobbakat kívànom Nektek !!!

És ami a legfontosabb h a babàdra és magadra figyelj a legjobban :)


Én sem így terveztem a karàcsonyom...csak én a vetélés miatt nem tudtam úgy készülni ahogy szerettem volna... :( Köszönöm a kedves stavaidat, jól esik...

Tegnap voltam kontrollon, kitisztult teljesen a méhem :((

Még egy kevéske vért làtott odabent de mondta h az semmi szinte.


Próbàlok erős maradni...de akkora ürességet érzek...


Biztos Viki és Annus is szomorúak h màr ismét megjött. Én pedig hiàba voltam màr terhes elveszíteni egy babàt iszonyú érzés. Talàn azért is tudok erős maradni mivel most màsodjàra màr tudtam mivel àllok szembe.. Szegény kismami bnőm is kellemetlenül érzi magàt fél velem talàlkozni. De mondtam neki h én ugyanúgy örülök nekik mint a vetélésem előtt. Max majd hozzà jàrok babàzni míg nekünk nem lesz :) arra kértem meg h ezentul soha meg ne kerdezze h hogy vagyok vagy h hogy allunk a babàval...nem beszélek erről senkivel csak a pàrommal és veletek :)


Fuu mi ma akkoràt kiràndultunk anyumékkal...teljesen kifàradtunk...modt mindenki piheg :)


Ki mit tervez szilveszterkor??? Nekem nem sok mindenhez van kedvem...de vmerre biztosan felnézünk vagy magunkhoz hívunk meg egy pàr embert :)

Nemsokàra elkezdek edzeni is :)


Tovàbbi szép délutànt Lànyok!

Puszi:Kriszta

2013. dec. 28. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!