Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ti is októbertől próbálkozó...

Ti is októbertől próbálkozó párok vagyok? Lenne kedvetek beszélgetni, megosztani élményeket tapasztalatokat?

Figyelt kérdés
Olyan jó lenne beszélgetni olyanokkal, akik szintél most fognak majd a baba váráshoz, vagy már régebben hozzá fogtak, de még nem jött össze a baba. Szívesen megosztanám én is a tapasztalatokat, izgalmakat, élményeket, és olyan szívesen olvasnám mások történéseit is.

2013. szept. 22. 21:18
❮❮ ... 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 ... ❯❯
 451/802 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a végén mindenki a saját orvosára hallgat, aztán a végén majd kiderül, mi volt az okos döntés. De az nem árt, ha leírja mindenki, hogy neki mi volt a tapasztalata. Melinda
2014. jan. 21. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 452/802 A kérdező kommentje:

Sziasztok Lányok!

Elöször is annyira örülök hogy két kiscsajjal bövül a társaság! :)

Még nem jött meg, nagyon izgulok! Tünet az mind kétes: zabálok, ingerlékeny és érzékeny vagyok, a mellem is néha nagyon érzékeny.

Maja örülök h jól vagytok, és kiscsaj, bár én fiunak éreztem.

Melinda örülök h ti is jól vagytok, és h a férjed ilyen aranyos volt. Aposodnak jobbulast!

Kriszta örülök h megjött, és probálkozzatok bátran, ugy is akkor jön majd a baba mikor készen állsz. Remélem ezzel a Tsh értékkel tudnak valami hasznosat kezdeni.

Szilvi gratulálok a vizsgákhoz! Remélem a családod rendbe jön és mihamarabb jössz a boldog örömhirrel.

Viki érted meg izgulok most nagyon h ne jöjjön meg, hogy ne magamért izguljak!

Puszi Annus

2014. jan. 22. 10:52
 453/802 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok Lányok! Gratulálok a kislányokhoz először is a kismamáinknak :)

Annus én is izgulok érted! Nekem még nem jött meg, tegnapra vártam, most délelőtt párom unszolására csináltam egy tesztet, de mondtam neki hogy ezt reggeli vizeletből kéne stb...alig egy cent vizelet sikerült produkálnom, és előtte már egy csomót pisiltem....a teszt így negatív lett...ez volt 10:30kor. Még azért reménykedek, hogy nem jön meg és azért nem mutatta ki, mert még korai és nem is reggeli vizelet volt....De egyébként nagyon úgy érzem hogy megfog jönni eléggé fáj a hasam...

Szilvi, gratula a vizsgáidhoz!!!!

Kriszta örülök hogy jók lettek a vérvétel eredményeid. Én még nem kezdtem el a méhpempőt, úgy tervezem ha most megint nem sikerül, akkor elkezdem enni...és párom is mondta hogy ő is kér :) Nem volt nektek semmi mellékhatása? Majd írok hogy mi újság, hogy megjött-e.

Viki

2014. jan. 22. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 454/802 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!


Jujj izgulok értetek Viki, Annus :) nekem van egy olyan megérzésem màr napok óta hogy mindkettőtöknek sikerült, úgy legyen :)

Viki az nem jelent semmit h a teszted nega lett. Ahogy írtad nem is első vizeletből csinàltad...szóval nagyon szorítok h ne jöjjön meg!!!!

Annus te mikorra nem vàrtad?? Mikor akarsz tesztelni?, mindenesetre jó jel h mensi még sehol. Hàtha a hàzavatós este bevàlt, gondolok ràd sokat :)

A két csajos kismami remélem jól van :) és külön köszönet h megosztottàtok velem a ti eredményeiteket TSH-val kapcsolatban. Egyenlőre vàrom h kapjak időpontot a dokihoz. Nem stresszelem rzen magam...merz elvileg 2 alattinak kell lenni a teherbeesésgez.nekem pedig azzal nincs gondom mert eddig mindig màsodjàra sikerült. Addig is szeretjjük egymàst, próbàlkozunk aztàn odafent majd döntenek a sorsunkról. Annyit megbeszéltem a hàziorvossal h köv pozo tesztnél rögtön tàppénzre vesz.


Viki én a méhpepőnek a hatàsàt màr érzem. Pl reggelente nem vagyok farkaséhes(eddig majd meghaltam ha nem ettem rögtön ahogy felkeltem, most meg 2-3óra múlva eszek) valamint nem vagyok fàradt. A ciklusomatremélem nem zavarja össze.... én hiszek benne h segít :)


Szilvi anyukád jobban van màr?? A 20as cukor iszonyatosan magas...remélem sikerült lejebb vinni...


Puszi mindenkinek :Kriszta

2014. jan. 22. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 455/802 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok lányok,


Annus, Viki!! Nagyon izgulok értetek én is. Én úgy érzem, hogy legalább egyikőtöknek most összejött. De az még jobb lenne, ha mindketten jó hírrel fogadnátok minket itt. Tényleg nagyon kíváncsi vagyok már. Kitartás nemsokára kiderül. :)

Köszönöm a gratulációitokat. Minden szuperül sikerült!


Egyébként péntekre bejelentkeztem a nőgyógyászomhoz. Már alig várom, hogy menjek és egy kicsit átvizsgáljon. Ma voltam fodrásznál, annyira jó, hogy rövidebb a hajam, sokkal könnyebb lesz így kezelnem. Már nagyon rám fért. :)

Én eddig nem nagyon vettem észre semmit a méhpempővel kapcsolatban. Krisztával ellentétben én érezni szoktam, hogy éhes vagyok, ezért felkelés után rögtön a hűtő felé veszem az irányt és beveszem a reggeli adagom, hogy gyorsan leteljen az a fél óra amíg nem ehetek, mert utána már nagyon éhes leszek. Szóval nem tudom. Olyan fura. Én is nagyon remélem, hogy most a ciklusomat nem fogja kitolni és késni napokat. Ha pedig késik akkor inkább baba miatt legyen. :) Hétfőn kiderül. :)


Köszönöm az érdeklődést. Anyukám cukorja visszaállt amennyire tudott. Jobban van, de vigyázni kell rá. Remélem nem lesz a későbbiekben sűrűn ilyen. :(


Nagyon szép napot nektek csajok. Vigyázzatok magatokra, Szilvi. :)

2014. jan. 22. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 456/802 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon szorítok Annus és Viki! :)

Én is úgy érzem, hogy megint lesz egy vagy akár 2 új kismamink. Írjatok!

Maja

2014. jan. 22. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 457/802 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!


Megjött sajnos reggel :(((

Alig tudtam visszaaludni, annyira elvagyok keseredve...Próbálok erős lenni, de ahogy telnek a hónapok úgy egyre nehezebb...Ráadásul ma pont babalátogatóba megyünk...már előre összeszorul a gyomrom. Párom most is nagyon rendes, jó érzés hogy ennyire mellettem áll. Azt mondta hogy még 2 hónap és utána elmegy kivizsgáltatni magát. És ha ott minden ok, akkor utána én is. Úgy szeretnék én is édesanya lenni!

Szép napot nektek! Viki

2014. jan. 23. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 458/802 anonim ***** válasza:
100%

Jajj nagyon sajnálom Viki drága.... :( tudom ilyenkor nem segit semmi...hiába mondják h ne aggòdj hamarosan sikerül. Pedig vhogy pozitivan kell hozzáállni és nem sokat keseregni ilyenkor.elkezdted ma a méhpempöt??ciklus elsö napjan kell,hátha segiteni fog h valora váljon az álmotok. Az pedig nem baj ha kivizsgaltatjatok magatokat,az ártani nem árt. A babakátogaton pedig pròbálj erös lenni...én már totál megedzödtem ilyen téren...mindenütt csak baba és baba és terhes nö...

A szivem nekem is majd megszakad h végre anyuka lehessek...


Annys velef mizu??


Puszi:Kriszta

2014. jan. 23. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 459/802 A kérdező kommentje:

Viki annyira sajnalom! Most viszont jöhet a méhpempö, és reméljük nektek is babát hoz majd mint Majának. Nagyon rendes a párod h önként felajanlotta h kivizsgaltatja magat. Nekem baratnöm azt ajanlotta ha állami andrologushoz akarna menni a pasi csak hónapok múlva adnak idöpontot, érdemes hamarabb kérni. Ök maganban voltak, gyorsan sorra kerültek, de draga volt.

Itt még semmi. Ma 31 nap, múlt hónapban is 31 napra jött, még vápunk. Páromnak nagyon rossz volt a 30. napon negativ teszt ezért várunk. Pénteken jön át hozzám, szerintem ha addig semmi, szombat reggel tesztelünk az már 33 nap lesz.

Akkor lassan Szilviért is izgulhatunk!

Puszi Annus

2014. jan. 23. 09:47
 460/802 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok lányok,


Jajj, drága Viki... Sajnálom, hogy nem sikerült. De Tudod! Nem szabad feladni. Kriszta, Annus és én is így vagyunk ezzel! A végsőkig küzdeni kell. Én hiszem, hogy nemsokára kismamák leszünk mindannyian, hisz nem véletlenül tartjuk itt egymásban a lelket és drukkolunk a másikért. Én például addig is próbálom úgy élni az életem, ahogy a gyermekvárás közben és a baba érkezése után már nyilván nem fogok tudni és mindig arra gondolok, hogy egy nap amikor pozitív teszttel állsz vagy állunk majd a kezünkben, az egész világ megváltozik hirtelen körülöttünk és ez szinte bármikor bekövetkezhet, amiben pont ez a csodás (már, akinek!), hogy nem tudjuk mikor lesz ez az idő... És ha eljön akkor pedig mi leszünk a világon a legboldogabbak és semmihez sem hasonlítható, mérhetetlen nagy örömet fogunk érezni. A baba tényleg tudja mikor kell érkeznie és hiszek abban, hogy hamarosan "kopogtat". :) Nekem valahol ez adja a legtöbb erőt. :)

Annus, érted még mindig nagyon szorítunk! Remélem nem jön meg hétvégéig. Én keddre nem várom. De megint van egy megérzésem, hogy nem jött össze, bár a méhpempőben nagyon hittem/hiszek. Meglátjuk mi lesz. :)


Kriszta veled is minden ok? :)


Puszi Nektek, Szilvi

2014. jan. 23. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!