Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ti is októbertől próbálkozó...

Ti is októbertől próbálkozó párok vagyok? Lenne kedvetek beszélgetni, megosztani élményeket tapasztalatokat?

Figyelt kérdés
Olyan jó lenne beszélgetni olyanokkal, akik szintél most fognak majd a baba váráshoz, vagy már régebben hozzá fogtak, de még nem jött össze a baba. Szívesen megosztanám én is a tapasztalatokat, izgalmakat, élményeket, és olyan szívesen olvasnám mások történéseit is.

2013. szept. 22. 21:18
❮❮ ... 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 ... ❯❯
 431/802 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok,


Kriszta, köszi, hogy gondolsz majd rám. Sok erőt ad ez is. Várom már, hogy lazíthassak és magam mögött tudjam a sikeres vizsgákat, de nem akarom elkiabálni. :) Eddig kétszer tudtunk összebújni, ahogy Viki és Te is írtad, biztos ez is segít plusz a katonák is fürgébbek és lesznek. Majd meglátjuk...

Igen, kétszer szedem 1 nap, ahogy mindenhol javasolva láttam/olvastam. Most így próbálom ki, aztán ha esetleg megjönne a mensim utána kipróbálnám úgy is, hogy csak 1x szedem. Nem tudom melyik a jobb vagy célszerűbb, de most így kezdtem el. Te csak reggelente szedted?

Örülök, hogy így tudsz örülni a barátnőd kisbabájának. Biztos csoda szép és egészséges kisfiú lehet a felvételen keresztül is. Gyorsan elrepül ez a pár hónap. Én júniusban megyek majd babázni sógornőmékhez, ráadásul rögtön kettőt lehet majd szeretgetni, kényeztetni. :)

A Gellért-Szálló nagyon jó. Örülök, hogy Budapestre jöttök. Egy kis hazai kikapcsolódás nagyon jól fog jönni nektek. Szuper, hogy emellett döntöttetek és nyilván jobban megéri. Várunk titeket "haza"! :)

Viki, ahogy látom Te is jól vagy, most neked is ki jár egy kis pihi a sok munka után. Amikor csak teheted lazíts! :)

Teljesen jól vázoltad le a lehetséges megtermékenyülést. Reméljük, most sikerült célba érniük a kiskatonáknak. Szorítok értetek. :) Mi úgy állunk a babaprojekttel, hogy a héten csütörtökön és tegnap, vagyis szombaton voltunk eddig együtt. Úgy tervezzük, hogy holnap és kedden még összebújunk, ha már kedden van ovum. Olyan édes a férjem is, mert kérdezte ma, hogy holnap és kedden is együtt leszünk? Mondom: igen, ha van kedved! Szóval nem görcsölök most már azon ha esetleg nem jön össze egy-egy szeretkezés! Ferbuárban már most tudom, hogy nem tudunk együtt lenni, mert az ovulációmkor épp Kóreában lesz, úgyhogy az kilőve. De nem baj, ha ez a hónap sem sikerül akkor majd márciusban hátha...

Nekem jövő héten lesznek vizsgáim, pénteken és szombaton, utána pedig a jól megérdemelt pihi. :)


Puszi, Szilvi :)

2014. jan. 12. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 432/802 anonim ***** válasza:
100%

Szilvi,már csak pár nap tanulás és remélhetöleg sikeresen túl leszel a vizsgáidon :)

Milyen figyelmes a férjed hogy igy számon tartja az ovudat és h mikor "kell" együtt lennetek :) remélem sikerült elcsipni az ovut :)

Mi ma kezdtük el szedni a méhpempöt :) tegnap már barnázgattam ma reggelre meg nagyon görcsöl a hasam meg enyhén vérzek,szerintem a nap folyamán megjön rendesen :) most kivételesen örülök neki :)


Viki,Annus nektek hamarosan kiderül sikeres volt e ez a hònap :)


Kismamik Maja,Melinda hogy vagytok? :)


Puszi:Kriszta

2014. jan. 15. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 433/802 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok lányok!


Örülök hogy mindenkinek jól telt a szilveszter.

Hát nekem eléggé nyomasztóan, nem is sokat voltunk gép közelben, hanem kb szenvedtünk mert apósom nincs annyira jól.. Szegénynek a betegágya ott áll a nappali közepén és folyamatosan egy gép adagolja neki a morfiumot mert nem bírná a fájdalmat anélkül. Rengeteget fogyott is, úgy néz ki mint egy 80 éves :( Szörnyű így látni valakit, akit szeretünk.. Szegény a morfiumtól folyamatosan hallucinál, amitől pedig pánikol, így folyamatosan figyelni kell rá. Mindig van egy ügyeletes családtag aki mellette tölti az éjszakát, és ha rájönnek ezek a dolgok, megpróbálja lenyugtatni. De elég nehéz persze mindenkinek, mert így mindenki totál ki van fáradva, úgyhogy a hangulat nem volt a legjobb persze. Szilveszterkor is mindenki sírt, mert nem tudtuk, milyen lesz a következő..

Sajnos ahogy odaértem, rögtön kijött rajtam az allergiám is. Sajnos nagyon de nagyon allergiás vagyok a macskaszőrre, olyan szinten hogy a szemem gyullad, asztmás leszek, és rettenetesen tüsszögök, köhögök és taknyossá válok. Amit csak az komplikál még jobban, hogy az orrom sajnos olyan, hogy nem jön át rajta semmi, hanem rögtön ha taknyos leszek, arcüreggyulladásom lesz. Szóval már az első pár nap szétkínlódtam az agyam mert a férjem szüleinek 3 bent tartott macskája is van, és hát nem a legtisztább a házuk sem. Úgyhogy azt hittem kinyúlok, mert ugye terhesen nem lehet allergia elleni gyógyszereket szedni, és ugye most voltam 2 hétig beteg egy vírusos náthával szóval nem hiányzott az újabb betegség... Ìgy megpróbáltuk, hogy a szomszédnál alszok, de az se sokat segített, úgyhogy sajnos le kellett rövidítenem a látogatásom hosszát. Nagyon sajnáltam, hisz nem tudom mikor látom majd őket, pláne az apósomat újra.. Szegény sírt amikor elváltunk, mert fél hogy nem éri meg az unoka érkezését.. :( Annyira szomorú.

Az hogy én elmentem vitt egy kis színt az életükbe, de rögtön megrohamoztak kisbaba cuccokkal amitől felállt a szőr a hátamon. Egyrészt azért, mert babonás vagyok, szerintem amíg nem tuti hogy egészséges a pici illetve hogy tuti minden rendben van vele, addig nem szabad az érkezésére készülni. Hál istennek a férjem rögtön közölte velük, hogy amíg meg nem születik ezek voltak az utolsó ajándékok, mert én ebben hiszek és kész. A másik pedig, hogy nem akarom, hogy elvegyék tőlem/tőlünk mint szülőktől annak az örömét, hogy mi ketten menjünk és nézelődjünk a picinek mindenféle jó után. Az a baj a férjem családjával, hogy nálunk nem gond a pénz, és így náluk nincs "megállj" ha csak valaki köztük szét nem csap. Nem érzik hogy mikor elég, így muszáj már itt az elején lefektetni a szabályokat, másképp a fejemre nőnek!

Anyukám is totál odavan, de ö is kicsit bekattant, elkezdett az orvosnál a rendelőben a mobiljával fotózni, más betegekkel a képen, meg a receptemről meg a terheskönyvemről is.. Jaj Istenem milyen hülye dolgokat hoz ki a terhesség az emberekből haha :-D Majd megütött a guta, mondtam is hogy álljon már le mert tök ciki, hogy más terhes nőket fotózgat sutyiban.

A rosszulléteim elmaradoznak végre de még mindig alvászavarokkal küzdök. Sportolni nem tudtam még elkezdeni, mert annyira fáradt vagyok az alváshiánytól hogy csak fekszek, ami szintén nem jó. Sokat felébredek éjjel meg 7-8 óránál többet nem tudok aludni, ami viszont érzem hogy nem elég.. Valaki egyszer írt valamilyen homeopátiás készítményről, ami segíti az alvást, és amit majd a babának is lehet adni. Nem írnátok meg még egyszer mi volt az? Nagyon sokat segítene!!


Hogy örömhírrel is jöjjek,tegnap voltam ultrahangon, és láttuk a 12 hetes picit :-D Annyira cuki volt, még sose láttam ilyet. Bokszolt meg rugdosott, én ennek láttán teljesen megörültem meg nevettem, és erre elkezdte magát produkálni haha Megérezte hogy az anyukája boldog és dobálta magát mint aki nagyokat csuklik és már majdnem fejen is állt hahah :-D Annyira cuki volt. A férjem feje viszont megért minden pénzt. Teljes sokk alatt volt, kikerekedtek ezek láttán a szemei, és megkérdezte az orvost: Doktornő, ez normális?? Az orvos is elnevette magát és lenyugtatta hogy persze, na akkor elkezdett ö is velünk örülni haha. Küldök nektek e-mailben fotót, ha úgy jó :-) Képzeljétek már 12 cm! De alig várom a vasárnapot mert akkor megyünk egy sokkal sokrétűbb vizsgálatra, ahol magas felbontásban megfigyelik a magzatot hogy észlelhetőek-e nála kromoszóma rendellenességek vagy Down-kór. Drukkoljatok légyszi, hogy ne legyen vele baj :-(

A legjobb barátnőmet is meglátogattam, ö még ott tart, hogy a barátja el szeretné venni feleségül, mert már 4 éve együtt vannak, és szeretne elkezdeni ebben az évben családot is alapítani. Barátnőm ettől az egésztől (már a házasságtól is) retteg, kiborult egy étterem közepén amikor erről volt szó, de nekem már van tapasztalatom a családalapítási pánik terültén haha úgyhogy "kezeltem" öt egy picit :-D Ùgy tűnik picit jobban van, és alig várom mert februárban kijön meglátogatni :-D Mondtam neki, hogy ezeket a pasival beszélje meg, mert másképpen ö meg azt fogja szegény gondolni, hogy nem szereti már.

Örülök hogy mindenkinek aránylag nyugalomban teltek az ünnepek, és a szilveszter is.


Szilvi neked hogy ízlik a méhpempö? :-D Remélem nem nagyon vészes az íze :-) Èrzel valami különbséget mióta szeded? Tuti hogy az én férjemet se tudnám erre rávenni haha :-D Ö se bírja az ilyen dolgokat. Egyébként mihez hasonlít az íze? Örülök hogy nemsoká vége a vizsgaidőszaknak. Anno mikor én is jártam majd megörültem decembertől február elejéig az tuti.. Mindig kicsit elcseszte a karácsonyi hangulatomat is mert folyamatosan tanulni kellett. De tuti ügyes leszel!! Utána meg pihend ki magad rendesen, megérdemled. Tök jó egyébként szerintem is hogy a férjed így számon tartja az ovudat. Aranyos nagyon pláne hogy ilyen kedvesen kérdez rá. Sok férfi példát vehetne róla :-D Büszke vagyok rád hogy nem görcsölsz az együttléteken.


Krisztikém nagyon sokat gondolok rád! Biztos sokat gondolsz az elmúlt év borzalmaira, de hátha ez az év rengeteg jót tartogat! Próbálj pozitív maradni, hidd el segít. Magatokért és a kettőtök boldogságáért is muszáj.Örülök hogy mentek egy hétvégére pihenni együtt! Annyira jót fog tenni a lelketeknek. A barátnödnek gratulálok, és örülök hogy te is tudsz neki örülni. Egyébként honnan szedte a videót? Ök vették fel az UH-t vagy az orvos adta? Nagyon örülök hogy végre megjött és el tudod kezdeni a méhpempőt! Milyen az íze?


Viki elkezdted már a méhpempőt? Egyébként teljesen igazad van az együttléteket illetően!Nem ovukor kell megragadni a pasit, hanem már előtte. Nekünk is így jött össze. Ovu elött valahogy megadta a sors hogy két napig itthon volt, mindkét nap elkaptam, majd amikor pozitívat teszteltem, akkor is csak hogy biztosra menjünk haha :-D Ès össze is jött :-) Bár szerencse is kell hozzá, én azt mondom.


Lányok javaslom a méhpempő mellett a Gyuri bácsi Babaváró tearendszerét. Sok jót hallottam róla, mert a szervezetet kitisztítja, majd a hormonokat rendbe teszi. keressetek rá a neten, ha érdekel.

Maja, Annus veletek mizu? Jól vagytok?


Sok puszi és írjatok ha tudtok! Melinda

2014. jan. 15. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 434/802 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok lányok,


Kriszta, nagyon remélem, hogy újra megjön a mensid és helyre áll a ciklusod. Most kivételesen én is örülnék a menzinek ha a helyedben lennék. :)) Minden rendben lesz, meglásd! Főleg ha a pempőt is elkezditek szedni mind a ketten. Csak jó hatással lehet a szervezetedre. Egyébként én semmit nem érzek még. Holnap lesz egy hete, hogy szedem. Szerintem még kell egy-két hét mire észreveszek valami változást. :)

Melinda, drága...hát... a te eseted sem egyszerű most!

Nagyon drukkolok apósodnak, hogy az állapota legalább egy picit is javuljon. Sajnálom, hogy rövidre nyúlt a látogatásod, de a macskaszőrrel járó allergiád elég durván hangzik. Szerintem jól döntöttél, hogy haza mentél, hiszen a baba és a te egészséged a legfontosabb most. Remélem már enyhültek a tüneteid!! Nagyon vigyázz magadra. A kapott baba cuccokat pedig én is hasonlóan fogadtam volna, mint Te! A 3. hónapig én sem lennék nyugodt amíg nem tudnám, hogy egészséges e a kisbabám. Én a HOVA tablettát szoktam szedni, pláne így vizsgák előtti napokban mert alig tudok aludni az izgatottságtól és folyamatosan pörgetem az agyam lefekvéskor a tanultakon, ami még inkább nem hagy álomba zuhanni. Nem tudom nálatok lehet e kapni ezt a készítményt, de a Sedatif PC is kb. ugyanez. Az lehet nemzetközibb. Próbáld meg vagy keress rá neten hátha hozzá tudsz jutni.... :)

Nagyon örülök, hogy minden rendben van a kicsivel és a vizsgálat is egy élmény számotokra. Már 12 cm? Hihetetlen milyen gyorsan növekszik. :) Most elképzeltem a férjed arcát ahogy felteszi a kérdést a doktor nőnek. :D De ez annak is a jele, hogy aggódik a babáért és érted. Ez megnyugtató, hisz honnan is tudná, hogy a babuci izgő-mozgó viselkedése normális?!!! Kedves szituáció lehetett. Nagyon szurkolok, hogy a vasárnapi vizsgálaton se találjanak semmi problémát és rendellenességet. Bízzunk és higyjünk abban, hogy a baba egészséges. Miért ne lenne az? Csak pozitívan! Írd majd meg, mik lettek az eredmények. Kíváncsiak vagyunk! :) Hát...Meli, a pempő íze tényleg borzasztó, de mindig úgy szoktam bevenni, hogy amennyire csak lehet a nyelvem felső felszínére ne menjen. Gyorsan a nyelvem alá helyezem, persze minimálisan így is érzem az ízét de így elfogadhatóbb, majd 5 perc után egy kis vízzel lenyelem. Na akkor szoktam "rosszul" lenni tőle. :) Semmi érezhetőt nem tapasztalok még. Talán majd később. :)

Ezzel a vizsgaidőszakkal én is így vagyok. A decembertől január végéig tartó időszak úgy el tudja néha rontani a kedvem. Néha lehangoltabb vagyok és picit idegesebb, de csak túl élem. A karácsonyi időszakot most nekem is "megtörte" és nem tudtam úgy készülni az ünnepre ahogy szoktam, de sebaj, így is minden szuper volt. Ez meg egy ilyen dolog, muszáj tanulni és kész. :)

Amúgy cselesen szoktam megoldani, hogy mikor "kell" együtt legyünk. Ahogy régebben is írtam, mindig bepöttyözöm azokat a napokat a férjem naptárába amikor peteérési időszak majd ovuláció van, így nyomon tudja követni, hogy mikor mi zajlik velem, "bennem". Annak hatására kezdtem el ezt jelölgetni, hogy kérte, tájékoztassam mikor célszerű összebújni, úgyhogy azóta ezt a módszert alkalmazom, ezért tesz fel ilyen édes kérdéseket nekem és ez nyilván nagyon jól esik. :) Szóval, Meli!!!! Minden szépet és jót kívánok nektek. Rengeteg erőt a családhoz és nagyobb boldogságot a babához. Ha van időd és az állapotod is engedi, kérlek írj nekünk többször, várni fogjuk! És a képet is!!! :)


Puszi Kriszta neked is :)

Annus, Maja? Hogy vagytok? Várunk benneteket. :)


Puszi, Szilvi :)

2014. jan. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 435/802 anonim ***** válasza:
100%

Szep jó reggelt Lànyok!


Mindjàrt hétvége :) jujj Szilvi gondolok ràd sokat ma-holnap :) biztosan sikerülnek a vizsgàid :)

De jó sógornődéknek...egyszerre 2 baba :) de ők is megküzdöttek értük! Mennyi idő utàn sikerült nekik így lombikkal?

Nemsokàra mehetsz babàzni hozzàjuk! Lehet addig nektek is lesz màr pocaklakótok :)

Pfff elkezdtük szedni a méhpempőt. ..borzalmad íze van...engem a hànyinget kerülget tőle. De nagyon vicces ahogy a pàrom szedi, annyit nevetek rajta :) mert ugye éhgyomorra kell beszedni és utàna 20-30percig mem enni. Tudni kell h pàromnak az az első mikor felkel h eszik. Így azt talàltuk ki h mivel én mindig hamarabb kelek mint ő, viszem neki reggel a kis adagjàt, beszedi és ő meg alszik tovàbb utàna. Olyan vicces mikor félàlomban a nyelve alà rakja és 2 perc múlva meg hallom h horkol :D

Nekem megjött rendesen még aznap, most 26 napra.

De nem vàrunk most, elkezdünk próbàlkozni menszi utàn :)


Ja és megint pocakos híreket kaptunk. Pàrom tesójàéknàl jön a 3.baba :)

Hihetetlen de tényleg minden hétre jut vki :)


Melinda dràga! Megkönnyeztem amit írtàl :) pont egyidős kismamik lennénk ha.... nagyon örülök h szépen fejlődik a babàtok :) màr 12 cm??? De jóó. Az viszont nem olyan jó h ennyi minden nyavaja kijön rajtad. De reméljük otthoni környezetben macskaszőr nélkül mostmàr élvezheted a terhességed :) hihi el tudom képzelni a pàrod uh-n :) a férfiak amúgy is ràcsodàlkoznak a természem eme csodàjàra :) és így h a sajàr gyermekét làtta biztos nagy boldogsàggal töltötte el :)

Azt viszont sajnàlom h apósod ennyire rosszul van...legyen mellette mindig vki akire tàmaszkodhat...reméljük azért az unokájàt megismerheti. Kívànom a legjobbakat!


Viki te hogy érzed magad? Mindjàrt itt a nemvàrt napja!


Maja te pefig nemsokàra megtudod h kisfiút vagy kislànyt hordasz a szíved alatt :) mire vàgytok jobban? Van vmi megérzés?? :)


Annus te màr nagyon régen nem írtàl! Mi újsàg veled?


Puszi:kriszta

2014. jan. 17. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 436/802 anonim ***** válasza:
100%

Szia Kriszta! Köszi az érdeklődésed, izgatott vagyok mint minden hónapban. Este alig tudtam aludni, mert egyfolytában pisilési ingerem volt....borzasztó érzés. Szokott ez lenni mielőtt megjön egy pár nappal, de most elég durva. A hasam nagyon fájt tegnap, minden percben úgy érzetem hogy mindjárt megjön...Párom olyan aranyos, kérdezgeti mi újság, és mondja hogy reméli, nem jön meg és nem azért fáj :) Jaj bárcsak...

Örülök hogy elkezdek megint próbálkozni és nem vártok :) Reméljük minden rendben lesz :)

Szilvi én is gondolok rád :)

Képzeljétek van egy ismerős házaspárunk, nagyon jó módúak, de tényleg és kb. 2 éve kérdeztem meg tőlük (már 36 a feleség a férj meg már 40 feletti) hogy mikor jön a baba, amikor épp ez jött fel szóba. Akkor ő zavarba jött és csak annyit mondott hogy majd jön ha jönni akar... Most meg megtudtam egy másik ismerőstől, hogy az előbb említett ismerősöm terhes és így mondta a barátnőm hogy mesterségesen jött nekik össze....Na mondtam is páromnak hogy mi van velük és mondta hogy hát reméli mi azért nem jutunk el idáig... Oda nem jön a baba ahol nagyon várnák már.... Nekünk már ez az 5. próbálkozós hónapunk. Na de fel a fejjel, ez az év mindenkinek meghozza várva várt babát :)

Szép napot Nektek! Viki

2014. jan. 17. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 437/802 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok drága lányok,


el nem tudjátok képzelni milyen zombi vagyok! Kb 5-re értem haza, de kb úgy nézek ki mint akin 2x átmentek úthengerrel! Nagyon fáradt vagyok. Viszont, hogy valami jó hírrel is szolgáljak!!! A mai nap tiszta siker volt. Mindkét vizsgám meglett, úgyhogy nagyon boldog vagyok! Még holnap vár rám kettő. Remélem az is ilyen jól fog alakulni. Csak legyek már túl rajta! Sajnos még ma is muszáj egy picit tanulnom, de kikapcsolódásként és lazításként gyorsan feljöttem írni nektek pár sort. :)


Kriszta, én is gondoltam ma rád, hogy biztos szurkolsz nekem. Köszönöm szépen a drukkolást, nem volt hiába! :)

Szegény sógornőmék is nagyon megküzdöttek a babákért. Több mint 4 évet vártak rájuk, aztán mindenféle beavatkozás után az első lombikkal sikerült a beültetés és megmaradt 2 babuci. :) Alig várom, hogy megszülessenek. Jó lenne, ha én már pocakosan mennék hozzájuk babázni. Ők is várják, hogy mikor jelentkezünk a jó hírrel. Reméljük minél hamarabb. A babák nemét viszont még nem lehet tudni. :)

Ez a pempős sztori nagyon édes és jó, hogy így oda figyelsz a párodra. Vicces lehet amikor felébreszted majd megkapja az "adagját" és 2 perc után már durmol is. Az a szerencse, hogy rábírtad venni a méhpempő evésre. Tényleg borzalmas az íze, de már megszoktam. :)

Örülök, hogy rendesen megjött neked. Ha tényleg úgy érzitek akkor ne várjatok semmire és mehetnek az újbóli próbálkozások! Nagyon szorítok. :)

Kriszta, egyébként nem tudom mi lehet a levegőben, de én is pocakos hírt kaptam ma! Szerintem mi együtt másoknak hozzuk meg a babát és nem egymásnak. Ez nem jó így! :)))

Az egyik osztálytársam jelentette be, hogy babát vár. Már a 8-9. hétben van. Hihetetlen! Azért gratulálok párod tesójáéknak, de nektek jobban szeretnék. :)

Viki, nemsokára itt a nem várt. Nagyon szorítok értetek is. Remélem ez a hónap tuti sikert hoz! Édes a párod is. Figyel rád és várja a nagy hírt. Remélem nem fáztál fel és amiatt van sűrű pisilési ingered. Kívánom, hogy mást jelezzen, még ha ilyen korán is. :)

Köszönöm, hogy Te is gondolsz rám. Jól esik. Én is viszont ,rád. :) Ne izgulj, tuti nem kell olyan sokáig várnotok a babára mint az ismerősödéknek. Még csak 5 hónapja próbálkoztok, az nem túl sok idő (de tudom,hogy ti így élitek meg, hisz annyira szeretnétek már) és bármikor jelezhet a baba, hogy úton van! Lazíts én is ezt teszem. Sokkal könnyebb és nem ezen jár az agyam egyfolytában. Végül is én már lassan 10 hónapja várok a csodára. :)

Ez az év, higyjétek el, mindenkinek pocakos év lesz! :)


Sok puszi nektek, "rohanok" tanulni és beletömöm a fejembe amit még tudok és belefér. Holnap, ha minden sikeres lesz akkor vége a vizsgaidőszaknak. Nagyon várom. Utána jelentkezem! :)


Nagyon sok puszit küldök csajok. :)


Szilvi.

2014. jan. 17. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 438/802 anonim ***** válasza:
100%

Szilvikém gratulàlok a mai két sikeres vizsgàdhoz. Gondoltam àm ràd :)

Remélem holnap is ilyen ügyi leszel mint ma. Egy kalappal :D

Fuuu 4 évet vàrtak a babàkra??? Én bele sem merek gondolni ebbe....

Nekünk ez lesz a 10. hónapunk úgy ahogy nektek is.

Jól làtod a dolgokat :) màsoknak meghozzuk a babàt csak hozzànk nem jón... de lassan csak kifogynak a lehetséges ismerősök baràtok akikbteherbe eshetnek és akkor MI jövünk :)

Meglàtjàtok karàcsonyra mindenki babàzik majd vagy minimum pocakos lesz :)

Mi amúgy màr most menszi előtt sem védekeztünk kétszer; de sztem nem is volt peteérésem...nem éreztem legalàbbis. Azért nem vàrunk 2-3hónapot megint mert a múltkor hiàba vàrtuk ki ügyesen, nem segített...szóval ha jönni akar jönni fog addig is élvezzük egymàs közelségét :P

Lehet egy picit felelőtlennek tartotok, de ha a helyemben lennétek lehet ti is így érrznétek h "felesleges " vàrni. Csak bizakodom...


Viki nagyon drukkolok h ne jöjjön meg....tünetekre sokat nem lehet alapozni. De reméljük babó okozza ezeket! El tudom képzelni milyen izgatott vagy :)

Sajnos ez tényleg így van h ahol nagyon vàrjàk és minden adott oda nehezen jön... én úgy àllok hozzà hogy biztoos vagyok abban h lesz gyermekünk csak egy kicsit meg kell érte küzdenünk :)


Jóéjt Lànyok!

Pusziii: Kriszta

2014. jan. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 439/802 anonim ***** válasza:
100%

Hello Lányok!

Ne haragudjatok, hogy eddig nem írtam és így eltűntem. Sajnos nem voltam a legjobb formámban.

Az ünnepek elteltek, nem ez lesz életem legszebb Karácsonya, mivel az csak akkor szép, ha összejön a család, csak ezt szeretem benne, de ez az éven elmaradt...És azóta sem látszik megoldódni a helyzet, szóval ez még egy jó darabig így lesz...:( Csak abban bízom, hogy egyszer minden a régi lesz és nem marad így örökre minden. Bízom az idei évben, mert akkora már nekünk is 6 hónapos lesz a pici és hátha addigra megoldás születik és észbe kap, akinek kellene.

A babával minden rendben. Már érzem is mocorogni. Főleg ebéd után és késő délután, este. Nagyon jó érzés, mert eddig csak tudtam, hogy várandós vagyok, de most már érzem is őt. A párom is mindig odatapasztja a kezét, de szegény még nem nagyon érzi, mert elég halovány rúgások még ezek, miközben a baba minden izommunkája benne van. :) De mostantól majd egyre erősebb lesz és lassan majd ő is fogja már érezni. Már nagyon várja!

Hétfőn megyünk tanácsadásra és 18 hetes uh-ra, szóval már nagyon izgatottak vagyunk és várjuk a hétfőt, mert ha minden igaz, akkor már azt is megtudjuk, hogy kukija vagy nunija van. :) Persze az első az, hogy az AFP eredményem jó legyen, aminek már ott lesz az eredménye és az uh-n is mindent rendben találjon a doki. Utána jöhet a neme. Mert egyébként annyira mind1! Én mindig kislányt vártam amúgy, de mióta itt van a pocimban, azt érzem, hogy annyira mind1, mert hogyne örülnék én annak, ha egy cuki kisfiú. Így várjuk őt, bármi is legyen. Megérzésem sajnos nincs... És emiatt el is vagyok kenődve, hogy biztos nem leszek jó anya, mert mindenki azt mondja, hogy az ilyet egy anya megérez, de én nem érzek semmit...:( Mindig azt álmodom, hogy kislány, de a pocakom formájából ítélve, meg inkább fiú...Szóval nem tudom.

Amúgy már van pocakom. Igaz még nem nagy, idegeneknek fel sem tűnik, csak aki ismer mondja, hogy mostmár látszik valami. :) Mondjuk ez is attól is függ, hogy mi van rajtam. Pl egy elegáns naciban és kis blézerben nem is látszik, de cicanaciban és hosszú pulcsiban már cuki :) Másnak jó nagy pocija van már ilyenkorra és én ezen is parázok, hogy nő ez a gyerek rendesen vagy van neki ott elég hely? :) Ilyenkor hajlamos az ember mindent túldramatizálni.

Melinda, nagyon cuki a babád 12 hetes uh képje. A mi babánknak is ekkora 53mm volt az ülőmagassága és látom nektek is. Ugye milyen furcsa, amikor meglátod, hogy már egy kész kis élet játszadozik benned, miközben te semmit sem érzel...Szorítok Neked vasárnap is!

Sajnálom, hogy Neked sem alakult jól 2013 vége. Nagyon rohamosan romlik apósod állapota. Még nem rég jött a hír, hogy nem jó az eredménye és már most ilyen állapotban van. Nagyon sajnálom! Kitartást!

Viki, nagyon szorítok, hogy végre teljesüljön a vágyad. És jól gondolod ezt a megtermékenyülés dolgot, mert nekünk is úgy sikerült, hogy pénteken volt ovum és szerdán voltunk együtt. Pénteken is még, de akkor siettünk, gyorsan felugrottam és mentem is zuhanyozni. Szóval szerda volt a tuti befutó! :) Várom, hogy írj majd a jövő héten!

Szilvi, gratulálok a vizsgáidhoz és a maihoz meg drukkolok Neked! Olyan jó, hogy utána pihizhetsz és azért a babatémán is újra rajta vagytok. Szerintem ügyesen csinálod, hogy nem parázol úgy rá, és nem dől össze a világ, ha mégsem vagytok együtt ovukor. Szerintem most értetek meg rá és ezt érzi a babátok is, hamarosan jönni fog!!!

Kriszta, mindig összeszorul a szívem, amikor a veszteségedről írsz és arról, hogy min mész keresztül. Tudom, hogy csak erős akarsz maradni és tartod is magad, de nem lehet könnyű. Nagyon sok erőt küldök Neked hozzá! És én abszolút megértelek, hogy a mostani menzesz után újra próbálkoztok. A múltkor kivártad az időt és mégis így alakult. Mire várnál? Valószínű sem lennék más vagy türelmesebb a helyedben. Nagyon szeretném ha nem kerülne sor egy újabb ilyen tragédiára, de ha mégis, akkor most már derítsék ki, hogy mitől van ez, hogy még ebben az évben úton legyen a babátok, akinek végre hallhatod is a pici szívét! :)

Annus, te már olyan régen írtál. Te is eltűntél ünnepek után. Hogy vagy(tok)? Épül-szépül a házikó? :)

Majd írok még Nektek csajok az uh után!

Mindenkinek jó hétvégét!

Puszi, Maja

2014. jan. 18. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 440/802 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok lányok,


képzeljétek, túl éltem a vizsgákat! :) Mindenből tök jó eredményt értem el, még a matek gyakorlatom is 5-ös lett amit tegnap írtam. Hihetetlen!! Nagyon boldog vagyok.

Köszönöm, hogy oly' sokszor gondoltatok rám. Éreztem a pozitív energiátokat. Használt. Sok puszi nektek ezért. :D


Kriszta, akkor a próbálkozós hónapjaink is stimmelnek. Olyan gyorsan megy az idő. Remélem nem kell már sokáig várnunk a csoda babáinkra. :) Bizony 4 év rengeteg idő, nem volt nekik sem egyszerű. Sógornőm is annyira rágörcsölt a vége fele már, mert sorra jelentették be az ismerőseik, hogy babát várnak és körülötte mindenki teherbe esik csak Ő nem. Sokat sírt és a hangulat sem volt sokszor a legjobb. Na ez az amit én nem szeretnék elkövetni. Tanultam a hibájából és csak azért sem fogok görcsölni ezen a baba dolgon, mert a kapcsolatom is rá megy a férjemmel. Ezt nem hagyom! :) Múltkor sógornőm olyan édes volt, náluk töltöttük a szilvesztert de a buli előtt még kisminkeltem aztán rucit választottunk neki, majd magára hagytam, hagy készülődjön nyugodtan. Aztán egyszer csak szól nekem fentről, hogy egyedül vagyok-e? Mondom: igen! Csak annyit akar mondani, hogy képzeljem el, hogy az a melltartó ami rajta van nemrég még nagy volt rá, most meg már majdnem, hogy kicsi! Hát mondom, ez szuper, akkor én is reménykedem, hogy a terhesség alatt nem csak a pocakom fog majd nőni hanem a mellbőségem is. :)

Most már mi következünk a teherbeesési sorrendben, Kriszta! :) Én nem tartalak felelőtlennek, mindenki akkor kezdi újra a próbálkozást amikor jónak látja és úgy érzi, hogy most már mehet! Mivel az előző veszteséged után kivártátok a 2-3 hónapot, elhiszem, hogy most feleslegesnek tartod. Ezzel semmi probléma nincsen szerintem. Csak jöjjön már az a bébi! :)

Maja, de jó, hogy Te is jelentkeztél végre. Már nagyon hiányoltunk. Örülök, hogy veled és a babával is minden rendben van. Ha kiderült, hogy kislány vagy kisfiú a baba, kérlek írd meg nekünk. Kíváncsiak vagyunk. :) Milyen aktív baba lehet, ha már érzed, hogy rugdos. Felemelő érzés lehet. :)

Amiatt meg ne aggódj, hogy nem érezted meg eddig a baba nemét. Attól Te még nem vagy rossz anya! Ez butaság! Egy percig se gondold ezt. A lényeg, hogy egészséges legyen és én is így lennék vele, hogy teljesen mindegy milyen nemű, mert ha lány, ha fiú akkor is örülnénk neki. :) Sajnálom, hogy az ünnepek elég rossz hangulatban teltek. Remélem lassan megoldódni látszik a helyzet! Nagyon drukkolok. :)

Köszi a drukkolást, sikeresen véget ért a vizsgaidőszak. Most már gondolni sem akarok rá. :D


Ma már jobban voltam, csak lassan megy ki belőlem a stressz de sokkal szabadabbnak érzem magam. Ez olyan jó. :)

Mindenkinek szép jövő hetet kívánok és könnyű hétfő reggelt. Ha tehetitek, írjatok! :)


puszi, Szilvi

2014. jan. 19. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!