Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 15Hetes kismamik, akiknek...

15Hetes kismamik, akiknek lenne kedvük beszélgetni, megosztani a tapasztalatokat. Vagytok erre felé?

Figyelt kérdés
2010. aug. 6. 18:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Én ugyan 17+1hetes vagyok,második babával.Mire vagy kiváncsi?

2010. aug. 6. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Szia.

Pár napja érzek v.mi fura mozgásokat odabentről, nem vagyok benne biztos hogy a baba az, de szerintem ő:)

Bár nem buborék meg lepkeszárny csapkodás féle a dolog, hanem inkább ici-pici ütések/rúgások.

Neked mikor mozdult meg, mit éreztél?

Fájdogál a pocim, görcsöl néha, ez amiatt van hogy nő a méhem, vagy húzódik valami?-de ilyen sokat?

2010. aug. 6. 19:34
 3/12 A kérdező kommentje:

És ti is rettegtetek az AFT-től, hogy mi lesz az eredmény?

mert olvastam hogy a pozitív eredmények felénél születik egészséges baba....

2010. aug. 6. 19:37
 4/12 anonim ***** válasza:
szia! nyugodj meg, az érzéseknek ilyeneknek kell lenniük, igaz én már a 9. hónap legelején vagyok:) egy idő múlva már egyáltalán nem fogsz "fájdalmat"érezni .Boldog kismamaságot:)
2010. aug. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ neked is.

Egészséges babát, és gyors szülést kívánok neked.

Fiú lesz vagy lány?

2010. aug. 6. 20:34
 6/12 anonim ***** válasza:
kislány lesz, és köszönöm a jókívánságot:) neked is:)
2010. aug. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Most is éreztem talán a babát, olyan érzéshez tudnám a legjobban hasonlítani mintha nem közvetlenül a hasamon érezném a rúgást, ha nem attól "beljebb".

Ez a legjobb hasonlatom,

2010. aug. 6. 20:55
 8/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is 25 hetes vagyok ikrekkel. Jövőhéten megyek AFP-re, és izgulok nagyon, mert azt hallottam, hogy ikreknél felesleges elvégezni ezt a vizsgálatot, mert szinte mindig rossz lesz az eredmény. Én még nem érzem a babákat , de kiváncsi vagyok milyen az:). Görcseim nekem is vannak, és sokszor szúrásokat érzek a hasamban, de a védőnő azt mondta, hogy nem kell megijedni, ez attól van, hogy nő a méh meg nyúlnak a szalagok. Te hány éves vagy? Rita

2010. aug. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Bocsi, 15 hetes, nem 25!!!
2010. aug. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Én 18 vagyok, de fiatal korom ellenére, már most az életem ez a baba.imádom:)

Én úgy hallottam hogy ikreknél külön táblázatba foglalt értékek vannak, de ez nem biztos, nem is okoskodni akarok, csak pont ma olvastam a neten egy fórumban, azért írom hogy nem 100%.

Én azért parázok ennyire, mert mensiből nem számolunk mert mindig is rendszertelen volt, 12hetes uh-n kellett volna pontosan megállapítani a baba korát, ez egy 5perces villám vizsgálat volt.ahol csak ráírta hogy 12hét.

És félek hogy ha nem eggyezik akkor rossz lessz az AFP-m, és felesleges magzatvízvételre kell menni, vagy valami olyan vizsgálatra ami növeli a vetélés esélyeit.

2010. aug. 6. 21:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!