Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ti is októbertől próbálkozó...

Ti is októbertől próbálkozó párok vagyok? Lenne kedvetek beszélgetni, megosztani élményeket tapasztalatokat?

Figyelt kérdés
Olyan jó lenne beszélgetni olyanokkal, akik szintél most fognak majd a baba váráshoz, vagy már régebben hozzá fogtak, de még nem jött össze a baba. Szívesen megosztanám én is a tapasztalatokat, izgalmakat, élményeket, és olyan szívesen olvasnám mások történéseit is.

2013. szept. 22. 21:18
❮❮ ... 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 ... ❯❯
 461/802 anonim ***** válasza:
100%

Jujj Annus annyira izgulok érted :) Olyan jó h még nem jött meg és tök kis cuki dolog h a pároddal együtt fogtok tesztelni szombaton :) Azért ne felejtsd el megírni nekünk az eredményt :P


Szilvi milyen igazat is írtál...hogy nálunk boldogabb ember akkor nem lesz mint amikor pozit tesztelünk majd. De én akkor még nem leszek a legboldogabb...nálam ez a boldogság akkor jön majd el elöször ha látom a pici szívét dobogni,de ez érthetö a 2 kudarcom után :S


De amúgy én is úgy gondolom h ebben az évben mindenki kismami lesz :) csak pozitívan,tudjátok :) valakinek hipp hopp összejön problémamentesen és vannak akiknek( pl nekünk is ) egy kicsit meg kell érte küzdenünk. De elöbb utóbb anyukák leszünk :)


Képzeljétek hogy legyen egy jó hírem is,megkaptam a papírt a klinikáról. Február 17re :) Addigra a menszim is pont elmúlik,ha megjön :P

Nagyon várom már h tényleg csináljanak normális vizsgálatokat.


Nekem ha minden igaz kb 1 hét múlva lesz ovum,pont akkor megyünk a Gellértbe :) De most nem foglalkozom ilyenekkel h ovuteszt...próbáljuk körbe szexelni az ovu napját,aztán lesz ami lesz :) Pontosan így sem tudom mikorra várható mivel a vetélés óta még csak 1 menszim volt.


Szilvi drága akkor mostmár lassan érted is lehet izgulni...kedd az itt van mindjárt :)


Maja a család mit szólt hogy kislányotok lesz?? :)


Melinda te mikor mész következö uh-ra ahol tényleg bitztosra mondják h kislány?


Voltam hétfön a kismami bnömnél és képzeljétek bemutatkozott nekem is a kisfia :) Épp a pocakját simiztem mert mesélte bnöm h estefelé aktív és hirtelen akkorát rúgott. Nagyon jó érzés volt...el sem tudom képzelni h milyen jó lehet ha a saját babód mocorgását érzed. :)


Szép napot Csajok!

Puszi :Kriszta

2014. jan. 23. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 462/802 anonim ***** válasza:
100%

Szia Drága Kriszta és többiek,


Kriszta, teljesen igazad van. Akkor leszünk csak igazán és kétségek nélkül határtalanul boldogok ha a babánk kicsi szívét is hallani fogjuk dobogni. Ezt én is így érzem és gondolom! :) Nagyon örülök, hogy ilyen hamar kaptál időpontot a klinikára. Ha nem jönne meg addig a mensid akkor remélem a babót fogja jelezni, de a mostani új hónap olyan lesz, hogy nincs mit veszítened, mert vagy babóca lesz vagy egy teljes körű kivizsgálás ami megoldást nyújthat a problémátokra. Ez egy pici megnyugvás is szerintem számodra! Kíváncsi vagyok mit hoznak a következő napok, hetek. :) Az szintén jól hangzik, hogy a Gellértben való látogatásotok során pont ovud lesz. Úgy érzem felhőtlen és nagyon boldog pillanatokban lesz részetek. :)) Édes lehetett ahogy a kis lurkó "bemutatkozott" neked. Szuper, hogy ilyen csodás pillanatként élted meg és jó élmény marad. :)

Lassacskán én is "sorra" kerülök a nem várt napommal és remélem erősíteni fogom azoknak a csoportját akik már túl vannak a pozi teszten. Nemsokára kiderül. Most nem is foglalkozom ezzel. Nyugodt vagyok. :)


Csajok, jelentkezzetek! :)


Sok puszi mindenkinek, Szilvi

2014. jan. 23. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 463/802 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sajnálom Viki! Nagyon át tudom érezni, hogy mit érzel és ezt csak azt tudja, aki ezen átmegy és nem hipp-hopp jön a gólya. Minden alkalmat borzasztóan éltem meg és pont azon gondolkoztam, hogy ha mostanra sem sikerült volna, valószínű már becsavarodtam volna. Azért nekünk is majdnem egy év volt, senkinek nem kívánom. De nagyon hittem a méhpempőben és éreztem, hogy segíteni fog és segített is. Fogd fel úgy, hogy ez a pempős hónap és nekem is sikerülni fog. Ha a párod rászánja magát a kivizsgálásra, bár remélem nem kerül rá sor, akkor írj és adok nevet és elérhetőséget egy szuper dokihoz, aki hamar fogad, nem kellemetlen, lehet vinni a mintát és rögtön van eredmény Miskolcon. Van egy másik doki is, de az kuruzsló!

Annus, nagyon drukkolok Neked! Azért ez biztató, hogy még ma sem jött meg. Neked inkább hamarabb szokott, mint később. A végén nálatok is bejön ez a házfelavatós szex. :D

Neked is nagyon drukkolok Szilvi! Hiszen ez a pempős hónap, nagyon bízom benne, hogy Neked is rásegít. Én úgy voltam vele, amikor szedtem, hogy nem éltem bele magam, hogy a pempős hónapban sikerül, hanem olvastam egy cikket, amit szerintem be is linkeltem nektek és abban az van, hogy 3 kúra után nagy százalékban sikerült a baba. Kitűztem célul a 3 kúrát, hiszen mi az a pár hónap egy év után és hittem, hogy neki, hogy egy féléven belül babánk lesz, így ettől is megnyugodtam és lehet ez is segített.

Kriszta, tök jó, hogy ilyen hamar kaptál időpontot. Örülök neki, hogy elkezdődnek a kivizsgálások és vagy kiderül, hogy mi okozta ezt, vagy nem lesz semmi eltérés és akkor tényleg csak óriási szerencsétlen véletlen ez a két eset. Mondjuk én úgy lennék vele, hogy inkább legyen valami apróság, amit lehet kezelni, vagy bogyót szedni rá, mert jobban megnyugodnék, hogy most már nincs akadály, ilyen többet nem lesz. Ha nem találnának semmit, csak stresszelnék tovább, hogy biztos minden ok. Vagy Te hogy vagy ezzel? Pont rátok fér ez a kis kikapcsolódás és így legalább közelebb leszel hozzánk, jobban érezheted a pozitív energiát, amit küldünk Neked. Nagyon szeretném, ha boldog lennél és teljesülne a vágyad és akarom, hogy hallhasd végre azt a dobbanást...És most el is pityeregtem magam. Hiába, a hormonok...:)

Te hogy vagy ezzel Melinda? Nem lettél érzékenyebb, vagy agresszív a terhesség alatt? Hogy érzed magad? Nincs semmi terhességi rosszullét vagy furcsaság?

Én bizony agresszív is lettem és érzékeny is. Sokszor érzem, hogy most valakit úgy megpüfölnék, pedig nem vagyok az a kötözködős típus. A múltkor egy pasival is összeszólalkoztam a boltban, a párom teljesen meg is lepődött rajtam és utána közölte, hogy nem volt igazam. Ezen én meg úgy el kezdtem bőgni, hogy milyen apa lesz, ha nem áll ki értünk, hogy csak nevetett már az egész szitun és közölte, hogy ha ez nekem olyan fontos, akkor igazam volt. De utána már azon húztam fel magam, hogy nem mond igazat, mert nem is így gondolja...Szóval nem vagyok egy egyszerű eset...:D

Képzeljétek, ma olyan aktív volt a Kiscsajszim, hogy teljesen el voltam rajta képedve. Reggel 8 körül érzem mindig, sztem akkor ébred és ma egészen 9, fél10ig egyfolytában rugdosott, bokszolt. Utána 11től vagy délig és 3kor újra kezdte, de nagyon vagy négy óráig. Azóta is van egy-két izmosabb rúgása, de már nem egyhuzamban. Csúcs ez a csaj! Már most IMÁDOM!!! :)

A család örült nagyon, hogy kislány, mert nálunk utoljára én voltam kislány a családban és a pároméknál is csak fiúk vannak, így titkon mindenki ezt szerette volna. Úgyhogy nagy a boldogság! :)

Legyetek jók!

Puszi, Maja

2014. jan. 23. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 464/802 A kérdező kommentje:

Sziasztok Lányok!

Itt még semmi :) ma reggel elmentem tesztet venni, a kedvenc gyógyszerészem ajánlott egy Gabriel nevüt, abból a 2db vettem. Ez jel volt! A párom Gábor, a csengöhangom is neki a Ruzsa Magdi Gabriel száma :)

Maja én is megkönnyeztem amit irtál :)

Mindenkinek nagy puszi, most rohanok vissza meloba! Annus

2014. jan. 24. 09:59
 465/802 anonim ***** válasza:
100%

Annus ez nagyon ígéretes :) remélem holnap reggel megjelenik az a màsodik csíkocska is :) drukkolok nagyon :) és micsoda véletlen egyezések a gabriel terén :)

Tudod mire gondoltam még??? Egyszer írtad h ha jól emlékszem Jónás naptàr szerint is a januàr az esélyes :) de szuper lenne ha tényleg sikerült volna :) írj holnap feltétlen :)


Maja olyan aranyos vagy...jól esik amiket írtàl :)

Nem is tudom minek örülnék jobban..ha talàlnak vmit vagy ha nem...

Ha van is vmi gubanc akkor gyógyszerrel könnyen kezelhető legyen. Nagyon izgatott vagyok a vizsgàlat miatt...

De ahogy Szilvi is írta veszítenivalóm nincs. Vagy jön a babó vagy a teljes körű kivizsgàlàs .

Olyan jót nevettem Maja a boltos kirohanàsodon :) biztos vicces lehetett :)hihi egy feldúlt kismama.beindult az anyatigris hormon, még ha csak tudat alatt is de sztem van benne vmi :D azért szegény férjed helyébe nemlettem volna...gondolom csak àllt tétovàn h most mi a fene van ; D

De jó h ilyen aktív a kislànyotok...biztos imàdnivaló ahogy mocorog :)

És egyre jobban fogod érezni....jujjj...

No megyek mert mindjàrt végzek a munkàval; aztàn egy kis shoppingolàs következik :)

Puszi nektek!

Kriszta

2014. jan. 24. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 466/802 anonim ***** válasza:
100%

Köszi csajok a biztató szavakat! Még mindig magam alatt vagyok, de próbálok pozitív lenni...

Annus, drukkolok neked, egyébként szerdán és is vettem egy tesztet a gyógyszertárban és nekem is a Gabriel adta a gyógyszerész, ez volt és még egy amire rá kell pisilni és mondta hogy ezt a Gabriel vegyen ez jobb erre csepegtetni kell. De sajnos nem volt alkalmam kipróbálni... Majd talán legközelebb.

Jaj kérdezni akartam, hogy több ismerős is azzal jön hogy vegyek terhes vitamint és szedjem mert pl. neki is abba a hónapban jött össze amikor elkezdte szedni... Hát nem tudom, lehet hogy segít, de az biztos hogy az ember lánya nem ennek köszönheti a terhes lesz...Kétségeim vannak, de nagyon gondolkozom hogy vegyek-e. Arra gondoltam hogy megveszem a legolcsóbbat ami talán a Gravida és szedem 2 naponta, és majd ha össze jön a baba akkor váltok a Femibion 800ra, azt szeretnék szedni mert annyi jót hallani, olvasni róla, csak így amíg nincs baba, addig elég drága mulatság lenne. Ti mit gondoltok erről? Szedtek valamit? Annus emlékszem azt írta hogy szed. Puszi Viki

2014. jan. 24. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 467/802 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok lányok!


Nagyon örülök Kriszta hogy kaptál idöpontot!!! Èn teljesen egyetértek Majával!! Sokkal jobban örülnék én is ha valami kis piszlicsáré dolgot találnának, mint hogyha semmit. Az engem is kikészítene, hogy de akkor mi a gond. Nagyon izgulok érted!! Ahogy vannak eredmények légyszi írd meg őket! Drukkolok! Nagy baj tuti nem lehet mert az már kiderült volna szerintem.


Maja hát én is érzem a hormonokat de annyira nem gáz mint gondoltam, csak vannak nagyon de nagyon nyűgös napjaim :-D Amikor pont úgy érzem magam, mint mensi előtt, majd szétvet az ideg, semmi nem jó, és minden idegesít. Jah meg eléggé antiszoc vagyok mostanság, örülök a magánynak :-S Nemtudom ez miért van, de jól elvagyok. Szerintem annak köszönhető, hogy nincs olyan sok energiám mióta terhes vagyok, és ezért jobban szeretek egyedül nyúlni-málni mint magyarázkodni mindenkinek hogy nincs rossz kedvem csak fáradt vagyok, meg hogy miért nem csinálok semmit. Meg egyébként nincs is sok ember akinek szívesen beszélnék itt, ahol élünk, a terhességemről illetve hogy hogyan érzem magam. Annyira jó lehet egyébként érezni ahogy izeg mozog a pici odabent :-D Alig várom hogy ott tartsak én is :-D Köszi a képet a picidről, milyen nagy már ö is :-)


Annusom nekem az az érzésem az első perctől hogy összejött neked :-D Nem tudom miért, adja Isten :-D Holnap tesztelsz? Jaj annyira drukkolok :-D Azonnal írj hogy mi lett :-D


Viki drága a méhpempőt elkezdted? Ne légy magad alatt, minden rendben lesz. Èn hiszek a vitaminokban (nem kell ehhez kimondottan terhes vitamin, lehet más, komplex vitamint is szedni, amely fedezi egy felnőtt napi szükségletét) meg a méregtelenítésben is. Szerintem ezek jó dolgok, mert kipucolják a szervezetet, a vitamin pedig táplálja, és a végén a vitamin adja mindennek meg az alapját, a hormontermelésnek is többek között. Èn nagyon pro vagyok ami ezeket illeti.


Szilvikém mi volt a nögyógynál? Remélem minden rendben volt, és csak rutinvizsgálatra mentél. Èn is rögtön enni szoktam ahogy felkelek, mert nagyon éhes tudok lenni, ha nem kezdek el fél órán belül enni. Jaj de drukkolok neked is!! Mindjárt itt a kedd :-D Hátha nem jön meg :-D De izgalmas, két csajszi is versenyben hahaha :-D Annak is nagyon örülök hogy anyukád jobban van.


sok puszi, Melinda

2014. jan. 24. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 468/802 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok drága lányok,


Annus neked elég bíztató az, hogy még mindig nem jött meg. Ez a Gabrieles összefüggés mindennel nagyon tetszett! Remélem nem véletlen és ez egy pici jel volt. :) Jajj, nagyon drukkolok. Mikor csinálod meg? Holnap reggel pároddal együtt? :) Gondolok rád holnap. Lehet ez a hónap tényleg a Jónás naptárt fogja igazolni, ahogy Kriszta emlegette az előbb. Izgulok érted!!! :)

Maja, akkora igazság ami leírtál. Teljesen igazad van. Pont azt fogalmaztad meg nekem amit átélek és ahogy éppen gondolom. Nagyon hiszek a pempőben és szintén úgy vagyok vele, hogy elkezdtem egy kúrát aminek nagyon remélem, hogy baba lesz a vége és ez valahol megnyugvást jelent számomra és tényleg nyugodt vagyok. Beállítottam az agyam minimum 3 hónapra és így tényleg sokkal könnyebb, ezért sem idegeskedem most. Örülök, hogy ezt leírtad nekem. Szinte fél "szavakból" is megértjük már mindannyian egymást. :)

Mosolyogtam miközben olvastam a boltos sztoridat. Nem lehet egyszerű sem neked sem a férjednek, de ezek az apró "kirohanások" később megszépítik ezt az időszakot. Eltudom képzelni, hogy hathatott ez az egész rád, így utólag szerintem már neked is vicces lehet. Akkor nyilván felkaptad a vizet azért is, mert a férjed mást mond mint amit gondol. :D Kitartást Maja! :) Édes rúgások lehetnek amiket a kiscsajszidtól kapsz. Én ilyenkor mindig megnyugodnék, hogy: Oké, mozog és aktív a pocimban, szereti anyát belülről megbokszolni. :D Biztos nagyon megható lehet!

Kriszta, remélem jól sikerült a shopping délután és sikerült kicsit kikapcsolni. Itt a hétvége, tessék lazítani otthon is! :)

Drága Viki, légy pozitív, ahogy írtad is. Szerintem tedd amit jónak látsz a terhesvitaminnal kapcsolatban. :) Ha ez picit segítene "ellazulni", akkor nyugodtan szedj Gravidát, a Femibion800-at pedig ráérsz szedni amikor megfogan a baba. Az tényleg drága mulatság lenne. :) Bár én nem szedek kimondottan terhes vitamint, mint pl az Elevit, Gravida vagy a Femibion, hanem sokféle más kiegészítőt. Pl, Jód+vas+folsav (ez egy bogyó) aztán C-vitamint, A-Z-ig multivitamint és halolajat. Ja és a méhpempő, ami kivétel mert minden reggel és este beveszem. Persze a fent említett bogyókból sem szedem be mindig az összeset, van amikor mást veszek be, amihez éppen kedvem van. De van, hogy mindet egyszerre. Szóval változó. :)

Emiatt ne érezd magad tanácstalannak és ne hezitálj. Ha megerősítésként szolgálna akkor már megérné. Hajrá! Én csak bíztatni tudlak, de te döntesz.:)


A mai napon megjártam a nőgyógyászt. Csinált egy HPV-szűrést nekem, aztán kicsit barangoltunk "odabent" is. :)

Mindent rendben talált, tetszett neki a méhszájam is, mondta, hogy meg van elégedve és nagyon szép. :) Igazán rendes volt. Szeretek hozzá járni. A következő cikluskezdésem 8. napjára visszarendelt és megnézzük az ovut, hogy mikorra várható. Nagyon kíváncsi vagyok! :)

Mondjuk azt sajnálom, hogy a férjem a peteéréses napokban pont a föld másik oldalán lesz szó szerint, de az ovut hátha eltudjuk kapni ha lesz pontos dátumom. Olyankor mikor haza ér egy ilyen fárasztó út után, ráadásul több átszállással, akkor még a kocsiból sem tudom kivakarni hazaérkezéskor annyira fáradt, de most azt mondta, hogy nem érdekli mert az a fontos, hogy időben együtt tudjunk lenni. Ki tudja, lehet tényleg sikerül?!! Jobban ragaszkodott hozzá, mint én. Nagyon meglepődtem. Ilyenkor annyira cuki, még jobban szeretem!! :))



Sok puszi nektek csajok és szép hétvégét, Szilvi :)

2014. jan. 24. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 469/802 anonim ***** válasza:
100%

De jó Annus, hogy még nem jött meg! Ennek lehet tényleg pozi lesz a vége...:) Drukkolok! Írj holnap!!!

Én Elevitet kezdtem el szedni szeptemberben. Minden nap egy felet, mert úgy voltam, hogy kell valami vitamin és akkor már miért is ne terhesvitamin. Azért az Elevit, mert Czeizel Endre fan vagyok. :D Szóval a méhpempő mellett akár ez is lehet a siker kulcsa. Ki tudja? Ártani, biztos nem árt.

Én is így vagyok vele Melinda. Nem szívesen megyek sehová, inkább itthon fetrengek, borzasztóan lusta lettem. :) Hamarosan Neked is mocorogni fog. Tényleg csodás érzés!

Örülök Szilvi, hogy mindent rendben talált az orvosod. Akkor most nem látott megvastagodott méhfalat vagy valami, ami arra utalhatna, hogy akár most is sikerülhetett? Az jó, ha követitek az ovut, jobbak az esélyek és a férjed is nagyon cuki, hogy így áll hozzá. :)

Teljesen megértelek Kriszta, hogy azt sem tudod, hogy mit is vársz az eredménytől, én sem lennék különb. De ha van valami, akkor valami apróság legyen és hozzák helyre! Shoppingolni én is szeretek, de nem mindig. Ahhoz is külön hangulat kell. Remélem Te tudtál venni valami szépet! :)

Ez a boltos sztori azóta tényleg nagyon vicces így utólag. Azóta minden családi és baráti összejövetelen feljön és dőlnek a nevetéstől, pláne, hogy rólam van szó, aki mindig maga a nyugalom és soha nincs egy hangos szava sem. :) A férjem azt mondta, hogy többet nem visz sehová, max ide a kisboltba mehetek le, hátha itt még tudok viselkedni. :D Nagyon kiakadt akkor.

Imádom, amikor rugdos a picim, mert úgy vagyok vele, ahogy Ti is írtátok, hogy minden rendben és jól érzi magát. Mindig mosolyt csal az arcomra.

Jó hétvégét Csajok! És várom, hogy írjatok, főleg Te Annus! :)

Maja

2014. jan. 24. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 470/802 A kérdező kommentje:

Sziasztok Lányok!

Egyszerűen könnyeket csal a szemebe, hogy ennyire szurkoltok nekünk.

Sajnos a párom cask holnap reggel jön busszal, ma be kellett gyújtani a házban, hogy a csövekben legyen 2 napig meleg víz amíg nem less otthon. Kicsit izgul, mert van egy roved szakasz, ahol most kint mennek a csövek, mert még nem lett befalazva az a rész ami előszoba less, szóval tiszta ideg, pont most jön el mikor hideg lesz. Vasárnap ünnepeljük nagymamám 87. születésnapját :)

Szóval reggel tesztelek, és utána megyek érte a buszhoz és megyünk vásárolgatni. Tervben van egy kis vetőmag bevásárlás, hűtő nézés, ésssssss megyünk Ékszerészhez is elvileg karikagyűrűt nézni. Ettől is teljesen fel vagyok dobva, hátha verge megkéri a kezem, és jöhet az esküvő.

Viki, én Femibion 800 szedtem 2 dobozzal, de drága volt és nekem kevés is, így váltotta, Gravidára. DE én elötte is szedtem Béres Aktiv multivitamint én ezért döntöttem a Gravida mellett, mert hasonló. Emellett én szedek még Mg és Ca-ot pluszban. Én elvileg szedem minden nap, meg amikor nem felejtem el :) Femibiont azért ajánlják, mert jobban szívódik fel a folsav, ami már fogantatástól fontos hogy elég sok legyen, ezért szerintem valami folsavat legalább érdemes szedni, ha más vitamin nem is. A te döntésed, ahogy te érzed jónak! Én hiszem hogy nektek is hamarosan össze fog jönni. A párod hozzá állása is nagyon jó. Minden rendben lesz!

Kriszta örülöük, hogy a vérvételen semi kiugrót nem találtak, és hogy hamar kaptál időpontot a klinikára is. Én is azt mondom inkáb találjanak valami pici bibit amit könnyen lehet orvosolni, minthogy ne legyen semmi. Én vetéléskor mindig azt is gondolom, hogy lehet azért történt, mert az a baba nem lett volna életképes, és azért ment el. Párod övsömörje meggyógyult már? Olyna jó hogy jöttök haza, és a Gellértben fogtok pihenni pár napot, oda én is szívesen elmennék. :) Szerintem tök jó, hogy nem ovu tesztelsz, hanem lesz ahogy lesz! NAgyon szurkolok nektek!

Szilvi örülök, hogy a dokinál minden rendben volt, és már tervben a kövi vizsgálat. Én nem is tudtam, hogy orvossal előre meg lehet nézni mikor lesz ovu. Lehet mert nem járok magán orvoshoz. Mesélnétek erről, hogy hogyan tudja figyelni. Úgy emlékszem Kriszta is mesélte, hoyg látta a doki hogy 2 petéje érik, ez olyna izgalmas.

MAja örülök, hoyg jól vagytok, pihenj cask sokat, élvezd a kis akrobatádat, most még bővel elfér odabent :) Ez az érzelmi állapot nekem ismerős, mert én alapból tudok ilyen lenni. Sőt én is szeretem ha megmondják az igazat, de rosszul esik ha nem mellettem állnak :) Nem tudom én még majd mivel tudok még brutálisabb lenni :) Vigyázz magatokra.

Melindám örülök, hogy te is jól vagy, pihenj sokat, de sajnálom, hogy egyedül vagy, és nincs kivel eltölteni az időt. Az uh képet nem birom megnyitni, demajd még próbálkozom.

Mindnekinek nagy puszi, és bocsánat ha valakire nem fordítottam elég figyelmet. SOkat gondolok rátok, és munka időben néha felnézek, olvaslak titelket mikor szünetem van és feldobjátok a napomat!

HOlnap pedig jövök az eredménnyel.

Én nagyon bizakodom, mert anyukám megálmodta, kitesztelte hoyg januárban fog foganni a pici, azt tudom, hoyg a kis lelke már itt van velünk egy ideje, szokta simogatni a fejemet :) Párom is álmodott a babával a héten, cask annyit árult el, hoyg jó álom volt, nagyon reménykedem!

Jó éjt csajok, és nem tudom elégszer megköszönni, hogy vagytok nekem!!!!

Puszi Annus

2014. jan. 24. 20:49
❮❮ ... 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!