Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ti is októbertől próbálkozó...

Ti is októbertől próbálkozó párok vagyok? Lenne kedvetek beszélgetni, megosztani élményeket tapasztalatokat?

Figyelt kérdés
Olyan jó lenne beszélgetni olyanokkal, akik szintél most fognak majd a baba váráshoz, vagy már régebben hozzá fogtak, de még nem jött össze a baba. Szívesen megosztanám én is a tapasztalatokat, izgalmakat, élményeket, és olyan szívesen olvasnám mások történéseit is.

2013. szept. 22. 21:18
 801/802 anonim ***** válasza:
Maja voltam :)
2014. okt. 14. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 802/802 anonim ***** válasza:

Zsófikàm mi újsàg??? :)

Habàr én még nem szültem de tuti azt valasztanàm h indítsàk be a szülést. Pont amiatt amit a csajok is irtak...belekakiltak a lànyok a magzatvizbe es nagyobb igy az esely egy esetleges komplikaciora is.

De persze nem vagyunk egyformak. Ha varni szeretnetek meg par napot att is megertem. De hetvegen mar biztos babaztok :)

Kitartas!

Puszi:Kriszta

2014. okt. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!