Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ti is októbertől próbálkozó...

Ti is októbertől próbálkozó párok vagyok? Lenne kedvetek beszélgetni, megosztani élményeket tapasztalatokat?

Figyelt kérdés
Olyan jó lenne beszélgetni olyanokkal, akik szintél most fognak majd a baba váráshoz, vagy már régebben hozzá fogtak, de még nem jött össze a baba. Szívesen megosztanám én is a tapasztalatokat, izgalmakat, élményeket, és olyan szívesen olvasnám mások történéseit is.

2013. szept. 22. 21:18
 761/802 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok Lányok!

Jajj ne haragudjatok, hogy nem írtam, de a kis tündérem rendesen leköti minden időmet. :)

Sokat gondolok azért rátok és mindig feljövök olvasni is, de írni csak olyankor tudok, ha van segítségem. Most van. vidéken vagyok anyukáméknál, mert olyan jó őszi napsütéses idő van, hogy öröm vele itt a friss levegőn lenni és nagyokat sétálni. Olyan jókat alszik a friss levegőn. A párom sajnos rengeteget dolgozik, így ő nem jött. Otthon is reggel megy és későn jön, szinte alig van otthon, úgyhogy sokat vagyok egyedül és minden rám marad, ami egy kicsit megterhelő, meg hamar be tud fordulni az ember a 4 fal között és állandóan egyedül a picivel. :S Így anyukám sokat jön 1-2 napra vagy mi jövünk. Petra egyre jobb kislány. Este 9-től általában 5-6 óráig alszik, kivéve 1-2 nyűgösebb éjszakát. Nagyon erős kislány, már kinyomja magát és nagyon sokáig nézelődik úgy. Próbálgatja már az átfordulást is, de azért az még nem megy. :) Hajnalban már mindig azzal szórakozok, hogy húzgálom vissza a kiságyban, mert folyton végigkússza álmában és elérve a rácsot már nyöszörög, hogy elfogyott az út. :) Most már minden érdekli, sokat mosolyog, elkezdte felfedezni a kis kezeit, már ő nyomná be a cumit a szájába, de még mindig félrenyomja és olyankor meg begurul. Öltöztetésnél még mindig nagyon ordít, meg fürdés után valami brutálisan még nem eszik. :) Babakocsiban már elvan, de csak a hordozóban, úgyhogy már nagyokat sétálunk. Most akarok beszerezni egy kendőt is, mert abban jobb lenne néha leszaladni hurcolni, meg otthon a dolgomat végezni, mert állandóan ölben akar lenni. Amúgy 10 percet el-el van a forgó alatt vagy a rezgőszékben, de utána ordítás van, ha nem veszem fel. :) Úgyhogy izgalmas napjaim vannak. És már ki leszek gyúrva, mert már 6,70, úgyhogy egy kis sózsák. De hosszú is és így nem kövér, csak olyan jó bucis. :D De látjátok a képeken. :)

Drága Annus! Szépen gömbölyödsz. És már tényleg nincs sok hátra. Amiket leírtál, jókat mosolyogtam, mert ez nálunk is ugyanígy zajlott. :) Állandó vérvétel, NST, vártuk az orvost órákat egy aláírásért stb... Nagyon kíváncsi vagyok mikor bújik ki a babócátok és, hogy milyen lesz a szülés, hogy hogy fogod megélni. Majd utána azért számolja be róla! Izgulsz már amúgy? A párod nem félt nagyon? Bent lesz veled? Hol fogsz végül szülni?

Kriszta, úgy örülök, hogy már nincs semmi probléma és nem fáj semmi. Élvezd ki ezt a második trimesztert, mert a 3. már megint kemény. :) Azért az durva, hogy nálatok már nem is lesz uh és nem is nagyon vizsgálgatnak. És még mi mondjuk, hogy nem jó a magyar eü... És nagyokat rugdos a kis krapek? Sokat mocorog? Ha olyan kis aktív, mint az én Kincsem, akkor nektek sem lesz könnyű dolgotok vele. :)

Szilvi, Zsófi, Melinda? Írjatok ti is, ha időtök engedi! Zsófi milyen a finish? Mesélj egy kicsit! Munka, párod, anyós??? Minden érdekel! Szilvi,figyeled még a ciklusod? Mész még dokihoz uh-val figyelni a pé-t? Ikrek? Láttam a képeket! Olyan szépek vagytok azon a képen ketten a babával! Ugye ő a kislány? Melinda, biztos el vagy most veszve. Ha összeszedted picit magad, majd írhatnál, hogy milyen az élet a pici lánnyal!

Na megyek, meglesem a tündérkét!

Puszi, Maja

2014. szept. 19. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 762/802 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok lányok!


Vegre eljutottam ide is :) forgalmasak a napjaink, minden heten orvoshoz járunk, vásárolunk, rendezkedünk. Mar kimostam minden cuccot, mar csak ki kellene vasalni, bar szaritogepben szaritom a ruhákat igy nincs vasalom, úgyhogy szereznem kell egyet deszkaval egyutt :)

Mar keszen van szinten minden, a kórházi táskám a kocsiban van már, az autósülest is beszereltuk. A kis agy a mi nagy ágyunk mellett van, hogy lássuk es velünk legyen. Ne a masik szobában aludjon.

Viszont a masik szobában van a pelenkazo meg a ruhacskai.

Bar mivel anyósom szeretne nálunk lenni/lakni, igy lehet, hogy az összes cuccat at kell raknunk a mi szobankba......

Szóval ezekkel telik a napom, mellette még dolgozom. Eddig rendesen dolgoztam, de mivel kedden leszek 37 hetes, igy mar jovoheten nem fogok annyit dolgozni csak amikor szükség van rám.

Az utóbbi 1 hétben érzem azt, hogy munka utan elfaradok nagyon es csak pár dolgot csinálok es lefekszem pihenni/aludni, ezert sem tudtam irni nektek. Meg meg minden időnket a párommal egyutt töltjük amennyit csak tudunk, neha meglátogatom egy kicsit a volt munkahelyemen :)

Anyósom: bent akar lenni velem (fejemnel) a szülésnél -nem engedtem, akkor vegig ott akar lenni a kórházban amikor megszületik- ezt sem engedtem (vicces lenne hogy most ide költözik 1 héttel a születése elott es majd egyutt megyünk be a kórházba.... Nem tudom h gondolja ezt amikor nem vagyunk barátnők sőt....)

Szóval mondtam neki -persze kedvesen- hogy majd ha megszületik hívjuk es johet latogatoba. Persze 3-4 napra szeretne, na talan annyit kibirok, se rögtön a születése óta? Ajj nem szeretnem, hogy olyan korán jöjjön... Ha ra gondolok feláll a szőr a hátamon. :-D

Mondta, hogy jönne pár napra es segítene a baba dolgokban (neeem a főzésben, vásárlásban stb...) es ha kell a segitseg akar 2-3-4 hetet is maradna.... Szépen megkoszontem neki, hogy majd meglátjuk meg nem tudjuk, mert első gyerekunk. De szüleim jonnek (2hetre) 4 het múlva szóval ha pontosan fog megszületni ra egy hétre jonnek. Persze anyósom meg nem tudja. Most mar hívogat, az utolsó 4-8 hétben erdekes jo vagyok.... Bar általában a kislanyunk miatt, hogy mit vegyen neki. De en nem keresem. Nem kell tőle a segitseg, mert többször meg jártuk mar vele.

Sok videot nézek, hogy mit hogy kell, hogy véletlenül se kelljen a segitseg amíg szüleim nem jonnek. Párom ugy is otthon lesz velem csak este dolgozik. Majd meglátjuk, reméljük a legjobbakat :)

Voltunk kórházi Turán is. Nagyon szep minden, babank velünk lehet 24 órában nem viszik el, külön helye van neki a szobában. Mindent biztosítanak, de azért viszem a sajat cuccaim :) 48 óráig leszek bent.

Gondolkodtunk a párommal a köldökzsinór levételen meg a szoveten. Ti Csináltatok/fogtok? Itt eléggé drága, igy sajnos élvezhettuk, remelem nem hozunk rossz döntést.

Még esetleg a baby Figyelő hiányzik meg a légzés Figyelő. Nem tudom arra mennyi szükség lehet. Szerintetek kell bármilyen kis játszó szőnyeg? Meg most nem, mi? :) vagy esetleg ilyen?

[link]

Vagy valami hasonlo? Anyósom ilyet szeretne venni, bar 50-50% hogy elfogadja e a gyerek meg sokáig nem is lehet hasznalni. Mondjuk nem akarom, hogy nagyon $100 felett költsön rank mert azt csak vissza hallom. Ami kell ugy is megvesszük mi :)

Ja meg anyósom azt is mondta, hogy maradna akkor sokat, hogy en vissza tudjak menni dolgozni es addig o vigyáz a gyerekunkre, persze felnevelni nem akarja.... Azért dolgozunk a párommal felváltva direkt, meg majd en menjek vissza dolgozni ok ketten nevelik a gyerekunket es munka utan meg gondolom fozzek is amíg o ellesz vele, hát nekem ez valahogyan nem tetszik :-D

Képzeljetek mar levált a nyákdugom szerdan reggel vettem eszre. Kedden voltunk orvosnál, azt mondta h 70% vagyok nyitva/vékonyodva (hogy mondjak...) es 1 cm-esen tág. A vizsgálat utan viszont egesz nal fajt a hasam :( az ut többi hetekben alig tudtam aludni mert fajt, de szerencsére 3 napja alszom mint a bunda :) baktérium vizsgálatom

Is volt mar, szerencsére az nincsen igy megúsztuk az antibiotikumos kezelést, de szurit kell majd kapjak a verem miatt.

Nagyjából ennyi történt velem/velünk. A néven gondolkozunk még, de nagy valószínűséggel Nathalie lesz, a második meg (ha lesz) de ez nem biztos még, Sophia. Es az apja nevet fogja viselni (itt bármit lehet :-D)

Remelem semmit nem hagytam ki :)


Olvastam folyamatosan amiket írtátok, de bevallom hamar elfelejtek mindent :( pedig mar többször is akartam válaszolni a felet mindig megírtam, de utána nem lett aktuális igy ujra kellett írjam nektek a levet.

Kriszta, hogy vagy? Mar te is fel időnel jársz, hogy telik az ido! Mesélj mizujs veled, hogy bírod? Küldhetsz kepet is ha van időd :)

Annus, hogy vagy az utolsó hétben! Pont egy heted van meg? Hogy érzed hamarabb fog jönni, időben vagy picit később? Gondolom most mar csak pihensz?!

Maja: hogy vagytok? Örülök, hogy Petra mar egyre jobb kislány :) most kezd el igazán érdeklődni, ugye? Jol teszed, hogy Kimozdultok fontos. En is tervezem majd ezt, legalább a környékünkön való sétát vagy elsétálni a párom munkahelyére, hiszen 5 perc gyalog :)

Nem csodálom, hogy alig van mellette időd. Huh en is alig várom mar, hogy megszülessen, de azert időben jöjjön ne annyira hamar.

Ha van időd küldhetsz kepet magatokrol!

Szilvi veled mizujs? Hogy vagy?


Puszi lányok, Zsofi

2014. szept. 21. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 763/802 anonim ***** válasza:
100%

Javitok:

* igy sajnos elvetettuk

* persze felnevelni nem ő akarja...?

* egész nap fájt


Ezeket elirta a telefonom! Bar lehet meg tobbet is, amit nem vettem eszre!

2014. szept. 21. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 764/802 anonim ***** válasza:
100%

Jajj, de jó, hogy írtál Zsófi. Nem semmi, hogy még mindig mennyit dolgozol. Le a kalappal! :)

Légzésfigyelő az nagyon jó. Engem megnyugtat. Viszont a bébiőrt még ki sem vettük a dobozából. Számomra felesleges. Játszószőnyeggel még bőven ráérsz. Petrát még mindig nem köti le, pedig már lassan 3 hónapos. Viszont a rezgő pihenőszék, vagy a hinta, amit linkeltél nagyon jó, de azzal is ráértek. Kb. 6 hetesen kezd el érdeklődni a színek, a formák után és szerintem akkortól bele lehet ültetni. Petra 2 hónaposan maradt el benne jobban. Most már szereti, de csak ha jó passzban van. :) A zenélő forgó a kiságy fölé nagyon jó. Azt már akár most is beszerezhetitek, de kb 1 hónapos korától kezdte el nekünk jobban nézegetni. Arra figyelj, hogy minden színes legyen, mert az köti le. A zöldet imádja. De alapból a zöldet, a kéket, a pirosat és a sárgát látják eleinte.

Anyós kérdés. Hát nem irigyellek! Nekem 1 nap is sok volt, amikor itt volt...:( Viszont az tök jó, hogy anyukádék mennek 2 hétre. Hidd el, nagy segítség lesz!!!

Annus kérdezted, csak elfelejtettem. Igen, kaptam antibiotikumot az infúzióban. A császár előtt közvetlenül pedig a másik adagot. A babát is szűrik utána, de képzeljétek, nálunk elveszett a lelet vagy a minta, vagy nem tudom, de nem tudták, hogy ki hibázott. Így kapott antibiotikumot 5 napig biztos, ami biztos alapon. Hála Istennek semmi baja nem lett.

Na megyek is, mert már felkelt és éhes. :)

Puszi, MAja

2014. szept. 22. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 765/802 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok Lànyok!


Zsófi örülök nagyon h végre felőled is hallunk vmit :)

Làtom zajlanak az események nàlatok. Szóval kezd nyilni a méhszàjad???közeleközeledik a nagy nap. A vàlasztott nevetek nagyon tetszik, igazàn gyönyörű név sztem :)

Ténxleg le a kalappal előtted h még dolgozol....nem tudom h csinàlod.....én màr most jem birnam a napi 8orat. Nrm vagyok egy nyafogos munkakerulo ember, mindig szamithat ram a fonokom de most ez vhogy nem megy....nem vagyunk egyformak.

Jujjjjj remelem anyosod nem telepszik majd ratok...szepen adjatok a tudtara...foleg h nem is vagytok puszipajtasok. Ha eddig nem volt kedves mostmat ne kapkodjon. Anyud ugy is megy o biztosan nagy segitseg lesz.

Nalunk is kb 48orat lehet bent lenni a korhazba szules utan.es itt is 24oeaban velunk lesz a picink. Ebben legalabb hasonlit a 2orszag :)

Sokat gondolok ratok es izgulok ertetek is ugy ahogy annusekert is !!!!

Irj mindenkepp majd!!!


Maja draga, orulok h Petra baba szepen fejlodik es h egyre tobbet alszik estenkent is :) gondolom akkor te is sokkal kipihentebb vagy.

Azt viszont sajnalom h a parod ilyen sokat dolgozik es keves ifot tolt veletek....meg jo h ott van anyud akihez le tudtok szaladni egy par nspra igy legalabb kimozdultok egy picit :)


En mar 23 hetes vagyok :) haaaat maja pont gondoltam erre h meselted h petra is milyen sokat mocorgott...no majd meglatjuk milyrn aktiv lesz idekint a Kiskópenk :D

Szinte egesz nsp erzem....meg hsjnalban is mikor kimegyek pisilni vagy csak iszom...akkot is jelzi h hahoooo en is itt vagyok. Van mikor egesz etosrket rug ugy h meg en is felszisszenek :D

Most voltam dokinal nezett mehszajst, szerencsere zart.... :)

Vmint beadtam a kerelmet a biztositohoz h 2 honappal szules elott itthon lehesekk mar. A fonok is rendes volt mert stepen kitoltotte a papirt igy talan nem kotnek bele...

Kepet kuldok ma holnap csak most telorol irok. Ezert is a sok hiba, bocsiiiiii.

Jajjj ti mikor vettetek babakocsit??? Mi ma megyunk megnezni egyet hadznaltan talaltam de nagyon jo arban vsn....pedig nem nagyon akarok meg vasarolni...

Puszi mindenkibek!!!!

Kriszta

2014. szept. 22. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 766/802 A kérdező kommentje:

Sziasztok Lányok!

Köszi a képeket :)

Én is küldtem :)

Maja, örülök, hogy jól vagytok, és napfürdőztök anyudéknál :)

Sajnálom, hogy párod ennyit dolgozik, és alig van veletek. De jó, hogy Petra már szinte végig alussza az éjszakát, és hogy ilyen aktív kiscsaj napközben is.

Én tegnap vettem egy Nandu hordozó kendőt, én az elejétől hordozni szeretném a picit. Nagyon sok féle kendőt lehet már kapni. Érdemes körbe nézned van e hordozós kör-klub a környéketeken, van e hordozási tanácsadó. Ma sokan a rugalmas kendőket ajánlják, amik lehet kényelmesebbek, de drágák is. Nekem a szövött kendő szimpatikusabb volt mindig is, és jóval olcsóbb. Én használtan vettem, de újonnan se olyan drága. Én ha nagyobb lesz majd Mei tai-t szeretnék venni, ezeket még könnyebb felvenni, de ezek is drágák. Én mindenképpen javaslom a kendőt! Majd mesélj milyet találtál.

Zsófi örülök, hogy te is jelentkeztél! Hú már te is szépen kigömbölyödtél! Nem tudom hogy bírod még a melót, nem vagy semmi! Azért ne hajszold túl magad. Töltsetek is minél több időt együtt kettesben amíg lehet!

Anyós, hát ja, feléledtek benne az anyai ösztönök.

Nekem anyukám akar jönni szülésre, folyosón ülni, mondjuk párom is kicsit furcsálja, de hát az én anyukám, első unokája, ha akar üljön a kórház folyosón :)

Az nagyon jó, hogy mennek anyudék, engem mindig megnyugtat mikor itt van egy napot segíteni.

Lehet te hamarabb szülsz meg mint én. Nekem még se nyákdugó, se nyílás, én teljesen zárt vagyok.

Szurkolok nektek, hogy minden rendben menjen majd! Azért ha már nyitva vagy, nagyon figyelj hogy nehogy gond legyen.

Mi légzésfigyelőt nem veszünk, engem csak idegesítene. Bébiőrt kaptunk. Annak akkor látom értelmét, ha nagy a ház, vagy kimegyek a kertbe, míg a gyerek bent alszik, és nyugodt vagyok, mert azonnal mehetek hozzá amint felébred. Nálunk ez fontos lesz. A zenélő és a pihenő szék is jó, mi még nem vettünk. Én vászonhintát szeretnék még, amiben mint bölcsőben ringhatna, de majd meglátjuk.

Kriszta de jó hogy végre nektek is volt vizsgálat, és zárva minden a legnagyobb rendben. És a Kiskópé is ficánkol rendesen :)

Tudom még nagyon gondolkodtok a neveken, csak azt akarom kérdezni, mennyire kerestek olyat ami kint és itthon is használható. Ugye azt írtad, ő magyar állampolgár lesz :)

Vigyázz te is magadra.

Szilvi, Melinda remélem ti is jelentkeztek hamarosan.


Ma vagyunk 39+2 hetesek. Voltam ma dokinál, aki most találta ki, hogy szerinte rosszul számolták ki a kiirt napomat, és nem 29, hanem 30 a nagy nap. Mondtam neki, hogy a 12 hetes genetikai uh-n mondták a 29-ét, erre ő hogy az nem pontos. Csak pislogtam. Én úgy tudtam a mensiből számolt a bizonytalanabb, és az Uh-n számított a pontos, de hát jól van, én nem vitatkozom a dokival. Ennek annyi előnye lett, hogy így csak 30-án kellene bemennem itt a kórházba befeküdni. Amit nem szeretnék. Mert ugye én másik kórházba akarok menni szülni. Érdekes lesz!

Maja kérdezte, végül Pesten a Szent István kórházban akarunk szülni. Oda járok fel CTG vizsgálatokra, és ott csináltak vérvételt is. Megígérem hogy mindenről be fogok részletesen számolni!

Már várjuk, de egyenlőre még nem úgy tűnik hogy napokon belül meglenne. Kedden voltunk CTg-n is minden rendben, szívhang csodás, most ettem közben müzlit is nehogy rosszul legyek mint a múltkor.

Sokat keményedik már a hasam. Jóslófájások is vannak. Viszont méhszáj zárva teljesen. Szerencsére mocorog rendesen, ma mondjuk kicsit kevesebbet.

No most elköszönök, még az állatok nem kaptak vacsit.

Puszi Annus

2014. szept. 24. 19:58
 767/802 A kérdező kommentje:

Majának válaszolva, néha félt a párom, de a szüléstől nem. Jön velem. És jön a dúlánk is. Ami engem nagyon megnyugtat, és azt hiszem Gábort is.

Mondjuk mivel nagyon jól bírom magam, néha nem veszi komolyan hogy én már elfáradok hamarabb. Néha mikor rájön, akkor simogatja a hasam, máskor meg simán elnézi hogy még lehajolok, vagy épp cipekedek.

Már nem csinálok annyi mindent egy nap, de azért még tevékeny vagyok én is.

Most hogy van Tv és internet is , többet töltök ezekkel.

Azt olvastam valahol, hogy próbáljunk meg előre főzni, és lefagyasztani, hogy legyen apának kaja míg nem vagyunk itthon, no meg az első hetekben is könnyebb ha csak elő kell kapni a kész kaját. Így csináltam egy nagy adag milánóit, és körömpörköltet is raktam el pár adagot a fagyóba. Lehet még főzök a héten valamit, ha sikerül és kitalálom mit lehetne még elrakni. No meg mindig 2-3 napi adag kaját főzök, így nem kell minden nap főzőcskézni. :)

A férjem nagyon rendes, napokig szó nélkül megeszi ugyan azt :) Nehezemre esik még kevés levest főzni :)

Baba sarok is készen van, majd holnap fotózok és küldök nektek képet!

Puszi Annus

2014. szept. 24. 20:20
 768/802 A kérdező kommentje:

Kriszta, szerintem ha a babakocsi tökéletes, vegyétek meg nyugodtan. Mi a 29. héten vettük a miénket használtan, de már a 24 héttől keresgéltem, nézelődtem a neten.

Majd mesélj hogy sikerült!

2014. szept. 24. 21:31
 769/802 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!

Annus, de jó, hogy írtad. Már én is többször akartam nektek írni, hogy ha egy jó tanácsot adhatok, akkor főzzetek előre. Én nem tettem. :( Már bánom. Ugye az elején anya főzött, de mikor elment és hirtelen itt maradtam egyedül a cseppemmel és még főzzek, mossak, vasaljak, takarítsak, de a gyerekkel is legyek...És még nagyon új maga az anya szerep is. Hááát, van, hogy kiakadok. Leteszem aludni, elkezdek valamit és tuti felsír. A múltkor pl vasaltam, felsírt, kikapcsoltam a vasalót, de gőzölés rajta maradt így tiszta tócsa lett minden. Ma 20-szor hagytam abba a főzést, mert olyan nyugtalanul aludt, hogy mindig ringathattam újra el. Szóval nem könnyű. Fagyasszatok le kaját, amennyit csak lehet!!! :)

Babakocsit mi is elsők között vettünk, de fogalmam sincs, hogy mikor pontosan. Szerintem mi is olyan 30.hét körül. Ha jó, akkor vegyétek meg Kriszta!

Annus, Zsófi és hogy bírja a derekatok és a szeméremcsont? Nem vizesedtek? Nekem a szeméremcsont fájt már iszonyatosan a végén, meg a lábtőnél. Már alig bírtam menni, meg éjszaka akár megfordulni. Ti hogy vagytok ezzel?

Puszi,Maja

2014. szept. 25. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 770/802 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!!!!


Naaaaaa mindennapos kismamik h vagytok??? :)

Annus most kaptsm meg az emailed, olvasom h te még szuperül vagy ;)

A babasarok nagyon szép és egyszerű, ez is olyan Annusos.

Egyszerű és nagyszerű :)

A pocakod vmi hihetetlen formàt tud felvenni...te jó ég :) nem fàj olyankor mikor igy kidugja a kis popójàt??? :)


Zsófikàm te hogy vagy??? A ti babasarkotok is nagyon tetszik. Olyan kis csajos. Sztem nem is létezik nem szep babasarok :D mindegyiknek megvan a maga varàzsa :)


Mi megvettük a babakocsit, nagyon jo allapotban van és is fele aron vagy meg olcsobban megkaptuk. De a többi dologgal meg varunk.

Viszont visszatért a has-derekfajasom ... :(

Es meg a Kiskópenk is olyan lusta volt 2 napig h mar remeket lattam...de szetencsre ma ujbol beindult :)

Lehet az esős idő miatt?? Maja nekef is volt mikor Petra lustibb volt?


Jok legyetek én izgatottan vàrom a bébi infókat!!!


Puszi:Kriszta

2014. szept. 26. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!