Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ti is októbertől próbálkozó...

Ti is októbertől próbálkozó párok vagyok? Lenne kedvetek beszélgetni, megosztani élményeket tapasztalatokat?

Figyelt kérdés
Olyan jó lenne beszélgetni olyanokkal, akik szintél most fognak majd a baba váráshoz, vagy már régebben hozzá fogtak, de még nem jött össze a baba. Szívesen megosztanám én is a tapasztalatokat, izgalmakat, élményeket, és olyan szívesen olvasnám mások történéseit is.

2013. szept. 22. 21:18
❮❮ ... 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 ... ❯❯
 721/802 anonim ***** válasza:
56%

Sziasztok Lànyok!


Làtom Annusom te most nem unazkozol...főzöd a fini lekvàrt...nyamiii :)

Anyum is mindig főz be...hatslmas kertjük van...

Elvitték a babakocsit? A jo dolgokert mindig kapkodnsk az emberek...meg van 3 honapotok beszerezni :)

27.hétbe léptél?? Hogy telik az idő... :)


Jajjj Majàra én is rengeteget gondolok...szerintem Petra még nem bújt ki...vagy igen????

Vàárunk Maja a fejleményekkel :D


Én izgatottan és egyben félve vàrom a pénteket...csak tartanànk màr ott :)


Puszi"Kriszta

2014. júl. 1. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 722/802 anonim ***** válasza:
56%

Sziasztok lányok!


Sajnos nincs idom vaszolni a levelekre :( ne haragudjatok!

Tegnap sikeresen megérkeztek a szüleim, igy végképp nem lesz ra idom :) ( :( )


Mindenkinek sok puszi

Kriszta : hamarosan elmúlnak a rosszullétek vagy mar el is múltak?

Nekem is sok volt az első 3 hónapban! Nem hánytam de hányingerem sokszor volt es folyton kekszet gyümölcsöt kellett ennem, hogy jobb legyen. Utána meg elmúlt es a fáradtság is alább hagyott :))


Maja:

Na hogy van Petra? Meg mindig bent? Vagy mar kint?


Annus: te mikorra vagy kiírva ? Szeptember vége október eleje?


En ma vagyok 25 hetes es 1 napos :)

Most is itt mozgolódik, amit nagyon szeretek :))

Velünk minden rendben, 17.-én megyünk az orvoshoz.

En mar hiztam 8 kg körülbelül, remelem hogy 10kg nal tobb nem lesz, bar lehet csak ne én szedjem fel :-D

Köszönöm lányok amt írtátok a képre :) jol esett nagyon :)

Majd meg küldök nektek, most mar biztos fogunk tudni tobbet csinalni szüleimmel!


Mindenkinek további szép napot, majd megpróbálok tobbet jelentkezni.

Puszi, Zsofi

2014. júl. 2. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 723/802 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Petrus most már biztos kint virgonckodik édesanyja karjában! Reméljük minden a legnagyobb rendben!

Kriszta gondolok rátok ma nagyon! Várom hogy mesélj!

Zsófi végre ott vannak anyudék! Élvezd ki az időt! Nehogy ránk pazarold drága perceiteket együtt!

Én 16án megyek dokihoz, de jó majdnem megint együtt megyünk! Igen szeptember végére, pontosan 28-29 re vagyok kiirva. 2 hét van kb köztünk!

Melindám nálatok mi újság? Hogy vagy az utolsó hónapban? Milyen a szülésfelkészítő? Miket tanítanak, mesélnek? Nálatok van szülésznő? Készen már a csomag? Hogy bírod a meleget?

Szilvi arra mizu? Ikrek gyarapszanak? Mikor mehetnek haza? Várják már őket nagyon?

Ti mikor is nyaraltok? Halad a házra az ajánlat kérés? Ovu? Nem várt? Nehogy azt hidd hogy mi már nem tudunk veled ezen pörögni!

Viki is rég eltűnt, sajnálom :(

Nálunk tegnap voltak családi látogatáson. Anyukám, apukám elhozták a 87 éves mamámat, mert még nem volt nálunk. Főztem finom zöldbab levest és rakott tököt, a saját kertemből természetesen. Megkaptam anyukám legmagasabb elismerését: ilyen finomat még ő sem tud főzni :)

Tetszett nekik nálunk, gyönyörködtek a kertben. Leszedtük az elsö öszibarackot és ma a párommal elraktuk ivólének, jó lesz majd a babának! Fehérhusú, nagyon édes, és nagyon leves, remélem jó lesz majd télen mikor kezdjük a hozzátáplálást.

Közben tovább keresgélek a neten jó, olcsó használt cuccok után :)

Mindenkinek nagy puszi Annus

2014. júl. 4. 14:16
 724/802 anonim ***** válasza:

Sziasztok Lányok!


Annus örülök h ilyen szépen berendezkedtetek már és mindenkinek tetszett a kis otthontok :)

Hmmm milyen finomságokat föztél :)


Zsófikám pont gondoltam Rád h anyudék már biztosan kiértek...jól érzik magukat??Meddig lesznek? Gondolom mostanság nem is irsz ide ezért..na de majd utána mesélsz :)


Majaaa drága,Petra már biztos melletted szuszog...de csudajó érzés lehet...Mesélj majd mi hogy alakult...kiváncsian varom az élménybeszámolód :)


Szilvikém,ti par nap múlva mentek pihizni....de jó lesz nektek!!!! :) Elvezd ki a napsütést,a meleget és érezzétek nagyon jól magatokat!


Melindám mindjárt te jössz a sorban :) irj majd ha lesz egy kis idöd és eröd...


Mi voltunk ultrahangon és minden rendben :)

1:5779-hez a down kockázat,ez nagyon jó :)

Annyira jó volt látni öt...ugy ficánkolt...szinte végig...Ott volt velem párom is ,ö is bazsajgott nagyokat...az ultrahangos is mondta milyen eleven a baba. Ez már hasi uh volt,de olyan szépen latszott minden.

Január 17 a kiírt dátum,most amugy 3 nappal nagyobbnak irtak,igy a papiron pont 12 hét van,de amugy csak 11+4 vagyok ma.

Azt hiszem ennél szebb szülinapom nem volt még.... <3

Mindjárt indulunk anyoskámékhoz,szerveztek nekem vmi meglepi ebédet/vacsorát. :) Most még öcsémet varjuk mert ö is jön velünk.

Nagy most a boldogságom.....határtalan..... :D

Küldtem nektek képet emailben.


Puszi:Kriszta

2014. júl. 4. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 725/802 A kérdező kommentje:

Krisztám nagyon boldog születésnapot!

De fantasztikus! Ennél szebbet kívánni sem tudtunk volna neked!

Érezd jól magad ma este!

No 3 nappal nagyobb :)

Nekem még hüvelyi uh volt a 12 hetes, lényeg hogy minden rendben!

Puszi puszi

2014. júl. 4. 17:09
 726/802 anonim ***** válasza:

Szijjasztok Lànyok!


Először is köszönöm a szülinapi köszöntéseket, aranyosak vagytok! :)


Maja dràga itt is szetetnék gratulàlni a gyönyörűséges Petra baba születéséhez :) örülök h mindketten jól vagytok :) annyira szépséges...gondolom Ti is olvadozzok Tőle. Vigyàzzatok nagyon rà, mostmàr ő a szemetek fénye :)

Biztosan leírhatatlan érzés lehet szülőnek lenni....sztem a legcsodàlatosabb dolog ez ami csak létezik :)

Ha lesz egy kis időd és erőd; majd mesélj a szülésről. Kívàncsi vagyok àm :)

És a végén apàs szülés lett???

Sok sok puszit küldök nektek!!! :)


Zsófi anyudék ott vannak még??


Annus ti hogy vagytok??


Szilvikém ti most éppen a Balcsin pihentek, de jó nektek!!! Remélem jó idő is van Ràtok :) majd mesélj hogy sikerült a kiruccanàs :)


Végre itt is nyàr van :) habàr most nem napozhatok, strandolhatok...pedig imàdom....de ez most a legkevesebb :)

Elkezdtük a pocakfotozast, minden héten csinàlunk egyet. Igaz még nem sok làtszik inkabb puffadas, de azert egy icipici valtozas mar van :) de szt szinte csak mi latjuk.

Vàltottam ma vedonot is vagyis egy masik privat ceghez jatok mostmar. Nagyon kedves sved not kaptam. :) habar köv uh csak a 19.héten lesz.

Otthon el akarunk menni 4dre is.

A hànyingerem még mindig megvan...főleg ebéd utàn.

Na elég rólam ennyi!


Puszilok mindenkit!

Kriszta

2014. júl. 8. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 727/802 anonim ***** válasza:

Sziasztok csajok,


Kriszta, örülök, hogy veletek is minden rendben van. Már kezditek a pocakos fotózást? Jajj, de nagy élmény lesz azt visszanézni, pár hónap elteltével, na meg a terhességed után is. Szerintem nagyon jó ötlet. Majd én is szeretnék ilyet ha oda jutunk... :)

Még nem nyaralunk. Csütörtökön indulunk, de a múlt heti időjáráshoz képest most nagyon pórul járunk. Baromi "rossz" időt mondanak. Huszon pár fokokkal, szóval lehet a Balcsiban nem fogunk tudni megmártózni, és elég esős felhős szeles időnk lesz. Úgy néz ki nem akar nekünk összejönni a lazítós napokon egy kis jó idő. Az évfordulónkon is hasonló gagyi idő volt. Na mindegy is, ezen nem tudunk változtatni, úgyhogy próbálom elfogadni. Csak elég nehéz. Remélem július végén jobbra fordul az idő mielőtt elindulunk Horvátországba. Ott talán bepótolhatunk mindent, ami az időjárást illeti. :)


Annus, remélem ti is jól vagytok. Biztos szépen és jócskán gömbölyödik már a pocakod. Csodaszép lehetsz Te is, és tele élettel. A kicsi lány érkezésének gondolata mindig kellemes gondolatokkal telíthet el. De szép is lehet... Azóta sikerült másik babakocsit találni? Hogy álltok ezekkel a dolgokkal? Örülök, hogy nagymamád is meglátogathatott titeket. Fontosak ezek a pillanatok, pláne a családdal. :)


Maja drága, annyira tüneményes Petra baba. Csodáltam a képet, amit küldtél. Nagyon gratulálok nektek. Én is nagyon kíváncsi vagyok a szülés részleteire. Tényleg... Férjed végül bent volt veled? Minden érdekel. :) Sok puszi nektek. Élvezzetek minden percet együtt, új családként. Biztos hatalmas a boldogság most nálatok és a nagymamák, családtagok körében is. :)


Melim, remélem te is jó egészségben vagy. Nemsokára megérkezik a kislányotok. Már nincs sok hátra. Valahogy vészeld át azt a rettentő Dubai-i hőséget. Addig is várunk ide fel, és mesélj magadról is. :) Hogy álltok a szobával? Cukrod? Doki? Sikerült megismerkedni az új szülésszel?


Zsófi! Nálatok mi újság? Kislányod? Szüleid? Hogy érezték magukat, vagy még mindig ott vannak? Remélem jól éreztétek magatokat együtt és ők is nagyon boldogok voltak, hogy együtt tölthettetek pár napot-hetet... Te hogy érzed magad? Készült újabb pocakos fotó rólad/rólatok? :)


Velünk minden rendben van. Lassan, de úgy néz ki, hogy haladni látszanak a dolgok a ház körül. Holnap jönnek a kőművesek, előre megcsinálnak pár dolgot az ácsoknak. Ők jövő hét elején váltják egymást, szóval nagyon boldogok vagyunk. Elkezdődtek az intézkedések ez ügyben és reméljük hamarosan beton váltja majd fel a "homoktengert" a házban. Ugyanis fel lett verve az egész, szóval egyelőre csak a homokban lépkedünk. Lesz ez jobb is, lassacskán. :)

Az ovummal nem sok van. Nem is akarok most ezzel foglalkozni. Nem nagyon követem és tartom számon, hogy mikor kéne együtt lenni. Lemondtam erről a mindig pont akkor legyünk együtt, amikor "érdemes" szeretkezésekről. Csak megkeserítik az életünket, de legfőképp az enyémet, szóval most nem foglalkozom ezzel. Egyébként most lesznek peteéréses napjaim, amíg a Balcsin leszünk, de most az se nagyon izgat. Csak érezzük jól magunkat, ez lebeg a szemem előtt. :)

Azóta persze ismét megjött, vagyis múlt hét hétfőn, úgyhogy elvagyok. :D


Ja... és túléltem egy hétvégi lánybúcsút is. Nagyon jó jó volt, rég buliztam már ilyen hatalmasat. Volt minden, amit csak el tudtok képzelni. Chippendale fiú, éjfélkor limuzin. Majd ez vitt be minket Pestre egy szórakozóhelyre, ahol előtte petrezselymet árult a menyasszony, és persze ezt megelőzően is sokat játszottunk a nap folyamán. Úgy érzem kellően elbúcsúztattuk a lányságát, úgyhogy most már férjhez mehet. Nagyon szuper volt minden. Hihetetlenül feltöltődtem ettől az estétől. Fura ezt mondani, de tényleg így van. Az esküvő is vészesen közeleg. 26-án eljön a várva várt nagy nap. Izgatottan várjuk mindannyian. :)


Odaát, sógoroméknál is a lehető legjobb minden. Képzeljétek, a kicsik elérték a 2500 grammos súlyt, így holnap végre hazafele veszik az irányt. Hát ez a pillanat is elérkezett az életükben. Mindenki nagyon boldog és szerencsére egészséges. Most kezdődik az igazi "móka" számukra. Alig várjuk, hogy láthassuk a piciket. Előreláthatólag csak augusztus elején fogjuk tudni ezt teljesíteni, mert nincs szabad hétvégén már júliusban, de annál nagyobb lesz az öröm, ha végre megismerhetjük az a család új jövevényeit. :)


Sok puszi nektek lányok, elköszönök. Élvezzétek a nyarat. Pihenjetek sokat. Majd jelentkezem én is,


Szilvi

2014. júl. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 728/802 A kérdező kommentje:

Sziasztok Lányok!

Először is itt is gratulálok az első "fórum baba", Petra születéséhez! Micsoda kis gyönyörűség! Maja várjuk majd a mindenféle részleteket! Tudom közhely, de pihenj sokat, gondozd a kis szemetek fényét! Várunk majd ha rá érsz!

Kriszta jól sikerült a szülinap ünneplés? Ez a dawn kór kockázat is jó lett, és de jó hogy kis eleven volt! Örülök h az új védőnő szimpatikus. Itthon nem lehet választani, nekem már a második van a költözés miatt, de meg vagyok velük elégedve. Tudom nehéz várni a kövi uh-ig. Mikor is jöttök haza? A 4d szupi lesz.

Jaj de jó már pocak foto. Én is akartam, de az elején nem látszott, most már csinálgatok, de ezt se rendszeresen. Már a második trimeszterben vagy :)

Szilvi drága örülök hogy a házon haladnak a munkálatok! Szépen lassan elöre!

Sajnálom hogy pont a nyaralásra megint elromlik az idö, frányaság!

Jól teszed hogy nem figyeled az ovut, csak legyetek együtt amikor jól esik, nyugodt, egymásra figyelős percekben! Kívánom érezzétek jól magatokat bármilyen is lesz az idő! Pihenést nagyon megérdemlitek!

Micsoda ügyesek az ikrek, szép nagyra nőttek és ma már mehetnek végre haza! Várjuk majd az infokat, képeket róluk. Hogy megy otthon a kis családnak!

Zsófi ti gondolom még anyukádékkal töltitek az időt, várjuk a beszámolót!

Melindám amint van eröd, idöd mesélj te is hogy vagytok így a végén!

Mi jól vagyunk!

Tegnap voltunk 4D Uh! Biztos hogy kislány! Csudi pofi! Édesapja teljesen meg volt illetödve. Annyira izgult, hogy már rá kellett szólni hogy ne szorítsa úgy a kezem :)

Szépen mutatta magát a hölgy, mosolygott, vigyorgott ránk! Hihetetlen élmény! Mindene rendben fejlődik, láttuk a szívét, 2 kamra, 2 pitvar, csodás! Keze-lába a nyakában!

Én egyedül a nőisege bizonyitékát nem igazán tudtam kivenni. De elhittük a doktornőnek.

Kaptunk Cdn képeket, egyet ki is nyomtattak és Dvdn az egész vizsgálat videoját. Este újra meg is néztük :)

A súlya elvileg 1285g :)

Közben folytatjuk a gyümölcs elrakást!

Sikerült babakocsit találni alig használt, és házhoz is hozzák! Végül nem zöld lesz hanem lime színű, de ez is zöld :)

Sőt a héten megyünk pelenkázót is venni, használt, de jó áron, és pont ilyet akartam.

Vasárnap megyünk szülésznőhöz is, azt is nagyon várjuk!

Legyetek szépek és jók! Puszi Annus

2014. júl. 9. 07:11
 729/802 anonim ***** válasza:

Sziasztok Lányok!


Szilvikém én azt hittem 7-én mentek a Balcsira...Na de pár nap ide vagy oda :D addig hátha az idö is megjvalul ....mindig kifogjátok.és meddig maradtok?

Igazad van h próbálsz nem foglalkozni az ovuddal...az biztos h nincs jo hatással a párkapcsolatra az idözitett szex. Igy a legjobb amit tehettek h tényleg akkor hancúroztok mikor jól esik :P Máskülönben belebolondul az ember az örökös számolgatásba....

Jajjj de örülök h az ikrek is végre hazamehettek ma!!!! Szuper!!! :) Gondolo nagy volt az izgalom....és az elsö ejszaka otthon ....jujjj nagyon kiváncsi vagyok hogy fognak boldogulni mostmár otthon négyesben :)

Egyébként jó kisbabák vagy sírósak?


Annus,biztosan csúcsszuper lehetett a 4D-s ultrahang...képecskét küldhetnél :)

Örülök h sikerül a babás dolgokat szépen lassan beszerezni és viszonylag jó áron.Mi is használtan fogunk venni babakocsit,felesleges kiadni rengeteg pénzt egy ujért mikor használtam is lehet jó állapotban kapni. egy baba nem igen koszolja le. :) elvileg :)


Igen elkezdtük a pocakfotot,vettem egy csini kek ruhat és mindig abban csinaljuk.Kivancsi vagyok mikor lesz látványos...

Felhivtam ma a 4d-s uh-t otthon,de azt mondják h a 25.héttöl látványos és érdemes megcsinálni. én 15 hetesen megyek haza és 18an vissza,szoval nem tudjuk mit csinaljunk....Még kitalaljuk a heten. Csak ugy terveztük h azzal a videoval mondjuk el az itteni baratainknak. Rendeznenek egy kis összejövetelt és beraknank a videot. :)

De akkor lehet megvárjuk itt a 19. heti genetikait és kérünk arról videót és majd azzal mondjuk el...

Amugy meg itt kb olyan 50.000 Ft átszámitva a 4D-s babamozi,nem olcsosag de biztos megcsinaltatom ha otthon nem megyünk el.


Zsófi ti mikor voltatok 4D-n??


Még bnöm sem tudja akinek nemreg szuletett kisfia...az otthoni legeslegjobb gyerekkori bnöm sem tudja...tényleg csak a szük család,értem ezalatt anyumékat és anyósékat...senki más...

Megyek mert megint hányinger gyötör,nemrég ebédeltem...


Puszi csajok!

Kriszta

2014. júl. 9. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 730/802 anonim ***** válasza:

Annus drága!


Megkaptam a 4D-s képet Biborrol :)

Nagyon cuki és a név is igazán különleges :) olyan Annusos :)


Mi ugy döntöttunk h elmegyünk 4Dre otthon,igaz egy kicsit korai lesz 17 hetesen de biztos jo lesz igy is :)

Puszi:Kriszta

2014. júl. 11. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!