Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ti is októbertől próbálkozó...

Ti is októbertől próbálkozó párok vagyok? Lenne kedvetek beszélgetni, megosztani élményeket tapasztalatokat?

Figyelt kérdés
Olyan jó lenne beszélgetni olyanokkal, akik szintél most fognak majd a baba váráshoz, vagy már régebben hozzá fogtak, de még nem jött össze a baba. Szívesen megosztanám én is a tapasztalatokat, izgalmakat, élményeket, és olyan szívesen olvasnám mások történéseit is.

2013. szept. 22. 21:18
❮❮ ... 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 ... ❯❯
 731/802 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Kriszta örülök h megkaptad és tetszett. Köszi a név dicséretet is. Jót mosolyogtam az Annusos kifejezésen :) a barátaim is szeretettel használják így :) pl a mennyasszonyi ruhám is Annusos lett :)

Kriszta csodálom hogy még mindig kibirod hogy ne mond el barátoknak, én kikotyogtam.

Szerintem jól teszitek hogy elmentek itthon 4d-re! Mi 12ezerért genetikai 4d-n voltunk, szerintem nagyon megérte, az 50ezer az húzósabb. Max majd 30. hét körül ha lesz kedvetek elmentek újra.

Söt már lehet a nemét is megtudhatjátok!

Itt most borus, esös idő van, kicsit a hangulatom is borus.

Zsófi köszi a képeket!

Mindenkinek puszi Annus

2014. júl. 11. 10:31
 732/802 anonim ***** válasza:

Sziasztok Dràga lànyok!


Annus akkor nem csak én hasznàlom az Annusos kifejezést :)

Mesélj hogy vagy ma?


Én ha lehetne csak a baba születése utàn kürtölném vilàggà a kisbabànkat. Az sorozatos kudarcaink miatt ez a nagy "titkolózàs".

És mivel 2 hét múlva megyünk haza így kézen fekvő h akkor otthon személyesen jobb közölni ezt a csodàs hírt. Anyumra is rà van paeancsolva h senkinek egy szót sem....

Azon még mindig agyalunk h tudni szeretnénk e a nemét szerelmünk édes kis gyümölcsének...de sztem ezt ott a 4D-s uh -n döntjük el... :)

A szexet még mindig mellőzzük...nem könnyű de szerencsére sikerült megbeszélni ezt a pàrommal.

A hasam sokat fàjdogàl puffad szinte az elejétől fogva...magne b6 segít de kivel több féle gyógyszert vitamint kell szednem igy néha hasmenésem van. A hànyinger sem múlik....mire hazaérek munkàból hulla fàradt vagyok...de nem panaszkodom, minden kellemetlen tünetet megér Ő ♡


Szilvikém; mesélj hogy sikerült a kiruccanàs?? Làttam a képeidet, nagyon tetszenek és ahogy làtom volt azért napsütés is :)

Horvàtba mikor mentek??? Ott biztos szuper idő ledz Ràtok :)

Hogy megy az ikrekkel sz otthoni együttlét?? Beleràzódtak???


Zsófikàm megkaptam a képeid, naaaaagyon csini kis pocid van :)

Anyudék akkor még ott lesznek egy darabig...utàna vàrlak az élménybeszàmolóval :)


Maja dràga, hogy megy az anyasàg??? Mesélj.... :)

Ha lesz időd, energiàd írj egy pàr sort... :)


Sok puszi Nektek!

Kriszta

2014. júl. 14. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 733/802 anonim ***** válasza:

Sziasztok Lányok!

Felléptem gyorsban elolvasni, amiket írtatok és írni pár sort.

Hááát, nem sok időm van mostanában. 3 óránként szopizás, büfiztetés, altatás, vagy ha fent van a kisasszony, akkor foglalkozni vele. És sajna, picit hasfájós a drágám, így vannak elég nehéz időszakaink. Szerencsére nem mindig van ez, de az elmúlt 2 éjszakán nem aludtunk csak 2 órát. Nagyon sok a szél nála és húzgálja a lábikóit és sír. Mindig meg kell találni a neki kényelmes pózt és úgy alszik egy kicsit ölben, leteszem és utána újra sírdogál. Most kaptunk rá egy cseppet, azt használom, meg tornáztatom, mintha jobb lenne, mert este végre aludt 2x 3 órát. Nagyon remélem, hogy javulni fog a helyzet!!!

Egyébként egy tünemény. Sokat mosolyog, főleg álmában. Olyankor megzabálnám. Nagyon kis értelmes, már most úgy figyel, mintha a legjobban értene, hogy miket mondunk neki . És már követi a hangokat és az ujjunkat. Pedig azt olvastam, hogy csak a 2. hónaptól jellemző. Doktornő szerint is egy életerős, makk egészséges kislány. :) Szte 1 éves korára már szaladhatunk utána. :D Nagyon kis erős, a karját alig bírom felemelni a fürcsi után, hogy behintőporozzam, úgy szorítja. ÓÓÓ, még órákat tudnék róla mesélni...:)

A szülés...Hétfőn, 06.30.-án hajnal 1-kor elfolyt a vizem. Ami furcsa volt, mert csúnya barnás színe volt. Gyanús volt...Irány a kórház. Ott mondták, hogy belekakilt a vízbe, így délig mindenképpen meg kell szülnöm, nehogy fertőzés legyen belőle. Szépen jöttek az 5 perces fájások, amit meglepően jól viseltem. A fájdalom mérő műszer 99-ig mér, és nekem volt 99-es fájásom...:) De egyáltalán nem volt vészes. Viszont hajnal 4-5 körül leálltak a fájások, vagyis csökkentek és nem tágultam sehová. A dokim császár mellett döntött, amitől nagyon megijedtem és rögtön úgy remegtem, mint egy kocsonya. A párom végig velem volt, nagyon sokat segített. Császár közben is fogta végig a kezem és beszélt hozzám. Ami nagyon jó volt, mert szinte csak őt hallottam meg, senki mást. Utólag kiderült, hogy a nyakán volt a zsinór és nem engedte rendesen beékelődni és ezért álltak le a fájások. :( Csak nem akartak idegesíteni, de már az NST-n is látták, hogy nem jó. Végül 7:59-kor megszületett, azonnal felsírt és egy makk egészséges kislány lett. :D

Sajna a császár nekem nagyon kellemetlen volt, mert nem volt idő epidurális érzéstelenítésre, nem jött az aneszthes orvos, így más érzéstelenítést kaptam, és 5 perc múlva már vágtak is. Így én elég sok minden éreztem és nagyon nem volt kellemes, így kaptam gázt is. A lényeg, hogy túl vagyunk rajta és minden rendben lett.

Megyek mert már sír is. Puszi, Maja

2014. júl. 15. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 734/802 anonim ***** válasza:

Dràga Maja!


Nagyon örülök h írtàl és h meséltél egy picit :)

Szóval csàszàr lett a végén?? Gondolom nem erre készültetek, de egy a lényeg h mindenki jól van :) elhiszem h kellemetlen érzés volt...semmi érzéstelenitő nélkül...de Petra érdekeit nézve ez volt a legjobb döntés..

Sok helyen hallottam/olvastam h azok akik túlhordjàk a babàt általávan csàszàr lesz a vége...és az is jellemző h belekakilnak a magzatvízbe.

Hogy ment az alvàs??? Egyem is meg...hasfàjós a kis dràga?? Remélem a cseppek segíteni fognak...pàrod otthon van még? Vagy màr dolgozik?

Biztos megnyugtató érzés volt h ott volt veled végig...gondolom volt síràs mikor megpillantottàtok először :)

Nyugodtan àradozhatsz Petrusról, engem minden érdekel :) olyan kis gyönyörűséges....nsgyon szép kisbaba szerintem. De akkor nem csak szép hanem erős is :) igaz a pocakban is rengeteg energiàja volt, aktív kisbaba volt màr ott is :)

Vigyàzzzatok rà :)

Élvezzétek minden percét ennek a csodàs időszaknak :)


Sokszor puszillak Titeket!

Kriszta

2014. júl. 16. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 735/802 anonim ***** válasza:

Sziasztok drága lányok,


Na végre én is ideértem, hogy írjak nektek egy "kicsit". :)


Mi újság van veletek? Minden okés?


Annus,de jó. Biztos nagyon jó lehetett a 4D-s uh. Akkor már tuti, hogy kislány? Ennek nagyon örülök. És milyen csodaszép neve lesz. A súlya is elég nagy már. Persze a korához képest. Akkor tuti egészséges baba, ez a legfontosabb. Képeket én is szívesen néznék róla. Az előzőt is megkaptam és köszönöm. Hihetetlen látni, hogy milyen szép az uh képen keresztül is. Kész kis csoda. :) De jó, a babakocsi is megvan, lassan sűrűsödnek a babadolgok nálatok. :) Pelenkázó is meglett? Szülésznővel milyen volt a találkozás? A Bíbor név tényleg Annusos, nekem nagyon tetszik és igazán hozzá illő név lesz. :)

Igen, nálunk haladnak a házzal kapcsolatos dolgok. Pont most jöttek reggel az ácsok, a tető is cserére kerül. Jajj, sokkal szebb lesz. Alig várjuk. Bizony, nem olcsó egy felújítás, na de egy újat építtetni sem lenne az, úgyhogy még mindig így járunk a legjobban. :)


Krisztám, nagyon kíváncsi vagyok, hogy milyen lesz nektek is a 4D-s uh. Biztos csodaszép emlékekkel távoztok majd a rendelőből, és nekem nagyon tetszik, hogy ezzel a kis videóval akarjátok elmondani a barátoknak és még azoknak, akik nem tudnak a terhességedről. Én tuti meghatódnék. :) A baba nemével kapcsolatban lehet, hogy én is hasonlót éreznék. Megakarom tudni, vagy mégsem? Legyen fedetlen számunkra vagy ne? Nagyon izgatott vagyok én is. Majd ahogy a helyzet adja. Meglátjátok... :)

Húú...akkor anyukád biztos nagyon izgatott és alig bírja ki, hogy ne kürtölje világgá, hogy nagymama lesz. Ez természetes, na de lassan azért majdcsak kiderül és világos lesz mindenki számára, hogy milyen csodás feladatra készültök. :) A szexmellőzés érthető, most a Te és a babád egészsége és épsége a legfontosabb a világon. Ez kettőtök érdeke, szóval a párod biztos megértő ebben a helyzetben. Gondolom, hogy nem lehet egyszerű, de mindent ráértek majd bepótolni. Csak szülessen meg szerelmetek gyümölcse, aztán hajrá... :P


Maja drága, úgy örülök én is, hogy írtál nekünk pár sort. Azt a mindenit... akkor nem volt valami könnyű menet ez a szülés. Na de az a lényeg, hogy mindketten jól vagytok és Petra babával sem történt semmi baj. :)

Látom, eléggé besűrűsödött a program. Ez így helyes, most ő az első, és ki kell elégíteni minden igényét. :) Szegénykém, hasfájós baba? Remélem azok a cseppek majd enyhítenek a fájdalmain, ahogy Te is írtad, mintha könnyebb lenne neki egy picit. De jó, hogy a dokinő is ilyen szépeket mond róla. Nagyon boldog vagyok, hogy minden rendben van nálatok. Én is szívesen olvasok már Petráról, de ezt el is várjuk. Írj sokat róla, amikor csak időd engedi. Szuper, hogy a férjed melletted lehetett végig, ilyenkor rengeteget számít a jelenléte. Tuti hatalmas erőt adott neked és támogatott. :)

Sajnálom, hogy császár lett a vége és az érzéstelenítés sem volt legjobb, de ha a doki így döntött, valószínű ezt tartotta helyesnek és a legbiztosabb módszernek. Egy szó mint száz... szerencsére minden rendben zajlott és nektek sem esett bajotok. Képeket továbbra is szívesen fogadunk e-mailen, rólad és Petráról egyaránt. Élvezzétek az együtt töltött perceket-órákat. Milyen gyönyörű érzés lehet most úrrá rajtad... és lesz is még, úgy életed végéig. :)


Lányok... Velem, vagyis velünk minden rendben van. Szokás szerint. :D A ház munkálatai, mint fent írtam szépen haladnak. Örülgetünk neki minden nap és próbáljuk átvészelni ezt a nagy meleget. Ti hogy bírjátok?


A vakációnk jól sikerült. Jól éreztük magunkat. Első két napon (csüt, péntek) szakadt az eső, úgyhogy be voltunk zárva a szobába. Ez nyilván nem nagyon tetszett nekem, már az évfordulós rossz időnkből adódóan sem, így eltört nálam a mécses. Férjem édes volt, nyugtatgatott, hogy másnap már jobb lesz az idő, nyilván én sem láttam értelmét annak, hogy sírok, hiszen ez lett volna az utolsó dolog, amivel el "akartam" volna rontani a hétvégénket, de valahogy kijött belőlem... Aztán ittam egy kis alkoholt és minden bajom elszállt. Elsirattam annak a két napnak az időjárását. Nem tehetek róla, sajnos ennyire megvisel az időváltozás. Szombaton tényleg meseszép időnk volt 30 fokkal, szikrázó napsütéssel. Kaptunk az alkalmon és elmentünk kirándulni, és étterembe ebédelni. Nagyon jó volt minden, én is a régi voltam. :) Vasárnap pedig komppal mentünk át az északi partról a délire. Az is nagy élmény volt, bár csak 10-15 percig tartott. Összességében persze nagyon jó volt a szálloda is, a körülmények, és az, hogy együtt lehettünk kettesben. Megérte, mindenképp. :)


Az ikrek is nagyon jól vannak. Múlt héten csütörtökön mehettek haza a kórházból. Most aztán igazán nagy a buli náluk. :) Szépen gyarapodik a súlyuk is. mindketten 3kg felett vannak már és a hangjukat is hallottuk telefonon keresztül. Annyira édesek. Képeket is küldtek sógoromék, majd továbbítom nektek. Csodáljátok meg őket. :)

Sógornőm is remekül van. Gondolhatjátok mennyire élvezi. Az elmúlt négy-öt év sikertelensége után, most végre kivirágzott és azt a csodás érzést élvezi, amire oly' rég óta vágyott és vágytak. :) Nagy a boldogság odaát...

A kicsik sokat esznek, isznak, kakilnak, pisilnek, sírnak... de nagyon jól vannak és birtokba vették a házat. :D Sógorom is otthon van most velük augusztus közepéig és az anyós is sokat segít nekik, így könnyebben boldogulnak a hétköznapokban. Ja, és a legjobb amit még nem mondtam, hogy vasárnap megyünk hozzájuk látogatni. Elképzelhetitek mennyire várom... Minden porcikám. :)

Készítek majd sok képet és mesélek az ott töltött időnkről. Biztos nagyon fogom élvezni én is. Készítettem nekik egy nagyon ötletes ajándékot és egyben hasznos is. Ha visszajöttünk, mindenképp megmutatom nektek is, az ikrekkel együtt. :)


Sok puszit küldök mindenkinek. Jók legyetek, vasárnap után jelentkezem. :)

Szilvi

2014. júl. 17. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 736/802 A kérdező kommentje:

Sziasztok Lányok!

Örülök h mindenki jól van!

Maja de jó hogy jelentkeztél! Hú ezek az első hetek, de nehezek lehetnek. Már előre parázok rajta. Lényeg hogy Petrus erös baba, és tudj vele foglalkozni. Hasfájósság nem jó :( azt hallottam a császáros babáknál jellemzöbb mert nem haladnak át a hüvelyen és nem találkoznak anya jótékony bélflórájával, így nehezebben alakul ki a sajátjuk. Milyen cseppeket kaptatok? Gondolkodtam hogy elöre beszereznék én is valamilyet, és alapból adnánk, én is elég hasfájós voltam, vagyok.

Szegénykém akkor neked se volt felhötlen élmény a szülés. Most olvastam ha a szülés magzatvízfolyással indul, akkor a kiáramló víz könnyen a baba nyakára sodorhatja a köldökzsinort, meg kell próbálni minél jobban viszintes pózban maradni, pl kocsiban félig fekve utazni. Ezt a többieknek mondom inkább.

Szerencse h a férjed a műtőbe is mehetett veled, melletted volt végig.

Mihamarabbi gyógyulást neked. Van valami csoda krém császáros hegre, majd megkérdem a nevét neked barátnőmtől.

Pusziljuk Petrust add át kérlek!

Krisztám hogy vagy? Hányinger nem csillapodott még? Hányadik héten vagy? Kiváncsi leszek a 4Dre. Nem tudsz táppénzre menni? Vagy így a 12. hét után már nem vagy veszélyeztetett annyira? Én úgy voltam a nemével, hogy akkor már úgy tudjuk várni. Nehéz semmlegesen érezni iránta, mégha tényleg mindegy is mi lesz. Bár amíg nem volt biztos, én Pocoknak hívtam és igyekeztem semleges maradni. Majd meglátjátok. De Mindenki azt fogja kérdezgetni, tudjátok e már a nemét...

Akartam már kérdezni a külföldön élő kismamiktól, hogy milyen állampolgár lesz a babátok? Meli? Zsófi?

Szilvi örülök hogy halad a ház :)

A képeket köszi, olyan tüncik mind! Anyástul, apástul, babástul!

Megértelek h kiboritott az idő, engem is kiborit. Én ma reggel pityeregtem. Hogy ha kis feladatokkal nem birok megbirkozni, hogy fogok a babával. Hormon depi. Lehet neked is a hormonoktól van. Azért örülök h sikerült 2 napot kihasználni!

Várjuk a beszámolót az ikrekröl.

Melindánk is lassan a finisben. Remélem jól vagytok!

Zsófi még anyuzik! Nagyon csinoska vagy a képeken, a víz alattiak nagyon szuperek!

Mi jól vagyunk. Kiborit ez az időváltozás, most már nehezen bírom. Egyik nap 33 fok, majd jön a vihar és 20 fok. Délután szinte mindig alszom 1-2 órát. Ma még nem mert nektek írok de utána asszem szunya lesz. Bori sokat mozog, bár inkább reggel és este ha fekszek.

Múlt hét csütörtökön megvettük a pelenkázót. Persze a legnagyobb viharban értünk Bajára, állt a víz az utakon, el is tévedtünk, de megvan. Apró változásokat csinálnánk rajta:új fiokhúzo, új fióksin, egyébként remek.

Péntek este kimentünk barátainkat meglátogatni táborban, találkozni anyumékkal, megkaparintották a 4D UH videot. Hugim is körül szeretgettem, most ment 2 hétre Franciaországba néptáncosokkal fellépni, 16 évesen a felnőttekkel.

Vasárnap felmentünk szülésznőt és kórházat látogatni. Mind a kettő nagyon tetszett. Engem lenyűgöz a Szent István kórház patinás tégla épület együttese. A szülészet persze legfelül a másodikon van, felgyalogoltunk! :) szép és igényes szerintem és nekem nagyon meggyőző az egyágyas szülőszobák!

Aztán elplázáztunk a Lurdy Házba, megebédeltünk és még egy konyhai mérleget is vettünk jó áron.

Aztán hétfön voltam védőnőnél, aki elszomoritott hogy a felső határértékes cukrom nem jó, és ebből diabetologia és szénhidrát diéta lesz. Pedig én direk figyeltem a cukorsa eddig is. De legalább nem híztam az előző hónap óta, fél kilóval kevesebbe mért mint egy hónapja :)

Szerdán a dokinál minden rendben volt, kaptam diabetologiara beutalot.

Kedden házhoz jött a szuper lime csodás zöld Raf-Pol Baby Lux Fenix babakocsink, imádom! 7 hónapig használták, csak a hordozót, nagyon jó állapotban van.

Most nagy savanyúság elrakásban vagyok, tegnap össze daraboltam, gyalultam 7 kiló vegyes csalamádénak valót, mára persze harmadára össze esett a sótól, már csak üvegbe kell rakni. És vár kb 5 kiló zöldbab hogy felpucoljam. Mondtam a páromnak, de jó hogy csak szept végén jön a gyerek, addig mindent el rakhatok.

Most elöbb hunyok egyet.

Mindenkhnek sok puszi Annus 29hkm

2014. júl. 18. 15:03
 737/802 anonim ***** válasza:

Sziasztok Csajok!


Dràga Szilvikém! Megkaptam a képeket az ikrekről :) hihetetlen milyen gyorsan nőnek....csadaszépek és hogy màr 3 kg felett vannak mindketten ez szuper :) el tudom képzelni h Tanjanak micsoda boldogsàg ez a sok sok év sikertelenség utàn. De mostmàr minden szép és jó, kerek a vilàg :)

Jajjjjj holnap mentek őket meglàtogatni?? Gondolom nagy az izgalom :) majd küldj sok sok babàs képet ;)


Elhiszem h kiborultàl az esős időn mikor a balcsin voltatok...nekem sem tetszett volna az tuti. De legalàbb szombaton szép időtök volt és sok sok helyen megfordultatok :)

A lényegen nem vàltoztat....kettesben szerelmesen..... :)


Jó utat holnapra és jelentkezz hamar :)


Annusom làtom nàlatok nagyban megy a befőzés-elrakàs :) hmmm annàl jobb és finomabb nincs is amit otthon a sajàt kis kertedből takarítasz be :)

Sajnàlom h a cukros értéked nem a legjobb de remélem a diétàval kordàban tudod majd tartani :)

Jujj megjott a babakocsi?? Szuper :) és màr a pelenkàzó is megvan...szépen lasan beszereztek mindent.

Szülésznő , szülészet meglesve....haladunk a cél felé. :)

Hihetetlen h 10 hét múlva te is szülsz....úgy repül az idő....aztàn jön Zsófi is :)

Remélem Melinda is jelentkezik hamarosan a csodàs hírrel :) neki srm sok van hàtra...1-1,5 hét :)


Kérdésedre vàlaszolva a hànyinger kezd csillapodni...habàr tegnap a kefvenc kajàm főztem; rakott karfiolt és úgy bezabàltam belőle h utàny megint minden bajom volt... csüt -pént még du sem tudtam aludni mert mindig volt vmi elintéznivalónk és én úgy kikészültem....tegnap este mint egy darab fa úgy hullottam az àgyba....

Ma màr megvolt a dui alvàs :)

Tàppénzre màr nem hiszem h elküldenek...ezek a svédek amúgy bolondok...ők még az elején sem vettek volna tappenzre.... még jo h a spevialista dokim es a haziorvosom is magyar.velük lehet alkudozni :) de itt most minden le van allva; legslabbis alapszinten muködik minden mert itt a nyar es mindenki szabin van . Ilyenkor szinte lehetetlen akarmit is elintezni...az utakon is semmu dugo reggelente lehet szaguldozni. Devtenyleg ugy kepzeljetek el h mindenki eltunik julius elso napjaval kezdodoen es kb aug elejen ter vissza a megszokott rend :)

Szoval a 2 magyar orvosom is szabin van a vedonom is....igy is nagy nehezen kiharcoltam egy vervetelt a heten h ellenorizzek a pajzsmirigyem.de h mennyit kellett utana telefonalgatnom h kapjak egy idot...vmikor a jovoheten postazzak az eredmenyt.


Kepzeljetek vettem hasznaltan egy angelsounds szivhangfigyelőt...rögtön ki is próbàltam és megtalàltam a szívhangjàt ♡ persze nem hasznaljuk surun ...meg mielott hazamegyünk (9et kell még alukàlni :D ) szoval meg egyszer meglessük majd.

Nagy megnyugvast ad nekem...ahogy mondtam sokszor faj menszisen a hasam, persze nem erősen de akkor is idegesit.

A pocakom mostmar nem lapos reggel sem :) nem hatalmas de mi màr làtjuk a valtozast. Egy kulsos ember azt hinne h csak jol laktam :D

Ma vagyok 13+5 :)

Anyukàm majd jön velünk 4Dre. Ő kérdezett rà h elkiserhet e, szerencsere a paromnak sem volt semmi ellenvetese. Ugy sem nagyon lehet jelen több uh-n, igy hatalmas elmeny lesz neki is :)

Szilvikém szerintem is tökéletes közlési mód lesz a baràtokkal a 4D video :) senki nem fog semmit sejteni...lesz majd meglepődes biztos :)

Annus mivel meg mi sem vagyunk sved allampolgarok igy a babànk magyar allampolgar lesz. Kapni fog sved szemelyi szamot meg mindent csak az allampolgarsagot nem.


Na megyek csajszik lenezek boltba, be kell meg szerezni par aprosagot mielott megyunk haza :)

Puszi:Kriszta

2014. júl. 19. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 738/802 anonim ***** válasza:

Sziasztok csajok,


Annus, de jó. Megvan akkor a pelenkázó is. Sajnálom, hogy az idő borzasztó volt, de a lényeg, hogy szerencsésen haza értetek vele. :) Gratulálok hugidnak. Nem semmi 16 évesen felnőttekkel szerepelni, ráadásul külföldön. Sok sikert kívánok neki. :)

Olyan jó, hogy mind a kórház és a szülésznő is elnyerte a tetszéseteket. Így azért könnyebben megy be az ember szülni is, ha tudja milyen körülmények várnak rá. Minden nagyon szuper lesz, majd meglátod. :) Egyágyas szülőszobák vannak? Húú...ez nagyon jól hangzik. Ha majd egyszer oda kerülök, hogy szülés, akkor tuti megnézem én is és érdeklődöm kicsit felőle. Én mindenféleképpen Pesten szülök majd, ha szülök... :)

Jajj...remélem a cukroddal nem lesz semmi komolyabb baj. Kíváncsian várom, hogy megjárd a diabetológiát és mesélj. Drukkolok, hogy ne találjanak magasabb értékeket. Júújj..a babakocsi is megérkezett? Biztos gyönyörű szép. Ha teheted küldj nekünk képet róla. :) Még savanyúságot is raksz el? Nagyon fincsi íze lesz. :) Mennyi energiád van Annus... Csodállak. Persze, a dolgoknak muszáj haladnia.

Pihenj sokat, amennyit csak tudsz. Ne hajtsd túl magad. Jól esik néha szundizni. :)


Krisztám, örülök, hogy tetszettek a képek. Bizony, hatalmas a boldogság most. Nem is tudjátok elképzelni mennyire. :) Igen, a balatoni idő ellenére az a lényeg, hogy jól éreztük magunkat és együtt tölthettünk 4 napot.


Jó, hogy csillapodik a hányingered és rosszulléted. Maradjon így. A rakott karfiolt én is imádom. Ha a kedvenceim közül ehetek, akkor tuti mindig degeszre eszem magam, aztán meg csak szenvedek... Kár, hogy ilyen nagy a "nyugi" most felétek. Így még ügyeket is nehezebb intézni, na de augusztustól újra belendül a város. :) Remélem a vérvétel eredménye megfelelő lesz. Szurkolok neked :)


Vettél szívhangfigyelőt? Nem is tudtam, hogy van ilyen... De nagyon jó, hogy legalább egy pici megnyugvást ad, és tudod, hogy minden rendben van odabent. Főleg a szívecskéje. :) Milyen szép és édes lehet a pocakod. Ha van időd és energiád fotózz, és küldd el nekünk a pocakos fotódat. Tuti látnánk már a változást. :) Anyukádnak biztos óriási élmény lesz, ahogy Te is írod. Szerintem elpityergi majd magát, figyeld meg. Együtt fogtok "zokogni" a monitor előtt!!! :) Erről is kérjük később a beszámolót és az uh képet is, na meg a barátok meglepettségét a 4D video után. :)



Mi közben haza értünk sógoroméktól. Hááát....az ikrek egyszerűen elbűvölőek. Olyan édesek. Gyönyörű babucik. Egészségesek, formásak...órákig tudnék róluk mesélni. :) Képzeljétek... mikor oda értünk, felszaladtunk az emeletre, ők már be voltak "csomagolva" a hordozóba, mert a nagyszülőknél volt az ebéd, így átautóztunk hozzájuk. Édesdeden szundiztak. Mind a négyen ott álltunk felettük és csodáltuk őket. Én elérzékenyültem, nem is kicsit, aztán sógornőmmel összeölelkeztünk, egymás vállán potyogtak a könnyeink az örömtől. Azért mindannyiunknak nagy "megkönnyebbülés" és kimondhatatlan nagy öröm a picik érkezése. Nem volt egyszerű az az út, amit idáig megtettek. Sokat szenvedtek, míg haza nem értek a kórházból. De, szerencsére gyereksírástól hangos a ház. :D Amennyit csak lehetett dajkáltam őket, és Ivánt sikerült megetetnem este. Nagyon jól evett a kezemben, aztán rögtön bevágta a szunyát. Zabálni valóak. Jó sokáig maradtunk náluk. El is húzódott az idő, kb. este 11-re értünk haza. Ráadásul én vezettem visszafele, mert a férjem ivott egy kis alkoholt is az ikrek tiszteletére, úgyhogy alig vártam, hogy haza érjünk. Nagyon paráztam, nehogy valami bajunk legyen. De az egész nap csodás volt és minden pénzt megért. :) küldök majd képeket e-mailen. Facebook-ra is raktam fel, de a többieknek is küldöm. Jó sokat csináltunk :) Szombaton pedig esküvőre megyünk. Jujjj...biztos nagyon jó lesz az is. Mulatunk egy hatalmasat... Egyik barátnőm megy férjhez, de ahogy ismerem már most nagyon ideges. A lánybúcsúra is remegő kezekkel érkezett. Szerintem a hangulat és a család, barátok jelenléte megnyugtatja. Legalább is remélem... :)


Sok puszi lányok, a többieknek is. Jók legyetek. Élvezzétek ezt a hűvösebb időt idehaza. Hétvégétől megint hőség jön... Szilvi.

2014. júl. 22. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 739/802 anonim ***** válasza:

Szép jò reggelt Lányok!


Szilvikém megkaptam a képeket,láttam öket fb-on is. Hát tényleg tündériek az ikrek :) nagyon édesek....gondolom mindenki olvadozik tölük :) örülök h sikerült megetetni legalabb Ivant,azert két kis babucival nem lehet könnyü föleg ha mindketten egyszerre éhesek,kakilnak vagy pisilnek :) de gondolom ez a sok kis aprosag csak örömöt okoz a szulöknek :)

Jujj mentek lagziba szombaton???de jo nektek!!!!en mar 1000eve nem voltam es kilatasban sincs senki aki hazasodna...

Erezzetek jol magatokat,tancoljatok -egyetek-igyatok sokat :)


Jajjj már csak 4et kell alukalni es megyunk hazaaaa,ugy varom mar :) 3 hetig leszunk otthon :)

Ma van tesom szulinapja ugyhogy munka utan megyek gyors haza sutök fözök es utana meglepjuk öcsemet ;)

Olyan meleg van itt nalunk...majd meghalok.raadasul a kocsimba is elromlott a klima...kedden du elmentunk csonakazi-horgaszni a közelbe,tegnap strandoltunk persze en csak neztem a vizet :D meg kis trikoba napoztam,azt is bevizeztem h ne melegedjeb be a pocakom.na szoval minden energiamar kiszivja a meleg,pedig en nagy napozos strandolos vagyok...

Szombaton szalonnat sutunk a strandon a baratokkal anyosomekkal,nem fogunk unstkozni.

A pocakomrol kuldök fotot a hetvegen ma holnsp nem nagyon lesz idöm :)

Puszika mindenkinek

2014. júl. 24. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 740/802 anonim ***** válasza:
Kriszta voltam :)
2014. júl. 24. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!