Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tapasztalatokat várok! Mikor...

Tapasztalatokat várok! Mikor éreztétek elöször?

Figyelt kérdés

Mikor éreztetek először mell illetve mellbimbó fájdalmat? Menstruáció előtt vagy utána? A teszt kb mikorra mutatta ki hogy Babásak vagytok?

Köszönöm szépen válaszaitokat!



2013. aug. 25. 19:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem nemvàrt előtt 5 nappal kezdtek érzékenyek lenni a mellbimbóim. ..és nemvàrt màsnapjàn lett halvàny+ a teszt
2013. aug. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Kb. egy héttel a nem várt előtt enyhe görcsölést éreztem, valamint pár nappal előtte pedig már érzékeny volt a mellem. Ezeket leszámítva semmi szokatlant nem tapasztaltam.

A nem várt napján (tegnap) kimutatta a teszt.

2013. aug. 26. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
27-én kell megjönnie, és 3 napja nagyon érzékeny a mellem, de legfőképp a mellbimbóm. Nagyon ritkán előfordul, hogy a menstruáció előtt fáj, és most nem tudom minek tudjam be, annak hogy megjön, vagy annak, hogy talán baba lenne a dologban. Én a Babának örülnék :)
2013. aug. 26. 14:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!