Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Irnátok tapasztalatokat mit...

Irnátok tapasztalatokat mit éreztetek 4-5 kismamaként?

Figyelt kérdés
kiváncsi lennék rá kinek milyen tünetei vannak ?kissé fáj a hasim ez normálisnak mondható gondolom de meddig szokott fájni? a méh növekesése miatt van?reggel kicsit émelygek!ti??
2009. ápr. 1. 20:14
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én már túl vagyok a szülésen, de emlékszem, a terhesség elején nekem is fájdogált a hasam. NAgyon megijedtem, de megnyugtattak, h normális. hányinger, rosszullét azonban nálam nem volt.

Boldog babavárást kivanok!

2009. ápr. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!Én már 13+5hetes vagyok,de leírom mit éreztem az 5-6.héten.A melleim nagyon fájtak,a 7.héten nem is bírtam aludni,annyira.Néha szédültem és nagyon sokat aludtam.Szerencsére a rosszullétek engem elkerültek,komolyabb probléma nem volt eddig.A szédülések ellenére a vérnyomásom 120/80 állandóan.Ezt válaszoltam tegnap egy hasonló kérdésre.

Könnyű babavárást kívánok!

2009. ápr. 1. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm,remélem rendben lessz minden!gratulálok a babádhoz :-),és köszi hogy irtál
2009. ápr. 1. 20:23
 4/10 A kérdező kommentje:
kedves második válaszolo,és a pocid mikor kezdett gömbölyödni?
2009. ápr. 1. 20:24
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a 4. hét körül két fő tünetem volt. A mellem nőtt és érzékeny lett (de nagyon), valamint állandó éhségérzetem volt. Mondjuk az sem mellékes, hogy terhelésre bepörgött a szívem. Munka végére úgy dobogott a szívem, hogy azt hittem kiugrik a helyéről. Nekem a hányingeres korszakom úgy a 8. héttől jött.

31 hetes kismami

2009. ápr. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
nekem is a mellemen tapasztalhatö változás duzzadtabb de annyira nem fáj!hát igen én is állandóan éhes vagyok :-),és probálok sok zöldség félét enni.sok egészséget kivánok nektek is :-),és csak a legjobbakat :-)
2009. ápr. 1. 20:29
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
sZIA, én nekem has szurkám volt csak
2009. ápr. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szia!A pocakom most a héten kezdett el "rohamosan" növekedni.Már látszik,hogy ez nem elhízás.Pedig első baba,mondjuk nem vagyok valami vastag,lehet azért látszik előbb.A védőnő szerint azért,mert a lepény hátsó falon tapad és így a baba jobban nyomja a méhet kifele,valami ilyesmit mondott.


második

2009. ápr. 2. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én rettenetesen álmos vagyok folyton, a derekam nagyon fáj, picit görcsölget a hasam és a cicim egyre jobban fáj, de sajnos nem nőtt meg. :)

Ma 5 hetes

2009. ápr. 2. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ja és folyton éhes vagyok. :)
2009. ápr. 2. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!