Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ti is októbertől próbálkozó...

Ti is októbertől próbálkozó párok vagyok? Lenne kedvetek beszélgetni, megosztani élményeket tapasztalatokat?

Figyelt kérdés
Olyan jó lenne beszélgetni olyanokkal, akik szintél most fognak majd a baba váráshoz, vagy már régebben hozzá fogtak, de még nem jött össze a baba. Szívesen megosztanám én is a tapasztalatokat, izgalmakat, élményeket, és olyan szívesen olvasnám mások történéseit is.

2013. szept. 22. 21:18
❮❮ ... 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 ... ❯❯
 711/802 A kérdező kommentje:

Drága csajok!

Azt kihagytam hogy kéthét múlva július 8án megyünk 4d UHra, már nagyon várjuk. Még én sem láttam a babát igazából rendesen, a férjem meg sehogy, szóval nagyon izgulunk. Genetikait kértem, remélem minden rendben lesz, és most már bizton láthatjuk tényleg kislány e a bentlakó.

Drága Kriszta! Annyira örülök a csoda szépen növekvő, dobogo szivű babádnak! Mikor elöször olvastam én is megkönnyeztem, ezt a csodát. Vigyázz magadra, élvezd a terhességi tüneteket! Hunor baba is tündéri lehet, látogasd gyakran, most még nem nehéz dajkálhatod bátran. Segit az anyaságra hangolodni :) Jól tetted hogy nem mentél a magyar talira, nem hiányzik a felfázás. Ne is törödj az idővel, most itt is szakad az eső!

Gondolom a leendő nagyszülők is boldogok, mindjárt itt a jövőhét péntek, reméljük minden rendben lesz. Jól emlékszem az pont a szülinapod lesz?

Jöttök is haza nemsoká, júli végén ha jól emlékszem.

Próbálj meg nagyon óvatosan dolgozni, hamár sajnos táppénz nem jött most össze, ez a két hét még kritikus.

Méhpempőd oda ért? Progeszteronos krémet sikerült szerezni?

Örülök hogy a cisztád is eltünt, nem semmi, jött-ment nagyobb fájdalom nélkül, csak egy kis riadalmat okozott.

Szorítok nagyon értetek, hogy bent maradjon ez a bébi! Küldöm nektek minden szeretetem!


Drága Maja!

Itt a vége, de hamar eljött. Hihetetlen! Örömmel olvasom hogy picit jobban lettél az utolsó két hétben. Lényeg Petrus még mindig eleven és jól érzi magát odabent. Ő tudja majd mikor kell kijönni és ügyesen meg is fogja oldani. Bizakodjunk hogy a dokibácsi itthon lesz, de a szülésznő ott lesz és ő is biztos pont! Azért nagyon szurkolok h ne kelljen befeküdnöd, azt én se szeretném. Kitartás már csak pár nap és kezetekben tarthatjátok szerelmetek édes kis gyümölcsét!

Ez a láb fájás és ágyból kikelés de fránya dolog. Néha már én is szenvedek, elcsúszik a keresztcsontom, az meg húzza az egyik oldali farizmom, ami legjobban fekvésből felkeléskor, háton fekve, és fordulva fáj, sokszor csak összeszorított fogakkal megy h ne üvöltsek. Most elővettem a szoptatós párnám és próbálom használni napközben, tényleg kényelmes vele pihenni.

Nagyon izgulok értetek, minden nap gondolok rátok, és szurkolok h doki itthon legyen!

Most puszi mindenkinek, jövök még!

Annus

2014. jún. 25. 06:44
 712/802 A kérdező kommentje:

Újra itt :)

Drága Szilvi!

Először is nagy gratula a sikeres vizsgákhoz! Gondoltam rád sokat, és a fránya matek is meglett.

Köszi a képeket az ikrekröl, egyre tündéribbek, látszik hogy szépen gyarapodnak, és az anyukájuk is jól van! Nagy öröm hogy minden rendben velük.

Örülök hogy jól sikerült az évfordulós kis meglepid :) Aztán most a férjed is itthon volt egy hétig. Remélem hamar meglesznek azok az ajánlatok és még a nyáron érdemleges munkát tudnak csinálni a házatokon, jó lenne ha az is haladna, hogy lakható legyen mire majd jön a poronty, mert jön majd nemsoká!

Mi nálunk is lesz még júliusban egy kisebb-nagyobb felújítás. A ház elején kell újra rakatni egy falat, 2 ajtó csere, ablak berakás, beton felverés, újra betonozás, vakolás. És persze rengeteg pénz, de meg kell csinalni! És akkor még le kéne burkolni legalább a hálószobát szeptemberig, no meg babának is vásárolgatni kéne lassan.

Szilvikém te mikorra nem várod? Ovud mikor van/volt? Ovu tesztet csinalsz még? Érdekel ám még minket ez is nagyon!

Nemsoká balcsis nyaralás, reméljük jó időtök lesz.

De jó hogy tesód is saját lábra állt, és összeköltözött barátnőjével. Ez 21 évesen szerintem nagy dolog szurkolok nekik!


Zsófi köszi a képet, sajna még nem tudtam meglesni, de igyekszem. Remélem te megkaptad az enyémet. Örülök hogy a te babód mocorgását is érzed már. Végre édes kettesben lehettek pároddal! Párod is megkapta a délutános melód, csupa jó hír. És de jó lehet a tengerben lubickolni és étterembe kiruccani :) mondjuk én semmilyen vízbe nem vágyom a zuhanyzón kívül, de lehet az óceánt kipróbálnám.

Hát nem irigyellek a munkával, és h olyan hamar vissza kell menni. Nem is értem hogy működhet így a dolog. Aki jól keres az vissza megy dolgozni és fizet valakit kis pénzért hogy vigyázzon a bébiré? Vagy otthon maradsz fizetés nélkül, és lehet a munkád is elveszted...

Azt hiszem nem is sejtjük milyen jó dolgunk van.

Ne hajszold túl magad, és nemsokára jönnek anyudék.

Az 1 órára van a kórház nem olyan nagy gond csak időben kell elindulni. Nekünk is legalább 1 órára van a választott intézmény.


Melinda drága!

Remélem jól vagytok! Meglestem a nyaralásos képeiteket, mesés lehetett.

Sajnálom hogy téged is utol ért minden baj a végére. :(

A cukros dokin meg kiakadtam. Hogy lehet már ilyen bunkó és tapintatlan. Próbáld meg ne magadra venni, és higgy magadban, csináld a diétát, szedd a gyógyszert és reméljük minden rendben lesz.

Szülésfelkészítő milyen? Sikerült kicsit nyitni? Mi is megyünk majd aug elején a dúlához szülésfelkészítőre, már nagyon várom. Arra mi a szokás? Van fogadott szülésznő, vagy csak orvos? Lassan már neked is csak 1 hónap. Baba cuccok megjöttek már mind? Babaszoba lesz külön? Nevetek meg van már? Nagyon kíváncsi vagyok!

Én ma megyek meglátogatni egy barátnőmet, aki tavaly januárban és aztán decemberben szült, van két édi porontya :) tőlük veszünk jó áron kiságyat, ma hozom el, jaj nagyon várom. Végre lesz baba bútor. És végre talán össze rakjuk a nászajándékba kapott bölcsőt is.

Egyébként meg annyira jó nyáron terhesnek lenni. Itt a kertecskémben a sok zöldség gyümölcs amit degeszre ehetek, vagy piacon beszerezhetek.

Na most elköszönök. Már fáj az ujjam a sok telefongomb nyomkodástól :)

Mindenkinek nagy puszi Annus 26hkm

2014. jún. 25. 07:26
 713/802 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Kriszta tündéri a babucid, látszik keze, lába, kis csoda! Köszi a képet!

Zsófi nagyon csinos vagy, és szép nagy a pocid! Rajtad sokkal szebben látszik, mert szép vékony vagy. Nekem még mindig csak kövérségnek tűnik ha olyan ruciban vagyok. És mivel nem szerettem sohasem a passzos ruhákat, mert eddig takargattam magam, most is a lengébbekben érzem jól magam.

Ma voltam barátnőmnél, ami majdnem meghiusult. Megreggeliztem és bevettem a vitaminokat. A gravidat este kéne, de mindig elfelejtettem, igy gondoltam beveszem reggel. Na nem tudom a vitamin, a cseresznye vagy a barack, de sajnos sikerült felkavarni a gyomrom, és hányni.

Na szóval majdnem nem mentem, de csak oda értem. Babáztam kicsit a fél éves Sárával, csupa vigyor csaj, meg játszottam a 1,5 éves Dáviddal is. És sikerült megvenni, elhozni a kiságyat. Össze is szereltük gyorsba a férjemmel, olyan jó érzés, ettől kezd valóságossá válni minden!

Leszedtük a málna termést is, most teszi fel főni a lekvárt az uram :)

Remélem jól vagytok!

Puszi Annus

2014. jún. 25. 18:06
 714/802 A kérdező kommentje:

Jó reggelt!

Ma van a nagy nap Maja, mára vagy kiirva. Hát ez is eljött. Nem gondoltuk ősszel mikor elkezdtünk beszélgetni, hogy elrohant az idő.

Tegnap este össze raktuk a bölcsőt, gyönyörű! Van billenős talpa, de görgőre is lehet szerelni. Le lehet venni az egyik oldalát akkor az ágy mellé rakható közvetlenül, oda is fixalhato, így együtt alhatunk majd mégis külön. És van hozzá csodás Maja a méhecskés ágynemű is, szivacs, oldalvédő, baldahin. Szuper. Ha sikerül küldök róla képet!

Szép napot mindenkinek!

Puszi Annus

2014. jún. 26. 08:07
 715/802 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Megnéztem a bölcsőt és csodaszép Annus! Anno én is néztem, hogy veszünk egy bölcsőt és még picike abba rakom és így velünk lesz, a gyerekszobát meg külön berendezem, de aztán későn kapcsoltam és így maradt így minden, a kiságy a szobánkban és már így felesleges a bölcső. De nagyon praktikusnak találom. Lehet a mostani eszemmel én is így oldanám meg inkább.

Kriszta láttam a 10 hetes kis csodátokat. Írtam is vissza. Nagyon örülök neki, hogy szépen fejlődik és ilyen boldogok vagytok. Nagyon várom a 12 hetes uh-t is veled. Nekünk azon már olyan szépen kivehető volt mindene és olyan, mintha mosolyogna a képen. Egyre nagyobb élmény lesz! A végén meg már nem igazán, mert már alig látszik rajta valami, ahogy nőnek. Ez már csak olyan, hogy a doki nézze meg, hogy minden rendben van, de mi már alig látunk rajta valamit.

Sajnálom, hogy nem tudtál otthon maradni, de legalább kímélnek. Hátha 2 hét múlva el tudsz menni, ha más nem, egy kicsit pihenni.

Igen Annus, eljött a nagy nap, de mégsem jött el és még nem is úgy néz ki, hogy a napokban eljön...Voltam ma dokinál. NST szuper, még mindig nagyon aktív. Az orvosom nem volt, így mondta, hogy várjam meg az ügyeletest és vizsgáljon meg. Tegnap óta elég sokat görcsölök, így ragaszkodtam is hozzá. Megnézte a méhszájat. Még nagyon fent van, hátul és zárt. Szóval azt mondta, hogy ez még jó pár nap biztos van. Lehet beindul, de ő azt mondja, hogy szerinte még nem mostanában. Amúgy úgy megvizsgált, hogy azt hittem összetojom magam vagy menten megszülök, de nem ejtettem egy mukkanást sem. Elküldött uh-ra is, a magzatvíz mennyisége teljesen jó, a lepény már picit érettebb, mint a múltkor, de még az is jó, a keringése teljesen jó, szóval minden rendben, aminek nagyon örülök, de egy picit csalódottan jöttünk haza a férjemmel, mert azt hittük, hogy azért már közelebb van a nagy nap, vagy lehet bent is tartanak. A lényeg, hogy a mi kis angyalkánk még köszöni jól van és maradna még egy kicsit. Egy dolog miatt parázok már csak, hogy ha nagyon sokkal túl viszem, akkor nagyon nagy baba lesz és meg is kell őt szülnöm azért...Így is 2 hete már 3200g körül volt és ilyenkor híznak rendesen. A másik meg, hogy nem akarok befeküdni a jövő héten...De ha kell, hát kell. Majd meglátjuk mi lesz.

Velem ennyi. Mennem kellene főznöm valamit, csak még fogalmam sincs, hogy mit, úgyhogy keresek valamit a receptek között, hátha elkap az ihlet. :)

Várom a többiek jelentkezését is!

Puszi, Maja

2014. jún. 26. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 716/802 anonim ***** válasza:

Sziasztok Csajszik!


Majaaa hogy vagy???? Szoritok h ne holnap induljon meg a szülés; amikir a dokid nincs itt... de ha még szépen zàrt volt méhszàj akkor vszinű van még pàr napod hàtra. Elhiszem h milyen fusztràló lehet ez így...elértétek a kiírt napot és Petra még bent :) de mostmàr tényleg csak napok kérdése :)


Annus nagyon szép a kis bölcső :) biztos nagyon jól fogja érezni henne nagàt a pocaklakó :) és így a közeletekbe is lesz :)

Te pontosan mikorra vagy kiírva???

Pàrod még nem is làtta babàt uh-on?? Akkor itt az ideje :)


Szóval akkor mindenki megkapta a képecskét?? :)

Igen szépen làtszik mindene; alig vàrom a 12.hetit....még 1 hét...

Eléggé kifàradtam a héten azért nem is irtam ide...a hànyingerem még mindig megvan esténként néha egész du is...tegnap borzalmasan voltam...hamar el is aludtam...

Ki mit csinàl hétvégén??? :)


Puszi Nektek:)

Kriszta

2014. jún. 27. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 717/802 anonim ***** válasza:
56%

Sziasztok!


Kriszta, én remélem szülök a hétvégén...:D Már az sem érdekel, ha holnap és nincs itt a dokim. A szülésznő ott lesz és ez megnyugtat. Úgyis rajta múlik minden és nagyon szimpatikus volt, amikor voltunk hozzá.


Ma is voltam dokinál. Minden a lehető legnagyobb rendben. Ficánkol az NST-n. Átküldtek uh-ra. Ott is minden ok. Azt mondták szép fejlett baba. Nem egy óriás baba, átlagos. Ennek örültem. :)


Sajnálom Kriszta, hogy még mindig tart a rosszullét. De inkább így legyen, mert így dolgoznak a hormonok és minden rendben. Szerintem inkább te is elviseled ezt a fránya hányingert. Elhiszem, hogy fáradt is vagy. Az első trimeszter az ilyen. Sokszor még később is fáradt leszel, de már nem annyira. A második trimeszter a legjobb. Már nem leszel olyan fáradt, semmi tünet(vagyis reméljük) és olyan, mintha mindenre lenne energiád. Vagyis nekem ilyen volt és a többségnek is szerintem. Már nemsokára belépsz a 2.-ba! :) Csuda izgi! Várom veled én is a következő uh-t!!!


Mindenkinek jó hétvégét!


Puszi,Maja

2014. jún. 27. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 718/802 anonim ***** válasza:

Maja kívàncsi vagyok mekkor babàtok lesz :) de az jol hangzik h àtlagos méretünek mondjàk, így remélhetőleg könnyebb is lesz a szülés :)

Éés eddig még ma sem történt semmi?? Gondolom mennyire vàrjàtok màr :)


Igen én is úgy vagyok vele h inkàbb legyek rosszul..ma is pocsék napom van...ilyenkor a pàromat is nehezebben viselem el.

Az viszont aggaszt h vannak menszesz szerű görcseim...a derekamról ne is beszéljünk...az màr egy ideje borzalmas...màr most sokat fàj és vmikor majdnem becsipődik. Csak lenne màr péntek....remélrm ezek a görcsök normàlisak es nem jelentenek bajt....mindig van min aggódni...


Többiek veletek mizu???

Puszi:Kriszta

2014. jún. 28. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 719/802 A kérdező kommentje:

Sziasztok Lányok!

Örülök hogy megkaptátok a képet, és tetszik a bölcsö :-) itt van az ágy végében és egész nap csak csodálom. Nekem még mindig hihetetlen hogy 3 hónap és lesz egy kisbabánk akit nekünk kell gondozni, ápolni és nagyon szeretni.

Mi sem költöttünk volna rá, így hogy ajándékba kaptuk még nagyobb öröm!

Maja mi újság? Már hétfő! Ha még nem született meg Petrus akkor ma be kell már feküdnöd. Sokat gondolok rátok, hátha ez a hidegfront meghozza a hatását! Várunk minden részletet majd, persze ha lesz időd! Szorítunk!

Kriszta nektek meg pénteken uh! Jaj azért is nagyon izgulok! Sajnalom h még nem vagy szabin és nehéz a melo, de az jo ha kimélnek. Az a fránya esti hányinger. Én sajna ha egy falattal többet ettem mint szabad lett volna, akkor hányás is volt belöle :( nekem a 16 hét után múlt csak el, de azóta is volt hogy túlettem magam és visszajött. Pihenj ha tudsz sokat.

Szilvi, Zsófi veletek mizu?

Szilvi mikorra nem várod a kövit?

Mi szombaton du mentünk Kecsóra ajtót venni, meg hoztunk 3 virgonc kiscicát is, így már 5 fős a cica klán.

Sajna vasárnap mikor pakoltuk a bejárati ajtót lehet kicsit megeröltettem a hátam, mára már jobb, de tegnap menni alig birtam. Nekem a derékfájás azzal jár hogy begörcsöl az egyik farizmom, ami minden lépésnél iszonyatos nyilaló fájdalommal jár.

Ma fényvédő krémet vadásztam, mert nagynéném rám ilyesztett, hogy a terhesség alatt az arcomon megjelenő barna foltok nem csak a szokásos szeplök, és ha nem kenem megmaradnak. Na csak gyógyszertárban találtam 5ezer körül, most próbálok olcsobbat keresni.

Ma reggel a virgonc babánk végre apukájánjak is megmutatta magát, bele boxolt a tenyerébe, volt öröm. Eddig mindig elbújt elöle :)

Ma beléptünk a 27. hétbe, a hetedik hónapba, harmadik trimeszterbe.

Még mindig csak 4-5 kiló plusz, teljesen meg vagyok elégedve.

Kivánós a sárgabarackra vagyok, mint mindig ilyenkor nyáron, megettem az irkálás közben 11 szemet!

Puszi mindenki Annus

2014. jún. 30. 16:38
 720/802 A kérdező kommentje:

Sziasztok Lányok!

Megjött a július!

Nagyon kíváncsi vagyok Petra megszületett-e júniusban, vagy csak júliusi baba lesz. Várom nagyon Maja jelzését!

El is felejtettem nektek irni hogy pénteken voltam belgyógyásznál, csináltak EKG-t amire nem mondtak semmit, szóval gondolom jó lett.

Cukros eredmény is megvan. 7.8 a két órás cukrom, ami pont a felső határérték, és a felületes belgyógyász azt mondta rá hogy jó. Én azért el akarok menni védő néninek megmutatni.

Tegnap vettünk rokonoktól 10 kiló sárgabarackot, kb 3 kilót elraktam enni, a többit kétrészletbe befözzük. Délelött elraktuk a cukrosat férjemmel, szedtünk le lét is. Most rotyog a másik fele ez nekem fruktózos lesz, de már egyedül csinalom, Gábor elment dolgozni.

Ma ebédre elkészült az elsö káposztás tésztám is, a saját kertünkben termett káposztából :)

Ja meg használt babakocsit vadászok a neten, tegnap találtam is egy olyat amit pont szeretnék, abban a szinben, nagyon jó áron, írtam gyorsan, kb 2 órával késöbb mint felrakta a hirdető, és mégis lecsúsztunk róla :( vadászok tovább!

Irjatok, felétek mizu!

Puszi Annus

2014. júl. 1. 16:07
❮❮ ... 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!